אנדרייטדים ואוברייטדים של ליגת העל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י אלי מתחן, ‏5/5/06.

1. dsvetoy Member

אנדרייטדים:איברהים עבדול ראזאק-השחקן הכי טוב בארץ!!!!!!!!
    אוברייטדים:מליקסון-הוא שחקן כישרוני אבל עשו ממנו רונאלדיניו!!!!!! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

2. נדב מיכאלי Member

בבקשה אל תשוו בין מליקסון ליצחקי.
    מליקסון בעונת 02-03 נתן עונה טובה וכולם כבר הצהירו שהוא בניון הבא ,השתן עלה לו לראש ומאז הוא שווה לתחת,כובש בערך 1-2 גולים בעונה ,נותן 2-3 משחקים טובים בעונה.
    יצחקי הגיע כתעלומה בקיץ 03 ולאט לאט התפתח,מיצחקי ואני זוכר טוב אף אחד לא ציפה שהוא יגיע רחוק ,וזה מה שעזר לו.
    יצחקי השנה כבש 8 גולים כולם חשובים : שער ניצחון מול בני יהודה בהרצליה,שער ניצחון נגד מכבי תל אביב בר"ג,כבש אחרי 2 דקות במשחק מול נתניה -נכון שנתניה השוו אחר כך אבל עדיין זה גם משהו,שער ניצחון נגד מכבי פתח תקווה בטדי ,שער ניצחון נגד כפ"ס בטדי,שער שוויון נגד בני יהודה בטדי בסיבוב השני,שער ניצחון מול בני יהודה בטדי .
    הוא שחקן חכם,מהיר,יעיל,זריז,עם שליטה טובה בכדור,שחקן חצוף במובן הטוב -לא פוחד משום דבר .
    ולדעתי ברוכיאן ,בן שושן ויצחקי יותר טובים מבן בסט,רפאלוב ובוזגלו .

3. TariboWest Member

ההבדל בין יצחקי למליקסון הוא שיצחקי בונה את עצמו ומתקדם כל הזמן, מליקסון כבר שלוש שנים נחשב לכישרון ופוטנציאל, לא יותר מזה. במקום שיתחיל להתקדם הוא מתעסק בתוכניות טלויזיה כאילו הוא מינימום רונאלדיניו. לא שווה הרבה בנתיים, יצחקי שווה הרבה מאוד.
    אם רפאלוב ובן-בסט (אני לא מדבר על בוזגלו כי קודם כל משהו צריך להתפתח בראש המוזר של אבא שלו) יעשו התקדמות כמו שברוכיאן, יצחקי ובן-שושן עשו בשנים האחרונות, אז הם יהיו לא פחות מהם ואפילו יותר.

נערך לאחרונה ב: ‏7/5/06
  4. נדב מיכאלי Member

יצחקי רוצה להתקדם ,מליקסון כניראה שלא רוצה להתקדם ונהנה שעדיין מחשיבים אותו כ"כישרון".
    אני רק לא מבין למה מקימי "אלוף הכדורגל" בחרו לצד נימני,באדיר,זוהר,אלון חרזי וגרנט לשים את מליקסון.
    למה מה מליקסון עשה כבר בקריירה שלו ?
    שחקן שלא יגיע לכלום.
    ברוכיאן ,בן שושן,יצחקי יותר מנוסים מהצעירים של חיפה.
    מה גם שהצעירים של בית"ר מקבלים הזדמנויות לאורך כל העונה בניגוד לחיפה שמשתפת צעירים אחרי שנגמרה העונה

5. אלי מתחן Member

ברוכיאן ובן שושן רק השנה התחילו את ההתקדמות שלהם, עד עכשיו הם די עמדו במקום.

6. TariboWest Member

נכון. למזלם הרע הם היו תקועים עם אוחנה עד שהגיע פרננדז.

7. אלי מתחן Member

אני לא הייתי מבטל את חשיבותו של אגנזו בהתקדמות של בן שושן ואת לרואה ופרננדז בזאת של ברוכיאן.