אלופת העולם לשעבר - איטליה

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י Nesta, ‏24/5/10.

1. מראדונה Member

קסאני המגן הימני הכי טוב שיש לאיטליה כבר שנתיים.חבל שהוא בחוץ.
    אבל הכל היה צפוי,חוץ מרוסי אולי, כי עכשיו מלבד די נטאלה כולם מספרי 9. קוואליירלה הוא לא חלוץ רחבה,אבל הוא פשוט לא טוב מספיק לטעמי.

2. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם השחקנים הללו הם אלו שינופו בסופו של דבר אז ליפי עשה החלטה נכונה למעט ג'וזפה רוסי. כל מאמן אחר היה מנפה את קאמורנסי אך חבל שאצל ליפי שיקוליים אישיים נלקחים בחשבון. הניסיון של קאמוראנסי לא חשוב כלל אם הוא כבר גמור ואין אפילו סיכוי קלוש ששיראה משהו חיובי.הארגנטינאי היה אמור להחתך במקום האמריקאי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx.
    חבל שקסאני יחתך ככל הנראה. זמברוטה ומאג'ו יהיו באנקרים בהגנה כך שהדילמה היא בין קסאני לקרישיטו שלדעתי שווים למרות שקרישיטו יכול לשחק רק בצד שמאל.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/6/10
  3. cazzo Il Capocuoco

כרגע רוב אמצעי התקשורת מדווחים שקוואליארלה אכן נשאר, כמו שיותם כתב. הערב תבוא ההודעה הרשמית.

4. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם אני צריך להיות הסניגור של קוואליירלה במשפט שמתנהל בינו ובין רוסי, אני רוצה לקרוא בבקשה לעד הבא שלי: uri, מומחה לביצועי הקאלצ'טורי ביוטיוב. העד מתבקש להביא מצגת ויזואלית שמציגה את יכולתיו של קוואליירלה בבעיטות מרחוק. תודה מראש.

לרוסי אכן יש יתרון קטן ביצירתיות, אבל זה עדיין יתרון קטן ולדעתי קוואליירלה שחקן טוב יותר. יש סביב רוסי איזשהו הייפ מוזר שאני אישית מסרב לזרום איתו. גם, עם עזיבת זלאטן, אני לא חושב שיש בליגה שחקן טוב יותר מקוואליירלה בייצור שערים מכלום. אני לגמרי תומך בליפי בבחירה הזאת.

מראדונה - גם יאקווינטה וגם קוואליירלה לא חלוצי מספר 9 קלאסיים. הם יודעים לרדת אחורה ולצדדים והתכונות שלהם מעט שונות מאשר אלו של פאציני וג'ילארדינו.

5. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אני לא התרשמתי כל כך מקוואליירלה (השתמשתי בקופי פייסט פה, אני בחיים לא אזכור את שמו) במשחקים שצפיתי בו במדי נאפולי, אבל אולי זה קשור לסגנון בה משחקת התקפת נאפולי הלא זורמת. ככה או ככה, על פניו עושה רושם שאיטליה צריכה שחקן בסגנון שלו.

6. מראדונה Member

זה גם קשור לסגנון של נאפולי,ראיתי כמה משחקים שלהם בתחילת העונה והוא שיחק שם חלוץ חוד בודד.הוא פשוט אבוד ככה. קוואליירלה שוחה ברחבה.

טכניקה נדירה,יכולת פיזית מצויינת,פצצות מרחוק,יודע להחזיק כדור בצורה טובה...
    יודעים מה - שיהיה.

אם איטליה יהיו במצב קשה בדקות ההכרעה תמיד טוב שחקן שיודע לכבוש שער מכלום, כמו שרוקו ציין.אני מוכן להתפשר על שיתוף שלו רק בדקות האחרונות !

7. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני כמובן גם במחנה של קוואליירלה.

8. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי, לנוכח הסגל הקיים במידה וג'וזפה רוסי ינופה, קוואליירלה צריך לפתוח באגף ימין והוא הכי ראוי לכך יותר מכל מתחריו (יאקווינטה, קאמוראנסי, פפה וקוסו). גם אם ליפי יחליט לפתוח עם יאקווינטה אינני אתנגד אך קוואלירלה יותר יעיל ממנו באגף בעוד שיאקווינטה מוכיח את עצמו כחלוץ מרכזי, שם כבר נמצאים ג'ילארדינו ופאציני. אנחנו (וליפי) היינו יכולים לחסוך כאבי ראש ולהנות מהתקפה חייתית אם קסאנו ומיקולי היו מוזמנים.

אני מבין שעוד מעט אמור להתפרסם הסגל הסופי והחמישה שארצה שייחתכו כדי שהנאציונאלה תהיה הכי טובה שאפשר הם: סיריגו, פפה, קאמוראנסי, קוסו ובוריילו. אולי זה נראה מוזר או מגוחך שכתבתי שארבעה שחקני התקפה צריכים להחתך אך יש מספיק שחקנים כשרוניים לעמדות האלו- די נטאלה, יאקווינטה רוסי וקוואלירלה לאגפים וג'ילארדינו, פאציני ויקווינטה בחוד.

9. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הסיבה שליפי מעקב את פרסום הרשימה היא פציעה של מאורו קאמורנסי. הצוות הרפואי עושה מאמצים, כנגד הזמן שלוחץ, לגלות את חומרת הפציעה שאולי תשפיע על ההחלטה של ליפי.

10. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: רשמי: סיריגו, קסאני, קוסו, רוסי ובוריילו נופו מהסגל הסופי.

* מאורו קאמורנסי יעדר כשבועים.

-----------------------

אני חייב להודות שאני מופתע לדעת שליפי ויתר על קסאני. אני חושב שנכון לרגע זה הוא טוב יותר הן ממאג'יו והן מקרישיטו. נכון שאין ביכולתי לבקר את ההחלטה הזו של ליפי, מהסיבה שהוא רואה באימונים מה שאין באפשרותי לראות, ובכל זאת נדמה לי שמה שליפי יכל לראות מול קבוצות מהסריה D אינו מספיק על מנת להכריע. אני חושב שאת היתרון של קסאני על מאג'יו אפשר יהיה לראות רק כאשר איטליה תפגוש את התקפות של נבחרות כמו ספרד, ברזיל או ארגנטינה. בכל מקרה אני שוב אדגיש את אי שביעת רצוני מכך שלהבדיל מנבחרות אחרות איטליה לא ערכה אף משחק אימון מאתגר לפני ההחלטה. לא על מנת שלי תהיה הזדמנות לבקר את ליפי, אלא כדי שליפי עצמו יוכל ללמוד יותר, כשעוד אפשר לשנות.

נערך לאחרונה ב: ‏2/6/10
  11. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

סגל איטליה הסופי:

שוערים: ג'אנלואיג'י בופון (יובנטוס), מורגן דה סנקטיס (נאפולי), פדריקו מארקטי (קליארי).

הגנה: סלבטורה בוקטי (ג'נואה), לאונרדו בונוצ'י (בארי), פאביו קנבארו (יובנטוס), ג'ורג'ו קייליני (יובנטוס), דומניקו קרישיטו (ג'נואה), כריסטיאן מאג'ו (נאפולי), ג'אנלוקה זאמברוטה (מילאן).

קישור: מאורו קמוראנזי (יובנטוס), ג'נארו גאטוזו (מילאן), אנדראה פירלו (מילאן), דניאלה דה רוסי (רומא) קלאודיו מרקיזיו (יובנטוס), אנג'לו פאלומבו (סמפדוריה), ריקרדו מונטוליבו (פיורנטינה), סימונה פפה (אודינזה).

התקפה: אלברטו ג'ילארדינו (פיורנטינה), אנטוניו די נטאלה (אודינזה), פאביו קוואליירלה (נאפולי), ג'אמפאולו פאציני (סמפדוריה), וינצ'נזו יאקווינטה (יובנטוס).

נציג אחד בלבד לרומא העונה, מתי הפעם האחרונה שזה קרה?
    וחוץ מקסאני, הייתי די מדויק. ליפי הזה צפוי...

ההרכב הצפוי, לדעתי, אם הולכים על 4-3-3:

-----------בופון
    מאג'ו, קנבארו, קייליני, זמברוטה
    -----דה רוסי, פירלו, מרקיזיו
    יאקווינטה------------די נטאלה
    -----ג'ילארדינו/פאציני

12. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפחות למשחק מול מקסיקו ליפי צפוי לעלות כך:

----------------בופון----------------
    זמברוטה--קייליני--קנבארו--מאג'ו
    ----------דה רוסי---פירלו----------
    די נאטלה----מרקיזיו----יאקווינטה
    -------------ג'ילארדינו------------

13. N כמוני Member

חבל שליפי ויתר על קסאני לדעתי הוא אפילו היה צריך לפתוח בהרכב איטליה. עם כל שאר הניפויים אני עוד יכול לחיות
    לגבי קמורנאזי אני חושב שבאמת הוא יכול לתרום מהניסיון שלו. יש לו מקום בנבחרת כשחקן ספסל,ואני לא חושב שצריך בכלל להוושת בינו לבין רוסי, כי גם אם רוסי היה נשאר הם הם לא היו משחקים על אותה משבצת. איטליה לא הנבחרת היחידה שמשחקת משחקי אימון מול נבחרות לא רציניות, גם ספרד,ברזיל ועוד נוהגות כך.
    חבל שההתאחדויות מעדיפות את הכסף על ההצלחה המקצועית.

14. cazzo Il Capocuoco

לפי התקנון של פיפ"א, אם הפציעה של קמוראנסי באמת קשה, אפשר יהיה להחליף אותו 24 שעות לפני המשחק נגד פרגוואי.

ככה שאני אופטימי בנוגע לזה.... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

15. The_Arsenal Member

ליובה הייתה עונה עד כדי כך מוצלחת שמקנה לה 5 (!) נציגים בהרכב? המצב בנבחרת עד כדי כך גרוע?