אליפות העולם עד גיל 17 - מקסיקו 2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏17/6/11.

1. Muurad Member

צודק - בכל מקרה שבר את שיא הכיבושים בשלב הבתים, וכל שער בצבע.

2. Civil Anti Madridista

3. Muurad Member

משחקי שמינית הגמר יתחילו היום.

המשחקים המוקדמים שיתחילו ב - 23:00 :

ברזיל - אקוואדור (שידור ישיר ביורוספורט 2, 23:00)

אוסטרליה - אוזבקיסטן

המשחקים המאוחרים שיתחילו בשעה 02:00 :

אורוגוואי - קונגו

יפן - ניו זילנד

--------

לא אמורה להיות לברזיל בעיה מסויימת לנצח בדרבי הדרום אמריקאי, כשההגנה של אקוואדור אפילו יותר גרועה משלהם, ובחלק ההתקפי אין מקום להשוות.. ההתקפה של אקוואדור יכולהל גרום לברזיל קצת בעיות, אבל כסודאמריקאנו האחרון המשחק הטוב ביותר של הברזילאים לדעתי היה מול אקוואדור, ככה שאני לא רואה סיבה שיקשו מולם הפעם.

אורוגוואי כנראה יתקשו מול קונגו שתיתן להם להחזיק בכדור וליזום שזה משהו שהם מעדיפים שלא לעשות - אבל עדיין קשה לראות את קונגו עולים פה שלב.. אני מאמין שברגע האמת אורוגוואי ינצלו את המצבים שלהם כמו שצריך, לעומת הקונגולזים שנראו מאוד שאננים מול השער.

לגבי אוזבקיסטן ואוסטרליה, לפחות מהקצת שראיתי אותן הן קבוצות מאוד התקפיות(במיוחד אוזבקיסטן), אבל גם לא ממושמעות הגנתית(במיוחד אוזבקיסטן) ככה שיהיה משחק דיי פתוח ולדעתי גם מהנה לצפייה..אוסטרליה מגיעה עייפה ככה שהייתי הולך כאן עם אוזבקיסטן שראיתי בה כמה שחקנים באמת ממש מוכשרים, במיוחד החלוץ שלהם חיקימוב

יפן ניו זילנד אין לי ממש דעה כנה, למרות שהכף נוטה לדעתי לעבר היפנים שנראו סה"כ בסדר גמור בטורניר עד כה.

נערך לאחרונה ב: ‏29/6/11
  4. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

מבאס אותי שמכל הקבוצות שסיימו במקום השלישי אנגליה קיבלה דווקא את ארגנטינה. לא יצא לי לראות אותם בפעולה, אבל הבנתי מהתגובות פה שזו נבחרת ארגנטינאית מאוד לא מרשימה. ובכל זאת, זו עדיין ארגנטינה. אני בטוח שעדיין יש להם כמה כסחנים בחלק האחורי, כמה וירטואוזים בחלק הקדמי ואיזה חלוץ 9 עם משחק ראש טוב והתמצאות ברחבה. ואני בטוח שמאחר ומדובר במשחק מול אנגליה הם יעלו למגרש עם מוטיבציה גבוהה ויילחמו. היה עדיף לקבל יריבות כמו אקוודור או ארה"ב.

יהיה חם מחר ב-23:00.

נערך לאחרונה ב: ‏29/6/11
  5. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

יש להם איזה 9 שהוא גם וירטואוז וגם גבוה, לא יודע לגבי משחק ראש, ועוד כמה שחקנים בעלי כישרון מסויים עם הכדור במרכז השדה, אבל אם יש לאנגלים מינימום של הבנה טקטית ומעט מהירות בחלק הקדמי זה לא אמור להיות קשה מדי. דבר נוסף, השוער הארגנטינאי לא יצליח לתפוס כדור גם אם ישים סופרגלו על הכפפות שלו, כל בעיטה למסגרת צריכה להיות מלווה בריצה לכדור החוזר שיגיע.

6. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

את השוער של אנגליה ראית? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

7. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אז לפי מה ששנינו כותבים שווה לראות את המשחק בגלל פוטנציאל השערים הגבוה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

8. Muurad Member

אין לאנגליה מה לדאוג, מבחינתי הם קיבלו את ההגרלה הקלה ביותר.. מה גם שהמגן הימני של ארגנטינה הוא הגרוע מכולם, ודווקא על העמדה שלו יושב סטרלינג ובעיקר סמית' שעושה תנועה בלי כדור ומצטרף.

9. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אחרי הגול מול יפן המגן הימני הודיע על פרישה מכדורגל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

10. Muurad Member

אז ברזיל מצליחה לעלות לרבע הגמר בצורה לא כ"כ משכנעת, כשאחרי השער שכבשו(עוד פעם וולטר - סליחה, אדמילסון http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx) הם הלכו אחורה ולא ממש ניסו לתקוף כמו שצריך, ונתנו לאקוואדור הזדמנות להגיע ולהפעיל לחץ, כשלקראת הסוף אדריאן עם עוד כדור נייח מעשה אומן שם את הכדור על הראש של ליאו שסגר סיפור עם 2-0.

וואלאס נפצע ונקווה שזה לא רציני כי הוא משחק מצויין בטורניר עד כה, אבל אדמילסון בלי ספק השחקן המצטיין של ברזיל עד כה עם יכולת יוצאת מן הכלל ומאפיל על הכוכבים הגדולים אדריאן ופיאזון, כשהשני לצערי משחק יותר מידי מחוץ ורחוק מהרחבה כמו שרשמתי בסיקור, מה שהופך אותו לממש לא אפקטיבי וגורם לו לאבד את עצמו יותר מידי.

במשחק השני אוזבקיסן המלהיבה מפרקת את אוסטרליה העייפה וממשיכה לדהור קדימה לרבע הגמר.. חיקימוב וחבריו יעשו צרות לכל מי שיגיע מולם, למרות שכאמור עוד פעם הגנה זה ממש מילה גסה במשחק שלהם.

נערך לאחרונה ב: ‏30/6/11
  11. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה תוצאות מרשימות. 4-0 לאוזבקים על אוסטרליה, 6-0 (!) ליפנים על ניו-זילנד, האסיאתיות מפרקות את האוקיאניות (כן, אני יודע שאוסטרליה עברו לשחק באסיה).
    קונגו הוליכה 1-0 מול אורוגוואי אך התכולים ביצעו מהפך, וניצחו 2-1 עם שער של סילבה בדקה ה-86.

ברבע-הגמר נראה את אורוגוואי מול אוזבקיסטן ואת ברזיל מול היפנים המלהיבים.

היום יתקיים החצי השני של משחקי שמינית-הגמר. come on England :aaa12:

12. Muurad Member

כן היה משחק מצויין בין אורוגוואי לקונגו.. יכל ללכת לכל צד בקלות וכמעט כל המחצית השנייה פשוט לא היה קישור והכל הלך מצד אחד לצד השני כמעט בלי החזקת כדור באמצע.

אורוגוואי בלי מאסקיה לא יגיעו רחוק, המשחק היה בול כמו הם רצו עם שליטה של קונגו והם הגיעו להזדמנויות שלהם במתפרצות עם מצבים מאוד קורצים, אבל הסיומת לא הייתה שם והם נגררו למשחק צמוד כשקונגו אפילו לקחה את היתרון.. מזלם שהשיוויון הגיע דיי מהר.

המשחק מול אוזבקיסטן הולך להיות משחק מאוד מעניין - כמו שאמרתי לפני אוזבקיסטן נבחרת מאוד התקפית שלא יודעת הגנה מה היא - אבל יש לה כשרונות יוצאים מהכלל בצד ההתקפי והיא לא יודעת או לא יכולה לשנות גישה - מנגד אורוגוואי המאורגנת והמסודרת בצד האחורי שרק מפללת שהיריבות ינסו להחזיק מולה כדור ולעקוץ במתפרצות הקטלניות... הכל יהיה תלוי פה בקור הרוח מול השער ומי תכבוש ראשונה, הזדמנויות ל-2 הקבוצות יהיו זה בטוח, למרות שאני עדיין ממשיך לתמוך באורוגוואי וחושב שהם יסיימו את סיפור הסינדרלה של האוזבקים החביבים שקל לאהוב אותם.

ליפנים לדעתי יש סיכוי טוב ממה שחושבים לנצח את ברזיל.. בגילאים האלה חוסר הפיזיות שלהם לא פקטור רציני והם קבוצה מאוד טכנית שיודעת ורוצה להניע את הכדור ומחפשת לתקוף.. ברגע שיתגברו על המכשול הפסיכולוגי של "אנחנו משחקים נגד ברזיל", ויבינו שהשד לא נורא בכלל ושהם צריכים לתקוף ולתקוף את ההגנה הברזילאית החלשה הם יצליחו לגרום להרבה בלאגן. הברזילאים יחסרו את פיאזון בגלל צהובים, אבל עדיין ההתקפות המתפרצות שלהם והכוח ההתקפי שלהם הוא אולי החזק בטורניר.. ככה שגם פה - הזדמנויות יהיו ל-2 הצדדים, הכל שאלה של מי יכבוש ראשון וייקח את המשחק לכיוון שלו.

במשחקים של היום, אני רואה את אנגליה מביסה את ארגנטינה וגרמניה עושה אותו הדבר לארה"ב בדרך למפגש מרתק ברבע הגמר.

13. cazzo Il Capocuoco

חוסר פיזיות? אומנם לא ראיתי את כל המשחקים של יפן בטורניר, אבל זאת נראת לי כמו קלישאה מיותרת. על היפנים נוצרה סטיגמה של אנשים נמוכים וחסרי כוח. מספיק להזכיר את נבחרת יפן הבוגרת (היא הייתה כזאת רכרוכית?) שזכתה בגביע אסיה ונתנה מונדיאל מצויין.

14. Muurad Member

אני לא חושב שזו קלישאה, לא יותר מלהגיד שהאפריקאים בדר"כ עליונים פיזית שזה דבר נכון לגמרי. היפנים לרוב(ואני דיי משוכנע שאני יכול להגיד גם תמיד אבל בכל מקרה) מציגים נבחרת טכנית אך נחותה פיזית כשזה החיסרון שלה.. לא שהם הכי נמוכים או הכי חלשים - אבל סגנון המשחק שלהם לאורך השנים בעיקר בנבחרות הצעירות היה טכני וזריז שלא הגיב טוב למשחק ויריבות פיזיות.. זה לא נאמר כדי להעליב אבל זוהי האמת לאורך השנים.

נערך לאחרונה ב: ‏30/6/11
  15. BayernFan Member

נשמע לי טורניר מעניין מאוד. כמו תמיד אני בעד גרמניה בטורניר הזה ויהיה כיף לראות את הכשרונות של הדור הבא משחקים.
    אני חושב מקסיקו זה אחלה מקום לארח טורניר שכזה, מגרשים מאוד מהנים וצבעוניים והתיירים מכל העולם יגיעו לשם להנות. שיהיה טורניר מהנה, מעניין ומוצלח לגרמניה.