אליפות אפריקה 2015

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏19/11/14.

1. bvb_fan Kevin Großkreutz

כמה כיף לראות את אובאמיינג כובש. קשה לתאר.

2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אברם וגאנה מוליכים 0:1 על סנגל במשחק הפתץיחה של אליפות אפריקה דקה 32.

יש שידור ב-EUROSPORD HD

3. alexshw Member

המאמן של גאבון, ז'ורז'י קוסטה(בלם עבר של נבחרת פורטוגל, פורטו וצ'רלטון) היה מועמד בשנה שעברה לאימון של מכבי חיפה ביחד עם סאלה. לבסוף כידוע הסרבי נבחר.

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב מסתבר שרק משחקי היום הראשון שודרו ב-EUROSPORT2, שאר האליפות משודרת בEUROSPORT HD, שכמובן נקלט בייס, כך שלא צפויה בעיה לצופים גם הפעם.

כרגע גאנה וסנגל ב-1:1 (שיוויון בדקה 58), תוצאה משקפת, למרות שסנגל טובה יותר ומחזיקה יותר בכדור. תיקו במשחק הראשון הוא תוצאה לא רעה לאברם, אני מניח שהוא יקנה תוצאה כזו גם נגד אלג'יריה, כשבמשחק השלישי נגד דרום אפריקה הוא יהיה חייב ללכת על כל הקופה.

5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

סנגל מנצחת את אברם 1:2 דקה 90! מוסא סוו

6. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אני לא יודע מה היה במחצית הראשונה, אבל לפי המחצית השניה נראה שגאנה שוב אכלה אותה בבחירת מאמן. אפילו את התחת שלו אברם לא הביא, שלא לדבר על כדורגל.

7. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

המועמדת מס' 1 לזכיה בעיניי (אלג'יריה) פותחת את דרכה עם מהפך וניצחון 1:3 על דרום אפריקה, לצערי ראיתי רק את המחצית הראשונה בה אלג'יריה החזיקה בכדור והניעה את הכדור היטב אך מיעטה להגיע למצבים, מנגד דרום אפריקה בעטו פעם למשקוף.

אני מקווה מאוד שהאלג'יראים יודעים שאליפות אפריקה זה לא כמו מונדיאל, הנבחרת האיכותית לא תמיד מנצחת וצריך להיות יותר פיזיים מאשר איכותיים ברוב הזמן...אבל עדיין יש להם כמות כישרון אדירה והם צריכים לזכות בזה

8. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

בית 4 הולך להיות הכי מעניין. ראיתי היום את שני המשחקים שהסתיימו ב-1-1 (חוף השנהב-גינאה וקאמרון -מאלי) ובסך הכל היה כדורגל טוב עם משחקים שווי כוחות. באמת שקשה לחזות מי השתיים שתעפלנה, כאשר דווקא שתי הפייבוריטיות היו אלו שהישוו לקראת הסיום. במשחק של קאמרון בכלל היתה דרמה כשגול של מאלי נפסל בצדק בזמן הפציעות בטענת נבדל. אנסה לתפוס גם את המשחקים בבתים האחרים, אני מת על האליפות הזו.

9. bvb_fan Kevin Großkreutz

חייב להודות שקמרון שיחקה לא טוב בכלל ואני לא רואה אותה פייבוריטית לעלות מהבית.
    לגבי המשחק של חוף השנהב וגינאה היה משחק טוב ושוויוני למדי, הייתה בעיטה מדהימה של טראורה מגלדבאך למשקוף, כמה שהוא היה קרוב.

10. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

לא משחק גדול של קאמרון ועדיין גם לא היתה רחוקה מלנצח, גם לה היו צ'אנסים. כמו שכתבתי, אין פייבוריטיות בבית הזה וכל אחת יכולה להעפיל. ב"פייבוריטיות" התכוונתי למסורתיות כמו קאמרון וחוף השנהב, אבל על כר הדשא לא היה שום הבדל.

bvb_fan אוהב/ת את זה.
  11. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

בעבר מאוד אהבתי את הטורניר הזה. אני לא יודע אם זה בגלל הרומנטיקה, הנבחרות האהובות שלא העפילו, או פשוט בגלל שהטורניר הנוכחי פחות טוב, אבל אני ממש לא נהנה ממנו. שני המשחקים של היום פשוט רעים.

12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

התחת של אברם היום ניצח את אלג'יריה דקה 93, בזכות שער של אסמואה ג'יאן, לא ידעתי שמבריאים ממלריה תוך שבוע והופ משחקים כרגיל...

13. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שהוא איבד מהיוקרה שלו מאוד, גם לא מעט כוכבים לא מגיעים, גם העובדה שהוא כל שנתיים. חבל שכבר 3 הטורנירים הבאים כבר קבועים, אבל אולי הגיע הזמן לעשות רה אורגניזציה לטורניר הזה, להעביר אותו להיות כל 4 שנים, שיהיה במקביל לאירופה, רק בינואר, ולהגדיל את הטורניר ל-24 נבחרות כמו באירופה, ככה כל הנבחרות הגדולות יעלו, הוא אומנם יהיה יותר ארוך ויתפרס על חודש ושחקנים ייעדרו מקבוצותיהם באיזור החודשיים, אבל כמעט כולם יגיעו, וגם יירד מהם עומס, ואנחנו נראה שזה עוזר גם לנבחרות האפריקאיות בלונג ראן, אבל זה יהיה פעם ב-4 שנים, יגדיל את החשיפה, יגדיל את הכסף, יגדיל את כמות הקהל, יאפשר למדינות להתכונן בצורה יותר הגיונית, בטח ובטח מבחינת מתקנים (דבר שהוא הכי בעייתי בכל הקשור לכדורגל באפריקה), וכמובן תחבורה, בתי מלון וכו'.

14. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

היוקרה והכוכבים זה לא מה שמושך אותי. מהטורניר המקביל כרגע באסיה אני מאוד נהנה.

15. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אולי כל מה שחסר לגיאן זה התחת של גראנט. אבל בפנדלים אין לגראנט את זה.
    לא רק אחרי מלריה, גם אחרי 90 דקות משחק.