אקטואליה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏1/4/11.

1. סיונרה Member

אני חושב שקשה לחלוק על זה שהמצב המאקרו כלכלי של ישראל השתפר בשנים האחרונות. ASS12 פשוט לא הצליח להסביר מה הממשלה עשתה שהביא אותנו לכזה שיפור. להיפך, הוא פשוט שם עוד סרטונים של אנשים לוקחים קרדיט על דבר שאין להם קשר אליו.
    אני זכיתי בהטלת מטבע השבוע, האם זה אומר שעשיתי משהו כדי להשיג את זה (מלבד להכנס להתערבות על המטבע)?

2. Gass12 Member

אני יכול להסכים עם הטענה הזו כי כרגיל לכל מטבע שני צדדים.
    ועדיין למען ההגינות ברור לך שהכל ענין של הצד הפוליטי שלך ועם איזו דעה אתה בא״מהבית״?

3. DRORIKO Member

4. Gass12 Member

זה בדיוק התסריט שצפיתי וזו רק המנה הראשונה.
    בסופ"ש ראיון מפנק עם מסאג' מפנק באמצעות אברמוביץ'
    ובהמשך לחץ על גבאי

5. DRORIKO Member

כולם ציפו את זה. ברק הוא שקרן כרוני, זאת מחלה אצלו. עכשיו תגידו לי ״גם ביבי״. על הכיפעק, אז להחליף אותו במישהו עוד יותר שקרן?

6. Gass12 Member

לא התכוונתי למה שאתה הבנת.
    באחת ההתדיינויות שלי כאן תיארתי את התרחיש הצפוי בדיוק כפי שקרה קורה ועוד יקרה.
    אלדד יניב הסנג'ר של ברק במהדורתו הקודמת כראש הממשלה וכפרובוקטור על פי הצהרתו. גויס שוב לעשות בלגאנים כהרעשה קטנה
    אח"כ הרעשה ארטילרית ובנוסף לחץ בלתי פוסק על התקשורת שגם היא מגוייסת ע"ע אברמוביץ,דרעקר ועוד
    המגלומן הישן עם הזקן המעאפן צ'ה גווארה בעיני עצמו חיבס רציני. הוא רק שכח 2 דברים הוא ראש הממשלה הכושל ביותר בכל הזמנים
    אין לו תומכים גם במפלגת העבודה יותר מזה יש לו הרבה יותר מתנגדים
    ולכן נבנתה ונהגתה התוכנית לתמוך בגבאי שהוא סוג של דחליל שיבנה את חזרתו של ברק !!
    בשתי אפשרויות 1.אם גבאי לא מצליח להמריא אז ברק מוצג בתקשורת כמושיע האולטימטיבי שהוא היחיד שיכול לקפד את ראשו של שנוא השמאל
    בנימין נתניהו
    2.גבאי מצליח לבנות עוצמה כמנהיג ואז מצרף את ברק לפאנל שלו כשר ביטחון בממשלת הצללים
    (אם אתה שואל אותי? לדעתי ברק חושק מאוד במשרד הביטחון כי שם הכסף הגדול שממנו גזר ויגזור הפרשות נאות לאיי קיימן )

7. DRORIKO Member

8. Gass12 Member

ראיון עם פרופסור משה שרון. בעיני,בין הבקיאים והנחשבים ביותר בתחומו.

13 שנים למות ערפאת | מטרת הפלסטינים - לחסל את מדינת ישראל - ערוץ 7

נקודות אמ:לק
    & הערבים מעמידים את "פתרון הסכסוך" על סוגיית הפליטים משום שאין להם שום כוונה שתישאר פה מדינה יהודית, "הבעיה בינינו לבין הפלסטינים, או בינינו לבין הערבים בארץ היא לא שטחים. הבעיה היא עצם קיומה של מדינת ישראל. הבעיה הגדולה ביותר היא עצם קיומה של מדינת ישראל ויש כלי שבאמצעותו אפשר לחסל את המדינה הזאת והכלי הזה נקרא הפליטים הערבים".
    & בכל מו"מ עתידי יש להקפיד שהדיבורים יתבצעו בשפה הערבית. ''אני חוזר על כך שבכל מו"מ עתידי אנחנו צריכים לעמוד על כך שאנחנו נדבר עברית והם ידברו ערבית כדי שהעולם כולו יוכל לשמוע.
    מפני שאם הם מדברים אנגלית, תמיד יש להם כיסוי באיזו שהיא דרך שהם יכולים להשתמש במונחים ובמושגים ולא להגיד את האמת ולחזור אחר כך הביתה ולומר בערבית את מה שיש להם לומר. כשהם מדברים ערבית העולם הערבי שומע אותם והאזרחים הערבים שלהם שומעים אותם וזה חשוב מאוד מפני שהם לא יכולים לשקר והם חייבים לומר את האמת גם לאוזניים שלנו"
    & "ודאי שאני מודאג ממה שנעשה בצפון, מפני שאלו לא סתם מליציות, אלו מליציות שקשורות באיראן ואיראן זו מעצמה - לא משחק ילדים. אלו לא כנופיות וזה גם לא הפלסטינים, זאת מעצמה גרעינית, היא תהיה גרעינית לי אין ספק בכך.
    & "אני חוזר ואומר את זה: אם אנחנו לא נחיה על חרבנו אנחנו נמות בחרבם. מקבלים אותנו בדיעבד משום שיש לנו חרב חזקה ומסוכנת - לא משום סיבה אחרת".

9. DRORIKO Member

10. DRORIKO Member

11. מזגן Member

שטויות! זה בג״ץ והפרקליטות סמלניםםם!111 התיק נזרק לפח בהוראה מלמעלה. כלומר הקרן החדשה לישראל וגרורותיה.
    פרטים מפי גאס בהמשך.

סיונרה אוהב/ת את זה.
  12. Gass12 Member

מזגן אתה מאכזב אותי. או שלא קראת כלל או שקראת רק את הכותרת ולא הצלחת להבין את הפרשה. הגרסה בקצרה. הפוך גוטה הפוך!!

13. סיונרה Member

אתה בפורום כדורגל, אל תצפה מאנשים להתנהג בצורה אחרת מאוהדי כדורגל טיפוסיים. השופט שרק נגדנו - השופט בן זונה. השופט שרק לטובתנו - היה פנדל.

מזגן אוהב/ת את זה.
  14. Gass12 Member

כלב הרחוב השוטה ממשיך לנבוח על הדוור.
    גם הוא לא מצליח להבין שאירוע הוא ניצחון למילואימניקים בחזית והפסד לשוברים שתיקה?

15. סיונרה Member

ניצחון מפנדל שניתן על ידי שופט שאתה קורא לו מהמר ושופט גרוע. הוא כנראה לא כזה גרוע.

מזגן אוהב/ת את זה.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 2, אורחים: 17)

1. Esomech
  2. SaSa