אצטדיונים ומגרשי כדורגל בישראל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י עומר, ‏29/5/15.

1. צ. שיף Member

נקווה שנראה בקרוב גם תמונות עדכניות מהדרומי

אגב מצאתי ראיון עם שחקן כפר קאסם מהמשחק שלה מול הפועל קטמון שמה שעניין אותי בו זה מצב הקירוי ביציע הדרומי של טדי שמאחוריו

והקירוי מבחוץ בבוקר המשחק של בית"ר/חדרה מירושמיים http://www.02ws.co.il/images/alldaypics/webcamB1912041150.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏5/12/19
  2. Mahranlala Member

היום כמעט נמנע אסון בשער 4. לא יודע איך כסאות יכולים לעלות ככה בקלות. בחיים לא ראיתי את זה קורה ככה.
    נראה לי שזה שוב קשור למהירות שבה רצו לסיים את בלומפילד.

3. Mahranlala Member

מהניסיון שלכם בכדורגל, פעם ראיתם רימון שגורם לדבר כזה?
    https://i.imgur.com/x8yahkf.Xxx

4. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם בשער 11 הכיסאות עלו באש, לא מבין למה גם התקשורת האדומה וגם כאן מציינים רק את הקהל של הפועל.
    היה בהחלט הזוי ומסוכן מה שהלך שם.

5. Mahranlala Member

לא עשיתי האשמה לקהל. רק רמזתי למהירות שבנו את בלומפילד
    בכל העולם מדליקים אבוקות

6. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברור לי שלא עשית האשמה לקהל, פשוט 2 אנשים שונים הזכירו רק את השריפה בשער 5 וזה חרה לי.

אחרי הרבה שנים שלא הסכימו לתל אביביות להכניס דגלי פריסה בנימוק שהם דליקים, השנה הורידו את הסנקציה הזאת. לא אתפלא אם זה הולך לחזור אחרי אירועי היום ברמה שגם על דגלים יעשו בעיות.

7. צ. שיף Member

יכול להיות שזה קשור גם למבנה של בלומפילד שתוכנן כדי ליצור "בריזה" ביציעים בימים החמים אבל במשטר רוחות חורפיות יותר מלבה את השריפה ביחד למגרשים מקורים (בארץ אגב מחמירים בנהלים של קירוי אצטדיונים גדולים שיהיו מחומרים עמידים יחסית וקשיחים ולא דליקים). כלומר במילים אחרות בטרנר/סמי עופר זה לא היה בוער ככה. אבל זה מחדל רציני של כוחות האבטחה בשערי הכניסה וביציעים שהבידוק שלהם לא יעיל (ונזכיר בנוסף את תקריות האבטחה הקודמות השבוע כשבית"ר ירושלים התארחה באצטדיון, בקיצור לא שבוע מוצלח בבלומפילד). מזל שפעלו מהר לכבות את השריפה. עכשיו חכו לעונשים.

אבל חייבים לומר, זה נראה עכשיו "דרום אמריקה" אפילו יותר מאשר במשחק ארגנטינה-אורוגוואי.

ואולי זה סימן נוסף שלא אכפו את "חוק העישון" בבלומפילד.. תראו כמה עשן
    https://s3-eu-west-1.amazonaws.com/images.one.co.il/images/one/450_250/gg1445851.Xxx

ואין עשן בלי אש..

8. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

להכניס אבוקות ליציע זה הדבר הכי קל בעולם ובחיים אי יהיה אפשר באמת למנוע את זה, אלא אם ישתמשו במצלמות כדי לעצור את מי שמדליק.

הייתי ב5 וכיסא מתחתיי הדליק אבוקה ילד שאני לא נותן לו יותר מ15. תבינו מזה לבד איך מכניסים את האבוקות. הן לא נכנסות ליציע עם פואד ואלעד כובע.

9. צ. שיף Member

זאת כבר רוטינה קבועה ההתאחדות תעמיד את הקבוצות לדין (בנוסף לעיריית ת"א שתדרוש מהקבוצות גם כיסוי לעלות הנזקים שנגרמו לכיסאות) ותתן עונשים כספיים והן ינסו לאתר את האוהדים במצלמות האבטחה ביציעים. פעם היו נותנים כבר לקבוצות עונשי רדיוס/משחקים ללא קהל מלבד הקנסות הכספיים.

10. Mahranlala Member

לא נראה לי שזה קשור לרוח כי בבלומפילד הישן לא קרה והיום לא היה מזג אוויר קיצוני אלא לסוג הכסאות שבבלומפילד.
    לגבי בדיקה הבדיקה במגרשים היא ליופי. זה לא רק על אבוקות וחזיזים אלא גם על אירוע חבלני חס וחלילה. בבלומפילד היא אגב הכי מרושלת ובסמי עופר הכי פחות.
    באולמות הכדורסל הבדיקה בכלל מצחיקה.

11. צ. שיף Member

אני זוכר איך דיווחתי בעצמי על הבדיקות המחמירות בסמי עופר ועל מחאת הנשים שם בשל אופי הבדיקות המחמירות מה שהביא לשם גם הצבת אוהלי בידוק עבורן. בכל אופן בבלומפילד אחרי 2 מחדלי אבטחה בשבוע אחד יצטרכו "לעשות חושבים" על אופי הבידוק. אם לא בכל המשחקים אז לפחות במשחקים נפיצים יותר כמו הדרבי.

ולגבי הכיסאות אני בטוח שמדובר בכיסאות פלסטיק מאותן יצרניות שמספקות גם לאצטדיונים אחרים. ברור שזה איזה "דרעק" אבל מה לעשות באצטדיונים שמים כיסאות זולים ולא איזה מושבי "פלדה" עמידים וגם אף אחד לא יאפשר "יציעי עמידה" סטייל גרמניה שמשאירים את הטריבונות בטון חשוף ללא כיסאות ביציעים של האוהדים השרופים.

12. Mahranlala Member

בסמי עופר באמת הכי פחות מרושל אבל גם שם לא תהיה בעיה להכניס.
    כל האצטדיון הזה נבנה במהירות. גם הגדרות בין השערים (היום אגב שוב אוהדי מכבי טיפסו, וגם אוהדי הפועל), המרפסת, הכניסות (יש 2 כניסות על 10 אלף איש בערך בשערים 7-8 בהשוואה ל-4 על 5,000 בעבר)

חייל שוקולד אוהב/ת את זה.
  13. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

איצטדיון מלא בכשלים מפה עד הודעה חדשה, אוהדי מכבי(חלקם) הם היחידים שעוד מספרים לעצמם סיפורים לגביו.

Nigel de Jong, Roma ו-Mahranlala אוהבים את זה.
  14. צ. שיף Member

הפועל אום אל פאחם מתוסכלת שהשיפוצים באצטדיון העירוני טרם התחילו, למעשה אפילו טרם נבחר קבלן לשיפוץ שעלותו התייקרה כבר ל15 מיליון שקל ושעשוי להתייקר אף ל18 מיליון לפי ההצעות שהתקבלו במכרז, ובנוסף לזה גם מגרש האימונים הסמוך אליו (שהפך בשנים האחרונות למגרש סינתטי) סגור בגלל הסכסוך עם הקבלן שמונע את השלמת העבודות בו ופתיחתו מחדש. ככה שלמחלקת הילדים והנוער שלה אין איפה להתאמן ולשחק. לפני כמה ימים הקבוצה אף איימה לשבות בשל היעדר מגרש אימונים. הקבוצות הצעירות שלה שיחקו בשבועות האחרונים למשל ב2 המגרשים בחדרה (בית אליעזר ורמדה), אור עקיבא, באקה אל גרבייה, קיבוץ ברקאי וכו' (ועוד לא דיברנו על קבוצות אחרות המשחקות במגרשים בעיר שנאלצו לנדוד) ואפשר להבין את התסכול שלהם מחוסר מגרש למשחקים ולאימונים בעיר. בקצב הזה של דחיית השיפוץ אני גם לא בטוח האם יש לקבוצה סיכוי לחזור מיד בפתיחת העונה הבאה באוגוסט/ספטמבר 2020 לאצטדיון העירוני.
    PANET | أزمة الملعب في ام الفحم - هل من حل في ظل الغضب؟

ובינתיים תקרית ונדליזם במגרש העירוני הישן בעיר
    PANET | ام الفحم : من المستفيد من تخريب ملعب الباطن؟!

נערך לאחרונה ב: ‏8/12/19
  15. Telkiyski Member

למה לא משלים את החיפוי המזויין הזה כבר?
    כל פעם אני עובר שם ורואה את הפרטץ' הזה. איכס.
    עבדו בטירוף עד 23.8 ונראה שמאותו רגע פשוט הפסיקו.

schmal85 אוהב/ת את זה.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 5, אורחים: 120)

1. Hovavi
  2. matanbl22
  3. katamoni
  4. yuvalu
  5. o.b.