אקטואליה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏1/4/11.

1. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

העניין הוא שמשרד התקשורת לא אמר שהוא לא יבטל את ההפרדה. הוא רק תלה את זה בדרישות כמו רפורמות בטלפוניה הנייחת שאחת מהן כבר הופעלה אבל בזק סירבה להיענות לה בכל מיני תירוצים. ויום אחד, אושר ביטול ההפרדה ומנוף לחץ על בזק הוסר (זה בעניין המעורבות הפושעת של נתניהו. על עודף רגולציה וכו' אני לא יכול לדבר).

2. Gass12 Member

שמתי לב שלאחרונה הסירו אמצעי התשקורת של נוני באופן חלקי את השכפ"צ מיאיר לפיד וכבר מרשים לעצמם לספר גם הם על השקרים
    האינסופיים שבהם הוא נתפס.
    שאלת השאלות היא האם הבוס הבין שהמריונטה שלו שקרן בלתי נלאה
    או שהוא מוריד פרופיל ע"מ לא למשוך אש?

News1 | מפלגת הרמאים

3. סיונרה Member

פוסט מאוד בינוני.
    בזק גם מעוניינים שימשיכו להגן עליהם מתחרות בגלל היותם מונופול טבעי, וגם מעוניינים שיקלו את הרגולציה עליהם. וזה נכון גם עבור יס.
    אם הטענה שלו זה שלהוט יש יתרון לא הוגן, אז כנראה שהפתרון הוא לפצל את הוט ולא לחבר את יס, בזק ופלאפון.
    אם הטענה שלו שנכון זה שאלוביץ' רוצה לשלם פחות מסים, אני מתקשה להבין אותה. אין שום סיבה שזה יהיה אינטרס של הציבור בישראל שאדם ישלם פחות מס למדינה. זה אינטרס של הציבור בישראל שמסים לא יפריעו לפעילות הכלכלית, אני באמת לא רואה שום בעיה עם המסים העודפים לכאורה שאדם המחזיק במספר מונופולים (וכנראה מושך מהם על אף הפסדים דיבידנדים מכובדים) צריך לשלם.

4. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

לנוכח פוסט האכלו לי שתו לי היומי של המושחת, אני מבין שתיכף יצוף חוק שאוסר על שימוש בעדי מדינה.

5. Gass12 Member

העיתונות והתקשורת השמאלנית שלטו כ"כ הרבה שנים בכל מילה,פסיק תג ואות. עד שהרגישו שזהו ביתם זוהי ממלכתם. הלחם והחמאה שלהם
    ורק שלהם
    שלושה אנשים מאוד חזקים שהחזיקו פוליטיקאים בביצים ואיימו על כולם.
    ע"ע שוקן האוטואנטישמי שאיים על כל אמצעי תקשורת שיפיץ את הקלטת שבה הוא נצפה מוצץ ונמצץ.לבל יפרסם!
    ע"ע נוני המאפיונר שנהג לשבת ביציע הכנסת בעת הצבעות חשובות ע"מ לצפות מקרוב מי איתו ומי לצריו.

ראש הממשלה הכי נקי הכי לא מושחת EVER שמר לעצמו בכוונה את תיק התקשורת על מנת לאזן את הקיצוניות הבלתי נתפסת שלה.
    הם כולם מתחרפנים שם כי מאיימים על פרנסתם.הלו...?זו מהותה של תחרות. תהיו טובים ,תהיו ישרים.לא תאביסו את העם בתקשורת שמאלנית רוויית ארס.ההמונים יצרכו את מרכולתכם וגם תמכרו שטחי פרסום.הזיזו לכם את הגבינה

6. FelaKaT Member

בזק כבר לא מונופול.
    לא מבין איך זה הגיוני לפגוע בהוט ועל ידי כך בתחרותיות במקום פשוט לאפשר לבן אדם לעשות מה שהוא רוצה עם החברות שלו.
    האינטרס של הציבור צריך להיות שאנשים כמו אלוביץ׳ (ולא רק הם) ישלמו כמה שפחות מיסים - הן מבחינה מוסרית והן מבחינה תועלתנית (הם ידעו לנצל את הכסף בצורה הרבה יותר טובה מאשר הממשלה).

7. סיונרה Member

בתחומה בזק מונופול, לא סתם הרווחים שלה כאלו גבוהים. זה לא בגלל איזו התנהלות יעילה במיוחד או יתרון טכנולוגי על אחרות.
    יש סיבה שהחברות הללו מופרדות האחת מן השנייה, אלוביץ' רכש את החברות מופרדות, זאת ממש לא זכותו הטבעית לחבר אותן לצרכי מס. זה לא אינטרס של אף אחד שספיציפית אלוביץ' ישלם פחות מס. אני בכלל לא בטוח שההפסדים של יס מנעו ממנו למשוך דיבידנד נכבד.
    אלוביץ' זה לא גיל שוויד או סטיב ג'ובס שהביא משהו חדש וקידם את המשק, בסך הכל מדובר על עוד אחד מהאנשים שהיו במקום הנכון בזמן הנכון והכירו את האנשים הנכונים. הוא רכש במינוף אדיר כמה חברות ענק במשק, בכסף שאין לו איך להחזיר, ובניגוד לאחרים כמו בן דב גם לא סבל מרגולציה שדפקה אותו.

בסוף לממשלה יש הוצאות נתונות, אתה יכול להתנגד למס אבל אם אלוביץ' לא ישלם את המס, מישהו אחר ישלם. אני גם בעד הקטנת הממשלה, אבל זה לא הסיפור כאן.

8. Gass12 Member

9. DRORIKO Member

אתה יודע מה מצחיק? היום קראתי ברכבת ישראל היום(שכחתי את האוזניות של האייפון בבית, תוותר לי) ובאחד העמודים מדווחים על גלעד ארדן שתוקף בחריפות את ניר חפץ. כותרת ליד ממש במקרה מדווחים על עד המדינה נגד פאינה קירשנבאום, איתו משום מה לארדן אין שום בעיה

נערך לאחרונה ב: ‏8/3/18
    אמיר ע אוהב/ת את זה.
  10. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

אין לי כלום נגד זה.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  11. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

כפי שהיו שכתבו אחרי שהתברר שחפץ עד מדינה: סיכוי סביר שמירי רגב תאבד את עניינה בפשפשים בתאי המעצר.

12. Gass12 Member

אין עליה גלי בת חורין.

טוב.. הודעה כללית לכולם יחד
    אתם יכולים לחשוב ולטעון שנתניהו מושחת. אבל אתם לא יכולים להתלונן על כך שאני טוענת שזה מעיד על טמטומכם
    השחיתות של נתניהו קיימת רק בתקשורת. ושם, היא קיימת בדרגות שלא היו מביישות רודן ברפובליקת בננות
    אלא, שהיא נמצאת כל כולה בדמיון של כתבים פותים, באינטרסים של מחתחריו, והצורך הנואש של אלשייך להציל מעט מחוסר כבודו. וזהו

אנשים שומעים ללא הרף האשמות, רובן אבסודרדיות. וזה מייצר אצלם יוריסטיקה. יוריסטיקה על פי ההגדרה של כהנמן וטברסקי היא הטיית דעה הנובעת מעוד ועוד ידיעות מאותו סוג.גם כשהן שקר מוחלט ובולט.

וכך המוחות במדינה נחלקים לשנים:
    אלו, שעם כל הודעה שקרית נוספת, מתחזקת בהם היוריסטיקה .משמע, ככל שחזרו יותר על אותו שקר ככה הוא יותר אמיתי, ממש במציאות
    ואלו, שבכל פעם מחדש כשמתגלה שהידיעה הקודמת על שחיתות היא שוב שקר- הם מבינים שמשקרים להם

כל זה אפילו לא עונה על השאלה אם הוא אכן מושחת או לא. אבל אדם שהמוח שלו עדיין לא מופעל מהחוץ אמור להבין דבר אחד: עדיין אין שום ראייה לכך שנתניהו מושחת.

לעומת זאת:
    ישנן ראיות רבות לכך, שראש הממשלה פועל ללא לאות למען המדינה ועם הרבה הצלחות.ישנן ראיות רבות לכך שמי שמאשים אותו- מנסה למעשה להפליל אותו
    ישנן ראיות רבות לכך, שבכל סיבוב , בכל האשמה שהגיעה לסיומה, נתגלה, שההאשמות היו שקריות
    צריך, איפוא, להיות תוכי מטומטם כדי לצווח "ביבי מושחת".
    אמרו מעתה, שהתקשורת הפועלת למען אינטרסים זרים, ומנוגדים לזכותו של העם לדעת- השתיתה לכם את המוח .
    טמטום זו תכונה שמוציאה אותי מהכלים ומוציאה ממני את הרוע.מצד שני, אני לא מוכנה להעניק שירותי סאדו חינם למטומטמים. עופו לי מהעיינים ולכו להיות מטומטמים במקום אחר!

13. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

לך אין, אבל בוז'י היתה מעדיפה ניסוח אחר.

גלעד ארדן מת להיות ראש ממשלה, אבל לא מסוגל לעשות סדר במשטרה.

14. Gass12 Member

סיונרה
    כתבתי לך את התרחיש הזה לפני כמעט שנה+-
    נימקתי אותו לעילא ועילא
    זה יקרה בקרוב ממש
    החמור השתקן והעבדקן

https://scontent.fsdv2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/28951397_1784524234925454_568167483987460096_n.Xxx?oh=b2e932ef0b9bb867cf5fd2f78ceb4799&oe=5B36A2C6

15. Gass12 Member

נערך לאחרונה ב: ‏9/3/18