אלפרדו ד סטאפנו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י roni77, ‏1/2/05.

1. riquelme22 Member

בוא אני יגיד משהו אני באמת תופס מריקלמה אבל מרונדליניו אני תופס לא פחות אני אומנן מאוד את ריקלמה בגלל סגנון המשחק הארגנאינאי...המשובך אבל אני לא אומר שהוא הכי טוב בעולם .
    וברור ברור ועוד פעם ברור שריקלמה עשה יותר מרונאלדניו עכשיו תראה למה.?
    תראה כמה תארים יש לריקלמה.לבוקה
    4 אליפויות ארגנטינה
    2 גביעי ליברדטורס(ליגת האלופות של דרום אמריקה)
    2 גביעי בין יבשתי כולל נצחון על ריאל בתצוגה פשוט מדהימה של ריקלמה.ונצחון על באירן.
    מונדיאל עד גיל 20 ריקלמה היה מלך השערים והוא ואימר הובילו את ארגנטינה לזכייה בתואר.
    ריקלמה נבחר פעמים לשחקן השנה של ארגנטינה.
    בקיצור יש עוד כמה תארים אבל בגגדול רונדליניו אם כל הכבוד לא הביא לקבוצה כאלה תארים. ריקלמה היה המנהיג הבלתי מעורר של בוקה אפילו מארדונה לא הביא כאלה תארים.
    אאבל למרות זאת ריקלמה לא השחקן הכי גדול כי הוא צריך גם להביא תארים לבקבוצה באירופה גדולה ויש לא עוד מה להוכיח וגם לרונדליניו .

2. Bensh Member

עזוב אותך תארים, זה בולשיט. יש תכונה אחת שיש לרונאלדיניו שאןי לאף אחד אחר והיא שהוא בלתי צפוי.
    אין מאמן שיכול לתכנן נגדו, אין שחקן שיכול לדעת מה עובר לו בראש, הוא יכול לעשות מה שהוא רוצה באותו רגע שהכדור ברגליים שלו ואף אחד לא יידע מאיפה המהלך הזה הגיע. זה מה שעושה אותו שחקן גדול.

3. riquelme22 Member

יש בזה משהו... רונדליניו באמת לא צפוי. אבל זה עדין עוד לא הופך אותו לגדול מכולם בכל הזמנים תמסכים איתי ?

4. Bensh Member

עדיין לא..בינתיים היחיד שאני תופס ממנו יותר כשרוני הוא פלה.

5. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

כשרוני זה כלום
    גם רוני קלדרון היה כשרוני והוא סיים בכלא בדרום אמריקה
    כישרון+הצלחה (הבאת תארים)= שחקן גדול באמת

לרונאלדיניו יש את הראשון אבל לא את השני
    לריקלמה יש את השני אבל בקנה מידה קטן (ליגה ארגנטינאית וטורנירים לא של בוגרים)

וברקוד... אין לך זכות להגיד שרק לפלה היה יותר כישרון מרונאלדיניו כי כישרון זה לא דבר רשמי
    זה לא משהו שאתה יכול לפתוח ספר ולהגיד הוא יש לו ככה וככה כישרון ולהשוות

תאמין לי שהיו לא מעט שחקנים בהיסטוריה עם לא פחות כישרון מרונאלדיניו

6. Barcik Member

זה מדהים איך זוכרים רק את המספרים אחרי קצת יותר משנתיים. נו, טוב.

7. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

בדיקה מעמיקה זה כתבות מצוצות מהאצבע של ספורט 5+?

אתם באמת עושים רושם של חבורה של סתומים שמתווכחים על שטויות

מה אתם חושבים שבשנות ה70 לא התפלאו מפלה כמו שעכשיו מתפלאים מרונאלדיניו?

אי אפשר להשוות בין שחקן בשנות ה2000 בכדורגל אירופאי לבין שחקן של שנות ה70 בכדורגל ברזילאי.

הכדורגל מתפתח, כמו שלא המציאו את המכונית לפני הגלגל, רונאלדיניו לא יכל לבוא לפני פלה, זה אבולוציה של כדורגל, כמו שאתם לא משווים מי היה ראש ממשלה יותר טוב, בגין או שרון, ככה אתם גם לא משווים דברים כאלה, זה שונה, יש ויתר מדי קריטריונים.

8. Max Member

נו באמת, להגדיר את רונאלדיניו כשחקן הטוב ביותר בכל הזמנים? טוב שלא הגזמנו קצת אתם יודעים...
    לדעתי רונאלדיניו אפילו לא המצטיין בבארסה השנה, וגם בלי דאווידס שנה שעברה בארסה לא נראתה משהו.
    יש לו את הכישרון, אבל גם לדנילסון היה את הכישרון, ויש עוד מלא שחקנים צעירים עם כישרון, השאלה היא מה עושים עם זה.
    זידאן של 98-2000 למשל לא רואה את רונאלדיניו של עכשיו ממטר, רונאלדיניו שחקן מצויין, קוסם עם הכדור, אבל היו כמוהו בכל דור, שאולי לא היו עם אותו כישרון אבל חיפו על זה עם דברים אחרים.

אתם באמת טוענים שרונאלדיניו עשה יותר בקריירה הפרטית שלו, עזבו את הקבוצתית, מאשר אפילו זידאן? שלא נדבר על הענקים האמיתיים כמו קרוייף ואחרים, לצערי לא זכיתי לראות אותם בפעולה, אז אני לא אשפוט על כך.
    לרונאלדיניו יש עוד הרבה מאוד מה להוכיח, גם הסטטיסטיקה שלו השנה לא מזהירה במיוחד מבחינת בישולים או כיבושים, הוא תורם לבארסה, אבל הוא לא המרכיב המרכזי בה, והוא עדיין השחקן הטוב בכל הזמנים?

לגבי המונדיאל, בואו נהיה כנים, חוץ מגרמניה ואנגליה, ברזיל לא פגשה אף יריבה ראויה (טורקיה שנתיים לאחר מכן אפילו לא העפילה ליורו), וגם אז רונאלדיניו לא היה הבולט בברזיל, ברזיל באותה תקופה שיחקה כיחידה שלמה, והשער של אדמילסון במספרת אחרי מהלך קבוצתי יפהפה הוא הראיה החורצת לכך, רונאלדיניו, פרט לשער מול אנגליה ועוד כמה מבצעים מסחררים, לא תרם יותר מדי, להבדיל מריבאלדו ורונאלדו לדוגמה.

9. אלי מתחן Member

רונאלדיניו שחקן ענק בלי ספק, באלף הנוכחי (טוב זה כמו להגיד ב4 השנים האחרונות), לא היה שחקן עם כזאת שליטה בכדור.
    אין לו את הבנת המשחק של זידאן או ברגקהאמפ, או את החדות של רונאלדו או הפצצות של ריבאלדו, אבל הוא מכפה על הרוב בשליטה אבסולוטית בכדור וזריזות מדהימה.

רונאלדיניו הוא שחקן של קבוצות קטנות, שבארסה שנה שעברה הייתה קבוצה קטנה היכולת שלו הייתה מדהימה, העונה השחקנים מסביבו הוחלפו בכאלה טובים יותר, ורונאלדיניו לא דומיננטי בבארסה כמו עונה שעברה, נכון שיש לו הברקות כמו מול מילאן, אבל את השליטה בקבוצה הוא העביר לדקו, צ'אבי ואטו שנותנים השנה את הטון והוא נמצא על תקן שחקן נוסף בסגל, שחקן טוב אך בלעדייו אני מאמין שהם יכולים להציג את אותה יכולת בדיוק, לעומת בארסה בלי דקו אטו או צ'אבי.

10. riquelme22 Member

כל מי בפי....אתה צודק רונדליניו יש כמה חסרונות אין לא מסירות כאלה משולמות כמו של ריקלמה ואלרון זידאן אין לא את ההבנת המשחק הכי טובה שיש יש לא טכניקה מדהימה אבל זה עדין לא הופך אותו לכזה גדול

11. Bensh Member

טוב שאתה לא משנה דעה כל 2 תגובות
    לגאושו יש הבנת משחק מעולה (השער מול מילאן לדוגמא) וגם מסירות גאוניות לא חסרות לו (הבישול הענק לאטו נגד סביליה לדוגמא), אז חלאס להחליף דעה אחרי כל תגובה.

12. Zico Member

ההשער מול מילאן זה לא הבנת משחק זה כישרון אבל כבר עכשיו להפוך את רונלדיניו לשחקן הגדול בכל הזמנים נו באמת הוא צריך לקחת קבוצה כמו בילבאו לשני אליפיות כמעט לבד כממו מראדונה אז נהפוך אותו לשחקן הגדול בכל הזמנים
    ומישהו פה אמר שפלה היה סקורר בצורה מפחידה בברזיל בשנים החלשות של הכדורגל ושפלה היה חלוץאז רק כדי שהוא ידע שמראדונה היה סקורר יותר טוב מפלה ב10רמות כי למראדונה היו 100 שערים בארגנטינה כשהוא היה בן 19 אז אם מראדונה היה ממשיך בארגטינה את הכדורגל הוא היה הופך למלך השערים של כל הזמנים.........................
    אין לי זמן לפרט אל מראדונה כי אם אני יתחיל אני לא יסיים

13. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

שנים חלשות של כדורגל? מה אתה חושב שפלה היה כמו רונאלדיניו רק שכל השאר היו זונות?
    למה אף אחד לא מבין את מה שאני אומר, שאי אפשר פאקינג להשוות בכלל.. טוב נו פעם אחרונה שאני נכנס לוויכוחים האלה נמאס כבר להתעסק בריבי הילדים האלה

14. Zico Member

מראדונה שחקן הטוב בכל הזמנים טכני כישרון משחק קבוצתי הכל אין כמו דייגו
    וברקורד אתה בטח בן 10 שאתה אומר שרונלדיניו השחקן הטכני הטוב ביותר בכל הזמנים

15. Zico Member

yyy הכי טוב שאני ראיתי זה זידאן הכי כנראה לא יצא לך לראות אותו בשנים הטובות שלו