אקטואליה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏1/4/11.

1. Gass12 Member

ניו יורק טיימס הוא הגרסה הישראלית לעיתון הארץ,שניהם בתחרות מתמדת על בחירת התכנים הארסיים נגד המדינה ולעזאזל העובדות והאמת.
    להלן פוסט של חבר קרוב.

Amit Deri
    אתמול קיבלתי מייל מהניויורק טיימס.
    "שלום, הבנתי שאתם ארגון של לוחמי צהל במילואים. נשמח לראיין אתכם כדי לכתוב זווית של לוחמי צהל על החוויה של לחימה בעזה.."
    עניתי מייד, בהחלט שנרצה לתת לכם עדות/ראיון שמסביר ומשקף את הקונצנזוס הישראלי בין של לוחמי צהל ובין של אזרחי ישראל.

הצענו להם 3 מרואיינים שונים פעילי הארגון שלנו, מילואימניקים בחזית ,אשר לחמו בעזה ובעלי ניסיון ורקע פיקודי. הכתב של הניו יורק עשה שיחת רקע ואמר שיחזור אלינו.
    כל מי שמאזין לפודקאסט של הניו יורק טיימס או קורא את הכתבות של העיתון המשפיע בעולם, יודע שבשבועיים האחרונים מדינת ישראל ולוחמי צה"ל מוצגים שם כרוצחים. הכותרת המצורפת בתמונה היא רק דוגמה "ישראליים הרגו עשרות פלסטינים"

סופסוף אמרתי, יש לנו אפשרות להציג עמדה שונה. לא מתנצלת ולא עוינת לצהל ולישראל. כתבות וראיונות עם חברי שוברים שתיקה אפשר למצוא שם למכביר במהלך השנים. קבוצה שמייצגת פרומיל מהחברה הישראלי.
    רק אתמול, אבנר גבריהו, מנכל שוברים שתיקה, התראיין לרשת CBC הענקית הקנדית, הוא הציג עצמו כצלף והתראיין כמומחה לצה"ל.
    "אני מתבייש במה שהמדינה שלי עושה" זה מה שהוא בחר לומר לעשרות מיליוני המאזינים.
    נראה לי שלא תופתעו שאתמול בלילה קיבלנו הודעה שהראיון מבוטל. הם הסתדרו ויש להם מישהו אחר לראיין בנושא.
    כנראה מצאו מישהו שמוכן להתנצל, להתרפס ואולי אפילו לשקר כדי לשמוע את מה שהם רוצים להשמיע.
    שלושה אנשים הצענו, רהוטים, מנוסים וכריזמתים. אף אחד לא מתאים להם.

https://scontent.fsdv2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/32840678_2073039992726026_5225658568417476608_n.Xxx?_nc_cat=0&oh=0d215d97ba9376320d66f1f119fd1bba&oe=5B822CCD

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  2. DRORIKO Member

3. Gass12 Member

ככה נראה "שיבוש".יהודים קוראים "קדיש" על מחבלים. למרות שהדובר שלהם מצהיר ש50 מתוך 62 הינם חמאס

4. DRORIKO Member

חתיכת תולעת. אסד טבח בכפרים שלמים של פלסטינים ולא שמענו ממך מילה. ליברמן יורה במחבלים שמנסים לחדור את הגבול בשביל להרוג יהודים ואתה מתחיל באיומים?

@Mamadu אלה היצורים שאתם בוחרים להכניס לכנסת ואחרי זה אתם לא מבינים למה יש כלפיכם יחס עויין?

5. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

היו שם גם אזרחים שנהרגו, מיעוט קטן אבל קיים. זאת לא ביקורת לצה"ל - אם חמאס בעצמו אומר ש50 מתוך 62 זה החבר'ה שלו, אני מאמין להם, והגיון בריא + היכרות עם הוראות פתיחה באש אומר לי שאם 62 אנשים נהרגו מתוך 40-50 אלף אז הם עשו משהו כדי שמישהו יירה על מנת להרוג.

ראיתי וידאו ותמונות מההפגנה, אם היו פשוט יורים בלי הכרה לתוך קהל של מפגינים כמו שהזויים כמו טיבי מציירים את זה זה לא היה נגמר ב62 הרוגים.

מה כן הפואנטה בלציין את זה? ראייה חד צדדית של המצב לא תעזור לאף אחד. הגיע הזמן שישראל, בין אם זו ישראל עצמה כלפי חוץ או הימין פה, יתחילו לדבר בשפה שנשמעת קצת פחות כמו תעמולה וקצת יותר אמינה ופונה לשכל הישר של אנשים. לא כולם שם היו מחבלים, אי אפשר לקחת את זה ברצינות, היו שם רופאים עם ווסטים שנורו ואחד נהרג. קבל את זה, קח על זה אחריות ובוא נמשיך הלאה עם החיים שלנו. זה לא מוריד לגיטימציה מהפעולות של צה"ל על הגבול, זו פשוט המציאות של השתוללות המונית ואלימה על הגבול, ושל מלחמה.

yakov_y ו-סיונרה אוהבים את זה.
  6. DRORIKO Member

אבל אתה בעצמך אומר שהפעילות של צה"ל היתה לגיטימית אז על מה הויכוח? הנקודה שלי היא שטיבי עושה רעש על פעילות צה"ל בגדר אבל שותק מול פשעים באמת חמורים שעשו נגד העם שלו בסוריה. הפלסטינים בגול לא באמת מעניינים אותו, מעניין אותו להכפיש ולהסית. מכאן הכינוי "תולעת"

7. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

נראה לי שלטיבי יש קצת יותר השפעה על ליברמן ועל פעולותיה של מדינת ישראל מאשר על אסד ופעולותיה של סוריה. וגם קצת יותר אחריות מתוקף תפקידו כחבר כנסת. אבל אולי אני טועה.

נ.ב. תולעים ידועים ביכולת ההכפשה וההסתה שלהם?

8. Gass12 Member

הבה נעמיד דברים על דיוקם.
    1.טיבי וחבריו הינם נציגים של המיעוט הערבי הישראלי בכנסת.
    2.פעילותם למען המיעוט הזה שואפת לאפס.עיקר הפעילות שלהם באה לידי ביטוי בפעילות למען ארגון הטרור חמאס ו/או למען הרשות ואבו מאזן
    3.ואני שואל מי שמכם?מי מינה אתכם כנציגי ארגוני הטרור בכנסת ישראל?והאם זו הייתה כוונת המצביעים שלכם?
    4.מה עושה חבורת המנוולים האלו למען אזרחי ישראל הערבים בתחום הפשיעה הגואה?
    5.מה עושה חבורת המנוולים האלו למען אזרחי ישראל הערבים בתחום תרבות הנהיגה הפרועה בכבישי ישראל ובמיוחד בערים הערביות?
    6.מה עושה חבורת המנוולים האלו למען אזרחי ישראל הערבים בתחום איסוף הנשק הלא חוקי?
    7.מהיכרות אישית ביותר עם הרבה מערביי ישראל אני שומע את האכזבה מנציגיהם בכנסת.אף אחד מהם לא יעז לומר את אותם המילים בפומבי.

9. Gass12 Member

מענין לענין ובאותו הענין.

‏רוח פוליטית רעה מאוד נושבת במוסד החשוב "יד ושם" .מסתבר,שהמוסד שכיום עומדת בראשו המנכ"לית דורית נובק, אמא של מנכל"ית ארגון "שוברים שתיקה" יולי נובק (מי לעזאזל אחראי על המינויים הדפוקים האלו אבל תעשו פרצוף של מופתעים..?), הסיר השבוע ,בשקט ובגניבה ,מהתצוגה את תמונת הערבי הנאצי אמין אל חוסייני אבי האומה "הפלסטינית" סייען הצורר היטלר בפגישתו עמו ב 1941 .
    נובק כמו שאר החברים בקרן הממארת עושה כל שאל ידה כדי למחוק את האמת ההיסטורית של שואת עמנו ולהכשיר את השרץ החי בתוכנו!

https://scontent.fsdv2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/33038082_832996953566493_4836021695124865024_n.Xxx?_nc_cat=0&oh=ea0ab54da79c9139470b4a259cf52525&oe=5BC459E1

10. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

1.מצוין, ומתוקף תפקידו אחד הדברים(מיני רבים) שהוא אמור לעסוק בהם זה מצבם של הפלסטינים, שלפחות חלק מהערבים רואים כאחיהם.
    2. שקר גס:
    https://uploads.tapatalk-cdn.com/20180515/a1b17c9805dd31b61d56fb092505748d.Xxx

3.אתה משקר לגבי "נציגי ארגוני הטרור בכנסת ישראל", אבל מי ששם אותם הוא קהל המצביעים שלהם, שבחר את אחמד טיבי ל6 קדנציות רצופות(And counting), את ג'מאל זחאלקה ל5 קדנציות רצופות(And counting), את חנין זועבי ל3 קדנציות רצופות(And counting) וכולי.

4-6. ע"ע סעיף 2.

7.הם לא חייבים לומר שום מילה בפומבי, יש להם קלפי ואת הבחירה שהם עושים שם הם לא חייבים לשתף עם אף אחד. כל עוד האנשים האלה נבחרים כל כך הרבה פעמים כנראה שערביי ישראל כן מרוצים מהתפקוד שלהם, גם אם אדון Gass12 החליט בשבילם שלא.

11. Gass12 Member

לא שציפיתי שיצביעו ליכוד.
    אתה מזבל בשכל . ולא ענית על אף אחת מהבעיות האמיתיות של החברה הערבית.
    לו רצו באמת להפסיק את העבריינות בכבישים
    או לאסוף את הנשק הלא חוקי היו עושים צעד אמיתי
    ולא צביעות וחארטה.
    חברי כנסת מטעם המיעוט הערבי ראוי שיתעסקו
    בעניין ערביי ישראל ולא בענייני ערביי העולם.
    הם בוחרים סלקטיבית רק דברים שיזיקו לישראל.
    אף מילה על אהובכם בשאר אל אסאד ששוחט
    בפליטים שבסוריה.

יש לך מילה רעה לומר על התנהלות ישראל אל מול המחבלים בעזה?מדינה שומרת חוק ראוי שתגן על
    גבולותיה מפני מחבלים שרוצים לשחוט את בניה בקיבוצי העוטף ולחטוף חיילים.

12. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

חחח, אני מזבל בשכל? כפרה, שמתי לך למעלה נתון - מעל ל97% מהצעות החוק שהציעו חברי כנסת מהרשימה המשותפת הן לא לאומניות ומתייחסות לנושאים חברתיים/כלכליים, וברור שאחוז גבוה מההצעות האלה מכוון ספציפית למיעוט הערבי. כל דבר אחר הוא רק חלק מההזיות שיש לך בראש.

תיקון קטן כי כנראה אתה לא מבין איך עובדת שיטת בחירות - חברי הכנסת הערבים צריכים להתעסק במה שקהל המצביעים שלהם מצפה שהם יתעסקו. אם קהל המצביעים שלהם(במקרה הזה המיעוט הערבי) מצפה שהם יתעסקו בגורל הפלסטינים - הם צריכים להתעסק בזה. אם המיעוט הערבי מצפה מהם להתעסק במעמדה של קוסובו כמדינה עצמאית, הם צריכים להתעסק בזה. אם המיעוט הערבי מצפה מהם לדחוף להכרה באליסון בקר כשוער הכי חתיך מסוקס באירופה - הם צריכים להתעסק גם בזה.

13. Gass12 Member

כמובן שאני לא מדגם מייצג אבל משיחותיי עם עשרות-מאות ערבים ישראלים קיבלתי את הרושם שהם ממש אבל ממש לא "מאושרים" מההתעסקות
    של חברי הכנסת הערביים בעניינים של הרשות וחמאס.
    הגיע הזמן שהציבור הערבי יחליט אם הוא תומך בחמאס ובטרור - או שהוא חלק ממדינת ישראל הדמוקרטית והמערבית.
    אי-אפשר להנות מכל הזכויות וההטבות שמדינת ישראל מספקת ואז להפגין ולתמוך באויב. לכאן או לכאן שחור או לבן.
    אם יבחרו בתמיכה בטרור יש לנקוט נגדם צעדי ענישה .

14. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

כנראה שאתה באמת מדגם לא מייצג כי חברי הכנסת האלה נבחרים קדנציה אחרי קדנציה באחוזי הצבעה דומים לאחוזי ההצבעה במגזר היהודי.

ולא הבנתי מה אתה מציע כאן, למה אתה קורא לתמוך באויב/בטרור? אתה מציע מדינה שבה אסור להתנגד או למחות נגד המשטר ומי שעושה את זה ייכנס לכלא? זאת ישראל שאתה רוצה לראות? כי אני לא יודע איזה צורת שלטון אתה מציע פה אבל דמוקרטיה זה בטוח לא.

Walkon אוהב/ת את זה.
  15. Gass12 Member

החוק נורא ברור.אם מותר לך במסגרת החוק לתמוך באויב המדינה כיהודי אז מותר לך גם כערבי או מיעוט אחר.
    מה שחברי הכנסת הערביים עושים זו הסתה ואני מקווה מאוד שיחקרו אותם ויסירו את חסינותם
    *אגב אם במשך 6 קדנציות טיבי הצבוע המתחסד לא הצליח לעשות כלום בעניינים שלעיל.רק מוכיח את טענתי

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 2, אורחים: 198)

1. VAR
  2. asc