אלופת העולם לשעבר - איטליה

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י Nesta, ‏24/5/10.

1. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

קרישיטו החל את הקריירה בתור בלם והיה בינוני בלבד ולכן הועבר עם השנים לעמדת המגן/קשר השמאלי. פאלומבו קשר אחורי שלעיתים נדירות מאוד משחק בתור בלם (לא קרה העונה, אבל קרה מספר פעמים בעונות קודמות) ויש סיבה לכך שהוא משחק תמיד בתור קשר אחורי. אני חושב שאתה ממעיט ביכולתו של קנאברו אם אתה מתעקש להציע לעמדה שלו כל מיני שחקנים שהניסיון שלהם בעמדה הזאת מגוחך, בטח בשביל ללכת ולהיות מתופקדים שם במונדיאל, שההכנות אליו אורכות בין שנתיים ל-4. זה לא הזמן למשחקים הזויים. קנאברו הבלם הפותח ובצדק. הוא עדיין בלם טוב והחוזק המנטלי שהוא מעניק לנבחרת לא ניתן להחלפה.

המשחקים מול קבוצות מהסרייה D פחות באים לבחון יכולת מול היריבה, אלא יותר את הדינמיקה הפנימית בתוך הנבחרת והמערך הנתון. ליפי צוטט כאן כמי שמתלהב מהתנועה של מארקיזיו למשל - במשחקים כאלה אפשר לבחון את זה. תנועה טובה היא תנועה טובה לא משנה מול מי אתה משחק. יש כמובן גם עניין של בניית תיאום - כל דקה של מאג'ו לצידו של קנאברו נותנת לשניים הזדמנות להכיר אחד את השני טוב יותר. זה לא משנה אם החלוץ שרץ מולך הוא זה של נבחרת ספרד או זה של סטימה טורינזה - קנאברו ומאג'ו עדיין צריכים לצעוק אחד לשני ולתאם ביניהם עניינים וזאת הזדמנות טובה לעשות זאת. משחקים רציניים יותר יגיעו בהמשך - כפי שצויין בלוח הזמנים של הנבחרת.

באחת ההודעות הקודמות שלי בדיון הזה אמרתי שיש לי תחושה שחוסר הודאות לגבי המערך של ליפי נובע מרצון שלו להכליל איכשהו את מארקיזיו. הציטוט שלו שהביא אורי די תומך בהשערה הזאת.

gonzo18, די-נטאלה סוג של באנקר בהרכב והוא שחקן התקפי לכל דבר. זה כבר כמעט בודאות מבטל אפשרות שנראה שני קיצוניים שעוזרים לצופף את מרכז השדה. אלא אם הקיצוני השני יהיה קאמורנסי, מה שלא סביר, הקיצוני שמקביל לדי-נטאלה (השמאלי) יהיה מישהו שיודע לעשות הגנה, אבל יותר במובן של ללכת אחורה ופחות בקטע של לזוז לאמצע ולצופף. בקיצור, ההימור שלך מעניין, אבל לא כל-כך סביר.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏31/5/10
  2. gonzo18 Member

אם יורשה לי מכיוון שזה מונדיאל ראשון שלי בלעדיו, בלי שום קשר לדיון, פעם אני זוכר שלמרות שאינני אוהד איטליה הרגשתי צמרמורת כשראיתי את האיש הזה עולה על הדשא ושר את ההמנון.
    http://zonamilan.blogs.francefootball.com/album/maldini/maldini_10.3.Xxx

איפה הימים ההם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏31/5/10
  3. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

איפה היית ב-2006? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

אם כבר מעט אוף טופיק, הנה קטע קלאסי שכיף להיכנס איתו לאווירה:

4. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

פירלו, טוטי, דל פיירו, פיורה, קסאנו ... איזה הבדל הא...

5. cazzo Il Capocuoco

לאבי מלר יש מתחרים על הביצוע של השיר....

נערך לאחרונה ב: ‏31/5/10
  6. gonzo18 Member

אם כבר הפכתי את הדיון לאוף טופיק ,אז הנה הסגל של איטליה במונדיאל 98, לדעתי הנבחרת האיטלקית המוכשרת ביותר בהיסטוריה ( אני זוכר שרעדו לי הביצים מהנבחרת הזאת):

GK Francesco Toldo 2 December 1971 (aged 26) 6 Fiorentina
    2 DF Giuseppe Bergomi 22 December 1963 (aged 34) 78 Internazionale
    3 DF Paolo Maldini 26 June 1968 (aged 29) 88 Milan
    4 DF Fabio Cannavaro 13 September 1973 (aged 24) 14 Parma
    5 DF Alessandro Costacurta 24 April 1966 (aged 32) 54 Milan
    6 DF Alessandro Nesta 19 March 1976 (aged 22) 12 Lazio
    7 DF Gianluca Pessotto 11 August 1970 (aged 27) 4 Juventus
    8 DF Moreno Torricelli 23 January 1970 (aged 28) 6 Juventus
    9 MF Demetrio Albertini 23 August 1971 (aged 26) 57 Milan
    10 FW Alessandro Del Piero 9 November 1974 (aged 23) 19 Juventus
    11 MF Dino Baggio 24 July 1971 (aged 26) 46 Parma
    12 GK Gianluca Pagliuca 18 December 1966 (aged 31) 34 Internazionale
    13 MF Sandro Cois 9 June 1972 (aged 26) 1 Fiorentina
    14 MF Luigi Di Biagio 3 June 1971 (aged 27) 13 Roma
    15 MF Angelo Di Livio 26 July 1966 (aged 31) 21 Juventus
    16 MF Roberto Di Matteo 29 May 1970 (aged 28) 32 Chelsea
    17 MF Francesco Moriero 31 March 1969 (aged 29) 3 Internazionale
    18 FW Roberto Baggio 18 February 1967 (aged 31) 48 Bologna
    19 FW Filippo Inzaghi 9 August 1973 (aged 24) 4 Juventus
    20 FW Enrico Chiesa 29 December 1970 (aged 27) 6 Parma
    21 FW Christian Vieri 12 July 1973 (aged 24) 8 Atlético Madrid
    22 GK Gianluigi Buffon 28 January 1978 (aged 20) 2 Parma

7. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: עכשיו זה רשמי: צ'זארה פראנדלי מונה למאמן הנבחרת.
    פראנדלי יחל את עבודתו מיד לאחר סיום דרכה של איטליה במונדיאל (בתקווה שתגיע הכי רחוק שאפשר) כשמוקדמות היורו כבר באופק. פראנדלי בן ה- 52 חתם על חוזה לארבע שנים הקרובות.

8. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

יאללה חבר'ה, שיהיה לנו מונדיאל מהנה ושמח. מי יתן ונזכה לראות את פאביו מנשק את הגביע פעם נוספת ובכך משתיק את כל המקטרגים בעולם. הטיסה שלי יוצאת ב- 01:20 ככה שבעוד כחצי שעה אני כבר צריך לנסוע לבן גוריון. אני מצטער שלא אוכל לקחת חלק ולהנות מהדיון האיטלקי הנהדר פה. אחזור יום אחרי גמר המונדיאל. ההמנון כבר מתחיל להתנגן בראש... כבר לא יכול לחכות. מבטיח (בתקווה) לחפר על כך עם תמונות מהרחובות הצוהלים בדרא''פ, וגם מתוך שלל האיצטדיונים. שיהיה לסקוודרה שלנו בהצלחה.

Avanti ragazzi! Forza Italia! :aaa15:

9. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

בקרוב מאוד ליפי יפרסם את שמות חמשת השחקנים שינופו מהסגל והלחץ בקירבת הנבחרת גבוה מאוד. על-פי הדיווחים סיריגו וקוואליירלה כמעט בודאות בחוץ, כששלושת המנופים הנוספים יגיעו מתוך רשימה שכוללת את קסאני, בוקטי, מונטוליבו, קוסו, רוסי, בוריילו ופאציני. ההשערה היא שקסאני, קוסו ובוריילו פייבוריטים להיות מנופים.

אפשר להבין את הניפוי של סיריגו שהוא בקלות חסר הניסיון מבין ארבעת השוערים, אבל קצת מעצבן אותי לראות את קוואליירלה נפרד לשלום מהסגל. הקרדיט הגבוה שליפי נותן למאג'ו אמור להיות בעוכריו של קסאני, כשהשיקול של ליפי ברוב המקרים נוגע לורסטיליות, משהו שקסאני לא יכול להעניק (מגן ימני נטו, בניגוד למאג'ו שיכול לשחק בעמדות התקפיות יותר). ההעדפה של קאמורנסי על קוסו גם מעט מעצבנת, כי כאן ההעדפה נובעת אך ורק משיקולי ניסיון, כשקוסו גם מגוון יותר טקטית לטעמי וגם היה טוב יותר העונה במדי קליארי. עצם העובדה שפאציני מוזכר כמועמד להיות מנופה מחרפנת אותי ואני מקווה שליפי יעשה את המעשה הנכון וינפה את בוריילו. כמו שאמרתי בפורום האיטלקי - אני חולה על בוריילו, אבל ג'ילא ופאציני פשוט טובים ממנו. ניפוי של מונטוליבו = אלוהים ישמור.

הימורים שלכם? העדפות אישיות?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏1/6/10
  10. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא רוצה להמר על מי שינופה מהסגל, אני רק מקווה שליפי הפעם יתנהג כמו מאמן על וישאיר את השחקנים שהנבחרת באמת זקוקה להם.
    מונטוליבו ופאציני חייבים להישאר, שניהם נתנו עונה מצוינת בקבוצות שלהם, ושניהם רעבים להוכיח את עצמם באצורי. מונטוליבו לדעתי היה צריך להישאר בסגל הסופי של המונדיאל הקודם, אבל ליפי בחר שלא, באותו זמן אפשר היה להבין אותו כי לאיטליה היו הרבה קשרים יצירתיים באותה תקופה. אבל כיום, הנבחרת שלנו זקוקה לכל שבריר של כישרון ויצירתיות בסגל, בנוסף לפירלו ודה רוסי, מונטוליבו הוא הכי יצירתי מבין כל הקשרים בסגל, ואם זה היה תלוי בי הייתי פותח איתו יחד עם פירלו ודה רוסי, למרות שאין אף אחד משלושתם שמתפקד כגרזן.
    לגבי פאציני, הבחור הוכיח את עצמו ובגדול מאז שעזב את פירונטינה, הוא לא מפסיק לכבוש, וליפי אפילו צריך לתת לו לשחק בהרכב הראשון, אם גם הוא ינופה, אז באמת נהיה בבעיה רצינית.

נערך לאחרונה ב: ‏1/6/10
  11. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

סיריגו - זה לא שמרקאטי או דה-סנקטיס הולכים לשחק במונדיאל, אבל סיריגו נשמע כמו האופציה הכי פחות טובה לספסל.
    קוסו - עם כל הכבוד, לא מתאים לרמות האלה, למרות הורסאטיליות שלו בעמדות ההתקפה, נגד נבחרות גדולות הוא לא אפקטיבי (לא שהמקביל שלו, קמוראנזי יהיה אפקטיבי, אבל הדחה שלו לא באה בחשבון מבחינת ליפי).
    בוריילו - קוואליירלה מסוגל לשחק באגפים ואילו בוריילו די מוגבל באמצע. הוא חלוץ טקטי מאוד וזה יכול לעזור לנו, אני אישית הייתי מנפה את יאקווינטה אבל זה נראה בלתי אפשרי.

את הבאים קשה לבחור - ניפוי של מונטוליבו לא בא בחשבון, ניפוי של בוקטי ישאיר רק גיבוי של בונוצ'י בהגנה וזה עלול להיות מסוכן מדי עם השבירות של קייליני, ניפוי של קסאני עלול לעלות לנו ביוקר כי מדובר על שחקן שיכול למלא את התפקיד בשני האגפים. זה משאיר הדחה כמעט בטוחה של רוסי, שנתן עונה נחמדה במדי ויאריאל אבל בכל זאת, אני מעדיף שחקנים מאיטליה (העדפה שהיא נטו לא מקצועית, אבל זה גדול ממני...). האחרון, בלית ברירה ואם לבחור מהרשימה, יהיה בוקטי, אבל זה באמת לא בלב שלם.

12. 亚历山大帕托 Member

אני מהמר שאלה יהיו קסאני, קוסו ובוריילו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏1/6/10
  13. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה עדיין לא רשמי, אבל ישנן שמועות חזקות מאוד שחמשת המנופים הם סיריגו, קסאני, קוסו, ג'וזפה רוסי ובוריילו.

אם זה נכון, קוואליירלה יהיה איתנו במונדיאל :aaa021:

14. cazzo Il Capocuoco

איזה טיפשות זאת תהיה להדיח את ג'וזפה רוסי החוצה. אם אין לנו, לא מיקולי, לא באלוטלי, לא קסאנו, אז לפחות איזה ג'וקר שייכנס בעת צרה למשחק, שחקן שיכול להפתיע את ההגנת היריב במהלך אישי או בעיטה מרחוק.

15. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

מוזר לי שהוא עומד להיפטר מהשחקן היחיד שהיה שווה משהו בגביע הקונפדרציות. מקווה שתהיה כאן הפתעה חיובית.