אקטואליה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י ג'רי בית הלוי, ‏21/1/04.

1. Igi Member

אז מה זה לחטוף חייל, אם לא טרור אדון פויול?

2. danielone Member

לפי מה שביבי רמז היום, אבו סיסי מוחזק בעקבות מידע, "בעל ערך רב" על גלעד שליט ככל הנראה.

3. קטלוני Member

חטיפת חייל היא פעולת גרילה.
    חטיפת תושבים או אזרחים היא מעשה טרור(כמו חטיפת עיתונאים בעירק).

להילחם נגד צה"ל זו פעולת גרילה.
    לקחת שבויים שאינם חיילים זה מעשה טרור.

4. guyholl Member

אם זה המידע שהוא מחזיק, אז כנראה שהוא כבר לא שווה כל כך הרבה.

נערך לאחרונה ב: ‏30/3/11
  5. קרלס פויול5 Member

סטרפורד, חמאס הוא ארגון טרור אבל הוא ארגון טרור בגלל פשעים אחרים ולא חטיפת גלעד שליט.
    ומה הקשר שהוא נחטף בישראל או בשמירה? זה לא מחמיר או מוריד מהפשע. החמאס עברו על החוק, הם חטפו בן אדם אבל הם לא ביצעו מעשה טרור.
    לבן אדם נעשה עוול, אני לא יודע מה הדעות השלו אבל באמירה הזאת אין כלום חוץ מעובדות, הבעיה היא שאנשים בורים ולא מבינים מה זה "מעשה טרור".
    יגי, ההגדרה של מעשה טרור הוא "סוג של מאבק אלים אשר במסגרתו נעשה שימוש מכוון באלימות כלפי אזרחים, על מנת להשיג מטרות פוליטיות (לאומית, חברתית-כלכלית, אידאולוגית, דתית וכו')".
    החמאס עשה הרבה פשעים שעונים להגדרה הזאת אבל החטיפה של גלעד שליט הוא לא אחד מהם.

6. THE STRETFORD END Member

קטלוני/פויול

גם פעולת גרילה מצד ארגון טרור נגד חייל של מדינה יכול להחשב כאירוע טרור.
    החמאס כמו גם החיזבאללה,שניהם סוג של ארגוני גרילה שמבצעים טרור כנגד אזרחי וחיילי מדינת ישראל.

חטיפת שליט נעשתה לא תוך כדי קרב או מלחמה,חטיפת שליט נעשתה בתוך שטח ריבוני של מדינת ישראל,
    פיגוע טרור לכל דבר.

ושוב,אפשר להתווכח על הסמנטיקה של המילים אבל הקו של המרצה ברור,עוד יהודי ששונא את עצמו.

ראיתי עכשיו את הכתבה במקור על ענת קם,
    דרוקר וכמה לא מפתיע ניסה להוציא אותה בסדר,
    ראיתי את גיא מרוז,עוד עיתונאי שמאל ידוע ביקר אותה ושאל איך אפשר לעזור,
    היא עצמה בחורה לא פראיירית,לא טיפשה,ידעה טוב מאוד מה עשה והבינה טוב מאוד איך לדבר לאחר מכן ובעקבות יועץ התקשורת ששכרה.
    אני מאחל לה כמה שיותר שנים בכלא,
    מי יודע לאן הגיע המידע שהעבירה לאורי בלאו וכמה זה יסכן את חיילי צה"ל במלחמה הבאה?!

7. קרלס פויול5 Member

כל עוד היה חייל של צה"ל בזמן תפקיד זה לא אירוע טרור, אירוע טרור הוא רק מעשה אלים שמכוון לאזרחים ולא לחיילים, גם אם החייל בשטח מדינת ישראל.
    ושוב אני לא מבין למה אתה קובע את דעתו של המרצה הזה ע"פ הציטוט הזה בלבד שהוא אמת לאמיתה, הוא לא אמר שגלעד שליט לא נחטף ע"י מחבלים או שחמאס הוא לא ארגון טרור, הוא רק אמר שהחטיפה היא לא אירוע טרור.
    בקשר לענת קם ההתנהלות באמת ביזיונית.

8. Blaugrana Blood Member

אתה מדבר על ניב גורדון?
    מדובר בראש המחלקה לשעבר לפוליטיקה וממשל באוניברסיטת בן גוריון, מחלקה הידועה באג'נדה של
    שטיפת מוח שמאלנית קיצונית של הסטודנטים. 80% מהמרצים שם (שרובם הגיעו בשיטת חבר מביא
    חבר) משמיעים בכיתה תחת "החופש האקדמי" את דעותיהם שעומדות איפשהו בין דב חנין לחנין זועבי.

עוד על ניב גורדון...

http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1109273.html

http://news.walla.co.il/?w=/22/1584795

9. THE STRETFORD END Member

קרלס פויול5

גם נחשון וקסמן היה בזמנו לבוש במדים של צה"ל וחיכה לטרמפ במרכז ישראל ונחטף,גם אז זה היה אירוע טרור
    ולא שום דבר אחר.

הנקודה היא שהמרצה וכשקרא לחטיפת שליט,לא אירוע טרור בעצם ובמילים אחרות נתן לזה סוג של לגיטמציה,
    כאילו החטיפה ובגלל שמדובר בחייל אז היא "לגיטמית" או אקט מלחמתי ולא אירוע טרור.

תקרא באינטרנט תגובות נוספות לגבי אותו מרצה ומרצים נוספים מאוניברסיטת בן גוריון,
    אפשר היה לראות את העיוותים והשקרים והאנטי מדינת ישראל מצד לא מעט מרצים שם בכתבה שהיתה בתוכנית המקור אם אני זוכר נכון לפני כמה חודשים,עושים שטיפת מוח למוחות צעירים ומרעילים אותם כנגד הזכות הליגמטית של מדינה יהודית,מדינת ישראל.

עריכה:

Blaugrana Blood הקדים אותי ב 2 דקות וגם ההודעה שלו,כל מילה בסלע.

נערך לאחרונה ב: ‏31/3/11
  10. THE STRETFORD END Member

11. קרלס פויול5 Member

בקשר לגורדון השתכנעתי, רק אני לא חושב שאתה יכול להשתכנע שזה מה שגורדון התכוון רק לפי הציטוט הזה, הציטוטים של בלאגרונה יותר חזקים.
    ולא, לא זכור לי שחטיפת נחשון וקסמן היא פעולת טרור, היא פשע גדול אבל לא פעולת טרור.

12. Gass12 Member

קלרה קדם וניב גורדון הם רק קצה הקרחון שמקבל פרסום.
    אם תקשיבו לסטודנטים שלומדים אצלם תבינו שהמדינה שלנו מממנת מרעילי בארות.
    באיזה מדינה המרצה למחשבה מדינית יכול להיות אזרח שהורשע בריגול וישב שנים בכלא בגין עבירת הריגול.
    ד"ר אודי אדיב מי שהיה מוכן לבצע פיגועים נגד בני עמו וריגל לטובת סוריה.התאמן במחנות בסוריה.מועסק כמרצה לגטימי...

ולפני שיקומו כל השמאלנים בשקל עם הצדקנות הקבועה שלהם.תענו לשאלה אחת בלבד. "האם תרשה לפדופיל מורשע ללמד את הבת שלך טהרת המשפחה?