אליפות אירופה בכדורסל 2007- רוסיה אלופת אירופה

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י לירן, ‏3/9/07.

1. Broshi Member

אני דווקא התאכזבתי מטפירו. בדקות האחרונות (כשעוד התנדנדנו על הפרשים של 4-7) הוא איבד כמה כדורים חשובים וזרק כמה זריקות רעות שהביאו למתפרצות ונקודות קלות ליוונים. אני חושב שיכולנו לנצח את המשחק הזה, אם אליהו ועוד שחקן (תמיר, חג'ג', נאור) היו תורמים את הנקודות שציפו מהם. בכל מקרה, אסור לשכוח ששיחקנו נגד נבחרת כמו יוון, שהיא מהטופ העולמי, ועמדנו נגדה בכבוד עם כלים מוגבלים ושיפוט עויין (כמו בכל אליפות אירופה. גם בקודמת זה היה ככה).

2. Dimitar Berbatov Member

אפרופו אליהו, מאז שהוא חזר מהחתונה חלה ירידה גדולה בכמות הנקודות שלו ובכלל בתרומה לנבחרת.
    הוא מאוד חסר לי אתמול.

Broshi, תזכור שגם נגד מקדוניה במשחק שהוא היה המצטיין על המגרש והיה פנסטי, עדיין טפירו בעיקר בדקות הסיום איבד מספר כדורים וזרק זריקות משוגעות. זה טפירו, לטוב ולרע, אני בכל מקרה מת על שחקנים עם ראיית משחק כמו מאיר.

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

טוב לא הספקתי לראות כלום מהמשחק שמשוחק עכשיו נגד רוסיה אבל לפי התוצאה אפשר להבין שזה משחק חד צדדי לכל דבר, ישראל לא יכולה לעמוד נגד העוצמה הרוסית וחבל שכך מסתיים המשחק השני.

הכי חשוב כרגע זה להתפלל לניצחון יווני על הסרבים מה שישאיר סיכוי סביר לעלייה- משחק מחר על כל הקופה. אני מקווה שיוונים לא יפשלו.

4. Gustavo Boccoli Member

דווקא רוסיה לא כזאת גדולה. אם ישראל היו משחקים כמו אתמול הם היו יכולים לנצח. ההתקפה פשוט לא עובדת וזאת בעיה גדולה. לגבוהים קשה מאוד לייצר סל, והיחיד שבכושר קליעה באמת טוב בטורניר אליפות אירופה בנתיים זה הלפרין. לפי דעתי אם צביקה היה מחזיר את לימונד לסגל, הוא היה מרוויח פה המון. לימונד הוא גארד שיודע לייצר נקודות מצויין, קלעי ברמה גבוהה מאוד. במקום שרוט יעלה ויראה כמה הוא לא קשור לפה, אפשר היה בקלות לתת ללימונד לעזור דיי הרבה לנבחרת ישראל.

5. Juvy-Yoni Member

אני רואה את תסריט אליפות אירופה עד גיל 21 מהולנד מתקרב וחוזר על עצמו.
    מקווה שסרביה יפתיעו את יוון וגם שננצח את הסרבים.

משחק מאוד מאכזב של ישראל, כל הכבוד לבלאט על הניצחון אבל אני מאוכזב מהנבחרת שבכלל נעלמה במשחק.

רוסיה הבטיחו את העלייה לשלב הבא

6. A. Arshavin Member

בושה. נבחרת רוסייה ב-2 רמות מעלינו, הדיבורים על עליית רמה של הלפרין כנראה לא מי יודע כמה נכונים. קירילנקו פשוט שומר אדיר! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

7. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

המשחק מחר מההתחלה היה המשחק החשוב שלנו,סרביה-כמה שזה נשמע מוזר
    היא הנבחרת החלשה מבין ה-3 ואנחנו צריכים לנצל את זה.

8. Number 8 Member

השאלה הגדולה הייתה האם יכולתה של הנבחרת נגד יוון, יכולה לחזור גם נגד רוסיה? לפי מה שראינו היום, התושבה באופן חד משמעי - לא. בניגוד לאתמול, המשחק היום נגמר כבר באמצע הרבע השני כאשר הרוסים הפציצו בשלשות בלי רחמים. אותו כיוון נמשך גם ברבע השלישי ומאז זמן המשחק הפך לגראבג' טיים והיה צריך לשמור את הכוחות לקראת מחר, נגד סרביה, משחק שחייבים לנצח.

9. Juvy-Yoni Member

שמתי לב החולשה של ישראל זה שאנחנו סופגים יותר מידי שלשות

10. פול סקולס Member

אני מאוד התרגשתי כשבלאט מלמל את ההמנון שלנו..
    וכן, אין טעם לחזור על זה.. כששני הסטארים של יוון לא פגעו נגדנו, בא לך איזה ספאנוליס ועושה נקודות..
    מה יש לנו? טפירו, הלפרין וגרין? אולי גם רוברטס?

אני לא מחדש כלום, אבל כשאין ספסל עמוק, אין מה לחפש ברמות הגבוהות

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אין שום ספק שנגד כל נבחרת באליפות הזאת (פרט לפורטוגל, צ'כיה ופולין) הכל יהיה תלוי ביריבה.
    גם מחר, הסרבים הרבה יותר איכותיים מאיתנו, אם הסרבים יהיו ביום טוב, אין לנבחרת שלנו כל סיכוי לעשות משהו אלא אם כן כולם יתעלו על עצמם ויהיה שם משחק הירואי. סיכויים לא גבוהים. הסרבים עמדו בכבוד גם נגד רוסיה וגם נגד יוון (יוון פשוט מדהימה, גוררת את היריב למשחק כל כך הגנתי זה מדהים) לעומת זאת אנחנו הושפלנו היום. מחר זה היום הגורלי.
    אגב, בקשר לתחרות, הקבוצות עולות לשלב הבא כאשר הניקוד מהשלב הבתים הנוכחי נשמר פרט למשחק נגד הקבוצה שהלכה הביתה. ז"א אם ישראל תנצח את סרביה היא תגיע לשלב הבא (גם בתים כמו שציינתי בהודעה הפותחת) היא תגיע לשם עם מאזן של 2 הפסדים ו- 0 נצחונות.

קצת סדר באיך נראים הבתים אחרי 2 משחקים לקראת מחזור הסיום מחר:

בית 1:

1. יוון 4
    2. רוסיה 4
    3. סרביה 2
    4. ישראל- 2

מחר כאמור סרביה נגד ישראל על העלייה, יוון ורוסיה ישחקו במשחק סופר חשוב מי תגיע לשלב הבא עם מאזן של 2- 0.

בית 2:

1. ספרד 4
    2. קרואטיה 3
    3. לטביה 3
    4. פורטוגל 2

בבית הזה פורטוגל היא שק החבטות כאשר ברור מי שלושת העולות. הבעיה של קרואטיה היא שהיא הפסידה אתמול ללטביה ומחר היא פוגשת את ספרד מה שכנראה יעביר אותה לשלב הבא עם 2 הפסדים במאזן. הערב ניצחה ספרד את לטביה וקרואטיה את פורטוגל.

בית 3:

1. גרמניה 4
    2. ליטא 4
    3. טורקיה 2
    4. צ'כיה 2

גרמניה היום התעללה בטורקים וניצחו אותם ב-30 הפרש (79-49), מה שאומרשיחד עם ליטא החזקה של שאראס עם 4 נקודות כאשר מחר מפגש על הניצחון היוקרתי וסיום עם מאזן מושלם של הבית, טורקיה וצ'כיה ראש בראש על המשך לסיבוב הבא.

בית 4:

1. צרפת 4
    2. סלובניה 4
    3. איטליה 2
    4. פולין 2

איטליה שבאה לטורניר עם יומרות וציפיות נמצאת במצב מאוד מאכזב מבחינתה אחרי שהפסידה במשחק צמוד מאוד אתמול לצרפת של פארקר הנפלא והיום בעוד משחק שהיה צמוד לסלובניה שנראית טוב עד עכשיו. האיטלקים והפולנים יפגשו מחר כאשר איטליה צפויה לנצח אבל תגיע לשלב הבא במצב לא נעים עם 2
    הפסדים, בהנחה כמובן שהפולנים לא יפתיעו ויעיפו אותם כבר מחר. צרפת וסלובניה ישחקו על המאזן המושלם.

12. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

כשנבחרת משחקת עם מרקוביץ' זה באמת מראה שאין לה מבחר,אין מה לעשות.

חבל שאפיק ניסים ורביב לימונד לא בסגל.

13. שגיא Guest

כפי שצפיתי. המשחק מול יוון היה אשליה מוחלטת. הנה ראינו מה קורה שקבוצה מולנו קולעת באחוזים טובים ומשחקת טוב כל המשחק, גם בהגנה וגם בהתקפה. בניגוד ליוונים, הרוסים שיחקו חכם, והירבו לעצור אותנו בהגנה משובחת בראשותו של קירילנקו כמובן. אין לנו מקום בגבהים האלה של הכדורסל ולמען האמת קשה לי לראות אותנו מדגדגים גם את סרביה שאתמול נתנה פייט רציני מאוד לאלופת אירופה. אני מקווה שאתבדה, אבל זה נראה רע. רע מאוד.

14. Broshi Member

15. Dimitar Berbatov Member

משחק מביש של הנבחרת אתמול. השחקנים ויתרו על המשחק כבר באמצע הרבע השני ונתנו לרוסים להפציץ מהשלוש ולצאת למתפרצות קלות.
    ההפסד הזה היה צפוי, הנבחרת הרוסית טובה בכמה דרגות מהנבחרת שלנו, ולטעמי היא פייבוריטית גדולה מאוד להגיע לגמר נגד הספרדים, או לפחות לחצי הגמר. קירילנקו שומר פנטסטי, לא סתם הוא החוסם הטוב ב-NBA, הוא אתלט נהדר וקלעי פנטסטי. גם JR הולדן היה נהדר, היה הרבה יותר יציב מבדרך-כלל והיה נהדר. הרוסים פשוט פירקו אותנו.

חבל מאוד, שלח הזכיר את עניין רביב לימונד הרבה בתקשורת ואמר שהוא צריך להיות בסגל. אני מסכים איתו ב-100%, לימונד היה יכול לתרום המון לנבחרת שלנו. גם ככה הקו האחורי לא משהו בנתיים, ואתמול היה חסר מאוד עוד שחקן מהקו האחורי שיעזור ברוטציה ויתן למאיר טפירו לנוח. צביקה כנראה בנה יותר מידי על חג'ג' שבנתיים לא פוגע כבר ב-3 משחקים ומאכזב מאוד.
    אפיק ניסים הוא הבנאדם הכי לא פטריוטי שאני מכיר, שישאר בצרפת.

אה, ואני מקווה מאוד שפיב"א ישעו את מיליצ'יץ' שחקן נהדר.