אפרטורה 08 - בוקה אלופה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י תומר22, ‏28/7/08.

1. benos Member

וואו הנבחרת הזאת חסרה שחקני התקפה טובים.. לא מאמין שאפשר להגיד את זה על נבחרת ארגנטינאית, אין ספק שפאטו חסר.
    גם ההוצאה של בנאבידז לא הייתה טובה ובילגנה מאוד. ולזקז, בז'ה פשוט לא טובים ככה נראה, גם קריסטאלדו מאוד שכונתי. מה שעוד יותר חבל זה שכול הנבחרת נהפכת להיות כמוהם שכונתית.
    ההגנה דיי סבירה, טוביו ופרננדס הסתדרו עם החלוצים של קולומביה שנראים דיי בריאים, וגם השוער נראה לא רע, אינסואה ומזה היו סבירים.
    סאלביו היה בסדר, הנבחרת עושה רושם תלויה בו מאוד, היחיד שעוד מנסה לעשות דברים מסודר, אני חושב שצריך לנסות שחקני התקפה חדשים, רומרו צריך לקבל צ'נס אני חושב, מה גם שבליגה הוא נתן תפוקה לא רעה יחסית.

נערך לאחרונה ב: ‏26/1/09
  2. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

בוקה זוכה בטורניר הקיץ http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/gives.Xxx

ניצחה בצורה מאוד משכנעת את ראסינג האימפוטנטית 2-0 במשחק בשליטה מוחלטת שלה, אם כי כרגיל לאחרונה במפגשים בין השתיים יש התעלמות מיד ברחבת בוקה במצב של 1-0...אבל כל תוצאה אחרת הייתה גניבה.
    ראסינג פשוט איומה וגם עם סחאס שחותם היום, שהאמת אני לא זוכר איך הוא היה בניואלס, היא אחת המועמדות החזקות לסיים את העונה מתחת לאחד הקוים האדומים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx
    קאמפאניולו שכנראה יפתח את העונה כשוער ראשון היה אשם בשני הגולים

בוקה 2 - ראסינג 0

מהנבחרת הצעירה אני כבר לא מצפה לכלום, אולי עדיף כישלון כדי שדון חוליו יעיף את הבדיחה הזאת שקורא לעצמו מאמן. אין שיטה אין דרך אין כלום!!!
    אתמול בלילה עוד תיקו 2-2 ועלייה לשלב הבא

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏29/1/09
  3. benos Member

חסוס דאטולו עובר לנאפולי תמורת 6-8 מיליון יורו, החוזה שלו יהיה לארבע וחצי שנים, שיהיה לו הרבה בהצלחה.
    בוקה פשוט אמנים, איך הם משיגים כאלה סכומים אני לא יודע, מדובר בשחקן מאוד מוכשר, אבל בעל ליקויים בסיסיים שלא באמת מראה את מלוא הפוטנציאל שלו. מה שבטוח הכסף שנכנס עכשיו לא יזיק לבוקה.

פאטו אבונדנסיירי חוזר לבוקה, מצד אחד זה מאכזב כי אז'אלה או גארסיה יקבלו פחות דקות בגללו, מצד שני אוסטארי יקבל כנראה את אפודת השוער הראשון אחרי שיחזור מהפציעה המסובכת מהאולימפיאדה.
    הסגל למשחק מול צרפת ב-10 לפברואר פורסם:
    שוערים: קאריסו, סרחיו רומרו
    הגנה: היינצה, דמיצ'ליס, דיאז, וולטר סמואל, בורדיסו, זנטי.
    קישור: גאגו, מאסצ'רנו, לוצ'ו גונזלס, ג'ונאס גוטיירז, אנחל די מאריה ומקסי רודריגז.
    התקפה: חרמן דניס, קרלוס טבס, קון אגוארו, לאו מסי, ליסנדרו לופז, לאבסי.

שחקני הליגה המקומית יוזמנו מאוחר יותר, מי שכנראה אלו יהיה אלו ריקלמה, ורון, בטאגליה, אנג'לרי ופאפה.

4. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

מסכים לגמריי לגבי דאטולו, בערך מה שרשמתי בפורום האיטלקי, מה גם שבעמדה הזאת יש להם עומק בלתי נגמר.
    (אגב 6.4 מ' דולר יכנסו לבוקה 1.6 לבאנפילד סה"כ 8 מ' דולר)

לא מסכים בכלל:
    גארסיה כמעט עלה לבוקה באליפות עוד במהלך הטורניר שלא לדבר במשולש, לאז'אלה יש עוד כמה שנים ללמוד דבר או שניים מפאטו. לא כל צעיר הוא אוטומטית טוב וצריך לקבל הזדמנות.

אוסטארי גם שהיה כשיר נראה כמו שחזור לש לוקס האבוד (בחטאפה) מצד שני רומרו מחזיק ברצף השני בטיבו של שוער אלקמאר בלי לספוג (759 דק') ולקאריסו על אף התקופה הרעה יש את הנתונים הכי טובים.
    מבלי להזכיר את אנדוחאר שנתן טורניר יותר טוב ממה שאסקי נתן אי פעם באינדפנדיינטה...

5. benos Member

אוסטארי לא קיבל דקות כמעט, הוא איבד את הכושר משחק שלו, בתחילת העונה שעברה הוא שיחק והיה טוב עד שהוא התחיל להתייבש על הספסל.
    באולימפית הוא שיחק לא רע בכלל עד הפציעה שלו, וגם לא נראה הססני וחסר ביטחון כמו שלוקס נראה.

אנדוחאר סובל מיחסי ציבור לא טובים זה הבעיה שלו, מדובר ממה שהתרשמתי בשוער יציב, לא אחד שפעם דופק לך הצלה שאף אחד לא מבין איך הוא הצליח לקחת ואחרי שנייה יוצא לכדור לא טוב, יותר שוער בסגנון אירופאי מאשר דרום אמריקאי כמו קאריזו.
    רומרו גם הוא מאוד מזכיר את קאריזו, העונה יש לו עונה מצוינת ונדמה שהוא מתחיל להיגמל מהשטויות שאפיינו אותו שנה שעברה, מה גם שיש לו באמת פוטנציאל עצום אם הוא טיפה יעבוד על דברים שלקה בהם כמו קבלת החלטות ומיקום כי מה שיש לו, 1.93 מטר עם אתלטיות, גמישות ואינסטנינקטים כמו שלו אי אפשר ללמד. עושה רושם שואן חאל לאט לאט הופך אותו לשוער הארגנטינאי מספר אחת.

6. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

לקראת שובו של הכדורגל הארגנטינאי בסוף השבוע הקרוב, ממשיכות כמה מהקבוצות להתחזק ושלושת ההעברות האחרונות פביאני שהיה מועמד לאינדפנדיינטה ולריבר חותם בסופו של דבר בולז לאחר שניואלס מסכימה להצעה של ולז .
    בריבר אריאל אורטגה שעבר בנתיים חצי שנת השאלה באינדפנדיינטה מנדוסה עושה רושם לקראת חזרה אפשרית לקבוצתו .
    לוקאס קסטרומאן שהיה נהדר בתקופה בולז וקצת נעלם בבוקה עובר לראסינג קלוב בהשאלה .

רשימת ההעברות
    http://www.tycsports.com.ar/mercadopases/m...ase_listado.php

7. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

קאסטרומאן לא יחתום בראסינג ככל הנראה, עבר את הבדיקה הרפואית אבל לא השיגו הסכם על החוזה שלו.
    כנראה הוא חשב שירויח כמו באירופה או מקסיקו גם אצלנו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

כמו כן במקרה של פאביאני הייתי אומר שלא לצאת בהצהרות עד שהבדיחה הזאת תחתום סופית, הוא מבייש את המקצוע הבחור הזה

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/2/09
  8. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבנתי שבארנגטינה יש פרסומים על מעבר של אנג'לרי ללאציו בקיץ.

1. עד כמה זה נכון?
    2. הוא לא מגן ימני? ללאציו כבר יש 2 מגנים ימנים טובים. לא מסתדר לי העניין.

9. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

1.אנג'לרי קושר בפגרה הזאת להרבה קבוצות וכשזה לא קרה המשיכו לקשר אותו לקבוצות לקראת יוני, לאציו היא רק אחת מהן (גם פארמה האיטלקית בפנים ממה שקופץ לי כרגע). הסוכן שלו הוא אחד האנשים החזקים "והמלוכלכים" בכדורגל הארגנטינאי ככה שקשה לדעת מה נכון ומה חלק מתכנית העבודה שלו.

2.אכן מגן ימני, שיחק עונה אחת כסטופר ימני במערך של שלושה בלמים ועשה זאת היטב אבל הוא מגן ימני.
    במשחק הקרוב של ארגנטינה מול צרפת הוא צפוי לקבל דקות כמחליף אם אתה רוצה לטעום קצת מהיכולת שלו (אני אישית מעריך אותו).