אפשר להאשים אך ורק את ליברפול

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י גוסטבו בוקולי, ‏1/8/06.

1. roeiuzan Member

מסכים אתכם, זה מה שהם רואים בטלויזיה וזה מה שהם מבינים, ישראל מופגזת! גם ככה ידוע שישראל היא ארץ קטנה אז כנראה הם חושבים שצפון-מרכז..לא משנה בכלל

היו דברים מעולם ובע"ה גם יהיו.
    תמידטוב להיות אופטימי ולי יש הרגשה טובה לגבי המשחק הזה

2. נדב מיכאלי Member

עזוב לך תיתכונן לגביע אופ"א.
    ליברפול תגמור עניין במשחק הראשון.

3. roeiuzan Member

כמו שולנסיה עשתה את זה כבר במשחק הראשון?
    אל תגיד דברים רק בגלל שאתה אוהד קבוצה הכל יכול להיות בכדורגל תאמין לי, ומי שחושב אחרת מקומו לא בעולם הכדורגל ולא בעולם הספורט בכלל

נערך לאחרונה ב: ‏1/8/06
  4. נדב מיכאלי Member

ובמשחק השני מול ולנסיה קיבלתם בראש.
    חוץ מזה שאנפילד זה לא המגרש של ולנסיה.
    לא הרבה קבוצות מוציאות משהו באנפילד.

5. roeiuzan Member

מישהו יודע מה ההרכב המסתן של ליברפול ובאיזה מערך הם יעלו?
    או האם יש להם פצועים ושחקני הרכב שלא ישחקו?..

6. נדב מיכאלי Member

הפורום הישראלי של ליברפול לא עובד לי(אני לא מצליח להתחבר) אז אין לי תשובות כרגע http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dunno.Xxx

7. M_T_A Member

בולשיט. זה שהם רואים מה קורה בצפון לא תירוץ לשום דבר.
    אף אחד לא ביקש מהם לשחק בחיפה. בעצם גם לפני שהתחילה המלחמה אופ"א אישרה לנו לארח רק במרכז.
    המשחק אמור להתקיים 100 ק"מ מהמקום הכי קרוב לת"א שנפל בו טיל. מה הבעיה לשחק שם?
    אם פורטסמות שמרוחקת 100 ק"מ מלונדון היתה משחקת באירופה אופ"א היתה אוסרת עליה לשחק במגרש הביתי שלה? לא. בעצם גם לארסנל ולצ'לסי לא אמרו שום דבר.
    האם אופ"א אמרה לריאל מדריד לשחק במגרש ניטרלי אחרי הפיגוע הקטלני בעיר במרץ 2004?
    באמת נראה לכם שנסראללה מסוגל להגיע לת"א אחרי שצה"ל הוריד לו את רוב התחמושת ונשארו לו בקושי כמה קטיושות עלובות?
    ואם זה לא מספיק, גם מדברים על רצועת ביטחון נקייה מחיזבאללה של 10 ק"מ בדרום לבנון.

הכל חרטא. אנחנו לא מארחים בישראל רק כי ליברפול קבוצה גדולה ואנחנו מדינה קטנה שאף אחד לא שם עליה, מה גם שיש לזה תקדים.
    גם לתקשורת באירופה יש חלק בזה כמובן. רק לפני שבוע עוד הייתי באנגליה וראיתי את הדיווחים והסיקורים המוגזמים של סקיי ניוז על מה שקורה בארץ. 7\24. מזל לפחות שהם היו צריכים לדחוף פרסומות לפעמים..
    הם יוצרים תחושה כאילו כל המדינה הזאת נעצרה וכולם במקלטים לא יוצאים לרגע לנשום אוויר.
    הם שלחו באחד הימים כתב לטייל בקניון בת"א והוא כל שניה התפלא איך זה שאנשים יוצאים לרחובות ולא מפחדים, במקום שלהזכירכם נמצא 100 ק"מ מטווח הטילים, אז לא פלא אם בליברפול באמת מאמינים שמסוכן להגיע לפה.

וד"א, להבטיח ב1000% אי אפשר גם את זה שהשמש לא התפוצצה ב8 הדקות האחרונות.

8. burning soil Member

אלמלא ליברפול לא היו עושים רעש בתקשורת לגבי אי רצונם להגיע, וכמו כן יוצרים חזית עם
    שאר הקבוצות שהורגלו מול הישראליות אז אי הרצון שלהם להגיע היה מתקבל, הם טיפה
    לכלכו פה בגלל הכח שלהם באירופה.

בכל אופן ידוע על הרבה מקרים שבהם משלחות ישראליות לחו"ל שוכנו במלונות שמאות
    מטרים מהם חנו טנקים או התנהלו קרבות למיניהם. שכל אחד ייקח את זה לאן שהוא רוצה.

9. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא,בחדשות הם מבינים ישראל צפון דרום מרכז הכל אותו דבר
    וצריך להבין אותם ולא כל דבר הוא אנטי יהודי ואנטישמיות טהורה.

דרך אגב המרחק הממוצע הוא 8 דקות ועשרים שניות אבל אתה לא תראה את זה בלילה.חוץ מזה שהרבה דברים יקרו באותו זמן,אבל לא נכנס לזה.

10. BugSniper Member

מכבי חיפה הפסידה בגומלין ללולנסיה בגלל שגם הוא לא שוחק בארץ. במשחק ה"ביתי" מכבי חיפה חטפה 4:0 (לא זוכר איפה הוא היה). אם הוא היה נערך בארץ, דברים היו מתנהלים אחרת.

יש לי הרגשה שהמקרה ישחזר את עצמו. אולי הפעם נסיים בתיקו 1:1 בחוץ, ואז במשחק ה"ביתי", כשהקבוצה של ליברפול תאבד קצת שאננות, נפסיד 2:0.

אם המשחק יהיה בארץ נעלה, אם לא אנחנו לא. סיכוי גדול מאוד לסברה הזאת על סמך העבר.

11. נדב מיכאלי Member

12. Hristo Member

מסכים איתך לגמרי. בעוד אירועים כגון פעולות טרור וטרור מתאבדים אינם מהווים סיבה לפסול משחקים שכן במצב של אבטחה טובה ניתן להבטיח ביטחון מלא הן לשחקנים והן במשחק, לא כך המקרה באיום טילים. אפילו עפ"י המידע בעיתונים לא ברור באם תושבי ת"א צריכים לחשוש (לא ברור האם ישנם דברים בגו, ובכל זאת), אז כיצד אנחנו יכולים לדרוש מקבוצה זרה לכלוא את עצמה במצב זה?

אין בהחלטה זאת משום אנטישמיות או התבטאויות דומות ששמעתי בתקשורת מצד בעלי הקבוצות, אלא פשוט שיקול הגיוני של קבוצת כדורגל מקצוענית. אם ה-IRA היה מפציץ את לונדון והיה מתקיים משחק בפורטסמות' ( כדוגמת אחד המגיבים לפניי), קשה לי להאמין כי קבוצה ישראלית הייתה מסכימה לשחק בפורטסמות', וככל הנראה בצדק.

13. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

חיפה תוציא 1:1 באנפילד?
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx :aaarofl: http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx :aaarofl:

14. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

0-0 קצת יותר הגיוני, אם חיפה תשחק כמו שצריך בהגנה, עם קור רוח וביטחון, החלוצים של ליברפול, שאינם מהטובים באירופה, יילחצו. למה יש לי תחושה שזה לא יקרה ונראה גם הפעם טעות של אחד המגינים או דווידוביץ'?

15. נדב מיכאלי Member