אלופת העולם נבעטת החוצה

הנושא בפורום 'פורום יורו 2008' פורסם ע"י Raulito, ‏22/6/08.

1. yonmu Member

לסטרטפורד-
    כמה שטויות. אתה חושב שלהתנשא זו התשובה להכל. אני לא בא להגיד שאיטליה הנבחרת הכי גדולה בעולם. אם גרמניה היתה מגיעה לרבע גמר נגד איטליה מפורקת הם כן היו חושבים שהם פייברוטים. כנ"ל לגבי צרפת. ספרד לא.
    הנה אני מראה לך שאני לא בא להאדיר את איטליה, אלא להקטין את ספרד.

בטוח שאני לא מבין את מה שאתה כותב ולא הפוך?

צ'אבי - לא מזמן אמרת למישהו שישתפר עם העקיצות שלו. מכיר את המשפט "קשוט עצמך ואחר קשוט אחרים"? אם לא, הגיע הזמן.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏24/6/08
  2. xavi6 Member

אתה חוזר על אותו חרא שאתה אומר ושקודמך אמרו, אתה חופר לי בראש וממלא את הדיון בחרא שלך, חלאס להספים, בסדר כולנו פוחדים ממך ומהנבחרת שלך. העיקר שתפסיק לכתוב את אותו חרא כי עשית לי מגרנה, החפירות שלך עוד יכולות להיות מסרטנות. אתה תוקע את הראש שלך בחול ולא מגיב לדברים שאחרים כותבים, אלא מגיב לעצמך שוב ושוב.

נערך לאחרונה ב: ‏24/6/08
  3. guyholl Member

כולם מפחדים ממכם, כולם משקשקים מכם ואתם הנבחרת הכי טובה בהיסטוריה של המשחק. מרוצה?

4. yonmu Member

xavi6
    הבנתי.... תגובה שאומרת "נשלח לכם גלויות" זו תגובה מפורטת והגיונית לעומת מה שכתבתי, נכון? ועכשיו אתה שובר שיאים, ונותן תגובה גאונית - אני חופר וכותב חרא כמו שאר אוהדי איטליה, ובנוסף לכל - מספים. והכי גרוע - עושה לך מיגרנה... וואי אני כל כך מצטער.
    guyholl
    תקרא בבקשה את התגובה הקודמת שלי.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏24/6/08
  5. guyholl Member

ההודעה הזאת לא הייתה מכוונת צפציפית אליך אלה אל הרבה אוהדי איטליה אחרים שהם בטוחים שכולם רועדים מהם.

6. xavi6 Member

אתה רוצה תשובות? נתתי לך תשובה לפני, על אותה שאלה ששאלת את סטנדפורד שוב, הבעיה שכנראה אתה לא אוהב לקרוא תשובות ומעדיף לשאול שוב את אותה שאלה-השחקנים הספרדים לא אמרו שהם פוחדים, העיתונות היא זאת שכתבה שספרד לא פייבוריטים, אבל העיתונות הם לא השחקנים. קסיאס אמר שהגיע הזמן לעבור את המיכשול ושזה הזמן, וגם אראגוניס צחק על חשבונו של גטוסו כשמאר שאם הוא השחקן הכי חשוב במערך שלהם, אז הוא יכול להיות כומר. אתה ראית את סנה מפחד מהשחקנים שלכם? את ראית את פויול פוחד מטוני? הם לא צריכים לצעוק ולהגיד לכל העולם שהם פייבוריטים כדי להרגיש ככה, זה משהו עם עצמם, לא כולם כמו האיטלקים הולכים לעיתונות ומברברים יותר מידי, הם יודעים לסתום את הפה ולשחק כדורגל. לא תראה מטורס, או מוייה, או מצ'אבי, או מאיניסטה או מכל שחקן ספרדי חוץ מהמאמן ציטוטים מפוצצים כמו "אנחנו הולכים לנצח בלה בלה בלה". זה שהם לא אמרו שהם פייבוריטים לא מעיד על כך שהם מפחדים ממכם, הם אולי מכבדים, אבל לא מפחדים. ויש לי תחושה שאחרי המשחק הזה הם אפילו לא מכבדים אותכם.
    גונבים מרומא? לא שמעתי על דבר כזה, כמה בכלל שחקני בית יש לרומא חוץ מטוטי? אולי 3-4 מוכרים ומובילים? תאיר את עיני. לעומת זאת תסתכל כמה שחקנים מספרד יש בגולה בגיל כה צעיר. מרידה וססק בארסנל, פיקה שהלך למנצ'סטר וחזר, ואני בטוח שיש עוד כמה שעדיין לא פרצו, אני אינספור פעמים שמעתי על שחקנים מארגנטינה ומארה"ב אפילו שבגיל צעיר באו לריאל מדריד\ברצלונה, זה אומר שהם מפחדים מארה"ב או מהקבוצה של השחקן בארגנטינה? שלא נדבר על זה שבליגה הספרדית בפרט יש כ"כ הרבה כישרונות והרבה שחקני בית, לעומת זאת בקבוצות כמו מילאן\רומא\יובה\אינטר (פחחחח) אין כמעט שחקני בית. בטח לבטח אם ההשוואה לספרדים. אז שוב-מה אתה רוצה משחקני הנוער? כי דווקא בתחום הזה ספרד לא רעה בכלל, וזה שהיא מחפשת שחקנים מקבוצות אחרות לא אומר שהיא מפחדת או נחותה או כל משהו אחר שאתה מנסה להגיד, היא פשוט מחפשת חיזוק, כמו שונגר עשה לנו עם ססק ועכשיו עם מרידה.

7. yonmu Member

1. אני לא מדבר על השחקנים. הנבחרת זה גם האוהדים. לנבחרת ספרד יש גישה של "בסדר, אז לא נזכה ביורו הזה, נזכה ביורו הבא". בגרמניה ואיטליה זה לא ככה.
    2. גונבים מרומא - דיברתי על האנגלים. אגב, דה רוסי-אקווילאני-טוטי זה לא מעט (ואני לא יודע אם יש עוד ומי).

8. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אני די חושב שזה יצא מכל פרופורציה אפשרית. המחשבות הללו עולות שבכל פעם יש משחק נגד האיטלקים הציטוטים שונים, המילים שיוצאות הן שונות. אני לא חי בסרט שאיטליה מושלמת ושהכדורגל האיטלקי בלתי מנוצח, אם השתבשו מילותיי אז אני מקווה שהבהרתי את עצמי טוב יותר.

חבל סטנפורד שאתה שוב נוהג בהכללות, אבי רצון כן כתב היום טור מטופש כמעט כהרגלו וחבל שוב שאתה ממשיך עם הסטיגמות כאשר אני לא ראיתי מילה על הספרדים כאילו הם נתנו תצוגת איכות אתמול, שיחקו אותו דבר. סך הכל איטליה נקלעה למשחק גרוע במיוחד אמש בגלל החיסרון של פירלו, לא חושב שאיטליה דיכאה את הכדורגל בשלב הבתים.

בשנים הקרובות מגיע דור של שחקנים יצירתיים יותר, מחליף לפירלו אולי זה לא זה אבל משהו שאפשר לשחק איתו טוב יותר.

9. xavi6 Member

למיטב ידיעתי נבחרת זה נבחרת ואוהדים זה אוהדים, אם אתה רוצה לדבר על האוהדים-תדבר על האוהדים. אני מדבר על הנבחרת, והנבחרת של ספרד לא פחדה מהנבחרת של איטליה, ולמען האמת-גם לא האוהדים. כולם מאחורי השער, כולם עודדו בטירוף, אני בכלל לא זוכר ששמעתי את הקהל של איטליה.

3 שחקני בית, תסתכל על ברסה ועל ריאל. לריאל יש את בלבואה, סולדדו, קסיאס, ראול, גוטי, והסיבה היחידה שהיא לא בנויה באמת על שחקני בית היא בגלל שהיא משחררת אותם ולא שומרת עליהם כלל. יש לה מחלקת כישרונית ביותר אגב שתייצר עוד הרבה כוכבים לעולם הכדורגל. היא תמיד ייצרה שחקנים לליגה הספרדית. ברסה בכלל עם קבוצה שבנויה על קטלונים ושחקני בית. מסי (מגיל 12), איניסטה, צ'אבי, ואלדס, בויאן, פויול, קרוסאס ושחקנים שעזבו כמו סרחיו, גרסיה ועכשיו ג'יו. כמה כישרונות כאלה אינטר יכולה להגיד שהיא הוציא ב-4 שנים האחרונות? כמה כישרונות כאלה רומא יכולה להגיד שהיא הוציא? או מילאן? יובה טיפה מקדמת אבל לא ברמות כמו בספרד. אתה רואה מושאלים, שלאחר מכן חוזרים (סיסי וסלבה בולנסיה לדוגמא, קרוסאס שעכשיו בהשאלה מברסה בליון ויחזור, סולדאדו שהיה בהשאלה מריאל לאוססונה וחזר). מבחינת כישרונות לא משנה אנגליה או איטליה, קבוצות לוקחות מקבוצות, זה לא אומר שאין להן שלד. תהיה בטוח שגם לאנגליה יש את התותחים הכבדים שלה שבעתיד ייצגו את הנבחרת בכבוד רב. הרי בכל זאת מדובר באימפריית כדורגל, בלי יורו או עם יורו.

10. yonmu Member

אני מדבר בכללי. בספרד אין גישה של "אין מצב שאנחנו לא לוקחים את היורו הזה, צריך להרוג את המאמן אם לא". זה כולל את האוהדים ואת השחקנים.

11. yoni10 Member

צ'אבי, למה לזרוק שטויות לאוויר. ליובה ולרומא יש לא מעט שחקני בית בקבוצה. ליובה לפחות מהעונה הקרובה יהיו יותר מלברצלונה שידועה כאחת שמשקיעה בנוער.

דיברו פה גם על האנגלים שמרבים לגנוב מאיטליה שחקני נוער לקבוצות שלהם לא על הספרדים שלהם לא חסר כשרונות.

12. THE STRETFORD END Member

Nesta

אני לא מכליל אבל אבי רצון ולצערי,הרוב הגדול של אוהדי איטליה שמגיבים פה,חיים כאילו הכל ורוד,הכל מושלם בנבחרת או הכדורגל שלהם,
    הכי יפים,הכי טובים,הכי חזקים וכולם מפחדים רק מהם
    ולא משנה מה המציאות מראה בשטח.
    אני לא יודע מה ממוצע הגילאים שלהם אבל אני בטוח ומקווה בשבילם שזו הסיבה,
    תיכף יהיו כאלה שיקפצו ושוב יקשקשו על יאירות מצידי מבלי להבין שהנסיון חזק הרבה יותר.

נמנעתי מלהגיב פה עד אתמול כי לא היה לי חשק להתווכח עם אנשים שכל משחק משנים את הדעה שלהם,מכתירים מלכים ומורידים לביוב אחרים,
    אבל אי אפשר שלא היה לתת עקיצה אחרי ההדחה של איטליה אתמול והרי זה היופי בכדורגל,זה חלק מהמשחק,מהאהדה ולצערי אי אפשר לעשות זאת פה מבלי שאנשים יעלבו ויתחילו לקשקש,
    שוב,אני מקווה בשבילם שזה הגיל ועם הזמן הם ילמדו אהדה נכונה יותר ובריאה יותר מהי.
    כן אנגליה אפילו לא הגיעה לאליפות,אז מה?
    לא הגענו כי לא הגיע לנו ומי שצחק על האנגלים יותר מכולם אלו היו....האנגלים עצמם,
    אם בשירים(והיום הביא מישהו קטע מהיו טיוב לגבי זה)
    וגם בתקשורת המקומית.

ולקטע המקצועי,
    איטליה היתה רחוקה מלהרשים באליפות הזו,
    אני בדעה שהזכייה שלה בגביע העולם לפני שנתיים השכיחה את התצוגות הלא מלהיבות שלה דאז גם כן
    להוציא את חצי הגמר הבאמת נפלא נגד גרמניה,
    תיכף כמה יקפצו ויגידו שזו מרירות,שזו קנאה,שזה חוסר הבנה ושזו שוב הסטיגמה כנגד הכדורגל האיטלקי
    אבל לא משם באים הדברים שלי,
    אני זוכר איטליה נפלאה עם כדורגל מלהיב בגביע העולם ב 90,
    הגנה חזקה,כמעט בלתי חדירה אבל גם יצירתיות והתקפה,הרבה התקפה,
    איפה הנבחרת של אז ואיפה הנבחרת של השנים האחרונות?עולם אחר!

אם חסרון של שחקן אחד גדול ככל שיהיה ופירלו הוא כזה
    ולאיטליה הגדולה אין עוד כלים לשחק כדורגל אחר,עם מחשבה אחרת אז זו בעיה גדולה,
    על הדשא מבחינת שחקנים ועל הקווים מבחנית המאמן.

ספרד אתמול נכנעה עוד לפני שהתחיל המשחק והעדיפה לוותר על הדרך החופשית יותר של הסיבוב המוקדם שלה,
    ברור כי כשמגיעים ומתמודדים בזירה מול נבחרת במשקל כבד דברים צריכים להשתנות
    והגישה היא זהירה יותר,מחושבת יותר אבל ספרד הרסה לעצמה כשהיתה נגיטיבית ופחדנית גם כן ויותר מדי
    ועדיין אם מישהו עוד ניסה לשחק כדורגל וליזום פה ושם זו היתה ספרד.

13. Andrea21 Member

לעניין אחר,
    אני זוכר שכשאנגליה הודחה בשלב המוקדמות של היורו,אז כמה מנציגי הפורום האיטלקי נכנסו לדיון המתאים לשמוח לאיד.
    אותם נציגים אוימו במחיקת התגובות שלהם ואפילו השעייה מהפורום רק בגלל שהם שמחים לאיד בלי שום תגובה רצינית על המשחק.
    אבל כשאיטליה עפים?פתאום מותר,מזה מותר?חובה!זה חלק מעניין של אהדה פתאום!(נכון סטרטפורד?)
    אבל מילא,לצביעות כבר התרגלתי,זה רק מוכיח שההנהלה פה היא ביזיון.
    תודה רבה.

14. xavi6 Member

איזה שטויות, עובדה שהם היו יותר בלחץ מהאיטלקים לקראת המשחק בגלל העבר שלהם, הם רצו פי כמה וכמה יותר מהאיטלקים ואת רוצים את הטורניר הזה יותר מכל נבחרת אחרת דווקא בגלל שכל טורנרי גדול הם באים במלוא הכישרון ועפים ברבע. אתה ראית אי פעם את טורס בליברפול מתנהג בכזאת אגרסיביות עם שחקני ההגנה של היריבה? אתה ראית אי פעם את וייה מגיב בעצבים ככה אחרי כל פאול קטנטן שעשו עליו? הייתי בטוח הוא יאכל את פנוצ'י במוקדם או במאוחר ומזל שבופון כל שנייה חיבק אותו אחרת גם אותו הוא היה נושך. השחקנים של ספרד רצו מאוד, והיה אפשר לראות את הטירוף שלהם, להגיד שבטורניר הם באים בגישה של "לא נורא טורניר הבא" זה פשוט לא נכון ולא קשור למציאות.

15. THE STRETFORD END Member

Andrea21

ביקורת על ההנהלה יש לי והרבה גם כן,גם בנוגע לזה,
    מוחקים לי לא מעט הודעות כשזה לא מוצא חן בעיניהם ולטעמי זה לא במקום,
    מה לעשות,לא אני קובע את החוקים.
    אני מעולם לא התנגדתי ל"כאסח" חיובי בין מחנות אוהדים,
    אבל יש דרך לעשות זאת גם כן,
    אגב,העקיצה שלי אתמול היתה בדיון חופשי,
    לא נכנסתי לדיון על נבחרת איטליה כי שם אני מניח היה מקום לכתיבה יותר עניינית על המשחק
    ולא נכנסתי לפורום האיטלקי,
    כי כמו שכתבתי,יש דרך לעשות זאת נכון גם כשמדובר בעקיצות אחרי משחק.

אתה בחרת לקשקש,לא נורא,עם הזמן תלמד.