אלימות במגרשים - פתרונות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י rainman, ‏11/1/06.

1. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה זה קודם באלימות הפיזית ואז במילולית?? למה אי אפשר בו זמנית לטפל בשתי הבעיות הללו?

"זכותו של בנאדם לצעוק מה שהוא רוצה" - יש בישראל חוק המטיל מאסר בפועל על הסתה לגזענות. אני מבין שבאצטדיון כדורגל זה לא תקף? חוץ מזה מה הקטע שזכותו של בנאדם לצעוק מה שהוא רוצה, מאיפה אתה מביא את ההברקות האלה?

תגיד לי אחת ולתמיד, האם אתה תומך בקללות הגזעניות וחושב שהן לגיטימיות (ובלי ללכת סחור סחור כהרגלך עם איזה תגובה כמו "ושסכנין צועקים זה בסדר?" כי גנון סיימתי מזמן)?

2. בית"רי מלידה Member

אם היית חי כמוהו בעיר שספגה עשרות פיגועים גדולים ורצחניים, שכמה מאוהדי בית"ר נרצחו בהם - אולי היתה לך קצת יותר אמפטיה אליו....אבל אתה כנראה חי על הירח ורודף צדק...

ירושלים היא עיר דו-לאומית, ויש עליה כל יום עשרות התראות לפיגועים. תושביה חיים במתח תמידי. אני לא מתפלא שהם מגלים רגישות ייתר לקבוצה מוזרה שמגיעה אחת לשנה לאיצטדיון טדי עם דגלי החיזבאללה.

אתמול, בבית הדין המשמעתי , הדוחה , המגעיל, והגזעני , קיבלו מכה כלכלית קשה, והם אולי יירדו ליגה. זוהי תחילת הסוף של החוצפה האיסלאמית במדינת ישראל.

ואם לא טוב להם כאן - פלסטין זה פה קרוב.

3. אלי מתחן Member

קריאות מוות לערבים ונהמות לדעתי זה גם לא בסדר.
    כל עוד הצעקה לא כוללת הסתה (ואפשר להגיד שמוות לערבים זאת הסתה) אז לדעתי מותר לצעוק.
    כולל "מוחמד ההומו", "שישרף לכם הכפר" ו"עבאס סואן חולה סרטן"

4. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה לטפל בכל אחד בנפרד,כי השוטרים המטומטמים לוקח להם זמן להבין מה רוצים שהם יעשו
    אז צריך לעבוד איתם בשלבים,מה לעשות זאת המשטרה.

בקשר לגנון שאתה עברת..למרות הגיל של ביתרי כנראה הוא עדיין נשאר שם.

5. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

יאללה, אני חי בנתניה וגם פה היו לא מעט פיגועים, תהיה בטוח, וזו לא סיבה להצדיק גזענות. אני זוכר את האמפטיה שלך לא מזמן לקומץ של בית"ר - "צריך לשים אתכם עם החברים שלכם בעזה", "צריך לשים אתכם בכלא" וכמובן "מגיע לכם שהשוטרים מפוצצים אתכם". אז באמת שאני לא רוצה להתייחס לדעתך ברצינות כי מחר כבר תמצא לך חברים חדשים, ובטח שוב דעתך תשתנה אז למה לי לריב איתך על זה אם אתה עדיין לא סגור על הנושא הזה?

נו, זו התקדמות לפחות...

6. בית"רי מלידה Member

אני בטוח שאתה בטח מתמוגג מנחת ממאמרו הפרובוקטיבי חסר הבסיס של החסיד השוטה...אתם אפילו יכולים לפתוח כולל ביחד ולבקש תמיכות מנשיא קטאר, חסאן נאסראללה, או שח' רא'אד סאלאח

חארטא הוא אכבר http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx