אליפות אירופה עד גיל 21

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י saviola, ‏20/5/06.

1. Luca_Toni Member

תגידו אני מפספס פה משו?

זה אליפות ארופה עד גיל 21 - איך משחקים בו שחקים מעל גיל 21??

קסטלן ההולנדי בן 23 , קוארסמה הפורטוגלי בן 22..משו פה לא מסתדר לי חח...

---------------
    אגב פנדל לאוקראינה...ומילבסקי כובש , פנדל כזה עם חוצפה 1-0 דקה 40

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏24/5/06
  2. דקו Member

לפי החוקים השחקן יכול לשחק כך שמשחק המוקדומות הראשון התאריך שהוא נולד קטן
    מ1.1.1983

3. SeRgInHo Member

1-0 מוצדק ביותר. אוקראינה שלטה לאורך כל המחצית ולא נתנה להולנדים להגיע לשום מצב משמעותי פרט לנגיחה בסוף של עמנואלסון. אני עוד לא בטוח אם היה פנדל או לא, מה שכן, אוקראינה הייתה צריכה לעלות ליתרון מוקדם יותר.
    אגב האנטלאר מאד מאכזב עד עכשיו. לא הגיע לאף מצב משמעותי.
    נקווה שימשך כך.

4. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

שמישהו יגיד למלר הליצן שקאסטלן משחק בפיינורד ולא בפ.ס.וו.

5. Ampelmann Member

מילא להגיד שהאנדרלמוסיה של אוקראינה מנעה מהולנד לתקוף, אבל להגיד שהם הרוויחו את השער הזה ביושר?! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

6. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

עוד לא הבנתם שנבחרת אוקראינה מעל הכל? גם אם היא לא הנבחרת הכי טובה על המגרש?
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

7. SeRgInHo Member

הייתה רק קבוצה אחת על המגרש. לגבי הפנדל, אני לא בטוח. יכול להיות שהיה שם מגע ויכול להיות שלא. מה שכן, זה לא בדיוק משנה כי זה לא שאוקראינה גנבה את הגול, היא הייתה טובה לכל אורך המשחק.
    היום היא בהחלט הייתה נבחרת הרבה יותר טובה מהולנד האנמית.

8. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

יא אללה,אם אני מקשיב למלר שאני חושב על זה,אין סיכוי שאנחנו לוקחים אליפות שנה הבאה. קאסטלן בפ.ס.וו,וואו זה נשמע מפחיד. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx :aaarofl: . מזל שהוא אצל המקקים בכלל.
    מלר תעשה שיעורי בית בחייאת.

נו מג'יק,אין קסמים. לא התרשמתי יותר מדי מה2-2 נגד גרמניה במשחק ההכנה האחרון מאיך ששיחקנו.
    גם הצמד משחקי הצלבה מול סלובניה לא היו יותר מדי מה לכתוב הבייתה.
    נחמד,סך הכל, לא לקחתי את זה קשה מדי.לא קשה כמו שהבוגרים יעשו לי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx .
    הנטלאר הזה אי אי אי...תנו לו לנוח. השחקן היחיד בליגה ההולנדית ששיחק את כל המשחקים בליגה כולל פלייאוף כולל כל משחקי הגביע ועוד שני משחקי אלופות. מצידי שיסיים עם אפס שערים ואפס מצבים.אבל שיהיה בריא איך הוא עוד עומד.יש לנו שנה הבאה שנה קשה..עזבו אותכם,שימו את ההוא מפולהאם. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx ובכלל,ג'ון חסוס היה חייב להיות בסגל.חייב.
    קצת קשה לשחק כשאף כדור לא מגיע אלייך ואיך הוא "איכזב" אני לא יודע. סך הכל הוא מאוד השקיע אבל יפה גם שמצלמים אותו בזכוכית מגדלת,במקום להסתכל על הולנד כולה.שלא שיחקה טוב.

רון ולאר....אולי גורם לי לחשוב שעדיף שעבר למקקים ולא אלינו. אני לא מחזיק ממנו כל כך. באלקמאר הוא היה טוב עד הענייינים עם ההנהלה וכו'.
    הופס הבן זונה. רק נגד אייאקס הוא יודע לשחק טוב ולתת גולים. עוד מקק שצריך לרסס.המקקים האלה... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx

משחק הבא ללא ספק אני יראה ביורוספורט.אי אפשר עם המלר הזה. הוא העביר לי איזה 5 שחקנים קבוצות ועוד גמר בכלל על השיטה של הולנד..מה הוא עשה ממנה..

שאלו יהיו הצרות שלנו....

9. AVI AZULAI Member

אתה תמיד נתפס על מילה וחצי של כול עיתונאי\שדר על הכדורגל ההולנדי..

וואו..כמה מפתיע
    טעויות קורות...אתה לא טועה?!

10. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אתה יודע כמה טעויות היו לו?!

עזוב,שאני לא יתחיל לספור.

ומחובתו של שדר לפני משחק לעשות טיפה הכנה ושיעורי בית.מחובתו. וכדי לתקן את הטעויות שלו זה בדיוק 5 דקות של קצת הכנת שיעורי בית לפני משחק.לא יותר.

נערך לאחרונה ב: ‏24/5/06
  11. Paolo Maldini שחקן ותיקים

זריז, אני יוצא מהבית ואני צריך לדעת, באיזה ערוצים משודר איטליה-דנמרק?

12. AVI AZULAI Member

לא כולם גאונים כמוך...בליגה ששתי אנשים וחצי מתעניינים בה(בלי לפגוע, אבל זו היא אמת פשוטה)

13. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

גאונים?צריך להיות גאון בשביל זה?

כל שנייה. קאסטלן שבפ.ס.וו,קאסטלן שבאיינדהובן,קאסטלן משתף פעולה עם חברו לקבוצה איסיאטי שפ.ס.וו. נו,אין לך מה להגיד,תשתוק,כבר טעית,מה אתה גורר את זה?
    ואללה?אתה משדר משחק כדורגל,לפני זה תעשה 5 דקות הכנה ותגלה שקאסטלן בפיינורד,עוד תגלה שהנטלאר וקאסטלן הם לא חלוצים סטייל 4-4-2. זה קו של 4-3-3 שבקו הזה קאסטלן-הצייד-דה רידר.קאסטלן ודה רידה באגפים והנטלאר באמצע אבל לא,בשבילו זה קאסטלן והנטאלר חלוצים.

כן,הוא בא למשחק שיעשה הכנה של 10 דקות לפני זה כדי לדעת דברים מינמלים. לא ציפיתי שינתח לי כל שחקן איפה ואיך היה.אבל שידע מאיפה השחקנים ודבר מינמילי כמו השיטה של הולנד במשחק.

ואני יוותר על המחליף של אלקמאר שהוא כביכול של אייאקס ועל השמות שהוא לא הוגה נכון, אין לי בעיה.שיטעה... אבל יש דברים שזה כבר מוגזם.

נערך לאחרונה ב: ‏24/5/06
  14. SeRgInHo Member

את אלייב הוא הפך בתחילת המשחק לחלוץ.

15. cazzo Il Capocuoco

גם בין אוקראינה להולנד היה משחק די בינוני,אוקראינה יותר החלטית,הולנד עושה יותר אוויר ונדמה שהיא שולטת.הקטע הוא שמהולנד נראה כי הוא יותר ציפיות בגלל השחקנים היותר מפורסמים,אבל באליפויות האלה,וגם במונדיאל,למי שיהיה הרכב מאוחד ומאוגד,המצב שלו יותר טוב.

איטליה {4-4-2}: קורצ'י; פוטנצה,בובו,קאניני,קייליני; פוג'ה,דונאדל,סאמארקו,דפנדי; פאציני,פאלאדינו.