אפשר להאשים אך ורק את ליברפול

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י גוסטבו בוקולי, ‏1/8/06.

1. גוסטבו בוקולי Member

אולי טורקיה...?

2. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה מזל שיש לנו במדינה גיבורים כמו "גוסטבו בוקולי", שבטח היה רץ למדינה במלחמה בשביל משחק כדורגל מול קבוצה עלובה במוקדמות ליגת האלופות.

3. מיכל3 Member

איזו בחירה גרועה לשחק בקייב?!?
    יבואו 100 אוהדים בלחץ אם בכלל
    קפריסין מן הסתם הכי עדיף..אבל אי אפשר, אז לפחות שילכו בכיוון של טורקיה, הולנד או בולגריה
    למה לעזאזל קייב =\

4. פול סקולס Member

מה להאשים את ליברפול?!

ת'אמת אני שונא את חיפה ואת ליברפול, ככה שאני ממש נייטרלי בקטע הזה..

איך אתה יכול להאשים את ליברפול? בלי קשר שזה ליברפול.. גם את סלובאן ליברץ' לא יכולת להאשים במקרה ש...

נכון שהם לא יודעים את כל העובדות, אבל איך אתה רוצה שהם יידעו?!?!? מה לעשות שאנשים ניזונים מהתקשורת.. אז באירופיה התקשורת לטובת לבנון (בלי להכליל את גרמניה) ובארה"ב בעדנו.. אתה סתם מדבר עם כל הכבוד..

נראה לך שלאנשים אכפת ממשחק כדורגל יותר מאשר ביטחון חייהם?

בוא נגיד שאם היה נופל טיל ככה 100 ק"מ מאנפילד, רוני לוי או צ'יזיק ושאר החברותא היו רצים להתבכיין לאחד המשקיפים של אופ"א, ובצדק!

מה אתה חושב, שאם המצב היה הפוך מכבי חיפה היתה מגיעה לאנגליה (שנמצאת במלחמה) כי יש לה ביצים? זה סתם לנפח..

אופ"פ עשתה מה שעשתה כי במקרה והיה קורה משהו זה מערער את סמכותה עד היסוד

5. M_T_A Member

נבחרת ישראל שיחקה בקייב 2 משחקים לפני שנה במסגרת טורניר לובנובסקי בדיוק בתקופה הזאת של השנה ולא היתה שום בעיה מבחינת מזג אוויר

נערך לאחרונה ב: ‏2/8/06
  6. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני יודע שאחרי שאני ישלח את ההודעה הזאת בטח יהיו הרבה משתמשים שיצטטו אותי ויוסיפו את הסמיילי המגחך ( :aaarofl: - לצורך העניין), אבל לדעתי אם נלקחת הביתיות מהקבוצות הישראליות, היא צריכה להילקח גם מהיריבות שלהן, כדי ליצור שוויון.
    אף אחת מקבוצות הכדורגל: מכבי חיפה, הפועל תל אביב, בית"ר ירושלים ובני יהודה לא אשמות במצב הבטחוני בישראל.

7. George Best Member

אתה טועה, אני אבחר בסמיילי הזה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/hahaha.Xxx

מה זה משנה אשמה לא אשמה?
    בארץ אי אפשר לשחק כדורגל, באנגליה אפשר.
    המשוואה די פשוטה, בהצלחה.

8. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל זה נראה לך הוגן שארבע קבוצות תדפק בגלל המצב הבטחוני אצלה בארץ? אופ"א (או פיפ"א) תמיד אומרים שהם לא מערבים פוליטיקה בכדורגל, אבל עכשיו הם נותנים לפוליטיקה להזיק לקבוצות הישראליות.

9. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אם זה היה 16 קבוצות .
    יש פה מלחמה , אוופ"א לא תקח סיכונים

10. reda Member

בסדר אבל אתם לא מבינים תנקודה שלו...הוא אומר למה אין פשוט משחק אחד במגרש נייטרלי במקום 2 משחקים בחוץ בשביל הקבוצה הישראלית...

11. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

סוף סוף אחד שהבין את מה שניסיתי להגיד. אופ"א חושבת שהקבוצות הישראליות לא יכולות לארח בישראל? בסדר, שלא יארחו בישראל, אבל גם שהיריבות לא יארחו אצלן בבית, כי בספורט מה שחשוב זה לשני הקבוצות יש תנאים שווים להצלחה. ששני המשחקים יהיו במגרש נייטרלי.

12. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

האמת,רעיון לא רע בכלל.בהחלט פתרון ראוי למצב,למה שקבוצה אחת תזכה לביתיות והשניה לא.

13. אלסנדרו דל פיירו Member

צודק שגם הם ישחקו במגרש נייטרלי ככה שיהיה שיוויון בין 2 הקבוצות.
    עזבו אותכם שטויות כשהיה פה את התקופה של הפיגועים מכבי אירחה את הפיינל פור ולא אמרו כלום!
    כולם משוחטים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx

14. Spanish Weapon Member

אירחה את הפיינל פור בגלל שמכבי ת"א ביורוליג זה כמו ריאל מדריד/בארסה/צ'לסי בצ'מפיונס ליג.

קייב זאת אכן בעיה לבני יהודה, ולא בגלל מזג האוויר כי דווקא באוגוסט מזג האוויר הוא סביל ביותר אלא בגלל המרחק העצום והמחירים הכרוכים בזאת לאוהדי הקבוצה.

חיפה חייבת לארח בקפריסין , בכל מכיר.
    אם רוצים איכשהו לתת פאן של ביתיות חייבים לעשות את זה קרוב לבית ואני מאמין שאם במשחק הראשון תהיה תוצאה טובה של חיפה באנפילד, המשחק בקפריסין ימשוך אליך אלפי אם לא עשרות אלפי ישראלים.

15. גוסטבו בוקולי Member

בחיפה הודיעו כי במידה ויוציאו תוצאה טובה באנפילד בעזרת השם, קפריסין היא האופציה המועדפת עליהם למרות כל הפליטים הלבנוניים.
    אני אישית מתפלל שזה יהיה בקפריסין. ככה אני בכל זאת יוכל ללכת למשחק.
    כי לבולגריה או אוקראינה או לא משנה איפה פשוט אין מצב.. לא יהיה שווה לראות משחק עם 300 צופים.
    קפריסין היה צבוע ירוק בצ'אמפיונס ב- 2003\2002, היה כיף........
    גם עכשיו יהיה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx ושום לבנוני לא יעצור אותנו