אליפות העולם עד גיל 17 - מקסיקו 2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏17/6/11.

1. Ajacied Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

תודה! למרות שאני לא מתכוון לראות משחקים שהם לא של נבחרת הולנד, שאותה אני אוהד. הרמה מזכירה לי את הליגה הלאומית שלנו, רק עם פחות משמעת טקטית ומצבי הבקעה.

2. Muurad Member

כן טוב הם בני 16-17, זה כל הקטע http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx לראות את הפוטנציאל והניצנים של היכולת לאט לאט מתפתחים.

בכל מקרה אנגליה מתחילה טוב, הופ של היורו היה עם שלושער היום, מאוד לא טיפוסי בשבילו.. הוא היה כ"כ קטלני מול השער וניצל כמעט כל הזדמנות שלו, והיום בנתיים מבזבז מצבים על ימין ועל שמאל.

אני עדיין לא מבין למה טורגוט משחק בהרכב האנגלי.. הוא גם פתח בכל המשחקים באליפות אירופה - שחקן מאוד תזזיתי ופעיל - שעם טיפול ואימון נכון הוא יופי של חומר גלם לעתיד, אבל פשוט לא יודע לעשות יותר מידי עם הכדור כרגע.. בחירה פחדנית של האנגלים

נערך לאחרונה ב: ‏19/6/11
  3. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

פיייייי... בעיטה מדהימה משום מקום של הרוואנדים מזעזעת את המשקוף האנגלי, ומיד במתפרצת שלאחר מכן הלאם הופ מנצל חור ענק במרכז ההגנה של האפריקנים וסוף סוף כובש את השער לזכות האנגלים. אחרי כל כך הרבה מצבים שנפלו לרגליו זה כבר היה חייב להגיע.

4. Muurad Member

זה הרבה יותר טוב מהופ, יופי של קור רוח מול השער והתאמה טובה מאוד כשהוא בא לעבור את השוער ובסוף בחר להקפיץ מעליו.. והוא מראה את הבדלי הגיל והכוח פעם נוספת.. אף אחד לא יכול עליו מהבחינה הזאת בנבחרת רואנדה.

יתרון צודק לאנגלים.

מקווה שהפציעה של סמית' לא רצינית, הוא בהחלט המגן הטוב יותר של האנגלים.. באליפות אירופה גם אפשר היה לראות את זה, אבל עכשיו עם סטרלינג באגף שלו זה היה יותר ברור לעין כשהם מתואמים בצורה נהדרת.

נערך לאחרונה ב: ‏19/6/11
  5. Muurad Member

איזה גול של סטרלינג http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx מגיע לו, כל פעם שנגע בכדור עשה משהו טוב ומלהיב.

למרות שהשוער של רואנדה באמת על הפנים, גם הבעיטה הזו לא נראתה חזקה מידי, פשוט מיקום גרוע - למרות שהבעיטה הייתה מדוייקת מאוד.

נערך לאחרונה ב: ‏20/6/11
  6. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

הטורניר הזה רק התחיל, אבל ראחים סטרלינג כבר כבש את השער הכי יפה שתראו בו. sheer brilliance.

7. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה טכניקה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx
    כמה ציפיות יש לי מהילד הזה, תענוג לראות אותו.

8. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניצחון צפוי לאנגליה, שאוי ואבוי אם היא לא היתה משיגה, אבל בכל זאת אפשר להחמיא לאנגלים על משחק חיובי, למרות חולשת היריבה. התלהבתי במיוחד מצ'אלובה הבלם, שנתן הופעה שלמה והראה שיש לו כל מה שבלם צריך, מהלאם הופ שהולך להיות מס' 9 אמיתי בעתיד, ומעל כולם כמובן ראחים סטרלינג. הוא באמת היה ברמה אחרת משאר השחקנים על הדשא היום. איזה ווינגר, ללקק את האצבעות...

9. Muurad Member

ניצחון טוב של אנגליה שהיה צריך להיות בהפרש גדול יותר - אבל צריך לקחת את זה בעירבון מוגבל מאוד, כי כמו שצויין מעל רואנדה נבחרת מאוד צעירה ולא מנוסה.

אפילו עם הבדלי הרמות האנגלים עדיין עשו לעצמם חיים קשים ולפרקים לא הצליחו לייצר מצבים - אבל כל פעם שסטרלינג נגע בכדור משהו קרה... אבל גם עם הכישרון המבטיח של ליברפול אני מסתייג כאן ואומר שחוסר הפיזיות של רואנדה התאים לו כמו כפפה.. נגד יריבות יותר בוגרות ובמיוחד נגד האירופאים(או בבית של אנגליה האורוגוואים שלא פחות טובים וקשוחים) יהיה המבחן האמיתי שלו לבלוט.
    ולא רק סטרלינג אלא בכלל כל השחקנים - רואנדה הזו היא לא היריבה שצריך לאמוד אותם והחוזקה שלהם לפיה, כמו שאת צרפת קשה מאוד למדוד מהמשחק מול ארגנטינה אתמול.. אבל זה יופי של boost לביטחון.

במשחק השני בין ניו זילנד לאוזבקיסטאן, מצב הבעיטות לשער היה 24-12 לטובת האוזבקים - אממה, הם הפסידו את המשחק 4-1 http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

10. Muurad Member

המשחק בין אורוגוואי לקנדה נפתח - לכל מי שרוצה(אליאס) אני מזכיר עוד פעם שכל המשחקים בטורניר הם לגמרי בחינם באתר של פיפ"א(המשחק של ארה"ב-צ'כיה גם הוא משודר במקביל ואפשר לבחור)

http://www.fifa.com/u17worldcup/video/live/index.html

מנדס פותח על הספסל, חבל - בכל מקרה אורוגוואי מצופה לנצח כאן בלי קשר.

----

קנדה לפחות עד עכשיו מראים קצת כישרון בעיקר בהתקפה.. המשחק הזה הרבה יותר שקול ואף נוטה לטובת הקנדים.

11. Bujuga Member

סטרלינג הזה הוא פשוט כישרון, מקווה שליברפול יתחילו לשלב אותו ברוטציה כי הוא כבר נמנה על הסגל לאיזה משחק בליגה האירופית ולא שיחק.
    אבל מישהו יכול לתת אינדיקציה לגבי איך מגיעות נבחרות כמו רואנדה וקונגו לאליפות עולם לגילאים האלו?

12. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

ארבעת האפריקאיות העפילו דרך אליפות אפריקה לגילאים אלו, שנערכה ברואנדה בתחילת השנה. בורקינה פאסו היא האלופה לאחר שגברה על רואנדה בגמר, בעוד קונגו (מקום 3) וחוף השנהב (מקום 4) נפלו בחצי הגמר. בינתיים, על פי התוצאות, נראה שהן בהחלט ברמה הדרושה. קונגו גוברת על הולנד בעוד רואנדה מפסידה לאנגליה בתוצאה סבירה.

אור, תודה על הקישור, אבל אני לא ממש מתעניין בגילאים האלו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏20/6/11
  13. Bujuga Member

אני מקווה שיש שינוי מעמדות וגיוון שיבשת השחורה. בורקינה פאסו, רואנדה וקונגו זה בהחלט מרענן לעומת העלמותן של ניגרים, גאנה והצפון אפריקאיות בגילאים האלו.
    השאלה מה קורה או יקרה בשנים שקדימה, כי זכורה לי גם אתיופיה מוכשרת שנעלמה כלא היתה בגיל הבוגרים.

14. Muurad Member

בית ג' :
    רואנדה 0 - 2 אנגליה
    אורוגוואי 3 - 0 קנדה

בית ד' :
    ארה"ב 3 - 0 צ'כיה
    אוזבקיסטן 1 - 4 ניו זילנד

משחקי היום :

ברזיל - דנמרק (שידור ישיר ביורוספורט 2, שעה 23:00)
    אוסטרליה - חוף השנהב

גרמניה - אקוואדור(שידור ישיר ביורוספורט, שעה 23:00)
    בורקינה פאסו - פנמה

---

אמור להיות משחק נהדר בין ברזיל לדנמרק, 2 מהפייבוריטיות שלי בטורניר, עם הרבה כישרונות התקפיים ב-2 הצדדים, וגם מבחן גדול לראות מה באמת החוזק של ברזיל נגד אחת הנבחרות הטובות באירופה בדנמרק.

גרמניה אקוואדור יהיה משחק מהנה לכל מי שאוהב כדורגל התקפי כשהגרמנים משחק כדורגל שכל אוהד נייטרלי יאהב.

15. Ajacied Member

http://www.youtube.com/watch?v=8KcHtVv8fKA

הנה חלק מביצועיו של גיליאנו וואן ווזלן, מ-2008 כשהוא היה רק בן 14 (ושיחק עדיין באייאקס)!

מקווה שמחר מול צפון קוריאה, הוא יוכיח מה הוא שווה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏21/6/11