אליפות או אליפות אירופה?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י מווו אני פרה, ‏29/5/07.

1. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אני חושב שהוא מדבר על רונאלדו הברזילאי.

2. Chievo Member

תכלס, אם אתה לא רואה את הכדורגל האיטלקי אז למה להתווכיח איתך??

תזכור שזאת הליגה האיטלקית שמובילה במספר הזכיות במפעלים אירופאים גם בגביע אופ"א גם בליגת האלופות, הצלחה זאת גם ראינו במונדיאל כאשר סגל שחקנים מהסיירה אה זכה במונדיאל.

מת כבר שגנואה, יובנטוס ונאפולי יחזרו לליגה הבכירה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏29/5/07
  3. ACBenb Member

הכדורגל האנגלי יותר פיזי ומשחק עם הרבה יותר כח. דברים בסיסיים של כדורגל אפשר להגיד. אין טכניות ויצירתיות כמו בליגות אחרות. בקבוצות כמו ארסנל ואולי גם מנצ'סטר (בעיקר בגלל רונאלדו) זה לא ככה בשנים האחרונות אבל בעיקרון ככה זה אצלך רוב הליגה.

4. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

כן, מילאן יותר טובים גם מאיתנו וגם ממכם.

5. tom Member

הליגה האיטלקית בינונית?
    מי אלופת העולם?
    מי אלופת אירופה?
    איזה קבוצה הייתה 3 פעמים בגמר ליגת האלופות ב5 שנים האחרונות?
    מי זכה בתואר השוער המצטיין במונדיאל?
    מי יהיה בסוף העונה בעל נעל הזהב?
    מי זכה בשנה שעברה בכל התארים האפשריים לשחקן?

הכול איטליה. אם זה בינוני אז מה טוב?
    :aaa15:

6. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני אשמח לשמוע,איפה העובדות?

7. W.Rooney Member

אם אתה לא קורא את כל התגובה אז בשביל מה להתייחס אליך ?

כתבתי בפירוש שאני כן צופה בליגה האיטלקית, אך לא במינון בו אני צופה בפרמייר ליג. אצלך הכל זה שחור ולבן ?

תום, אלופת העולם ? נסה מחזיקת גביע העולם. איטליה היא לא הנבחרת הטובה בעולם כיום, העובדה שהיא זכתה בתואר לא הופכת אותה לכזו. כנ"ל לגבי מפעל ליגת האלופות. אז נכון, מילאן זכתה פעמיים בשלוש השנים האחרונות בגביע, זה הופך את הליגה האיטלקית לטובה יותר ? ממש לא.

ביאנקונרי,

העובדות בשטח: מושבים ריקים, שחיטויות ורמה נמוכה. עוד נימוקים ?

נערך לאחרונה ב: ‏29/5/07
  8. Bensh Member

רוד ואן ניסטלרוי

9. Bridge Member

ואיך זכייה בגביעים מצביעה על רמה של ליגה מסויימת? אפשר להגיד שהליגה היוונית היא יותר טובה מהליגה האנגלית כי יוון אלופת אירופה.

10. Landon Donovan Member

לא הייתי אומר בינונית, כי הליגה האיטלקית, מבחינת רמה, היא בכל זאת השלישית בטיבה באירופה. אבל היא לא הטובה בעולם

איטליה אלופת העולם. יוון אלופת אירופה.*
    אני לא אחלוק על זה שאיטליה היא אחת הנבחרות הטובות בעולם, וקשה מאוד לאמוד את ההבדלים בין הנבחרות הגדולות. אבל יוון זכתה ביורו 2004, וזה לא הפך אותה לנבחרת הטובה בעולם.

*אני יודע שהתכוונת ל"מחזיקת גביע האלופות", על זה בפסקה הבאה.

זה לא מעיד על הרמה של הליגה האיטלקית בכלל. היו השנה שלוש אנגליות בחצי גמר ליגת האלופות, זה אומר משהו? מספרד לא הגיעה אף קבוצה לחצי הגמר, אבל לעומת זאת, הקבוצה שבמקום הרביעי בספרד הדיחה את אלופת איטליה. זה אומר משהו?

1. שוער שמשחק בליגה השנייה באיטליה.
    2. בלם שמשחק בספרד
    3. אתה זוכר מי היה השחקן המצטיין ביורו, ומה הוא עשה בקריירה שלו לפני כן ואחרי כן?

עכשיו תגיד לי - אם הליגה האיטלקית כל כך טובה, איפה האוהדים?

11. Andrea21 Member

מה יהיה?
    כל דיון שיפתח פה יגיעו הויכוחים על הליגה איטלקית,טובה,לא טובה,בדיון של גמר ליגת האלופות לשנו כבר את הנושא הזה,תחזרו לנושא.

אני אישית מעדיף ליגת אלופות,אולי כי אני מילאנזי לא יודע :].
    לדעתי זה יותר נוצץ כמו שאמר פה ידידי ACBenb,יש יותר ריגוש,קשה להסביר במילים.

12. Landon Donovan Member

זה עדיף על אוהדי אינטר, שמעדיפים ליגת אלופות אבל כותבים שהם מעדיפים את הליגה על מנת להמעיט בחשיבותה של ליגת האלופות, בה הם נכשלים פעם אחר פעם.

אני מעדיף ליגת אלופות - זה אולי לא מעיד על רמת הקבוצה ביחס לאחרות, אבל זה הרבה יותר דרמטי (למרות שבגמר השנה הייתה תחושה של גביע הטוטו, אבל מילא) ומספק לזכות בטורניר נוקאאוט מאשר על פני 40 משחקים.

13. Thierry 14 Henry Member

מה עדיף גביע אירופה או אליפות ?
    לדעתי גביע אירופה, יותר יוקרתי ויותר עדיף על-פני אליפות מקומית.

14. Red Left Winger Member

אליפות הרבה יותר עדיפה בגלל שהיא מראה על יכולת של קבוצה לאורך כל השנה בתווכים קצרים וזה לא טורניר נוקאאוט שביום נתון כל קבוצה יכולה לנצח קבוצה אחרת בדרכים שיטתיות שונות.

בקיצור, אליפות הרבה יותר עדיף.

15. Chievo Member

רק לברר, אני כן חושב שהליגה האנגלית והספרדית יותר טובות השנה מהליגה האיטלקית

1. הליגה האיטלקית היא הרבעית מבחינת כמות הקהל עם ממוצע של 22,000 צופים למשחק, בלי נאפולי ויובנטוס שמביאות כמות קהל טובה יחסית בכל משחק (שנה הבאה הם חוזרים), זה נראה קצת מרמה??!! אולי בגלל שבאצטדיונים באיטליה היציעים רחוקים מכר הדשא (סגנון אולימפי כמובן).
    2. לאחר פרשת השחיתות והאלימות וכל התסכולים, לאוהדים יש הרגשה שזה קצת מסוכן ללכת למשחקים שונים, מה שבגרמניה ואנגליה נחשב לתענוג או כפיקניק קטן.
    אגב, בדלה אלפי כאשר יובנטוס בליגה השנייה הוחלט לשדרג את האצטדיון, מסלול הריצה יבוטל, בכך היציעים מתקרבים לכר הדשא.