אנשים שצריך להחיות

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י בית"רי מלידה, ‏11/11/09.

1. שער 7 Member

ג'ימי הנדריקס, בובי מור, סטנלי מתיוס, ג'ורג' האריסון, זאב ז'בוטינסקי.

2. דנידין Member

יצחק רבין ומנחם בגין ולעשות ממשלת אחדות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

3. בית"רי מלידה Member

ז'בוטינסקי? זה לא שם של וירוס, או מחלה?

זה לא ההוא שאמר ליהדות פולין: "חסלו את הגולה לפני שהיא תחסל אותכם"?

זה לא ההזוי הזה שרצה בקונגרס הציוני העולמי להקים מדינה יהודית בארץ ישראל ונידחה?

הצרה היא שמ 1,000 מתפרעים ביצי המזרחי בטדי, אולי 2 יודעים מי זה. גם בבתי הספר המצב דומה.

אבל מה עשה הדפקט התורן ב"אח המסטול" כולם יודעים.

4. 亚历山大帕托 Member

ג'ורג' קארלין, ריצ'ארד פראיור, לני ברוס, ביל היקס, רודני דנג'רפילד, מיטץ' הדברג וכו'.

5. בית"רי מלידה Member

אם כבר הזכירו את הנדריקס:

יוחזרו כל האומנים הענקיים שהלכו בגלל ההרואין המחורבן, צ'ארלי "בירד" פארקר, ג'ניס ג'ופלין, וג'ון בלושי.

6. Dimitar Berbatov Member

ג'ניס ג'ופלין.. מה הייתי רק בשביל הופעה אחת שלה (רצוי בוודסטוק, לא מאסט). ענקית

ג'ורג'י בסט, ג'ון לנון, ג'ים מוריסון, ג'ניס ג'ופלין, חנוך לוין, מאיר אריאל, יצחק רבין (בשביל לראות מה עושה היורש שלו והאיש אותו הכשיר למפלגת העבודה, ועל הדרך שיעיר את בן גוריון וכצנלסון שלבטח מתהפכים בקברם), ג'ון קנדי, ריק רייט. בטח יעלו לי עוד כמה

נערך לאחרונה ב: ‏12/11/09
  7. בית"רי מלידה Member

לואי ארמסטרונג, סאצ'מו הענק, בני גודמן, אלה פיצ'גראלד, ג'ון לי הוקר, עוזי חיטמן, נעמי שמר, ישעיהו גולדשטיין ( שייקה אופיר ), פולי ( ישראל פוליאקוב ).

רשימת הענקים.

בוב פייזלי, אם כבר מדברים על כדורגל.

סימון אלפסי, כי לא זכיתי אפילו לאות אותו בפעולה, רק לשמוע.

נערך לאחרונה ב: ‏12/11/09
  8. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש לי פרויקט מסובך קצת:

קודם אני אהרוג את בוב דילן (לא לפני שאודיע על כך ב"אנשים שצריך להרוג") ואז אחיה אותו (לא לפני שאסיים את ההודעה הזאת כאן) אבל רק אם תהיה לי את האופציה לבחור את הגיל שבו אני מחיה אותו.

כשהוא יעבור את ה-30 בקדנציה השניה הזאת אני מבטיח להירתם לפרויקט הריגתו המחודשת.

אשמח לעזרה, אגב.

9. T0XiN Member

קארל מארקס,
    כדי להראות לו איזה נזק הדעות שלו עשו (מיליוני בני אדם נרצחו בעזרתם האדיבה של סטאלין ולנין ועד היום עם אחד,מדינה אחת,תרבות אחת,שפה אחת,חצי אי אחד מפולג בגלל טמטום מוחלט - קוריאה) ולהוכיח לו שאין דבר כזה באמת "שוויון" בין אנשים

10. בית"רי מלידה Member

סטאלין? נרצחים? אצל "שמש העמים"? אלו היו "קורבנות המהפכה", כמו קורבנות ה"שלום" של רעבין.

11. Dimitar Berbatov Member

חיים הזכיר את פולי ושייקה אופיר. אז עוד שותף לגשש שהייתי מחייה - יוסי בנאי הגדול.

מיכאל, אני מוחה בכל תוקף. לדילן יש כמה שירים נפלאים גם בסבנטיז, למרות שאת היצירות האדירות שלו בסיקסטיז הוא מעולם לא הצליח לשחזר.

טוקסין, אני לא חושב שזה המקום להיכנס לדיון אבל לא תורתו של מרקס גרמה למיליוני נרצחים בברה"מ. אף אחד, לא סטלין, לא לנין ולא טרוצקי הלכו אחר דעותיו של מרקס כפי שהוא פירסם אותם ולא אחר המרקסיזם. לא חסרים עיוותים בקומוניזם אותו חזה לבין הקומוניזם נטו שלטעמי לא היה קיים לא בברה"מ, לא בסין ולא בקובה. לא דעות אלו הובילו לרצח עם ברוסיה. הקומוניזם המודרני והמעוות שנוצר במאה ה-20 שהלוך יד ביד עם הדיקטטורה הוא זה שגרם למיליוני נרצחים ולא רק בברה"מ.

12. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חייב שתתן לי רמז על הכינוי הקודם שלך..

הוא חגג 30 רק באמצע הסבנטיז לא? זה מכסה את זה אם ככה, בחצי השני של העשור הוא התחרפן סופית. אני מוכן להקריב את knockin' on heaven's door לצורך העניין.

13. N-S-N-O Member

כמו שהזכירו מעליי, על אותו משקל אתה יכול לטעון שבגלל דרווין הייתה השואה או שבגלל הקוראן יש היום מלחמות
    זה שאנשים לוקחים את המילה הכתובה של אנשים אחרים ומעוותים אותה כך שתתאים למציאות שלהם ולתפיסת העולם המעוותת שלהם לא עושה אותם אשמים ישירים או עקיפים לבעיות האלה (במקרה של דרווין היטלר עיוות לחלוטין את כל מה שהוא כתב, במקרה של הקוראן הפרשנים הקיצוניים מסיתים את התושבים הפשוטים ואומרים שזה כתוב בקוראן אבל זה הכל פירושים שלהם)

ובקשר לנושא של הדיון - זוהר ארגוב, אום כולתום.
    איינשטיין, ניוטון ,דה ויצ'י וכל המוחות הגדולים שאי פעם היו.

14. Dimitar Berbatov Member

כינוי קודם? Bruchian8

בתחילת הסבנטיז כמדומני. אבל כן, אין ספק שאת הדיסקוגרפיה של בוב דילן צריך לשמוע עד סוף הסבנטיז ולדלג על השאר.

15. Y4K91 Member

את חבורת לול (כולל את החילוניות של אורי זהר)