אלכס אברבוך אלוף אירופה

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י מיכל3, ‏13/8/06.

1. M_T_A Member

מה הבעיה פה? מדינת ישראל מקבלת אליה כל יהודי בעולם שרוצה לעלות לפה.
    אם לא-אין תכלית לקיום שלה

2. ManUtd Fan Member

אתם לא הבנתם את הנקודה שלי.

אני אמרתי שהוא לא ישראלי? חס וחלילה, כמובן שהוא ישראלי כמו כל אחד אחר במדינה הזו, אבל אני אישית הייתי מעדיף אחד שגדל בארץ, ולא אחד שעלה לכאן בגיל מאוחר. אני באמת מאחל לו בהצלחה בהמשך הדרך, אבל אני לא מבין מה הבעיה בדעה שלי. זו הדעה שלי, והיא שאני מעדיף ישראלי שגדל כאן, מאש אחד שעלה לארץ בגיל מאוחר. אין לי שום דבר נגדו, ממש שום דבר, אבל זו הדעה שלי ואף אחד לא יכול לשנות אותה.

סוף הסיפור.
    אוהו.
    תגיד לי בבקשה איפה אמרתי מתי הוא צריך לעלות ולמה? אני רוצה לראות איפה אמרתי את זה, ואני לא כותב יותר בדיון הזה.
    אני לא חושב שהוא פחות ישראלי ממני, ואני גם לא חושב שאברבוך פחות ישראלי ממני. אתה גם לא הבנת את הנקודה שלי.
    אני פשוט הייתי מעדיף שישראלי שגדל בארץ ייצג אותנו.

3. spurs229 Member

אין מקום להתווכח לגבי קולאוטי, זה לא שחיפה חיתנו אותו בכוח כדי שיהיה להם זר אחד פחות, וקשטן לחץ על הרבנות כי הוא רוצה חלוץ בנבחרת...

4. Ljungberg 8 Member

זה בדיוק מה שאמרתי, מה אתה רוצה?

5. spurs229 Member

אסור לי לתמוך בך לפעמים?

6. Ljungberg 8 Member

היה נראה כאילו אתה בא לחדש משהו, פשוט חזרת על מה שאמרתי בלי לכתוב "מסכים" או "צודק", לא משנה טעות שלי.

7. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

ומה יקרה כשניקי פאלי יביא הישגים גדולים? ככל הידוע לי, הוא לא יהודי, בדיוק כמו שקונסטנטין מאטוסביץ' לא היה.

הוא ישראלי, והוא כאן כי הוא רוצה, לא בגלל שהוא קיבל איזו הצעה כספית מפתה כמו שקורה בשנים האחרונות בנסיכויות הנפט. זה מה שמשנה.

8. reda Member

אבל הקטע זה שניקי פאלי גדל בישראל ובגלל מחדל במשרד הפנים לא קיבל אזרחות ישראלית עד לפני שנה...הוא בערך כמו טוטו תמוז רק שהוא הגיע לארץ באיזה גיל 10 משו כזה ולא כמו אברבוך שעלה מסיביר לפני כמה זמן

בכל מקרה מזלטוב לאברבוך! :]
    ומאן יו פאן אני מבין למה אתה מתכוון אבל אברבוך גם ברוסיה תמיד אהב את ישראל ואפשר לראות את זה עליו כשכל פעם הוא מתעטף בדגל ובוכה כשהתקווה מתנגנת

נערך לאחרונה ב: ‏14/8/06
  9. Juanito Member

ניקי פאלי לא יהודי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx ??

10. Spanish Weapon Member

כל הכבוד לאברבוך , באמת , אבל בינינו?
    אף אחד לא ממש מסתכל על אליפות אירופה לעומת אולימפיאדה לדוגמא , מאוד מעניין אותי אם גם הפעם אברבוך יפשל באולימפיאדה כמו באתונה.
    הייתי מעדיף שהוא לא היה זוכה באף מדליה בגטבורג אבל לוקח מדליה בסין.

11. שלוס Member

שטיות מי שאומר שהוא לא ישראלי באמת.
    תאמין לי שהתרגשתי וזינקתי כשהוא עבר את ה5.7 בדיוק כמו שהיתי מזנק אם 'יצחק כהן ' הישראלי היה עובר את הרף.
    כל עוד כתוב לו ISR על החולצה ויש את הדגל והוא סוגד לישראל אז אני אשמח, והכי חלום היה לשמוע את התקווה בארץ המוסלמית העולה ביותר של השנים האחרונות!

אל אל ישראל גם במוות!