אליפות אירופה בכדורסל 2007- רוסיה אלופת אירופה

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י לירן, ‏3/9/07.

1. Dimitar Berbatov Member

הודעה של לירן מתחילת הדיון.
    פיב"א פשוט ארגון מטומטם, אין מילים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

2. George Best Member

וואו, זה אפילו יותר בזיוני מטורניר ההזדמנות האחרונה.
    כאילו, אני מנסה להבין מה הולך בראש של מארגני הטורנירים.
    לא יפתיע אותי אם הם היו שיכורים.מה כל הבלאגן, ומה הקטע שניצחון אחד מספיק כדי לעבור שלב?
    3 עולות מבית של 4 קבוצות?טוב שלא עשו 4 וזהו.
    מגוחך, עלוב, עצוב - מה שלא תרצו.

3. King Kenny Member

באמת הכדורסל באירופה מתנהל כמו שכונה.

4. shlomydavid מנהלים

כל הכבוד לנבחרת על משחק הקרבה ומלחמה. ניצחון ענק ומקום בין ה-12 הנבחרות הטובות באירופה !

בקשר לשלב הבא, כרגע פורטוגל מובילה ב-12 הפרש על לטביה, כ-7 דק' לסיום.

5. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה יחידות מתמטיקה צריך להבין את השיטה הזאת?? :)

בכל מקרה הכי חשוב שניצחנו,פשוט תענוג היה לראות את הנבחרת.
    כל הכבוד לגרין והלפרין על משחק ענק.

6. King Kenny Member

אל תשכחו את גיא פניני שהיא טוב מאוד היום, בעיקר בתחילת הרבה האחרון, נתן את ה-7 הנק' הראשונות של ישראל ברבע אם אני לא טועה.

7. Fabio Junior Member

גרין הציג משחק פשוט מדהים, מעניין איזה יכולת הוא יציג העונה בהרכב של הקבוצה הרוסית בה הוא חתם. גם פניני נתן יכולת טובה במני טיים, וגם טפירו היה טוב, אבל בעל הבית בנבחרת הוא הלפרין, מנהיג על המגרש, אני פשוט לא מבין למה הוא לא מציג את אותה יכולת במכבי.

8. SeRgInHo Member

מה לעזאזל, אלוהים מה לעזאזל?! שלוש קבוצות עולות מבית של ארבע, ולקבוצות האלה ישאר אותו מאזן. WTF?! לא יותר פשוט למנוע את הביזיון הזה וששתי קבוצות יעלו מכל בית? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx כאילו אני לא מבין, מה הקטע לדפוק כמה שיותר משחקים? מילא הייתה רמה...
    בזכות כל השיטות ההזויות האלה עוד יחשבו שיש פה כדורסל...
    יאללה לבייג'ין.

9. Broshi Member

שוב פעם אתה? נראה כאילו אתה ממש רוצה שישראל תיכשל ולהוריד כמה שאפשר מההישג שלה. נמאס!

10. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

צודק!פניני היה מצויין היום,איזה זעקה הייתה לי שראיתי שהוא יוצא ב-5 עבירות,הוא היה בדקות
    שהיו צריכים אותו ואני בכלל עוד בטורניר ההזדמנות האחרונה לא הבנתי איך זה שהוא לא מקבל יותר
    דקות.

11. Juvy-Yoni Member

מה אתה מתלונן?
    העיקר שעלינו.

נקווה שבשלב הבא לא נציג יכול כמו מול רוסיה אלא יותר כמו יוון וסרביה.

שיהיה בהצלחה לישראל בשלב הבא

ד"א מישהו יודע מתי ההגרלה לשלב הבא?

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הפתעה גדולה הערב כאשר קרואטיה מנצחת את ספרד ופורטוגל מנצחת את לטביה ועולה על חשבונה לשלב הבא. הניצחון הפורטוגלי טוב לנו לדעתי כי הלטבים טובים יותר, אבל הניצחון הקרואטי לדעתי הורג לנו כל סיכוי להמשיך הלאה. הסיכוי הכמעט יחיד שלנו להמשיך לרבע הגמר היה יכול להיות על חשבון הקרואטים, אבל הניצחון על הספרדים הציב אותם עם מאזן של 2- 0 (ההפסד ללטבים כזכור לא נחשב) וזה נראה כמעט בלתי אפשרי לעבור אלא אם כן ננצח את כל המשחקים והם יפסידו גם ליוון וגם לרוסיה.

בבתים האחרים ליטא ניצחה את גרמניה ועלתה מהמקום הראשון וטורקיה ניצחה את צ'כיה במשחק על העלייה. בבית ד' סלובניה ניצחה את צרפת במשחק על המקום הראשון ואיטליה ניצחה את פולין במשחק על העלייה.

הבתים החדשים נראים כך:

בית ה'

1. רוסיה- 4
    2. קרואטיה- 4
    3. ספרד- 3
    4. יוון- 3
    -----------------
    5. ישראל- 2
    6. פורטוגל- 2

בית ו':

1. ליטא- 4
    2. סלובניה- 4
    3. גרמניה- 3
    4. צרפת- 3
    ----------------
    5. איטליה- 2
    6. טורקיה- 2

הלו"ז של נבחרת ישראל:

יום שישי: נגד קרואטיה (22:30)
    יום ראשון: נגד פורטוגל (20:00)
    יום שלישי: נגד ספרד (22:30)

13. Number 8 Member

בניגוד לכל התחזיות, נבחרת ישראל עשתה זאת ועלתה ל-12 האחרונות באליפות אירופה. למרות שפתחנו את המשחק בצורה די מהוססת, הצלחנו לחזור למשחק אבל לקראת סוף המחצית, הסרבים שוב רצו וירדו להפסקה ביתרון. בניגוד למחצית הראשונה, בשנייה עלינו אחרים לגמרי, מלאי אמונציות ואנרגיה, נבחרת חדשה לגמרי. יניב גרין עם משחק חייו כאשר תרם 26 נק', 12 ריבאונדים ורבע שלישי ענק, סחף את הנבחרת על הגב, הלפרין לא נפל מהרגליים במשך ארבעים דקות, טפירו המשיך את היכולת הטובה מהמשחקים הקודמים, פניני עם משחק מלא נשמה, ורוברטס ע שלשת מומנטום גדולה, דחפו את ישראל על הניצחון.

עשינו את זה, אנחנו בטופ 12 ובדרך למדריד.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏6/9/07
  14. שגיא Guest

הפתעה ענקית. להגיד את האמת, לא האמנתי. אבל מסתבר שיש נבחרות הרבה יותר חלשות מאיתנו, ולאו דווקא מבחינת פוטנציאל. נבחרת סרביה הגיע לאליפות עם שני שחקני NBA. אבל כשהם שיחקו אתמול הם נראו יותר כמו שחקני ספסל בליגת ווינר. ודווקא שחקני הספסל בליגת ווינר (גרין, פניני) הצליחו לשתק הרבה פעמים ולגבור על אותם דברים שמתיימרים להיות שחקני כדורסל. סרביה נבחרת כלכך מבולגנת, בלי שיטת משחק ברורה, הולכים בכח למרכז ומקווים שמיליצ'יץ' יתפוס את הריבאונד. הרבה פעמים זה גם קרה, אבל פעם, בניגוד לשני המשחקים הקודמים, נבחרת ישראל ידעה לנצל את החולשות ואת המעידות של היריבה שלה. העובדה במהלך המחצית הראשונה הנבחרת הייתה בפיגור דו ספרתי, רק מוסיפה להישג. המרחק מהתפקרות לא היה גדול, אבל במחצית השניה הם עלו כמו חדשים, כמו חיות, טרפו את המגרש לא במשחק כדורסל הירואי, אבל במפגן לחימה גדול, ואת זה, את הלחימה ואת הנשמה יש לנו, וזה אולי היתרון היחיד שלנו על פני נבחרות אחרות.

לגבי השיטה, אין ספק שהיא שיטה מטומטמת, אבל אין לנו אלא לקבל אותה. אני מעריך שנבחרת ישראל תצטרך לנצח לפחות שני משחקים כדי לעלות, כיוון שבעקבות התוצאות שגררנו איתנו אנחנו רק במקום החמישי. את פורטוגל חייבים לנצח ולנסות להפתיע את הספרדים או הקרואטים, למרות השזה יהיה כמעט בלתי אפשרי.

15. Juvy-Yoni Member

זהו אני כמעט מסופק

כל מה שחסר זה הופעה מכובדת בשלב הזה ואני מסופק לגמרי

אבל שלא נובס ונושפל על ידי הנבחרת אלא מינימום 3 הפסדים מכובדים במשחקים צמודים