אליפות העולם עד גיל 20: קנדה 2007

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Obafemi, ‏3/3/07.

1. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

גמביה מדהימה את פורטוגל ועלה ל2-1 בדקה ה65 .

2. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

האמנתי בהם עוד אחרי מקסיקו והנה גמביה מדהימה את פורטוגל ומסיימת שנייה אחרי מקסיקו (המושלמת היחידה). כל הכבוד לגמבים, אמנם עם אפריקה אף פעם אי אפשר לדעת אבל בכל זאת אעז לומר שיש עתיד.

קנדה מסיימת טורניר משפיל ללא נקודות וללא שערים, לא ידוע לי על עוד תצוגה כל כך משפילה של נבחרת מארחת באף טורניר.

צפיתי היום במשחק האחרון שלי (את הגמר כבר אראה מהארץ כשאחי האקטן ייהנה מהכרטיסים), צ'ילה-אוסטריה בקרב על ראשות הבית הראשון. משחק לא רע בכלל למרות 0-0 בסיום. משחק מאוזן אם כי לאוסטרים היו הזדמנויות הרבה יותר טובות להכריע בעוד שלצ'יליאנים בעיקר היו הזדמנויות להתקבל לקרקס הנודד או ל"הבימה". בכל אופן, ככה צריך להיראות משחק 0-0, 35 בעיטות לשער!

מה שכן, זכרו את השם מתיאס וידאנגוסי, וירטואוז של ממש, אם רק היה קצת פחות צוללן...

3. Engonga Member

עד עכשיו אני נהנה מכל רגע בטורניר הזה. משחקים טובים, קצב טוב והמון שערים יפים.
    אתמול ללא ספק הניצחון של גמביה הקטנה על פורטוגל היה ה-הפתעה של הטורניר. גמביה ב10 שחקנים מצליחה לנצח את פורטוגל!פשוט מדהים.

בינתיים ספרד, הנבחרת שלי בטורניר, מרשימה מאד בשלב הראשון עם שחקנים נהדרים כמו אדריאן,מרקוס גרסיה,קאפל וגרנלו.
    אני רק מקווה ששוב הם לא יאכזבו ושהמנטליות הלוזרית של הבוגרת לא עוברת בתורשה..

נערך לאחרונה ב: ‏9/7/07
  4. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

מהם המשחקים של שמינית הגמר ?

5. Engonga Member

6. Landon Donovan Member

אוסטריה - גמביה
    ארה"ב - אורוגוואי
    ספרד - ברזיל
    יפן - צ'כיה
    צ'ילה - פורטוגל
    זמביה - ניגריה
    ארגנטינה - פולין
    מכסיקו - ניגריה

לרוע המזל, לא נזכה לראות מפגש בין זמביה לגמביה...

7. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

האר את עיניי ידידי, איך זה שפורטוגל שהשיגה 3 נק' בלבד משחקת בשמינית הגמר בעוד שקונגו - לה יש 4 נק' אחרי ניצחון על קנדה ותיקו עם אוסטריה - לא?

8. צהוב שחור בנשמה!!!! Member

איזה עצבים! רציתי גמר ארגנטינה - מקסיקו, אבל כמו במונדיאל, ארגנטינה תידפק ברבע הגמר מול היריבה הקשה ביותר

נ.ב.

מקסיקו מול קונגו, לא מול ניגריה

נערך לאחרונה ב: ‏9/7/07
  9. Landon Donovan Member

זה די פשוט:
    אני לא בפוקוס...

מה כל-כך טוב בגמר של ארגנטינה-מכסיקו? הארגנטינאים, עם כל הכבוד לשישייה מול פנמה האימתנית, ממש לא נראים כרגע כמו נבחרת שיכולה ללכת עד הסוף. להגיע לרבע הגמר ולהפסיד למכסיקו יהיה בדיוק מה שהנבחרת הזאת שווה, עם כל הכבוד.
    ואיך בדיוק מכסיקו היא היריבה הקשה ביותר? למרות שלושת הניצחונות שלה, היא לא הציגה יכולת אקסטרה-אורדינרית בכלל, מכסיקו היא אחת הנבחרות החזקות בטורניר, אבל בוודאי שלא היריבה הקשה ביותר (צ'ילה לטעמי היא היריבה הקשה ביותר בטורניר).

10. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

התמזל מזלי לצפות בשתי משחקים של כל אחת מהנבחרות האלה ולדעתי המקסיקאים עדיפים. חלקית בגלל מבחן התוצאה, כי מקסיקו פגשה נבחרת בעייתית כמו גמביה (הגמבים בהחלט יכלו להוביל במהלך המחצית הראשונה לא פעם) ואת פורטוגל בעוד שלצ'ילה היה את הבית אולי הכי קל במפעל בגלל הדירוג של קנדה כמובן. מה שכן, קשה לי לראות את מקסיקו מגיעה רחוק אם להוציא מההרכב את דוס סאנטוס או ולה, בעיקר את דוס סאנטוס, בעוד שאצל צ'ילה למרות שיש שחקנים שבולטים יותר מאחרים, עושה רושם שיותר שחקנים משתתפים בהתקפות.

11. Landon Donovan Member

הכוונה שלי היא שהצ'ילאנים נראו יותר מרשימים על המגרש, בעוד שמכסיקו התרכזה בלעשות את שלה (והצליחה בזה מצויין עד עכשיו, יש לציים) ולא יותר מזה. על הנייר, הנבחרת המכסיקנית היא הטובה בטורניר, הסגל עצמו שלהם מצויין. הבעיה היא שהם נראים פחות טוב ממה שהם אמורים.
    אולי אני לא ממש אובייקטיבי, אבל אני גם חושב שאם אנחנו נמשיך ביכולת מהמשחקים מול פולין וברזיל, גם ארגנטינה או מכסיקו לא יוכלו לעצור אותנו. אני מקווה רק שאכן נמשיך ביכולת, כי אנחנו תלויים בפרדי אדו יותר מהמומלץ. אדו לא ממש שחקן יציב, בלשון ההמעטה.

12. spurs229 Member

אני רואה שהצ'כים העפילו לשמינית.
    איך תומאש פקהארט משתלב בסיפור הזה?

13. Landon Donovan Member

פתח בהרכב מול קוריאה, ועלה מהספסל מול ארגנטינה ופנמה. אני זוכר שהוא נכנס בסביבות הדקה ה-60 מול ארגנטינה והיה לא רע. יותר מזה אין מה לספר, כי הצ'כים בינוניים למדי והוא בינוני ביחד איתם.

אני חושב שהייתה לו הזדמנות לא רעה לכבוש אך הוא חיכה יותר מדי, אבל לא בטוח שזה היה הוא.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏10/7/07
  14. ACBenb Member

מישהו יכול בבקשה להגיד לי באיזה יום ובאיזה שעה המשחק של ברזיל מול נבחרת ספרד?

15. Landon Donovan Member

יום רביעי, ה-11 ביולי, שעה 20:15 שעון ברנאבי. אין לי מושג איפה זה ברנאבי ומה ההבדל שעות משם, אובפמי גר בקנדה, אולי הוא יכול לעזור עם זה...