אפרטורה 08 - בוקה אלופה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י תומר22, ‏28/7/08.

1. תומר22 Member

שישה משחקים עד עתה ובהם 21 שערים, מתוכם 11 באו כתוצאה ממצבים נייחים.

נראה לי שימיו של הוגו טוקאלי בוולס ספורים. לא יכול להיות שככה הקבוצה שלו תיראה וששחקן טיפש כמו טוביו יקבל מקום בהרכב (הוא רוצה ששחקן שיקבל אדומים אז שייתן ללימה האורגוואי לשחק, לפחות הוא מסוכן בכדורים החופשיים שלו ונותן גם תרומה חיובית). גם לא מובן לי למה הקישור שלו כל כך אפור. הוא משחק עם קוברו וסומוסה באמצע וקאבררה וספאטה בצדדים - כולם שחקנים טובים שכבר עשו משהו בכדורגל הארגנטינאי, אבל אף אחד מהם לא יצירתי מספיק כדי להפעיל את החלוצים או כדי לסכן את השער כמו שאסקודרו עשה בעונה הקודמת.

נערך לאחרונה ב: ‏17/8/08
  2. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

גם בעונה שעברה ולס סיימה ראשונה במורחקים , השיטה הזאת של שני סינקוס ושני קיצונים מיושנת וכבר לא עובדת (אני צריך לדעת כי אנחנו משחקים ככה כבר שנים) אחד מהקשרים המרכזיים חייב לתת יותר כדורגל או שאחד החלוצים ישחק יותר אחורה ויעזור לבנות מה שלא קורה בולס כמו שתומר ציין.
    במונדיאליטו הקיצונים של טוקאלי היו הרבה יותר התקפים ובנוסף באמצע היה את באנגה...

במשחק של ריבר היום התרשמתי מאוד מרוסאלס שנראה שסוף סוף יוצא מהבינוניות שכ"כ אפיינה אותו מאז חזר מהולנד , אולי העזיבה של אורטגה קשורה ?
    מעבר לזה סאלסדו נראה כמו האיש הנכון במקום הנכון , הרבה יותר אפקטיבי מאבראו של העונה שעברה.

אגב הזכייה של תומר שבוע שעבר , בינתתים תפסתי כבר 3 וחסר לי רק שראסינג ינצחו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx , קשה להמר עם ההגיון ונגד הלב.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/8/08
  3. Diablito Member

בהימורים אין לב..

4. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

עזוב את ההימור למה הייתי צריך לראות את הזוועה הזאת ועוד בסוף להפסיד.

משחק נוראי , מלבד אולי 4-5 שחקנים על המגרש שהיו בינוניים אף אחד משתי הקבוצות לא "ניצל" מהביזיון הזה , ליגה ארצית בישראל יותר טוב כבר.
    הוראקאן ניצלו מצב חופשי אחד שבוצע טוב בשביל לנצח אבל 0-0 היה יותר משקף , ראסינג לא הייתה כובשת עוד 3 שעות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/mad.Xxx

5. תומר22 Member

רוסאלס באמת עושה קולות של חזרה לעצמו. גם בשבוע שעבר היו דיווחים טובים על המשחק שלו. אני אהבתי את המשחק של פאולו פרארי בצד ימין ופונסיו נראה די טוב בעמדה החדשה שלו בהגנה. סנטרל יכלה להוציא תיקו, אם לא השער הזה של טוציו. קצת עירנות של השוער המוזר הזה ברון וזה נגמר בתיקו, הוא יכל אפילו לעזוב את הכדור למגן שעמד על הקו ולתת לו להרחיק את זה בקלות. חצי שער עצמי.

אפרופו אורטגה שהזכרת, אתמול הוא כבש בפנדל בתיקו 3-3 של קבוצתו החדשה, אינדפנדיינטה ריבאדביה.

יצא לי לראות חצי שעה מהמשחק של לאנוס מול חימנסיה (1-1 בסיום). לשתי הקבוצות היו הזדמנוית להכריע את המשחק, אבל סה"כ לא הייתה רמה גבוהה. השער של סנטיאגו ביגליירי היה יפה (הזכיר לי שער שבניון בישל לאלון מזרחי בחיפה), אבל בוסיו קילקל ללאנוס וקיבל גול מבעיטה מקילומטרים של המחליף דייגו ויז'אר. חימנסיה כל יום מצרפת עוד שחקן חדש להרכב (הפעם זה היה גראף ששבר את מלכודת הנבדל בשער החובה) וזה מפריע להם להתחבר כמו שצריך. כדאי להם להתחיל לעבוד על החיבור הקבוצתי, הרי הם חייבים כמה שיותר נקודות העונה.

6. Diablito Member

בשבוע הבא אנחנו מקבלים את הקלאסיקו הראשון של האפרטורה, וזה הקלאסיקו של אווז'נדה:
    ראסינג מארחת את אינדפנדיינטה.

ראסינג מגיעה אחרי 2 הפסדים במחזורים הראשונים של העונה, ואולי זה מה שהיא צריכה בשביל להתעורר.
    אינדפנדיינטה מגיעה אחרי פתיחה צולעת אבל חיובית בליגה וכרגע הראש בכלל במשחק הסודאמריקנה ברביעי מול אסטודיאנטס, מה שבהחלט פועל לטובת ראסינג.

עוד שבוע מלא טלפונים לערוץ הספורט מחכה לי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

ואיך לא, אין כמו EL AGUANTE בשביל להכנס לאווירה.

http://www.youtube.com/watch?v=uWsEBWaTJIo
    http://www.youtube.com/watch?v=bSZlNpkX9Mc

נערך לאחרונה ב: ‏18/8/08
  7. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

בהצלחה עם הטלפונים , אני שוב לא יהיה בארץ ואקווה למצוא שידור במלון או באינטרנט. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

8. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

אני מאוד מקווה שתצליח למרות שאיך שזה נראה עכשיו השידור הייר הוא (כרגיל) של בוקה מול לאנוס
    בנוסף למשחק בין אינדפנדיינטה לראסינג יערך המחזור השלישי באפרטורה חוץ מהקלאסיקו של האבז'נדה סן לורנסו תארח את אסטודיאנטס לקרב המאכזבות עד עכשיו, טיגרה המוליכה תחפש ניצחון שלישי שתתארח את אצל ולז שמצידה מגיעה אחרי השפלה ענקית בפטרנל, ריבר תנסה לחפש ניצחון נוסף שתתארח אצל בנפילד של בורוצ'אגה סן מרטין ששיחקה עד עכשיו משחק שלם + 89 דקות פנטסטיות תחפש ניצחון מול ארחנטינוס שעד עכשיו מראה חוסר יציבות

שאר המשחקים (לפי שעון ישראל)

יום שבת

חימנסיה לה פלאטה-הורקאן 1:00
    רסוריו-קולון 3:15
    בנפילד-ריבר פלייט 20:00

יום ראשון

חימנסיה חוחוי-ניואלס 1:10
    ולז סרספילד-טיגרה 3:15
    ארסנל-גודוי קרוז 3:15
    ראסינג-אינדפנדיינטה 19:10
    בוקה ג'וניורס-לאנוס 22:20

יום שני

סן מרטין-ארחנטינוס 0:40
    סן לורנסו-אסטודיאנטס 0:40

9. Maayan#19 Member

אני מקווה שולז תחזור לעצמה

10. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

בלי שחקן רכש נוסף לחלק הקדמי שיוכל לקשר בין ההתקפה והקישור קשה לי להאמין שזה יקרה.

11. Maayan#19 Member

ולז שינתה לגמרי את ההרכב שלה, כולם עזבו והגיעו חדשים [לא מספיק]

12. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

גם בטורניר הקודם זו הייתה הבעייה ואז עוד היה את אסקוורדו , היום יש שני קיצונים סבירים שלא מאיימים הרבה על השער ובעיקר מכניסים כדורי רוחב + שני קשרים מרכזיים טובים אבל לא התקפיים.
    גם צמד החלוצים לא עוזר יותר מדי בבניית המשחק ככה שמשחק ההתקפה תקוע ושקוף (עוד פריצה של קאבררה\סאפאטה שנגמרת בהרמה..).

חסר עוד שחקן אחד לתמונת הרכש למרות הרכש הרב שעשתה הקבוצה.

13. Engel Del Madrid Member

מישו יוכל לפרט לי אולי על מוסצ'י מריבר ??

14. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

היה אחד מהבולטים בנבחרת הנוער בטורניר הכושל שלה שנה שעברה במזרח , מעבר לזה קשה להגיד כי הוא שיחק מעט מאוד בפרימרה וגם לא צפוי לשחק בטורניר הקרוב תחת צ'ולו סימאונה.
    אומרים שהוא בלם עם הרבה כדורגל ולא סתם קצב , מצטער שאני לא יכול לעזור יותר.

15. Don Joan Roman Member

אם ריאל החתימו אותו כנראה שיש בו משהו.