אלופת העולם נבעטת החוצה

הנושא בפורום 'פורום יורו 2008' פורסם ע"י Raulito, ‏22/6/08.

1. piston Member

היורו הזה הוכיח שוב את מה שכולנו ידענו. יש קבוצות של שלב בתים ויש קבוצות של נטק-אווט.
    היום יש לספרד הזדמנות להוכיח אחרת.
    הרצף נמשך, ושלשת הקבוצות שסיימו במקום השני בבתים עלו לחצי גמר. האם הרצף יושלם היום?

יהיה מעניין לראותhttp://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/6/08
  2. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

הרגע עשיתי עוד סבב לקראת המשחק וכרגיל נתקלתי בהודעות הנאצה הקבועות של טוקבקיסטים באתרים השונים. כל השנאה הזאת לנבחרת איטליה גורמת לי לחייך...
    השחקנים שלנו הכי יפים. תמיד בטוחים בעצמם, תמיד מחייכים חיוך יהיר שמבהיר מי בעלי הבית. נדיר לראות מצב שונה. את הכדורגל שלנו אתם לא מבינים, מה שגורם לכם לשנוא אותנו עוד יותר. אנחנו אלופים, כיום בנוסף לפעמים רבות בעבר, וכדי להגיע לסטטוס הזה, דרכנו על כל אחת מהנבחרות שאתם אוהדים. עובדה - חוץ מברזיל, כל נבחרת בינונית או גדולה מחזיקה במאזן שלילי מול איטליה.
    לרוב אני מרחם על השונאים, הרי מאוד לא נעים לשנוא מישהו שמצליח יחסית הרבה יותר מיריביו.
    אני מחייך כשאני יודע שהנבחרת שלי גורמת לכזה פחד ותחושת חוסר ביטחון אצל היריבות שלנו. כולם מפחדים לפגוש את איטליה, בכל מצב, בכל שלב. מספיק להביט אל עבר השכנים מעבר לים מהאי האיברי, שעל הנייר פייבוריטים ברורים ומציגים את אחת הנבחרות היותר חזקות שהיו להם (עד כמה שזה קלישאתי כשזה נוגע לספרד) - יש ביניהם כאלו שעוד מנסים להסתיר את זה, זה לא יעזור - הם מפחדים. אחרי אירועי דורטמונד 2006, אפילו לגרמנים תהיה תחושה רעה בבטן אם הם יתקלו בנו מתישהו.
    בימים כמו היום אני מבין מה זה אומר לאהוד אימפריית כדורגל. הסקוואדרה אזורה. היינו שם כשזה התחיל, היינו בתווך ואנחנו נמצאים פה גם היום. חזקים.

גם אם נפסיד היום, אותם שונאים שירימו את הראשים שלהם יעשו לי טוב בלב. הם יזכירו לי למה שונאים אותנו כל-כך הרבה. כל אותם דברים שמייצגים להם את השלילי, לי מייצגים את החיובי.

אימפריה! פורצה איטליה! :aaa15:

3. פרנקו בארזי Member

בניגוד לבדרך כלל, הפעם אני לחלוטין לא מסכים עם מה שכתבת ועם רוח הדברים שלך, וויגן.
    אני אוהד הפועל ואוהד איטליה כבר כמה שנים טובות, אני כבר ממזמן מכיר את ההרגשה שכולם שונאים את הקבוצה שלך ושכולם מקווים שתפסיד
    זאת עדיין לא סיבה להתנשא על אחרים...
    אני בטוח שספרד מודעים היטב לכך שהם פייבוריטים במשחק הזה, כל מה שהם משחררים לתקשורת זה הצהרות נורמטיביות, לא משהו חדש.
    כל הנבחרות פוחדות לפגוש את איטליה כמו שכל הנבחרות פוחדות לפגוש את ברזיל, ארגנטינה וגרמניה.

4. xavi6 Member

וויגן, משהו קטן-יאללה יאללה. לך תחפש, ההיתנשאות הזאת שלך שווה לתחת. כשתהיה למטה תהיה בטוח שאני הראשון שילכלך על הנבחרת שלך, שעפתם במונדיאל 02 לא דיברת ככה אני בטוח. גם כשהפסתם ביורו לצרפת בגמר לא דיברת ככה. אבל ככה זה כשאתה מקום ראשון, אתה מרשה לעצמך לפתוח את הפה יותר מידי, אבל תהיה בטוח שמישהו יסתום לך אותו, במקדם או במאוחר.

ורק בשביל לבהיר משהו-אני לא שונא את איטליה,אפילו שמחתי כשראיתי את פירלו וטוטי מניפים גביע עולם, אבל אני פשוט אוהב את צ'אבי, איניסטה ופויול, ואני שונא יותר מכל את מטרנאצי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

בכל אופן-אני כמובן יעודד את החבר'ה שלי מקטלוניה, בתקווה שססק והמחליפים האחרים לא יחריבו לנו את המשחק. במידה ומכניסים את ססק-רק במקום צ'אבי אחרת הוא יהיה מוגבל.

לנקום בשביל הלוצ'ו שלי!

נערך לאחרונה ב: ‏23/6/08
  5. פרנקו בארזי Member

תשמע, אני לא בטוח שהבנתי למה אתה מתכוון,
    אבל כותרת באתר ספורט מכובד מחזקת את אמינות הסטטיסטיקות שברשותי -
    "אחרי 88 שנים, ספרד יכולה לנצח את איטליה?"
    *מתוך אתר ספורט5

6. אחד_מנתניה Member

כדי שאנשים יקלטו את זה כמה שיותר מהר - אין קבוצה פייבוריטית במשחק כזה.

7. yoni10 Member

אם איטליה תפסיד היום (80% שכן, לדעתי) אני לא יהיה מאוכזב כי הדור הענק הזה שהולך להגימר בקרוב כבר עשה את שלו לפני שנתיים, וזה הזמן הנכון והטוב ביותר לפנות את הבמה לדור האיטלקי החדש שיש בו כמות אדירה של כשרונות עולים. יש הרבה שחקנים בנבחרת שמיצו את עצמם והם צריכים לפנות את מקומם לצעירים.
    כמובן שלא יהיה מאושר ממני אם ננצח, אבל קשה לי לראות את זה קורה.

תודה לדל פיירו, קנאברו, נסטה, טוטי, מטראצי, פאנוצ'י, גאטוזו.

ברוכים הבאים לדה רוסי, אקווילאני, קייליני, ג'ובינקו, דה סילבסטרי ועוד מספיק כשרונות לא משנה כמה האנגלים יחטפו.

8. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

צ'אבי - לא מדובר בהתנשאות. אפשר לקרוא לזה "איזכור" של כמה עובדות.
    גם כשמפסידים ומודחים, אפשר להתנחם בזה שאני יודע שבכל מקרה מדובר בעניין של זמן עד שנחזור לעוד טורניר מוצלח. ההיסטוריה מגבה את זה. 2, 3, אפילו 4 טורנירים לא טובים ואנחנו חוזרים לעוד גמר או תואר. נכון, נגד צרפת הרגשתי שהלב שלי נתלש לי מהמקום, נגד האסייאתים המלוכלכים בכיתי, אבל תוך חצי עשור קיבלתי כבר פיצוי על כך. כשאני רואה את דור העתיד שצומח לנו, אני יודע שאנחנו נמצאים בדיוק באותו מצב.
    יש 3 נבחרות שההיסטוריה שלהן נותנת לאוהדיהן את הזכות לחוש את תחושת הגאווה הזאת. לא יודע למה, לא יודע איך זה קרה, אבל כילד קטן הפכתי לאוהד איטליה - מבלי שידעתי על ההיסטוריה שלה. לאט לאט כשגודלים מתחילים לעכל את הכבוד שבלאהוד נבחרת עם היסטוריה שכזאת.

כל-כך מצטער שזה מעצבן אתכם.

NOT.

9. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא רינו גאטוזו באותה מידה שדה לימה הוא רונאלדו. :aaa031:

10. xavi6 Member

גאווה אמיתית לא צריכה לבוא בגלל תארים או זכיות, גאווה אמיתית בקבוצה\נבחרת צריכה לבוא בגלל מה שהיא, בגלל מה שהיא מייצגת עבורך, תהיה גאה לא בגלל הזכיות של איטליה, תהיה גאה בגלל שבקבוצה שלך משחקים שחקנים כמו פירלו ודל פיירו שמייצגים את היופי האמיתי בכדורגל.

ושטויות, לא באמת עצבנת...

11. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

Italy: Buffon; Zambrotta, Panucci, Chiellini, Grosso; Ambrosini, De Rossi, Aquilani; Perrotta; Cassano, Toni

Spain: Casillas; Sergio Ramos, Puyol, Marchena, Capdevila; Senna; Iniesta, Xavi, Silva; Villa, Torres

ההרכבים הרשמיים. לא ברור מה מוצא דונאדוני בפרוטה אבל אני מאחל בהצלחה גדולה לאקווליני, אני מאחל שנראה את הכישרון הזה משפיע על המשחק. ועוזר לנו לנצח את הספרדים.

http://www.football.co.uk/shared/images/news/400x400_AlbertoAquilaniNew.Xxx

12. צחי לייבמן Member

שחקן מעולה אקויליני, מקווה לראות ממנו דברים יפים היום.

13. guyholl Member

אני מאוד מקווה שהסינילי יציב בסופו של דבר את אייניסטה בשמאל ואת סילבה בימין. מתי הוא לעזאזעל יבין שאייניסטה לא אפקטיבי בימין וההצבה שלו שם לא מועילה בכלום.

:aaa21:

14. סטפן אפנברג Member

אקווילאני החלטה טובה , אך הייתי מתחיל עם קמוראנסי במקום פרוטה ... אך כנראה שדונדוני מעוניין בקישור רומאי עם שחקנים שהתרגלו לשחק יחד

15. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

I have A bad feeling about this one....

ונקווה שאני אתבדה