אליפות אפריקה, דרא"פ 2013

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י idans10, ‏17/1/13.

1. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניגריה עמדה מצוין מולם ומנעה מהם להגיע למצבים מסוכנים, הגיע להם להעפיל ואם יש משהו שהוא יותר לוזרי מהנבחרות הערביות אז אני מגלה שזה הלוזריות של חוף השנהב שמתעקשים טורניר אחרי טורניר לא לזכות

2. JohnTerry26 Member

ללא ספק גרמת לי לחייך עם קאלו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx גם על אבואה זה גדול האמת...
    לא עקבתי אחרי הטורניר אבל מאכזב לשמוע ששוב חוף השנהב פישלה. אבל כמו שאמרת אין תירוצים, כבר טורניר שלישי-רביעי שהם מגיעים כפייבוריטים. לשאר השחקנים שהזכרת תהיה עוד הזדמנות אחת לפחות אבל כנראה שדרוגבה לא יזכה להניף את הגביע בשביל המדינה שלו וזה בטח כואב לו.

3. cazzo Il Capocuoco

ראיתי את המחצית השניה במשחק בין ניגריה לחוף השנהב. אני חושב שהפילים יכולים להאשים בעיקר את עצמם (אולי יאיא טורה היחיד שנקי מאשמה), ברבע שעה-עשרים דקות הראשונות של המחצית השניה ראיתי נבחרת בכתום שרצה בין שטחים מתים, בין קישור להגנה ניגרית ועוברת למתפרצות בלי קושי מיוחד. הנבחרת של סברי לאמושי ניצלה רק הזדמנות אחת ואני חושב שחוסר ניצול המצבים היה לרעת חוף השנהב, שללא ספק היא הנבחרת הכי מוכשרת עם השחקנים הכי מרשימים פיזית וטכנית. ניגריה היא לא אותה נבחרת מעולה של שנות התשעים, וקצת מפתיע שהם בחצי הגמר, והפעם תודות לנמנום ולחוסר הנחישות של חוף השנהב. לניגריה אחרי השוויון של טיוטה לקח כמה דקות להתאושש, בלי פחד הם התחילו להתמסר ולהחזיק בכדור, אך אני לא התרשמתי מהנשרים הללו, לכן מסופקני אם יזכו בגביע.

נערך לאחרונה ב: ‏6/2/13
  4. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

ניגריה בדרך לגמר, 3-0 מול מאלי במחצית הראשונה.

5. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

ויש לציין בלי קושי רב.

מספר 10 של מאלי ממש מעצבן יש לו רק רגל שמאל, והוא משחק בקו ימין כל הזמן והניגרים קלטו את זה וכל פפעם הוא מחפש לחתוך שמאלה וכל פעם לוקחים לו את הכדור, הוא אחראי על לפחות 10 איבודי כדור ואני לא מגזים

6. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

4-0 במעמד צד אחד.

7. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

בניגוד למשחק הראשון, בחצי השני גאנה ובורקינה פאסו מאוד צמודות ונכנסו להארכה אחרי 1-1. בורקינה פאסו אף קופחה ובסיום החצי הראשון של ההארכה, נפסל לה גול חוקי. עדיין שיוויון, אנחנו בדרך לפנדלים. שאפו לבורקינה פאסו על הפייט הנהדר. הם לא נופלים ואולי אף עדיפים על גאנה.

8. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

איזה שיפוט, אלוהים אדירים.

9. Valencianista Member

בורקינה פאסו בגמר. וואלה, מגיע להם.

חוץ מזה, מה זה הפנדלים המצחיקים האלו? חוץ ממספר 15 שעשה "פננקה" יפה, כולם היו גרועים, במיוחד הראשון של גאנה. שיתנו פצצה לחיבור.

מסכן זה שקיבל אדום ממש לפני סיום הארכה, לא באמת הגיע לו צהוב שני אני חושב.

10. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

כל כך מגיע להם! בורקינה פאסו בגמר בפעם הראשונה בהיסטוריה אחרי ניצחון 2-3 בפנדלים על גאנה! רק על הפנדלים המזוויעים שהגנאים בעטו מגיע להם לעוף. אבל בורקינה פאסו, האנדרדוג, שהיתה הרבה יותר טובה לאורך ההארכה, זוכה בצדק בכרטיס לגמר והלוואי שהם יעשו היסטוריה וישלימו את המשימה מול ניגריה. איזה אליפות שהם נותנים פה.

11. cazzo Il Capocuoco

חבל, חבל, אני מאוד מקווה שבורקינה תצליח לזכות בגביע רק בשביל השחקן הכי טכני ומבריק שלה, שהורחק היום בצהוב שני כמה דקות לפני סיום המשחק הרגיל, רק בשביל פיטרואפה אני מאחל לעוד הפתעה במפעל הזה.

מזל שאין יותר משחקים באצטדיון הזה בנלספרוייט. זה היה פשוט זוועה.

12. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אסמוה גיאן חטף שתי בעיטות מכוונות והשחקן הפוגעקיבל על זה צהוב אחד בלבד. לא איכפת לי מהטעות עם ההרחקה ובהצלחה לניגריה. ואת השופטים להלוח להשתלמות בספרד.

13. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

זוועה זו מחמאה....

14. ייא Member

איפה יש תקציר של פאסו? קבוצתי האהודה באליפות זו

15. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי