אני שונא...

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Barcik, ‏21/2/04.

1. burning soil Member

מכיר חח,אבל זה קורה לי לעיתים רחוקות אם בכלל..

*אני שונא לראות משחקים דלי קהל.
    *לא אוהב ששחקנים מתחזים.
    *לא אוהב לראות שחקנים שנמצאים בשיא ונפצעים.
    *שונא מגרשים תת רמה בליגת העל(אשדוד,נתניה).

2. Kiko Member

*שונא מאמנים שמתבייכנים אחרי המשחק ואומרים שהקבוצה שלהם שלטה כשבעצם הם החזיקו את הכדור בלי לעשות כלום וחטפו שני שערים ממתפרצת.
    *שונא שחקנים/מאמנים/יושבי ראש שאומרים שלקבוצה שלהם הגיע לנצח
    *שונא שהאנגלופילים של ספורט 5+ יורדים על הכדורגל האיטלקי
    *שונא שאנשים מסכימים עם האנגלופילים
    *שונא שאנשים חושבים שמטרת המשחק היא לתת הנאה לקהל, המטרה במשחק היא לנצח. מי שמחפש הצגות שיילך לתיאטרון
    *שונא שאנשים מתלוננים על קבוצות שמשחקות משעמם - אם משחק של קבוצה כלשהי לא נאה בעיניך אתה מוזמן להעביר ערוץ
    *שונא קבוצות שכובשות את השערים שלהם רק בזכות פעולות אינדיבידואליות של שחקנים ולא בגלל משחק קבוצתי.
    *שונא את מנצ'סטר יונייטד
    *שונא עוד יותר את ריאל מדריד

3. DaMaGe Member

אני שונא:

*התחזויות של שחקנים, ראו מקרה אבו - קסיס ולוברסקי עם האדום!
    *את ג'ובאני רוסו, שמלכלך על קבוצות שהוא עזב בתשקורת!
    *את שגיא כהן, שחושב שהוא פרשן!
    *משחקים סטייל סכנין - חיפה, שמבעיטה אחת לשער מבקיעה!
    *בזבוזי זמן בקרנות!
    *שחקנים שלא יודעים לפרגן, סטייל אסולין ("הגול של חיפה היה גול מגעיל" משהו כזה)!
    *אייל לחמן, שהורס כשרונות צעירים ושובר להם ת'רגליים, ראו מקרה אופיר עזו, שנעדר סיבוב שלם! ועוד לא אכפת לו מזה, הוא בשלו!
    *שחקנים מטומטמים כגון אלון מזרחי, כל מילה מיותרת!
    *חמורים כמו קוביקה, שלא נותנים את הנשמה על המגרש!
    *גולים עלבים לגמרי, סטייל קוביקה נגד סכנין!

אני אוהב:

*את שלמה שרף, הפרשן מס' 1 בארץ! כל מה שהוא אומר כמעט קורה! הוא פשוט מדהים!
    *גולים יפים, סטייל הולצן נגד חיפה!
    *שחקנים שנותנים את הנשמה!

שבוע נהדר. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wave.Xxx

4. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוווווףףףףף לא הבנתם את המטרה של הדיון.
    החכמה היא לא להגיד איזה קבוצה ושחקן אני שונא אלא איזה דברים קטנים אני שונא, או גדולים, כמו למשל מה שאמרו פה עם הצהובים על חגיגה של שערים בהגזמה. צריך דברים כלליים ולא ספציפים.
    למשל עוד דבר שאני שונא, זה שעושים בארץ כל שחקן כוכב מגול אחד יפה או שני משחקים טובים ברציפות וכבר שולחים אותו לנבחרת לליגה הספרדית.

5. Kiko Member

ויש את ההפך, אחרי שני משחקים בלי ניצחון - כבר צועקים: "המאמן הבייתה"

6. MATERAZZI Member

אהי שונא:
    *את השופטים שאם הם שרקו לטובטך פנדל או משהו הם חיביים להחזיר מתנה ליריבה*
    *את הצורה שבא השחקנים והמאמנים בארץ מדברים אחרי הפסדים,כל הזמן הם מתרצים*
    *את יורם ארבל המסריח הזה*
    *את יבן קאמפו לא יודע למה הוא מעצבן אותי*
    *ששחקן רץ על הקו ותמיד הקוון ירים את הדגל לכדור חוץ גם אם הכדור לא יצא כאילו זה חוק להרים את הדגל אם מישהו מתקרב לקו*
    *שונא את צ'לסי של אברמוביץ*

נערך לאחרונה ב: ‏22/2/04
  7. Barcik Member

אכן, ידידי פה הבין את מהות הדיון. זה מיותר להגיד את מי ואיזה קבוצה אתם שונאים - זה ברור. דברו ביותר כלליות.

8. נדב Member

שונא? משחק ליגת האלופות של שתי קבוצות איטלקיות שמשחקות בונקר מסריח ומכוער שנגמר ב-0-0 מזורגג!!! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/let_it_all_out.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/new_2gunsfiring_v1.Xxx

אין בזה כוונה לפגוע במשהו אז אל תקחו ללב http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx .

נערך לאחרונה ב: ‏24/2/04
  9. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני:
    *שונא ששחקנים נופלים ברחבה בשביל לקבל פנדל (=אדום).
    *שונא פרסומות שרצות בזמן משחק.
    *שונא שלא מראים ריפליי לאחר מהלך משובח.
    *שונא שכן מראים ריפליי לאחר מהלך משובח, אבל על חשבון המשחק שבינתיים מתנהל.
    *שונא לראות את בלאמי נתפס בנבדל.
    *שונא לראות את בלאמי מחטיא.
    *שונא לראות שחקנים מתכווחים עם השופט, מה זה יעזור?
    *שונא לראות קוון שמניף דגל לנבדל כבר שהמסירה יצאה, אולי זה בכלל לא היה מכוון לשחקן שנתפס ושחקן מאחור היה צריך לפרוץ לפתע בין ההגנה לקחת את הכדור (מה שקורה לא פעם)?
    *שונא לשמוע את גיא לוי מפרשן.
    *שונא לשמוע את אלי אוחנה מפרשן.
    *שונא לראות את RVN כובש.
    *שונא לראות בונקרים.
    *שונא לראות מאמן שמפחד לשחק התקפי בגלל תגובת התקשורת ומשחק כדורגל פחדני (אהמ אהמ מאמן נבחרת).
    *שונא לראות מאמן מושפע מלחץ תקשורת ומעלה שחקן שלא יעזור בכלל במקום שחקן שצריך לפתוח (אהמ אהמ נמני במקום בלילי בסלובניה).
    *שונא לראות אוהדים שלא מעודדים את הקבוצה שלהם, אלא עסוקים בלקלל גורמים בתוך הקבוצה שלהם.
    *שונא שונאים של אלון מזרחי.
    *שונא שיפוט ביתי.
    *שונא ששופטים מרחמים על שחקנים שעוד רגע היו גומרים לשחקן את הקריירה.
    *שונא לשמוע על עוד החלטות אנטישמיות של אופ"א.
    *שונא את יעקב אראל.
    *שונא לראות את מילאן משחקת.
    *שונא את האהדה המטורפת והעיוורת שיש סביב מנצ'סטר יונייטד (זה לא אומר שאני שונא את האוהדים שלה).
    *שונא ששחקנים לא מודים כשנשרק לטובתם כשלא היה צריך להישרק.
    *שונא שחקנים שבאופן אוטומטי כשהם רואים כדור יוצא מחוץ למגרש מרימים יד בסימון
    "שלנו", בלי שהם ראו מה קרה או כשהם ראו שהכדור פגע בשחקן מקבוצתם אחרון.
    *שונא לראות את הסגידה העיוורת של ספורט5+ לאייל ברקוביץ', שבגללה אנחנו מפסידים את הליגה הטובה בעולם.
    ויש עוד, רק תנו לי להיזכר...

10. דם צהוב Member

+ שונא את: לוני שחושב שאם הוא הביא את קוביקה והעלה כמה שחקנים מהנוער זה שווה להעפת נמני
    + שונה את קלינגר שהוא הכלב של לוני ולוני עושה בו מה שהוא רוצה
    + " " דריקס " " " " " " " " " "
    +שונא את שרף אבי רצון ובכלל כל הפרשנים שרק בוכים כל הזמן
    +שונא את מנצסטר יונייטד
    + שונא את זה שבכל חוץ השחקנים חייבים לקחת איזה 3 מטר איך שהשופט מסתובב
    + שונא את הפועל ת"א בדם {תקהל יותר נכון, יש להם קבוצה טובה אבל הקהל הזה הורס אותם}
    + שונה את אלו שאומרים שהליגה הישראלית לא שווה {לא מתאים לכם?? לכו!! תראו ליגה אנגלית....}
    + שונא את זה שהקבוצה שלי אף פעם לא יציבה {פעם מנצחת פעם מפסידה....
    + אםםם מא עוד מעצבן........
    + אה שונה את זה שהאוהדים של ביתר חושבים שהם מפחידים{אני פוחד יותר ללכת עם צעיף של מכבי לשכונה מאשר להסתובב עם דגל של מכבי בטדי}

וזהו אני חושב..... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/new_multi.Xxx

11. רפאל Member

אני שונא את כל ההנחות שריאל מדריד מקבלת מהשופטים!!!
    אני שונא טעויות של שוערים!!!

אני שונא שישר כששחקנים אלמונים מגיעים לקבוצה גדולה אז הם מוזמנים רק בגלל זה לנבחרת (סאה)
    אני שונא בנות שלא מבינות בכדורגל ואוהדים רק בגלל שחקנים מסוימים כמו דל פיירו בקהאם או רוסו

נערך לאחרונה ב: ‏26/2/04
  12. Max Member

שמעו, אני אישית פשוט אוהב כדורגל ושונא את כל מה שהורס אותו.
    * אני שונא ששחקנים עושים בכוונה עבירות על הרגליים של שחקנים כדי לפצוע או כדי לעצור את המשחק ואת השטף.
    * אני שונא שחקנים שפותחים את הפה על הקבוצות\המאמנים\שחקנים שאיתם הם שיחקו בעבר או בכלל (רונאלדו, מקאללה, מראדונה ועוד).
    * שונא כדורגלנים\ מאמנים שחצנים ומתנשאים (ועכשיו בטח תשאלו למה אני אוהד ריאל? ככה).
    * שונא אוהדים מפגרים שבמקום להינות מהמשחק ולתמוך בקבוצה שלהם מקללים כל המשחק את הקבוצה היריבה ומתפרעים (אוהדי ברסה במשחקים נגד ריאל, כשהם קושרים את עצמם עם אזיקים לקורות וכו' וכמובן האוהדים בארץ שלנו).
    * שונא כדורגל שכל מה שיש בו זה רק טקטיקה ואין שום חובה לצופה, אני מעדיף שהמאמנים ישחקו בינהם שחמט, זה לפחות לא יהרוס את הכדורגל.
    * לא אוהב חלוצים שיש להם רק פיזיות ובעיטה, יותר אוהב את החלוצים היצירתיים והטכניים.
    * שונא את שיטת "שער הזהב" זה פשוט הורג את המשחק אחרי ה 90 דקות.
    * שונא ביזבוזי זמן (אבל לא הייתי מביא על זה אדום, נו באמת, בגלל שלדוגמה כמו שמישהו הביא פה קסיאס משך 45 שניות לדפוק את הקבוצה לחצי השעה הבאה, זה לא מוצדק, כנ"ל לגבי כל שחקן).
    * שונא כשקבוצות משחקות לפי אותה שיטה כל הזמן ולא מגוונות (הכוונה היא לא למערכים אלא לשיטות משחק, כמו למשל תמיד ללכת דרך האגפים וכו').
    * שונא את התיקשורת החטטנית שתמיד מחפשת את הסקופ ובדרך רק הורסת לקבוצות ולשחקנים.
    * שונא אוהדים צבועים (הדוגמא הכי טובה היא עם אוהדי יונייטד ורונאלדיניו, אני קורא תגובות בערוץ הספורט, כשהוא היה אמור ליונייטד הוא היה השחקן הטוב בעולם, איך שהוא חתם בברסה הוא הפך לאפס בשבילם, גם עם קלברסון שהם החשיבו אותו לקשר האחורי הטוב בעולם איך שהוא חתם אצלם ועכשיו הוא בקושי רואה דקות משחק).
    * שונא פרשנים שלא מבינים בגרוש ומביאים אותם רק כי הם מאמנים או שחקני עבר, או במקרה של אבי מלר שאין לי מושג למה מביאים אותו, הוא סתם מזבל בשכל כל הזמן. (מישהו כאן כתב שהוא שונא את שגיא כהן, אני לא מבין על מה יש לשנוא אותו, הוא הבן אדם היחיד בטלוויזיה שמבין משהו בכדורגל).
    * שונא קבוצות שכל שנה מחליפות חצי סגל ולא בונות שלד יציב.

13. Barcik Member

אלו היו מפגינים נגד הגלובליזציה, ללא שום קשר ליריבות בין בארסה לריאל מדריד.

14. Max Member

סבבה, אבל למה להפריע למשחק? אני מבין שהקשר בינהם לכדורגל הוא מקרי בלבד אז נביא דוגמה אחרת, כל אלה שרצים להתפשט באיצטדיון (אני יודע שהרוב רצים בשביל פרסומת) או אלה שפורצים למגרש ורצים להכות את השופט כמו בדרום אמריקה וכו', הכוונה שלי היא אוהדים שלא נהנים מהכדורגל אלא פשוט מוצאים בו סיבה לאלימות או לא יודע למה ומפריעים למשחק.
    אהה, שחכתי עוד שני דברים שאני שונא בכדורגל:
    * תקלות טכניות בתאורה או משהו כזה כאשר אחרי התקלה הקבוצות חוזרות במצב שונה לגמרי (כמו שהיה במשחק בארץ שלנו לא מזמן וגם היה בעונה שעברה בין בטיס לריאל כאשר המשחק נדחה בכלל למועד אחר).
    * פגרות - למה צריכים לעשות אותם? אני יודע שהשחקנים צריכים לנוח וזה חובה שתהיה פגרה אבל כצופה זה מבאס לשבת חודשיים בלי כדורגל או אפילו שבועיים.

15. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

וואו אנשים..כמה תיסכול מוציאים פה...
    *אני שונא את כל הבכיינים שמזיינים את השכל שלא נהנו בגמר האלופות בשנה שעברה, לא נאה לכם? לא הייתם חייבים לראות! יש גבול שאפשר לסבול את הבכיינות הזו.
    * שונא שאנשים יורדים על הכדורגל האיטלקי בלי להבין לעומק מה הוא מייצג,את האוהדים,ההיסטוריה והמשחק המשובח(ראיתם השנה אותה בטלוויזיה? חוץ ממשחק אחד היה לכם על מה להתלונן?)
    * שונא את יובנטוס,אינטר וריאל מדריד. שלושה מועדונים,הראשון והאחרון כל כך שחצנים(מוג'י וולדאנו שתי התאומים), המועדון השני עוד אפשר לסבול בייחוד שמנצחים אותו כל פעם בדרבי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx .
    * שונא את ניהול הכדורגל בארץ שמונע מאיתנו להתקדם הלאה,את כל ההעבודה בעיניים, המשחק הגרוע שלהם...

נערך לאחרונה ב: ‏26/2/04