אלן מסודי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Luca_Toni, ‏27/3/06.

1. אלי מתחן Member

קטן שחקן יותר קבוצתי ממסודי, שעוד לא הוכיח בארץ שהוא מסוגל לתפקד כמו שצריך גם כשהקבוצה לא בנוייה רק עליו.

2. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא סיכם עקרונית, לחתום הוא לא יכול כי הוא תחת חוזה במכבי נתניה והעונה טרם הסתיימה.

אלן מסודי נולד בקונגו, אבל מכיוון שאבא שלו היה פוליטקאי וחשש שמתנגדיו הפוליטיים יתנקמו בבנו, אלן נשלח לצרפת ושם הוא התחיל לשחק כדורגל. אבא שלו רשם אותו לבית ספר לכדורגל ושם הוא היה באותו החדר עם תיירי הנרי (הוא ולא אחר), הם היו חברים טובים מאוד בילדותם.

שאני רואה בטלויזיה שחקנים גדולים כמו סמואל אטו ותיירי הנרי, אני תמיד משווה אותם לאלן מסודי ומגלה שהם זהים ברמה הכשרונית. אלן מסודי כבר לעולם לא יהיה ברמה שלהם, כי בזמן שהם התחשלו מול ההגנות הטובות באירופה, אלן מסודי היה בליגות פחות טובות ובכירות ולא צבר מספיק נסיון, כח וידע כפי שהם צברו.
    הוא ללא ספק הבזבוז הכי גדול של השנים האחרונות בכדורגל האירופאי. במידה והכל היה הולך איתו בסדר בתחילת הקריירה, הוא ללא ספק היה מסוג השחקנים שאפילו הכסף של ארקדי גיידאמאק לא היה מצליח להביא לכאן.

אני ממש שמח שמכבי נתניה יכלה להנות מהשירותים שלו כשחקן, בלעדיו מצב הקבוצה היה מאוד רע. היו משחקים שרק הוא ואיברהים ע'בדול ראזאק החזיקו את מכבי נתניה בחיים.
    אני מקווה שהוא יצליח במכבי חיפה ושהיא תהיה רק תחנת ביניים עבורו כדי להשיג כרטיס לאחת הקבוצות היותר בכירות שיש באירופה (הוא כבר קיבל הצעה ממרסאיי).

לגבי החור שהוא ישאיר במכבי נתניה, אז אני לא מודאג, במכבי נתניה גודל נער מאוד מוכשר שקוראים לו דלה ימפולסקי, אין לי ספק שהליגה עוד תשמע עליו.
    עם דניאל יאמר ועם או בלי אלן מסודי, בשנה הבאה תירוצים לא יתקבלו, מכבי נתניה תצטרך להגיע לאירופה.

נערך לאחרונה ב: ‏29/3/06
  3. ManUtd Fan Member

נערך לאחרונה ב: ‏29/3/06
  4. d3fton3s Member

כמה פעמים רשמו פה "מקווה שלא יצליח בחיפה"\"לא נראה לי שהוא מצליח בחיפה"?
    נחיה ונראה.. אנחנו פה מקווים לטוב, שהוא יהיה סיפור הצלחה כמו בוקולי שבא מנצרת הקטנה..
    סה"כ מסודי באמת נפל בגלל הגישה והיחס שלו, כי כשהוא מרגיש מקופח הוא עושה שטויות, ע"ע התגובות שלו לאי ההסכמה מצד ראשי נתניה בתחילה, כאשר מכבי חיפה ביקשה לסכם איתו. נקווה שיתבגר.

5. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא תיהיה לו ברירה,מכבי חיפה זה לא שכונה.
    לא יהיו יותר משחקים כמו שהוא עושה עכשיו בנתניה,מי שלא טוב או שלא רציני- בחוץ !
    אני אומר לכם עכשיו שהוא הולך להצליח.
    הוא בדיוק התליף לקטן שעזב,אני מקווה שהוא יצליח כמו שבוקולי מצליח עכשיו (דרך אגב הוא חתם על חוזה חדש ל-3 שנים).
    מה שנותר לי להגיד שיהיה לו בהצלחה.

6. dsvetoy Member

הייתה פגישה של כמה אוהדים עם מסודי אחרי האימון הוא אמר שאשר אלון אמר לו שיחתום בחיפה באמצע הוא דיבר עם דמועת יום שבת נראה לי יחזרו לעודד אותו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

7. ReL Member

אני מאחל למסודי את כל הטוב שבעולם , יש בקהל שלנו כמה ילדים מפגרים שאין להם מה לעשות בחיים , מקללים את השחקן מספר 1 שראינו לובש את המדים הצהובים של נתניה ב20 שנים האחרונות .

כולם יודעים כמה שהוא שחקן גדול , אבל לי נראה שהוא לא יצליח בחיפה , יהיה לו תאקל עם הקהל שם , בנתניה זה חופשי לעשות דריבלים ככה כל המשחק , בחיפה ממש לא .

8. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההחתמה של מסודי מאוד מפחידה אותי,מצד אחד מסודי באמת שחקן ענק וכישרוני...
    אבל מצד שני הראש שלו מבולגן בערך כמו המערך של טון קאנן....
    איך למשל הוא יכול להגיד שאלון הורה לו לעזוב את נתניה לחיפה אחרי שבאחד על אחדעם דני ענבר הוא במפורש אמר שהוא רוצה לעבור אלינו?
    כשהוא שיחק בסכנין הוא אמר שהוא לא ישחק בשום קבוצה ישראלית אחרת בגלל שכולם פה גזענים...
    מיותר לציין שהוא כבר שיחק בנתניה אחרי זה וסיכם בחיפה...
    בקיץ הוא סיכם בחצי מקבוצות הליגה ועשה בלאגן שלם לכל קבוצה...
    ויש עוד הרבה דברים..
    בקיצור...אני מקווה שלוי יסדר לו את הראש.

9. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

לטון קאנן יש מערך? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

מסודי יצליח בחיפה, אין הרבה סיבות שלא.

10. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש המון...תלך לשטרום גראץ ותשאל...
    שחקן עם כזה כישרון צריך לשחק באירופה ולא בנתניה או סכנין...

11. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

אם באופי פרובלמטי עסקנו, צריך לדעת להתגבר על דברים כאלו.
    מסודי אחרי שעבר גם בנתניה וגם בסכנין יכול להיות שלמד משהו לחיים.

12. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מקווה שזה יהיה ככה,ובגלל זה רשמתי שזה תלוי הרבה גם ברוני לוי...
    אבל נגיד את זה ככה..בינתיים אני מפחד מההחתמה..עד עכשיו הזרים שלנו העונה הם שחקנים
    שקטים שלא עושים בעיות,אני מקווה שזה ימשיך ככה גם עונה הבאה.

13. w2k1 Member

לדעתי אם רוני לוי יחפש לעומק בליגות הדרום אמריקיות ובעקבות המכירה של קטן אפשר להעמיד לרשותו תקציב מכובד, אז יהיה אפשר לדעתי למצוא שחקן יותר איכותי ממנו כי לדעתי יש לו קצת אופי בעייתי והוא מצוי בתסכול קל שרוב חבריו די מצליחים באירופה והוא מדשדש בליגה הישראלית , ולדעתי אם יעבור לחיפה הוא ישים את הצלחתו בעדיפות ראשונה על חשבון הקבוצה ולכן קיים בי פחד לקראת החתמתו אבל היי זו רק דעתי ויכול להיות שאני טועה .... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏1/4/06