אפרטורה 08 - בוקה אלופה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י תומר22, ‏28/7/08.

1. Maayan#19 Member

למישהו יש אתר שרואים את המשחקים בשידור חוזר?

2. Diablito Member

משחק מוזר היה.
    בורגי עולה עם הרכב תמוהה למדי,
    סוסה בהרכב, כמובן ששיחק גרוע והוחלף במחצית ע"י גאנדין ששיחק לא פחות גרוע.
    פרדס נפצע כבר במחצית הראשונה והוחלף ע"י סנטוריון ששיחק לא רע.
    נונייס שוב מתבלט בעקשנות שלו ויחד עם רולפי ניסו להטריד את ההגנה של ולז אבל בלי סכנה גדולה.
    ולז הייתה קצת יותר מסוכנת ולא השכילה לנצל מצבים של שערים בטוחים.

3. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx ענק הגול של בוסלי , גם של קילי היה חתיכת גולאסו , נראה שסנטראל עם צמד הגונסאלס במרכז השדה (קילי ואקי) לא תהיה אותה קבוצה חלשה של הטורניר הקודם.

באמת לא ברור איך סוסה ממשיך לפתוח ברוחו גם אצל בורגי , אולי בגלל שהוא המדייהפונטה הטבעי היחידי (לא כולל הצעירים שאני לא מכיר כמובן) אבל עדיין זה תמוה , בשבילי הצמד היגוואין נונייס הוא הבחירה ההגיונית.

4. תומר22 Member

אמרתי בהודעת הפתיחה שלסנטרל יש קישור שעל הנייר נראה טוב מאוד ואתמול זה כנראה נראה גם על המגרש. פרט לצמד הגונסאלסים, יש גם את בורסאני שמשתפר בכל עונה, חסוס מנדס היה לא רע בכלל מאז הגיע בינואר ויש גם את עומאר סאריף שהצטרף לאחרונה. אם החלוצים ויסקארה וסלאז'ה יהיו בתקופה שהם מוצאים את השער (וזה קורה להם לפעמים) ופראנסויה יצליח להשתלב כמו שעשה בהורקאן, אז סנטרל בהחלט יכולה להפתיע, למרות הגנה ושוער (העזיבה של כריסטיאן אלבארס קריטית) ברמה נמוכה.

נערך לאחרונה ב: ‏10/8/08
  5. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

בכלל שכחתי מקאראטה קיד מנדס , פונטציאל לא רע יש לבחור.
    מי השוער כרגע ? ופראנסויה חתום סופית ?

(אני קצת לא מעודכן מעבר לראסינג לאחרונה)

6. תומר22 Member

השוער הוא חורחה ברון (Jorge Broun) ועד למשחק אתמול לא שמעתי עליו בכלל. לפחות עכשיו אחרי הגול שהוא קיבל, הוא כבר לא יהיה כזה אנונימי. לגבי פראנסויה, הוא כבר שיחק אתמול 20 דקות.

דרך אגב, לקחתי את הפסימיות שלך לגבי ראסינג ברצינות והימרתי נגדם היום. אני מקווה שהילדים שלכם לא מכינים לי הפתעה.

נערך לאחרונה ב: ‏10/8/08
  7. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אני פסימי לגבי הטורניר אבל לפני כל משחק אני אופטימי מחדש http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

עשו ראיון בOLE עם רביעיית הקישור להיום , פתאום אתה קולט ששני המבוגרים שם זה מקסי וז'אקוב בני ה 21 (פריצ'ודה 19 וסוקולוני עוד מעט בן 18).

פראנסויה החתמה מצוינת , על השוער גם אני לא שמעתי..

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏10/8/08
  8. cazzo Il Capocuoco

כמה אירוני, הלווין נפל ומשדרים במקום ליגה ארגנטינאית, את הברזילאים {נגד הסטודנטים מניו זילאנד}.

9. JR-Riquelme Member

מזל שיש סופקאסט(יותר נכון TVU)

התחלתי לראות במחצית השנייה והיה משחק טוב מאוד של בוקה, מרטין פאלמו נראה טוב והיה מעורב בהרבה מהלכים, הגיע גם למצבים טובים ברחבה אבל לא כבש. נואר גם היה חד מאוד, אבל המצטיין של בוקה לדעתי וארגס, ניהל את המשחק בצורה יוצאת דופן, היה מעורב מאוד בהתקפה.
    התחלה נהדרת למרות שריקלמה ופאלסיו לא היו(לא ראיתי את ההתחלה של המשחק אבל במחצית השנייה את פאלסיו לא ראיתי, רק נואר שנראה ממבט ראשון כמוהו עם הצמה).

10. Diablito Member

http://espndeportes-assets.espn.go.com/2003/photos2008/0807/t_burro_v.Xxx

:aaarofl:

11. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

גם אני הייתי נקרע מצחוק מהתמונה אילולא המשחק של ראסינג אתמול...

שיחקנו לא רע במחצית הראשונה להתחשב בנסיבות (פיגור של שבוע באימונים ו3 שחקנים בבכורה בפרימרה) אבל אותה בעייה משנה שעברה צצה שוב ולא במפתיע , חוסר יכולת לתת גול.
    2 מצבים טובים בוזבזו ע"י מוראלס וסוטלו ובוסיו החזיק את לאנוס במשחק במחצית זו.
    במחצית השנייה הסיפור כבר היה שונה ולאנוס שטפו את ראסינג שנגמר בצמד של סאנד אבל יכל להיות יותר גרוע.

דווקא הצעירים היו טובים , סוקולוני מעל כולם כאשר גם פריצ'ודה ושאפר נראו טוב , והמאכזבים היו מקסי וסוסה היותר מנוסים.
    נו טוב לפחות היותר צעירים (עד כמה שזה אפשרי בראסינג) ניצחו 2-0 במשחק של הרסרבה.

שבוע הבא המצב לא צפוי להשתפר כי בהגנה עדיין ישחק אבלדאניו שהראה היום שהוא עדיין לא מוכן לפרימרה (קאסרס ופפינו עוד לא מוכנים פיזית) וגם בחוד לא יהיה חלוץ מנוסה כי גם אם קאמפורה יחתום עד שהוא יכנס לכושר יקח זמן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

12. תומר22 Member

בסוף יצא טוב שהימרתי נגד ראסינג. גם מזל במשחק של ריבר ושער שיוויון דרמטי של ההולנדים לא הזיקו לי.
    http://img210.imageshack.us/img210/6514/totozw3.th.Xxx

בוקה פתחה את העונה עם 0:4 משכנע, כמו שציינו כאן. הקרדיט לניצחון צריך ללכת למחליפים גרסיאן ונויר ששינו את המשחק מרגע שנכנסו. חוחוי תחפש את הנקודות במקומות קצת יותר ריאליים ותקווה שפייטרס (השחקן הכי טוב שלה) יחזיק מעמד 90 דקות בפעם הבאה.

ריבר פלייט שיכנעה הרבה פחות. דייגו סימאונה חוזר עם תיקו 1:1 ממשחק החוץ מול קולון והאמת היא שהוא צריך להיות מרוצה כי השוער אוחדה וקבראל הצילו נקודה בדקות הסיום. נקודות האור של ריבר: אוחדה מצליח להתמודד עם החיים בצל ההשוואות לקאריסו, לאו פונסיו מרשים בתפקיד הליברו (באחד האתרים כינו אותו "מתיאוס הארגנטינאי" בעקבות המשחק אתמול) והאורוגוואי פלורס כובש שער בכורה. בקולון, לה כבש אלחנדרו קאפורו, מרגישים מקופחים מהתוצאה והמאמן מוהאמד עקץ את ריבר כשטען שהיא התגוננה עם 8 שחקנים ברוב שלבי המשחק. דייגו קרוסה נפצע והוחלף לקראת הסיום.

מי שהתחיל עוד יותר גרוע את העונה הוא מיגל אנחל רוסו, המאמן החדש של סן לורנסו. הקבוצה שלו רשמה הפסד ביתי די מביך לטיגרה 1:0 והראתה הרבה בעיות בכל הקשור לייצור מצבים. גם מול ארחנטינוס בסודאמריקנה סן לורנסו התקשתה במשחק ההתקפה ואולי השבתו לקבוצה של כריסטיאן לדסמה מאולימפיאקוס תכניס קצת סדר ותהפוך את ההתקפה ליעילה יותר. בכל זאת, יש שם חלוצים מצוינים. טיגרה ממשיכה להציג אופי חזק וקבוצה נחושה בדיוק כמו בשנה שעברה. את שער הניצחון שלה כבש הצעיר ג'ונתן בלאנקו (שער בכורה).

לעומת רוסו, לואיס סובלדיה שהתחיל ברגל ימין את קריירת האימון שלו עם ניצחון חוץ 0:2 על ראסינג, יכול להיות הרבה יותר מרוצה. יש לי סימפטיה גדולה לקבוצה הזו ובעיקר לסובלדיה. נעים לראות קבוצה שלא משקיעה את כל זמנה ומרצה בשוק ההעברות אלא סומכת על מה שיש לה בבית, ועושה זאת בתור מדיניות. צמד השערים של סאנד היו תוצאה של עבודה קבוצתית ומהלכי כדורגל יפים שקצת הזכירו את עונת האליפות.

נערך לאחרונה ב: ‏11/8/08
  13. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

מזל טוב על הזכייה , שמח לעזור עם הפסימיות המשכנעת שלי.

פה אני חולק עלייך קצת , השער הראשון נבע מניסיון עצירת כדור פשוט של שחקן ליגה שנייה שכשל ואיבד אותו (אבלדאניו) ובהמשך סגירה רעה של מרקאדו , אמנם הבישול היה יפה אבל מול כזאת הגנה זה די פשוט.
    בשער השני זה כבר הדיפה רעה של השוער וכיסוי גרוע של מרקאדו , שוב.
    בכלל לאנוס עד השער הראשון הייתה מאוד חלשה , אחרי זה היו הרבה מאוד מהלכים יפים שנגמרו לרוב בהחמצות.

אני ממשיך את "המסורת" מהטורניר הקודם ובוחר את שער המחזור שלי:
    קילי גונסאלס בשער מדהים מ30 מ' שתומר כבר העלה פה קישור אליו , שער ההמשך של בוסלי מהחצי היה נדיר אבל יותר בקטגוריית הביזארי...
    http://www.youtube.com/watch?v=kD8Mzw9puCo
    הגול הרביעי...

14. Diablito Member

מחר (רביעי) בוקה תעשה את הצעד הראשון שלה לקראת גביע נוסף http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx
    כאשר תתארח אצל גרונדונה למשחק הראשון במסגרת גביע הרקופה.

למי שלא יודע, הרקופה הוא גביע מחזיקות הגביע של דרום אמריקה: מחזיקת הליברטדורס (בוקה) מול מחזיקת הסודאמריקנה (ארסנאל)

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/let_it_all_out.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏12/8/08
  15. תומר22 Member

למרות הניצחון המשכנע של בוקה בליגה, אני עדיין מאמין שארסנאל תפתיע ברקופה. תחושה שכזו.

קצת העברות:

:aa1: אוגוסטו פרננדס קיבל את הדרכון הספרדי ויוכל סוף סוף להשלים את ההעברה המסובכת שלו ללאציו. ריבר גם קיבלה הצעה מבנפיקה לגבי הקולומביאני פלקאו.

:aa1: בוקה דחתה את הצעת פלומיננזה על חסוס דאטולו.

:aa1: כצפוי, כריסטיאן לדסמה חוזר לסן לורנסו בהשאלה לעונה מאולימפיאקוס.

:aa1: רובן מלדונאדו, הבלם הפראגוואי ששיחק בשנים האחרונות באיטליה, מצטרף לחימנסיה לה פלטה.

נערך לאחרונה ב: ‏12/8/08