אקטואליה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏1/4/11.

1. סיונרה Member

מה זאת אומרת, אם אתה טוען שבכל מקום יש שחיתות, אז גם במפלגה שלך. בעוד תומכי שאר המפלגות לא מודים בזה בפה מלא או מגנים את השחיתות. אתה חוגג אותה.

2. Gass12 Member

00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000 יצאת שוב שקרן
    ואימפוטנט טענת משהו תעמוד מאחריו. פסיכופת בזוי

3. סיונרה Member

מאוחר מדי לחזור בך. אתה אדם בזוי שתומך בשחיתות, בנוסף להיותך רובוט ומועסק של הליכוד.

4. מזגן Member

אם הסכמנו על כך שבכל מקום במגזר הציבורי (הממשלה) יש שחיתות. אז הדרך היחידה להלחם בהשפעת השחיתות זה להלחם בהישג ידה של הממשלה. וזו הגישה הליברלית הקלאסית בעצם על קצת המזלג.
    הבעיה שהליכוד הוא לא ליבראלי ולא קלאסי. הוא פח אשפה כמו שאר המפלגות מינוס העובדה שהוא לא מנסה בכח להחריב את המדינה כמו מפלגות השמאל בפן המדיני.

אז חלק מהאוכלוסיה מצביעה עבור ה-the lesser of two evils

השאר עדיין אוחזים בחלומות מדיניים באספמיה

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  5. סיונרה Member

לא מסכים בכלל. הליכוד כמפלגה הפך להיות כמו מפא"י בימים הגרועים שלה, ואנשים כמו דוד אמסלם מצהירים על כך בקול ללא בושה.
    ברמה הפקידותית ניתן להלחם בשחיתות, צריך להגביל את הכוח של בודדים על ידי הצלבת סמכויות יעילה, למנוע נפוטיזם ולהגביר שקיפות. הממשלה הנוכחית, ולא רק הליכוד אלא גם איילת שקד, נמצאת מתחילת הקדנציה במתקפה כנגד כל אותם דברים שציינתי.
    ההבדל בין שקד וביטן, אמסלם זוהר וכו' זה ששקד כנראה לא הגיעה לפוליטיקה כדי לעשות לביתה ולבית חבריה, אלא היא פשוט לא מאמינה גדולה באלמנטים דמוקרטים מסויימים.
    וזה לא היית אתה ששאל פה אנשים כמה פעמים יצא להם להיות בשטחים? אז מי חי פה בחלום שזאת המדינה שלנו?

6. Gass12 Member

אתה חולה נפש שזקוק לטיפול.
    בנוסף הוצאתי אותך שקרן קטן ומושתן בפעם המליון
    עכשיו לך לצלם ארונות פח ולקרוא להם הוכחות
    איש הפח חחחחחחח

7. מזגן Member

אם הליכוד זה מפא״י אז מה נגיד על מפלגת העבודה ושאר השמאל?
    איך נילחם בשחיטות? נאסור או נקנוס אנשים במאות אלפי שקלים על מכירת\לעיסת מסטיק?
    ואז אחרי שסיימנו לחסל את השחיטות הבלתי גלויה נותרנו עם חלוקת הכספים מחדש שהיא בעצם שוד לאור יום. בכל אופן אלו הבדלי גישות ברמה האידאולוגית. אז אין פה יותר מדי מה לדון בעצם. שניהן לגיטימיות ושונות מאדם לאדם.

לגבי המחויבות שלי ליהודה ושמרון או למדינת ישראל. לא בטוח לאן אתה חותר. גם אני כששאלתי את דרוריקו כמה פעמים הוא היה מרצונו ביהודה ושמרון בשנה האחרונה לא חתרתי יותר מדי מעבר ללהראות שאולי לא באמת זה כל כך משנה מה קורה שם מעבר לאיך שזה משפיע עליו ישירות מבחינת בטחון.

8. Gass12 Member

9. סיונרה Member

לא הבנתי מה הקשר עם המסטיק.
    חלק גדול מהחוקים במדינת ישראל מאפשרים לשר או כל מני דמויות אחרות שיקול דעת בלעדי, דוגמא מצויינת זה כל הסיפור עם השבת. זה פתח מצויין לשחיתות.
    כל מני עניינים בירוקרטים שדורשים הרבה מאוד זמן והמתנה, גם הם פתח לשחיתות.
    יש הרבה מאוד נקודות בעייתיות שיוצרות אפשרויות ופתחים לשחיתות, צריך לסגור אותן ללא קשר לגודל הממשלה הרצוי. יש מדינות עם מנהל ציבורי תקין וממשלה רחבה כמו באירופה ויש מדינות עם מנהל ציבורי דפוק וממשלה צרה כמו ארה"ב.
    מילויי מקום בתפקידים בכירים, מה שממשלת נתניהו הנוכחית הפכה לאומנות, זה גם כן פתח לשחיתות.
    באופן כללי הסוד הוא ביזור של הכוח והסמכויות בידי כמה שיותר גורמים ומציאת נהלי עבודה תקינים. אבל זה כמו להיות קבוצה מליגה שלישית נגד ברצלונה, תעשה הכל כמו שצריך, טעות הכי קטנה ואתה מפסיד את המשחק. אסור לטעות.

חלוקת הכספים מחדש זה המהות של מדינה. זה שצריך לקבל החלטות מבוססות מדע ולא מבוססות פריימריז של מרכז מפלגה זאת בעיה שצריך לטפל בה.

כרגיל לממשלה המקרתעת ולשופר שלה באייסוקר, מחוקקים דבר שקיים כבר שנתיים ויוצאים בהצהרות כאילו זה דבר חדש. חבל שאין איזה סרט לגזור, שמעתי שכצוס בדיוק שנה מספריים חדשים.

10. Gass12 Member

תקשיב זה כבר לא נעים בכלל..כמה אפשר עם העילגות שלך?
    ובכלל אתה כ"כ משעמם אותי. כ"כ לא מאתגר .אתה חושב שהנך איזשהו אור גדול כשבתאכלס אתה אפילו לא וינקר קטן בקורקינט.
    אז עשה לעצמך ולמערכת טובה עוף לי מהעיניים אתה לא בליגה שלי.

11. סיונרה Member

טעויות קורות, זה רק מראה שאני אנושי.
    מה שלא אמור לקרות זה רובוט שיודע לשקר כמו בני אדם. כמובן שלא תתייחס לשאר ההודעה, מעניין אם עדכון הגרסא הבא יטפל בנוכחות של אדם שעולה על התעמולה הזולה, אז אני אהיה בבעיה.

12. Gass12 Member

אופסי התחלת להבהב.. אתה ממחזר את עצמך למוות בשקרים שרק מוחך הצר לא מסוגל להבין שאינם יכולים להתקיים.
    המשך לעשות מה שאתה עושה בחוסר כישרון מובהק ועזוב אותי בשקט באמאש'ך

13. מזגן Member

הדוגמא עם המסטיק זו אנקדוטה לגבי סינגפור. לעיסת מסטיק תזכה אותך בקנס. מכירת מסטיק בכלא. אני רומז לחקיקה נוקשה בכל פן.

מהות המדינה היא לא בהכרח חלוקת כספים מחדש. זה כבר עיוות שמאלי. ההבדל הוא במה שהכרחי ובתנאי הבסיסי לקיום המדינה. בניית כביש ואכיפת חוק הם דבר אחד. סבסוד גנון\תואר אוניברסיטאי על ידי לקיחה מס תחת מדיניות מס פרוגרסיבית מאנשי העשיריון העליון עבור חברי הקבוצה של אנשי העשיריון התחתון הוא חלוקה מחדש של כספים. סבסוד תארי אוניברסיטה של ״אוכלוסיות מוחלשות״ הוא לא מתפקידה של הממשלה. מה הדבר הבא? סבסוד דיור והכנסה מינימלית קבועה?

זה מתפקידה של הממשלה להשליט שלטון חוק בלתי מפלה. זה לא מתפקידה של שהממשלה לזהות קבוצות אוכלוסיה על בסיס קריטריונים שרירותיים (לדוגמא צבע עור) בכדי לממן את הקידום שלהן על פני אוכלוסיות אחרות בהתאם להגדרות שהיא רואה לנכון לפעול על פיהן. זהו לדעתי עיוות. אני חיי אותו על בסיס יום יומי בקנדה. הדבר נכון מאוד לגבי ארה״ב.

כאשר אתה בוחן את הטיעונים שמצדיקים את חלוקת הכספים לקבוצות אוכלוסייה מוחלשות לדוגמא בארה״ב לגבי שחורים אתה פתאום שם לב למשהו. הטיעונים הם טיעוני קורולציה.

ממשלה:
    ייצוג השחורים בכלא ובעוני גבוה מיצוגם באוכלוסיה => גזענות => אפליה מתקנת (חלוקת כספים מחדש)
    קבוצות לבנים גזענים (ניאו נאצים ברוב המקרים):
    ייצוג השחורים בכלא ובעוני גבוה מיצוגם באוכלוסיה => השחורים נחותים => להעיף אותם קיבינימט

פתאום אתה קולט שאולי זה לא הרעיון הטוב ביותר לתמוך בצורת חשיבה שתואמת לאומנים לבנים.
    makes you wonder

נערך לאחרונה ב: ‏5/12/17
  14. סיונרה Member

למען האמת זה מיתוס שגוי, מותר ללעוס מסטיק בסינגפור, אסור למכור אותו בחנויות. מוכרים בבתי מרקחת עם מרשם.
    ארה"ב היא לא דוגמא לכלום. אצל חלק גדול מהאוכלוסיה ממשלה לא מתפקדת זה אידאולוגי. זה שכספי המיסים זהים עבור ממשלה מתפקדת ועבור ממשלה לא מתפקדת שסתם מבזבזת את הכסף זה כבר עניין אחר.
    לא ממש מבין מה הטיעון. אפשר להגיד שהתפקיד של הממשלה זה לדאוג לצבא ואפשר להגיד שתפקידה הוא לדאוג להרבה יותר דברים. אין דעה נכונה או לא נכונה. אבל גם לעשות את זה יש דרך יעילה ודרך לא יעילה. כמו שאתה אומר, אם בסוף יוצא שכל העשירונים מסבסדים השכלה לעשירון העליון אז זזאת לא מדיניות ממשלתית נכונה.

15. Gass12 Member

התודות למשה איפרגן מאתר מידה ולאיתמר פליישמן.
    אם תבינו איך המערכת הזו עובדת כ"כ יפה? הרי שהבנתם הכל.

ראשית צפו בסרטון. במהלך ההודעות הבאות תקבלו אינפורמציה מי עוד מוחזק בחמינדוס חוץ מפוליטיקאים
    רמז (2 מתוך 3 במשפט פיתגורס)