אליפות או אליפות אירופה?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י מווו אני פרה, ‏29/5/07.

1. Chievo Member

בינונית !!!!!!!!!! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx אתה ממש לא בכיוון, הסיבה לכמות הקהל המעטה, היא בגלל פרשיות האלימות והשחיתות.

2. Maldinho Member

לא יודע עם שמתם לב אבל הדיון כאן לא כל כך אובייקטיבי , כל הקבוצות האהודות כאן שזכו באליפות (וכאלה שלא) אומרות שהאליפות עדיפה , אבל אם נגיד מנצ'סטר היו זוכים בליגת האלופות התשובה הייתה ידועה מראש.
    ואני : בטח שליגת האלופות http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx יותר יוקרה, יותר קבוצות ברמה, יותר עניין במשחקים ( כי אם למשל בתור אוהד מילאן , משחק נגד באיירן מינכן ברבע גמר יותר עדיף על משחק נגד מסינה במחזור ה- 13 ) ,
    יותר "שואו" .
    אז אין ספק שליגת האלופות היא הייעוד העיקרי של כל אוהד כדורגל , אפילו אם אתם מכחישים את זה.

3. אבו Member

אצל מילאן ליגת האלופות חשובה יותר, כן. ואצל הליגה האיטלקית בכלל.

באנגליה- אין ספק בכלל שהליגה הרבה יותר חשובה ויוקרתית.
    וגם מבחינה אישית, אני מעדיף זכייה בפרמייר ליג, לפחות כרגע. אם נזכה ב-3 אליפיות רצופות אז יהיה אפשר לכוון אל הצ'מפיונס http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx כמו צ'לסי של העונה למשל, שהקריבה הרבה מאוד למען הצ'מפיונס, בסוף יצאה בלי זה ובלי זה.

4. Jose Mourinho Member

גם הליגות בארגנטינה וברזיל יותר מלהיבות מבחינת כדורגל ושערים, זה אומר שהן יותר חזקות מהליגה האיטלקית? הליגה האיטלקית יותר טובה וחזקה מהליגה הגרמנית, נקודה. כדורגל מלהיב זה כבר טעם אישי.

בכל עונה באיטליה, הקבוצות שלא מצליחות לרוץ לאליפות אבל עדיין נמצאות בליגת האלופות, יתרכזו יותר באירופה מאשר בליגה, מן הסתם. אבל בד"כ האליפות היא תמיד המטרה הכי חשובה, חוץ ממקרים נדירים שקבוצה כבר זוכה בכ"כ הרבה אליפויות ברצף, ואז יבוא הרצון "לגוון".

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏29/5/07
  5. אבו Member

לא נכון. אני תמיד זוכר את ההצהרות של יו"ר מילאן- מה שמו? ברלסקוני משהו...?
    ההצהרות שתמיד הוא מכוון הרבה יותר לליגת האלופות מאשר לליגה. לא יודע איך זה אצל אינטר, אבל אצל מילאן בוודאות לצ'מפיונס יש חשיבות גדולה יותר.

6. Jose Mourinho Member

אתה משווה את אינטר של החודש הראשון של העונה לאינטר של כל העונה? אתה זוכר בכלל איזה אינטר עמדה מולכם בסן-סירו(בלי ויירה וקמביאסו, וכאשר קורדובה ומאיקון בכושר חרא ושאיברהימוביץ' פסיכופט ומחפש להרביץ לשחקני היריב עד שקיבל אדום)? מאותו משחק הכל השתנה. באותה מידה אני גם יכול לטעון שבאינטר כאשר יש הרכב מלא אנחנו יכולים לפרק את באיירן.
    וד"א מילאן שיתקה אותכם במינכן. זה קובע משהו? לא.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏29/5/07
  7. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

חד וחלק, אליפות. קודם כל, מסע אליפות הוא הרבה יותר ארוך, ולכן יש יותר חוויות מהזכייה. למשל, למילאן העונה היו שני משחקים גדולים באירופה, מול באיירן ומולנו, וזה הספיק לזכייה. לעומת זאת, אם אני אתחיל למנות את המשחקים הגדולים של יונייטד העונה זה יבזבז זמן יקר עבורי.
    שנית, הנושא שנטחן עד דק בדיון הגמר-לעיתים רחוקות זו שזוכה בצ'מפיונס היא הקבוצה הטובה באירופה, לעומת זאת האלופה היא לרוב הקבוצה הטובה ביותר בליגה. אני מעדיף לזכות בתואר כאשר הקבוצה שלי הכי טובה.
    שלישית, משהו ספציפי יותר, עבורי אין תחליף לפרמיירליג. האווירה, הקהל, היריבות עם קבוצות כמו הסיטי, ניוקאסל, בלקבורן, ווסט האם ושאר הקבוצות שלא בצ'מפיונס. לנצח אותן הרבה יותר מתוק מניצחון על ברצלונה שלאחריו כולם יחייכו אחד לשני ורונאלדו ודקו יצאו לבלות ביחד.

8. ירוק עד המוות Member

אליפות זה הרבה יותר חשוב מליגת האלופות
    תמיד אבל תמיד כשמסכמים את העונה אז מסכמים את העונה של קבוצה מסוימת בעיקר על פי מה שהיא עשתה בליגה

בליגה אנחנו תמיד רואים את הכיולת האמיתית של הקבוצה
    ליגת האלפות זה נוק אאוט ולא תמיד הקבוצה הטובה ביותר זוכה
    למשל השנה מילאן לא היתה צריכה לזכות בליגת אלופות

נערך לאחרונה ב: ‏29/5/07
  9. ACBenb Member

זה ענין של העדפה בלי כל קשר לליגות ולרמה שלהם.
    יש כאלה שרוצים לשלוט בליגה שלהם ויש כאלה שרוצים להיות כל שנה בגמר ליגת האלופות, כל אחד והסיבות שלו.
    אני אוהב לראות ליגת האלופות ביום רביעי או שלישי, לשמוע את המנגינה הזאת, לראות את השחקנים עומדים בהתרגשות ומנסים לשמור על איפוק, לראות מלחמה בין שני אימפריות כל אחת בליגה שלה, זה מה שיפה לדעתי.
    יש כאלה שמעדיפים ליגה ולא אוהבים את ליגת האלופות, זכותם.

10. W.Rooney Member

אין ספק לגבי ההתרגשות הגדולה במשחקי ליגת האלופות. אין הרבה דברים שעושים את הרשרוש בבטן כמו המנגינה של ליגת האלופות והיוקרה שבמפעל הזה. אבל בכל זאת, אליפות היא תואר חשוב הרבה יותר, קשה יותר להשגה ובעל חשיבות גבוהה יותר, במיוחד באנגליה. כמו שערן הזכיר, שמעתי את אנצ'לוטי מתבטא לא פעם ואומר שליגת האלופות היא המטרה המרכזית של מילאן בכל עונה, אפשר להבין אותו, כשהשחיטויות חוגגות והרמה ברצפה.

11. Jose Mourinho Member

אתה טרחת לראות משחקים באיטליה בזמן האחרון או שאתה מסתמך על הסטיגמה הישנה "איטליה=בונקר"? לא פעם ולא פעמיים העונה נפלו 30 שערים ומעלה במחזור אחד. בקבוצות הבטן ומטה משחקים שחקני איכותיים בעלי שם. אז מספיק כבר להיסחף עם הזרם.

12. Chievo Member

תפסיק לזלזל בליגה האיטלקית http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx מילאן היא קבוצה עם מסורת בליגת האליפות וברור שהיא תמיד מתמודדת על תואר זה בגלל מספר הזכיות שלה בתואר זה.
    אתה מנסה להגיד שהשנה הרמה של הליגה האיטלקית נמוכה, או שזה תמיד כך כל הזמן??

13. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא פשוט מעדיף את המפעל היוקרתי,זה שצריך להתעלות על הצמך ברגעי האמת ולא לבעוט כדורים לרונאלדו ולקוות לטוב...

14. W.Rooney Member

אני לא רואה את הליגה האיטלקית במינון בו אני צופה בליגה האנגלית, אבל ממה שהספקתי לראות, וזה לא מעט משחקים, בעיקר בשלוש השנים האחרונות, הרמה בליגה האיטלקית היא לא גבוהה במיוחד. יוצא לי גם לצפות בליגה הספרדית והגרמנית לא מעט ואני חייב לציין שמשחק באחת הליגות הנ"ל הרבה יותר מרתק ומעניין. אני בכלל לא דובק בסטיגמה שאומרת שכדורגל איטלקי הוא בונקר, כמו שאני שונא לשמוע אנשים שבטוחים שכדורגל אנגלי הוא רק תן ורוץ, אבל עם עובדות קשה להתווכח, הליגה האיטלקית היא לא בין השלוש הטובות בעולם, אולי בשנים הקרובות המגמה הזו תשתנה, הרבה מאוד תלוי בקהל האוהדים.

15. ERIC_CANTONA Member

למחוק

נערך לאחרונה ב: ‏29/5/07