אליפות אירופה עד גיל 21: הגביע (שוב) של הולנד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Obafemi, ‏7/6/07.

1. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראשית נא לדייק. ברשומי כתבתי שאין ראויה יותר ולא שאין ראויה כלל. דבר שני, היא שיש סיבה לאהבתי הכמעט עיוורת לכדורגל האיטלקי, אני מאמין בו, ואכן מבעד משקפיים כחולים (מטאפורה הבא לציין מבט סובייקטיבי) אני לא רואה נבחרת חזקה יותר. שוב זוהי דעתי, היא גם לא יוצאת נגד העובדה שיש לי הערכה וגם עניין בנבחרות האחרות בטורניר, אלא שהאצוריני הם משהו אחר בשבילי.

באותה מידה כתבתי לפני המונדיאל שאיטליה תזכה בו כאשר תנצח את צרפה בגמר. ובדיוק באותה צורה הימרתי שמילאן תהיה באתונה. איני נביא ולא מתיימר להיות כזה, אבל שוב, נאי מאמין בכדורגל האיטלקי.

2. Spanish Weapon Member

מיכאל וכל מי שהשתתף בהכנת הפריויו - אתם ענקיים!
    כיף לקרוא , כמובן שלא קראתי את הכל אבל הצבעוניות,העניינות,בהחלט להסיר את הכובע בפניכם.

לגבי הטורניר עצמו אני לא הכי אופטימי לגבי ישראל,הוכחנו שהכדורגל הישראלי שהתקדם - לאו דווקא
    בכדורגל היפה והשמח כי אם ברמת ההגנתיות והבונקר שלו וזה ניכר על הנבחרת הבוגרת.

אני לא מקל ראש בבית הישראלי,הוא בית קשה מאין כמותו,מספיק להסתכל על השמות שמרכיבים
    את הנבחרות היריבות כדי להבין איפה אנחנו עומדים.
    הנוער הבלגי נחשב לדם חדש בכדורגל הבלגי בכל הקשור לרמה,אחרי שהנבחרת הבוגרת הבלגית
    נכשלה ב8 השנים האחרונות במשימותיה השונות בקמפיינים השונים , הנוער שלהם הוא התקווה
    ואני מניח שלא נלקק דבש איתם.
    לגבי ההולנדים והפורטוגלים אין מה להרחיב,מספיק לראות את שמות השחקנים כמו :באבל,מאדורו,
    דה רידר, מגוון שחקני אלקמאר שטופחו ע"י ואן חאל ואמורים לקצור פירות בעתיד הקרוב, ומפורטוגל: מאוטיניו,
    נאני,ואז טה,אלמיידה, דג'אלו.

הפייבוריטית שלי לטורניר כולו היא פורטוגל , רק השמות האלה עושים חשק לצפות בהם, וירטואוזנרים
    אחד אחד , שחקנים מהצמרת האירופית ושחקנים שיצטרפו למסלול האירופי הגבוה בעונה הבאה(נאני
    שישחק בעונה הבאה במנצ'סטר יונייטד) ועוד שלל שחקנים ששיחקו העונה עם קבוצותיהם
    בצ'מפיונס ליג בכבוד רב.

3. Wave Member

אנגליה, פורטוגל ואיטליה הן המועמדות שלי ללכת עד הסוף.
    הנבחרת האנגלית מצויינת , התקפה קטלנית (השניים שלי אגב הם ליטה ו-יאנג) , קישור מרכזי דומיננטי והגנה לא רעה, אני חושב שיש לנו סיכוי מצויין לזכות

נערך לאחרונה ב: ‏8/6/07
  4. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הולנד פורטוגל אנגליה ואיטליה הם כמובן המועמדות הבחירות להגיע רחוק השנה.משום מה אני רואה את בלגיה כאוקראינה של השנה כהפתעה,לטובה כמובן.הולנד של השנה לדעתי מעט חלשה מזו של שנה שעברה(בכל זאת הצייד הלך) בעוד פורטוגל נראית מאוד מאוד מבטיחה עם נאני ומאוטיניו.לגבי איטליה,אני חושב שהיא עדיין המועמדת המובילה לזכות(לא תזכה בגלל כתיבת שורה זו) בגלל הסגל,הנסיון של חלק מהשחקנים ועוד.אנגליה הצלע הרביעית במרובע המוביל לדעתי הפתיעה אותי האמת.לא ציפיתי להרבה מהאנגלים אבל אחרי ה3-3 התחלתי להתעניין יותר והבנתי שהפוטנציאל שם מצוין.

5. Football God Member

קודם כל כל הכבוד לכל אלה שכתבו את הפריויים,עבודה נהדרת.

חייב לציין שזה אחד הטורנירים האהובים עליי,ועוד ישראל משתתפת בו.
    פורטוגל היא המועמדת הדומיננטית במחינתי לזכות באליפות,שחקנים נהדרים וטכניים,שחקניה משחקים בקבוצות בולטות באירופה,נקודה מאכזבת מבחינתי היא שקווארזמה לא כלול בסגל שלהם(יש מצב שהוא עבר את הגיל?),אחרי ישראל אני יקווה שהם ייזכו בטורניר.

שאלה שקשורה לנבחרות:
    כבר כמה ימים שביורוספורט משודר,פסטיבל U21 בצרפת,ומשתתפות שמה קבוצות כגון פורטוגל צרפת והולנד.האם זה יכול להיות שהקבוצות משחקות בטורניר כמה ימים לפני היורו?קצת הזוי,אשמח לתשובה.

6. ACBenb Member

אני חושב שאלה משחקי ידידות כדי שיכירו את הנבחרות לפני הטורניר.

7. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלסנדרו פוטנזה האיטלקי לא יגיע לטורניר בגלל פציעה ואת מקומו יתפוס מארקו מוטה.

8. חובב כדורגל Member

מישהו יכול להגיד לי כמה שחקנים של איטליה הצעירה ושמות שלם, מהמועדונים הבאים אינטר מילאן ויובה.

אני אשמח לדעת כמה יש לכל קבוצה וכמה הם טובים.

9. חובב כדורגל Member

אני מקווה אבל שגם האוהדים של הכדורגל האיטלקים והאנגלים וכולם מעדיפים את נבחרת ישראל על איטליה, אנגליה והשאר, כמוני, זה בכל זאת הבית והלאום שלנו.

עם כל הכבוד שלא אוהבים כדורגל ישראלי.

10. saviola Member

11. חובב כדורגל Member

אני רואה שיש מעט ייצוג של הקבוצות הגדולות באיטליה בנבחרת הצעירה, חבל.

12. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה כי יש מעט צעירים איטלקים שמשחקים בקבוצות הגדולות באיטליה (זה אם אתה לא מחשיב את רומא לגדולה כי יש להם כמה נציגים). קייליני, אנדראולי, ופה זה נגמרץ

13. Joao Moutinho Member

אם אתה מחשיב גם את רומא ופיורנטינה, תוסיף גם את השחקנים האלו:

פאציני, מונטליבו (פיורה), אלאנדרו רוסי, אלברטו אקווילאני (רומא), ובטח יש עוד שחקנים שמשחקים שם ואני לא מכיר אותם, ד"א גם דומיניקו קריצ'יטו הוא מיובה.

נ.ב
    השם הוא מוטיניו ולא מאוטיניו.

14. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הסיבה היא שרוב האיטלקים שיוצאים ממחלקות הנוער של יובה ומילאן נשלחים להשאלות בלתי פוסקות(ביובנטוס המצב השתנה קצת בגלל הפרשה).והרבה שחקנים בעצם גדלו אצל אחת משתי הגדולות האלה.
    תחשבו שמסאימו אודו,שגדל במילאן(הגיע לקבוצת הנוער שלה ב93) חוזר עליה רק עכשיו בגיל 29 אחרי המון המון השאלות (ממילאן הוא הגיע לפיורנזולה אחר כך למונצה משם לפראטו ואז ללקו ושוב למונצה ולבסוף הגיע לנאפולי,כל אלה היו השאלות ומשם הוא נמכר)

15. cazzo Il Capocuoco

דומניקו קרישיטו,קרישיטו,קרישיטו....תשננו....שחקן ההגנה אחד הגדולים שיהיו בשנים הבאות,מילה שלי.
    http://www.uefa.com/multimediafiles/photo/competitions/under21/477756_mediumsquare.Xxx