אלופת העולם חיה ונושמת!

הנושא בפורום 'פורום יורו 2008' פורסם ע"י cazzo, ‏17/6/08.

1. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

עם כל הכבוד כולנו יודעים שאייאקס זו רק מקפצה ארזhttp://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

אגב הצייד, יובה בכלל מעוניינת בו.

2. 亚历山大帕托 Member

הרכב מספיק טוב ומוצדק.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/6/08
  3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

גם לאיטליה/צרפת יש הרכב מספיק טוב כדי לנצח את רומניה... לא אומר כלום ההרכב. גם אם רובן וואן פרסי לא היו פותחים היה אפשר לנצח, בדיוק כמו שאפשר להפסיד.

4. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

9 שינויים מההרכב שפתח במשחק החשוב מבחינתם מול צרפת. נקווה רק שהרצון של המחליפים להוכיח את עצמם יעשה את ההבדל. אבל מה אני מדבר בכלל, יש לנו עוד צרפת לנצח, משהו שלא עשינו כבר 30! שנה.

5. Jack Wilshere Member

אני מקווה שואן פרסי יוחלף במחצית. הוא לא מסוגל לשחק יותר ממחצית מבלי להיפצע.

6. תומר22 Member

ההרכב הצרפתי להערב (עפ"י הל'אקיפ): קופה; קלרק, גאלאס, אבידאל, אברה; טולאלן, מאקללה, גובו, ריברי; הנרי ובנזמה.

ויירה עדיין פצוע, תוראם משלם את המחיר על היכולת העלובה מול הולנד וכך גם סניול ומאלודה. אבידאל ישחק כבלם, גובו יתחיל כקשר בצד ימין וריברי בצד שמאל (כמו בבאיירן). אם אכן תוראם לא יפתח בהרכב, אז סרט הקפטן יעבור לתיירי הנרי.

7. Igi Member

סאניול לא פותח בגלל פציעה?
    בכל מקרה, הרכב טוב של הליצן בהתחשב למה שיש. למרות שלא ממש התרשמתי מגובו מול ההולנדים. מה שכן, אבידאל לא רע בכלל בתור בלם ועדיף על תורהאם הכבד.

8. Riki Member

נקווה שהוא לפחות יתאמץ להצדיק את הסרט... מאכזב ככל שיהיה הטורניר הזה מבחינתו.

9. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אין לי הרבה מה לומר למעט שלל איחולים לאיטלקים הנהדרים (גם בפורום). נצחו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

10. y56kh Member

דווקא כדאי לא לפתוח איתו ולהכניס אותו במחצית השנייה לפי מצב הדברים
    למרות שספרד בטח רוצים שהולנד ישחקו עם ההרכב הרביעי ( http://www.asoccer.co.il/forum2/html/emoticons/tongue.Xxx ) שלהם

11. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aaa021:

מבחינה מקצועית, רק דבר אחד עובר לי בראש. כל עוד יש לו כוח לשחק, אסור להוציא את קסאנו. גם אם במשך 70 הדקות הראשונות הוא ייגע רק פעמיים בכדור ולא יהיה קיים במשך כל המשחק - לא מוציאים אותו. קסאנו זה שחקן של הברקות שבכל רגע נתון יכול לתת את הבישול שיתן לנו שער מיוחל.

עוד קצת יותר משעה... שיגיע כבר!

12. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחחח ההתרגשות... רומניה חייבת לבוא היום למשחק הזה בגישה חיובית, ללחוץ על הדוושה מהפתיחה ולעשות את העבודה. זה אפשרי. עשינו את זה כבר מול הרכב חזק יותר של הולנד במשחק שהיה חשוב גם להם, אין סיבה שלא נעשה את זה גם היום. רובן, ואן-פרסי, אני לא מתרגש מהשמות האלה, המשחק הזה הרבה יותר חשוב לנו וזה לבד אמור להכריע את הכף לטובתנו.

יאללה ממליגה! :aaa021:

13. cazzo Il Capocuoco

רגע, הוא לא משחק בקבוצה שאתה אוהד?

14. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הגאזטה: בופון, זמברוטה, פאנוצ'י, קייליני, גרוסו - דה רוסי, פירלו, גאטוזו - פרוטה - קסאנו, טוני.

15. Joel Gion Member

בופון; זמברוטה, פאנוצ'י, קייליני, גרוסו, דה רוסי, גאטוסו, פירלו, פרוטה, קסאנו וטוני

ההתרגשות מטורפת, הלב דופק כמו משוגע ובכלל מבחינה אישית נראה כאילו האפטר הזה היום בא לי משמיים. בבקשה שיתנו לי עוד לילה אחד בלתי נשכח מול הצפרדעים המסריחים. FORZA RAGAZZI!