אליפות אירופה עד גיל 19

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י עומר, ‏18/7/10.

1. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ייאמן... שחקנים מעולם אחר. לוקחים את המילה יצירתיות לרמה אחרת לגמרי ממה שהיה מקובל עד כה. קודם הפנדל הזה, עכשיו הכדור החופשי, מדהים.

2. Carlo Zampa Member

ספרד משחקת כמו קבוצה, כל השחקנים נראים לגמרי מחוברים, כבר מגיל קטן מלמדים את השחקנים הספרדים להניע כדור ברמה גבוהה ובגלל זה הם נראים כל כך מחוברים, הרבה יותר מכל נבחרת אחרת.
    הם רק הולכים ומשתפרים עם הזמן, אלה שנות הזהב של הכדוגל הספרדי, והם פשוט דומיננטים.
    מדינת ספורט אמיתית, הכי טובה בעולם ביחד עם ארה"ב.

3. קרלס פויול5 Member

ספרד פשוט נבחרת ענקית, אם שחקן עם כישרון בכל עמדה וגם בספסל, אבל עדיין צרפת זה היה אופרה אחרת(אני מתקשה להאמין שהיא לא תעבור את קרואטיה).

4. xavi6 Member

סעמק, לא מאמין שנרדמתי. שימו לב לקש"א רומאו, שהוא כרגע השחקן שהכי תופסים ממנו בברסה ב'. ללא ספק כישרון אדיר, מכונה משומנת באמצע. איך היה תיאגו?

5. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

תיאגו היה מדהים. שלט באמצע ללא עוררין יחד עם רומרו שציינת. הוא אחראי על הבישול הגאוני לקנאלס בכדור החופשי המתוחכם. בכלל גם בU-19 ספרד היא בארסה מחוזקת, אם אני לא טועה פתחו היום 6 שחקנים של בארסה בהרכב הספרדי.

6. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

גולים יפים היו במשחק:

7. xavi6 Member

רומאו. וכן, שלחנו הרבה נציגים גם לנבחרת הזאת.

עם זאת, השחקן שאני האמנת הכי מתרשם ממנו מהנבחרת הוא לא משלנו. את שלנו אני מכיר, שמעתי, ראיתי, מחכה לבאים בתור. השחקן שלדעתי צריך באמת לצמוח משם הוא קקו, שמשחק באת', שאת' פשוט הורסת ועושה לו וידוי הריגה. לא נותנת לו דקות, רוצה להשאיל, קונה שחקנים על התפקיד שלו כל פעם. הבחור קפטן הנבחרת הצעירה, הוא מתישהו צריך לשחק בבוגרת בקבוצה שלו. באת' אני לא רואה את זה קורה בשנים הקרובות, אם בכלל...

נערך לאחרונה ב: ‏28/7/10
  8. riquelme1 Member

ירדן, תפסיק לדבר שטויות. אתלטיקו לא הורסת את קקו ולא נעליים, קקו רק בן 19 ובתפקיד שלו משחקים סימאו, רייס וסאלביו, היא השאילה אותו פעם אחד בעונה שעברה שיתחיל לקבל דקות בויאדלויד, וזה אכן קרה.

עם זה ככה, אז גם בארסה הורסת את טיאגו ורומיאו כי הם לא מקבלים דקות בקבוצה הראשונה. אבל זה לא ככה, והם עוד צעירים וצריכים להשתפשף, שתי הברסאים משחקים בקבוצה השנייה וטיאגו שיחק מעט מאוד בקבוצה הראשונה, כ''נל קקו שמשחק בקבוצה השנייה והושאל פעם אחד כדאי לקבל דקות ליגה, בעונה הבאה כבר יתחיל לקבל דקות משמעותיות.

כשרון ענק.

9. xavi6 Member

אתה משווה בין הרוטציה שיש באת' לבין מה שיש בברסה? נו באמת עמי. האחרונה שאפשר להגיד עליה שהיא הורסת שחקנים צעירים זאת ברסה, האחרונה. כמה שחקנים צעירים ראית יוצאים מאת'? גרסיה ודה גאה, שהאחרון גם דרך נס והוא היה אמור למצוא את עצמו עוד המון המון זמן משחק איפשהו בליגה השניה כשוער ראשון.

הילד צריך לקבל דקות על חשבון רייס וסימאו, עם כל הכבוד. להכניס אותו דקה 60 כל משחק זה לא בושה, זה עדיף מלהכניס נגרים. את' לא מקדמת צעירים בשיט.

10. riquelme1 Member

תזכורת לגמר בין צרפת לספרד לפני שנתיים(גילאים 17), שספרד פירקה 4-0 את צרפת בתזוכת תכלית מדהימה של קקו הכשרון הפנססטי של אתלטיקו מדריד, פשוט להתמוגג:

http://www.youtube.com/watch?v=KhY6IAS3ZGw...layer_embedded#!

הסגלים למשחק מחר יהיו כמעט זהיים.

11. xavi6 Member

מה זה משנה כמה כישרון היה לו, אם הוא כבר בן 20 בקרוב ועדיין אין לו ניסיון בליגה? אין דבר כזה צעיר מידי, אבל בהחלט יש "מבוגר" מידי בשביל לפרוץ. את' באמת בזבזה עם הבחור שנתיים שבהם הוא יכל לפרוץ, כמו רבים וצעירים אחרים. שלא נדבר ששם התחרות שיש לו היא לא קשה כמו בברצלונה או ריאל מדריד.

נבחרת מדהימה. באמת מדהימה. הנבחרות הצעירות של ספרד בשנים האחרונות תמיד מונהגות ע"י שחקנים מעולים. לפני קקו ותיאגו היה בויאן ופיקה, כאשר בויאן לקח גביע אחד, ואת השני הוא פספס בגלל שופט אידיוט שנתן לו צהוב שני מיותר לגמרי דקה 93 בחצי גמר. אחרי שהוא כבש את שער הניצחון באותו חצי גמר דקה לפני האדום.

נערך לאחרונה ב: ‏29/7/10
  12. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

באיזה שעה המשחק מחר ?

13. riquelme1 Member

ירדן נשמה, תדייק. קקו עוד לא בן 19, הוא בן 18 וחצי, לפני שנתיים הוא היה בן 16 וחצי, אפילו מסי לא קיבל דקות בגיל הזה.

הילדל א בן 19, ככה שאי אפשר עוד להגיד שאתלטיקו מבזבזת אותו, תחכה בסבלנות, הילד יפרוץ ויסתום לך את הפה. דומינגז בן ה20 הוא שחקן הרכב אצל אתלטיקו, כשרון פנטסטי.

14. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

20:00 אני חושב

15. xavi6 Member

הוא לא יסתום לי את הפה, אני לא מערער על הכישרון שלו-אני מערער על היכולת של את' לגדל שחקנים צעירים, נקודה. מסי התחיל לשחק בגיל 17, בגיל 18-19 כבר היה שחקן הרכב!