אליפות העולם למועדונים 2012 - קורינתצ'יאנס אלופה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏6/12/12.

1. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

גם באתלטיקו מדריד הוא היה נפלא אבל בצ'לסי הוא וואחד נפפילה, אולי הגדולה ביותר בהיסטוריה שלהם. הוא פשוט נראה עלוב מפעם לפעם. חבל, היה צריך לממש הרבה יותר את הפוטנציאל שלו.

עריכה: אכן נבדל בנגיחה של טורס, שער נפסל בצדק.

נערך לאחרונה ב: ‏16/12/12
  2. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

נגמר ומגיע לטימאו. הם פשוט נראו טוב יותר מהאנגלים, שרק עושה רושם שמתדרדרים מיום ליום. לא אשמתו של בניטס, אבל מסתבר שגם הוא לא מצליח להוציא את העגלה מהבוץ. דחוף שינוי דחוף לקראת העונה הבאה, מהפיכה רצינית בסגל.

3. itay7 Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

לדעתי ניצחון מוצדק, המחצית הראשונה הייתה די שוות כוחות, בשנייה עד דקות הסיום קורינתיאנס הייתה עדיפה. כמובן שיש רק שחקן אחד מתוך 22 + מחליפים שמסוגל לשים גול, אז ככה המשחק נגמר.

4. golding מנהלים

לא אשמת בניטז? תעשה לי טובה, הברזילאים רמסו את צ?לסי לאורך כל המחצית השנייה ורק אחרי שספגנו שער הוא מחליט לשנות את הדברים? נאיבי מאוד, והרבה יותר מדי ריאקטיב עבור מועדון כמו צ?לסי שמתקשה מול קבוצות טובות יותר העונה.

חתיכת בוץ, כמו שאמרת. אולי עם די מטאו היינו מנצחים היום.

5. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

עדי, אני דיברתי על בניטס בכללי. אתה לא יכול להאשים מאמן שנמצא חודש בקבוצה, או לפחות לא לזרוק עליו את כל האשמה. בלי קשר, אני חושב שצ'לסי טעו שמינו אותו, אבל עדיין קשה לבוא אליו כאשם העיקרי במה שקורה עד עכשיו. השאלה רק אם מחפשים חיזוקים לינואר או שמוותרים על העונה ועושים מהפיכה בקיץ. ואל תשכח שגם הבעלים שלכם זה לא הבנאדם הכי נורמלי ויציב בעולם. היה צריך לתת לדי מתאו יותר זמן ממה שנתן לו.

6. alexshw Member

כנראה הוא מסוגל לנצח בגמר הטורניר רק קבוצת חובבים מאפריקה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx
    פעם שנייה שהוא מפסיד לקבוצה ברזילאית בגמר(ב - 2005 עם ליברפול לסאן פאולו גם 1:0).
    זכיה דרום אמריקאית ראשונה מאז אינטרנסיונל ב - 2006. מאז ועד היום רק אירופיות זכו.

נערך לאחרונה ב: ‏16/12/12
  7. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

הדהים אותי לראות איך קורינתיאס עדיפה על צ'לסי בכל פרמטר, פשוט קבוצה יותר טובה מהאנגלים והזכיה הגיעה להם בצדק, מחצית ראשונה שקולה ומחצית שניה שמלבד הדקות האחרונות שכולם חזרו אחורה הברזילאים שלטו בכל מה שמתרחש על המגרש וזכו בצדק

גם אני לא מאמין את בניטז, צ'לסי פשוט קבוצה שנבנתה לא טוב, עם כמה שהשמות הרשימו גם אותי בקיץ אבל כל אותם אנשים שאמרו לי שצ'לסי תהיה נפילה ושדי מתאו בונה קבוצה חלשה מתברר שצדקו

8. אפנברג Member

נו, מנקודת מבט בווארית חצי נקמה: פאולו גררו, שמגאת' העלה מהקבוצות הנמוכות של באיירן מינכן לקבוצה הבוגרת בזמנו, לוקח מצ'לסי את גביע העולם...

9. שער 7 Member

צ'לסי נפילה מאז העזיבה של דרוגבה והסיפסול של למפארד. הפיטורין של די-מתיאו רק הוכיחו את זה.

10. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

מסכם הכול. אני מעריך את הקבוצה הזאת של צ'יצ'ה, אבל פשוט לא יכול לראות אותה משחקת. משחק אופייני של מחזיקת הליברטאדורס, שעם כל הכבוד למחמאות שהיא מקבלת פה הייתה לטעמי יותר קרובה להפסיד מאשר לנצח וחייבת המון תודה לקאסיו המצוין ובכלל לחלק הקדמי של צ'לסי.

הנאת הטורניר שלי הייתה אל אהלי והנעת הכדור המצוינת שלה. אחרי גמגום במשחק הראשון מול קבוצה לה יתרון במץ' אפ (הירושימה), הציגה אלופת אפריקה שני משחקים נהדרים והפסידה פעמיים בגלל נאיביות וחיסרון של חלוץ איכותי.

11. Muurad Member

קאסיו נותן עונה נפלאה מאז שחזר לברזיל, איש המשחק.

חשבתי שראלף גם היה מצויין היום.

12. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

לצערי לא יצא לי לראות את המשחק שלהם בבוקר אבל שוב שמח לשמוע שהם נתנו עוד משחק נהדר ואיכותי..