אליפות אפריקה 2004 : טוניסיה המארחת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Reyes, ‏20/1/04.

1. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם כבר השופט קבע על שני פנדלים אז למה לא דו קרב פנדלים.

טוניסיה מנצחת 5-3 בפנדלים , אחרי שניגריה החמיצה את הפנדל השני שלה (1-1 בתום האהרכה).

ממש ברגעים אלו(20:00),מרוקו תפגוש את מאלי בקרב על העולה השנייה לגמר.

2. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

ועכשיו בדקה ה15 כדור חופשי נפלא של מוכתרי מעלה את מרוקו ל1-0

3. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

מוכתרי הוסיף עוד אחד בדקה ה58,בדקה ה80 חאדג'י עשה 3-0 , בתוספת הזמן מרוקו עושה את הרביעי שלה עם באהא מבעיטה מ18 מטרים.

http://www.sport5.co.il/_Uploads/10101tunisia.Xxx

המשחק על המקום השלישי ביום שישי

משחק הגמר ביום שבת

4. eliran11 Member

צדקתי בקשר למרוקו כשאמרתי שתהיה בגמר אבל שם לדעתי היא תפסיד למארחת טוניסיה גם בעזרת הקהל שלה

5. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

יופי של קבוצה המרוקאים האלה, הקבוצה הסימפטית ביותר בעיני כבר מתחילת הטורניר עם הניצחון הנפלא על ניגריה. היום מרוקו פתחו בהרכב קצת יותר שמרני וזהיר מהרגיל כשהמאמן בחר להשאיר מחוץ להרכב את הוירטואוז הגדול של הנבחרת ג'וואד זאירי, והעדיף לשחק כדורגל שמרני יותר. ההימור השתלם, הגנת הברזל המרוקאית של אואדו, אל-קרקורי ונייבט היתה טובה כרגיל, וחלוצי מאלי המסוכנים בקושי הגיעו למצבים. מהעבר השני מרוקו הכניסו שער מכל מצב, וכל השערים היו יפים, אם כי לדעתי בכולם לשוער האפס של מאלי היה חלק......

בכל אופן צפוי להיות גמר מעניין, טוניסיה עם יתרון הביתיות מול מרוקו שעל הנייר נראית עדיפה.

6. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מעט מאוכזב: ציפיתי לנציגות של אפריקה "השחורה" כמו ניגריה קאמרון מאלי וסנגל ודרא"פ בגמר אבל שתי הנציגות הן מאפריקה "הערבית- צפון אפריקה.
    וזה נורא מוזר לי כי זה מעבר לקהל- למרות שלקבוצות כמו ניגריה וקאמרון יש יותר נציגים בקבוצות הבכירות ואם הולכים שחקן -שחקן הם יותר טובים מטוניסיה ומארוקו אבל כקבוצה רואים שהם פחות טובים מהם...

7. Kiko Member

אתה צודק בהחלט!
    במחינת פוטינציאל הנבחרות של אפריה ה"שחורה" טובות יותר. הבעייה היא בניהול של הקבוצות האלו. כידוע, ניגריה מנוהלת באופן חובבני ומושחת ואני בטוח שגם קמרון, סנגל, מאלי וכו' ככה. לכן הנבחרות האלו לא יציבות בכלל ולפעמים אחרי ניצחונות מרהיבים באים תבוסות. לעומת זאת, תוניסיה ומרוקו מנוהלות הרבה יותר טוב וזה בעיקר מה שהיביא אותן לגמר.

8. ירוק בלב Member

תוניסייה שולטים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    אני תוניסאי גאה......

9. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני אומנם לא תוניסאי אבל אני גאה בכך שלפחות צדקתי בחצי מההימור שלי. לפני תחילת הטורניר הימרתי שקאמרון ותוניסיה ישחקו בגמר... אובכן אחרי שצדקתי בחצי. מה שמאוד הפתיעה אותי במשך כל הקמפיין הזה של תוניסיה הוא השארתו על הספסל של הכוכב הגדול ביותר שלהם, האטם טראבלסי. מוזר.. אבל מצליח!!! עכשיו בגמר משחק בין שני נבחרות מאוד חזקות. מורוקו מגיע אחרי 0:4 בהחלט משכנע מול מאלי בחצי הגמר ועם הרבה נסיון. אבל לדעתי הביתיות תהווה קלף חזק בגמר ותוניסיה ינצחו. עוד הימור קטן... משער של סאנטוס.

10. שגיא Guest

אני חושב שאם טוניסיה הצליח לנצח עד עכשיו, לעבור שלב ועוד שלב ולהגיע עד לגמר, מרוקו לא תהיה הנבחרת שתיקח ממנה את האפשרות לזכות בגביע אפריקה לשנת 2004. כנראה שהביתיות תרמה רבות לטוניסיה, כי בלעדיה אני בספק אם היא מגיע לחצי גמר, אולי גם לרבע גמר.

גם מרוקו, מהצד השני, נחשבת כהפתעה. אנשים ציינו זאת קודם, נבחרות כמו קמרון, סנגל וניגריה הן נבחרות שבהן יש יותר פוטנציאל, יש להן לא מעט נציגים שמשחקים בליגות הטובות בעולם, אבל בכל זאת הנבחרות האלו לא הצליחו להגיע לגמר.

כפי שכבר אמרתי, אני הולך על טוניסיה בגמר. ואהמר על ניגריה שתזכה לפחות במקום השלישי, אחרי שמאלי חטפה 4 חתיכות ממרוקו.

11. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

היום ב15:00 הקרב על המקום השלישי,ניגריה תפגוש את מאלי

12. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניגריה סיימה לפני שעה קלה א ת אליפות אפריקה במקום השלישי,כאשר גברה על מאלי 2-1.

אוקוצ'ה החל את מסכת השערים בדקה ה16 כשבעט בעיטה חופשית מ18 מטרים לערך,כדור שפגע בחומה והטעה את השוער של מאלי.
    דקה אחת במחצית השנייה קרן קצרה של אוקוצ'ה חזרה עליו,הוא הגביה לרחבה ואודמווינגי נגח את 2-0 לניגרים.
    20 דקות לסיום נשלח כדור ארוך לאבוטה , שמתוך הרחבה שלך יעף יפה וכבש את שערו הראשון בטורניר.2-1 בסיום.

מחר ב16:00 שעון ישראל , הגמר הגדול,המארחת טוניסיה מול מרוקו המצויינת

13. burning soil Member

כבר אפשר להתחיל לסכם את הטורניר,למרות שהוא רשמית
    לא הסתיים,
    ברור שהרמה לא יותר מידי גבוהה,ויש הרבה נבחרות חלשות,אבל
    בכל זאת,המשחקים היו לא רעים..

14. שגיא Guest

אז ניגריה הצליחה לסיים בטעם מתוק קצת. אחרי הביקורות הקשות, הפרשיות הלא מעטות, והשיא כמובן - העפתם של שלושה שחקנים מהנבחרת, ועוד אחר כך לקרוא להם חזרה לנבחרת. למרות זאת ניגריה הצליחה לטפס לשלבים הגבוהים, אבל לדעתי אי הגעה לגמר הרבה יותר מאכזב אותם מאשר הזכייה במקום השלישי.

והיום, כאמור, יתקיים הגמר של הטורניר הזה. טוניסיה מול מרוקו. המארחת מול הנבחרת המפתיעה. מי ינצח? המומנטום או הביתיות?

15. Forza Sampdoria Member

במשחק הגמר : טוניסיה מול מרוקו , 1:2
    לטוניסיה : סאנטוס דקה 5 , ג'זירי 52 ' למרוקו : מוכתרי 38 '
    כה"כ ללמר ושחקניו

נערך לאחרונה ב: ‏14/2/04