אלופת העולם חיה ונושמת!

הנושא בפורום 'פורום יורו 2008' פורסם ע"י cazzo, ‏17/6/08.

1. אחד_מנתניה Member

מה כל כך הזוי בהרכב שפתח מול הולנד? בהגנה, הטעות היחידה היתה להשאיר את גרוסו על הספסל. מאטרצי היה הבלם הכי מנוסה בנבחרת אחרי פציעתו של קאנברו. בארצלי היה מצויין לאורך כל שלב המוקדמות. זאמברוטה הוא באנקר בנבחרת גם אם ליפי, קאפלו וסאקי ביחד היו עומדים על הקווים, כי אין מישהו עדיף עליו, הן במבחינת הניסיון והן מבחינת היכולת.

בקישור דונאדוני טעה כשעלה עם השלישייה של מילאן - אבל משחק לאחר מכן הוא תיקן את טעותו והושיב את אמברוסיני וגאטוזו על הספסל, כשפירלו באנקר ובצדק.

בהתקפה דונאדוני עלה עם השלישייה שהוא רץ איתה לאורך כל המוקדמות, למה לשנות משהו שכבר הצליח? ובלי קשר לזה, דל פיירו פתח מול רומניה, משהו השתנה?
    צודק אתה באמת לא מומחה . גם אם מיקי בוגנים היה המאמן של הנבחרת, ג'ילארדינו בחיים לא היה מוזמן. אתה שומע את עצמך?! ג'ילארדינו !? איפה אינזאגי, נותן בראש לאיזה דוגמנית חדשה שהוא הכיר, קרוב לוודאי. בכושר הנוכחי לאינזאגי אין מקום בהרכב, מינימום לעלות כמחליף ל-20-25 דקות. לא אבדה גדולה.
    מונטוליבו, יש לי ספק כמה כבר ראית אותו משחק, נו מילא. הזמן שלו עוד יגיע, הוא כרגע צעיר ולא מנוסה מידי. מה גם, יש שחקנים שבמילא היו מועדפים עליו. פירלו, אקווילאני, פרוטה...
    כאן אתה צודק, כבר הרחבתי על זה בדיון המשחק.
    חילוף מצויין, גרוסו ההתקפי במקום מאטרצי הגרוטאה. לא מבין איפה הבעיה כאן?
    די נטלה לא היה יותר טוב מקאמורנסי, חילוף לגיטימי.
    על תשכח שאיטליה עלתה מבית שכלל את צרפת, סקוטלנד, אוקראינה, גרוזיה. הבית הכי קשה במוקדמות ועוד מהמקום הראשון !

נערך לאחרונה ב: ‏17/6/08
  2. Mr.Eko Member

המשחקים המעניינים ביותר במחזור הזה.
    אם הולנד תפסיד אז צרפת ואיטליה צריכות להאשים רק את עצמן ולא את אף אחד אחר. המשחק בין צרפת לאיטליה צפוי להיות משחק מצויין,אם תנתן לי אפשרות לבחור מי מבין השתיים צריכה להיות בשלב הבא אז זאת איטליה ולא צרפת עם הליצן. רומניה אני מעדיף שתלך הביתה,לא אוה את הנבחרת הזאת. אבל משום מה יש לי הרגשה כזאת שצרפת תצטרף להולנד ברבע הגמר.

יצא לי לקרוא ידיעות על כך שדונאדוני מתכוון להושיב את פירלו ודל פיירו על הספסל,את הספסול של דל פיירו אני איכשהו מבין אבל פירלו?!?!?!!?!?! יש שמץ של אמת בידיעות האלה בכלל? המאמן הזה השתגע. הוא מוציא את פירלו הוא מוציא את הסיכוי היחיד שלו לדעתי להוציא משהו מהמשחק הזה. כמו כן,הייתי מאוד שמח לראות את די נטאלה בהרכב,השחקן הזה מאוד הרשים אותי נגד הולנד.

3. y56kh Member

בית המוות מצדיק את השם שלו סוף-כל-סוף שהוא יכול להוציא להרוג את אלופת העולם וסגניתה (דבר חזר תקדים נראה לי שאלופת עולם אירופאית מודחת בשלב הבתים של היורו)
    הולנד לרות הניצחונות המרשימים עדיין יש לה תדמית של לוזריות ותיקו/הפסד לרומניה אומר שהם עולים אבל נהרס להם מומנטום ובשביל לשמור על המומנטום הז שהם הרוויחו לדעתי הם יכסחו את הרומנים ויתנו לשיחזור גמר המונדיאל לעשות את שלו.

כמו בגמר המונדיאל גם פה ילכו לפנדלים
    עד אז משחק בינוני מצד שני הנבחרות-משחק הגנתי שיגמר 0-0 מקסימום 1-1
    בשביל שזה לא יקרה אחת הנבחרות צריכה ליזום ומה שתיזום היא זו שתשיג יתרון

4. gal672 Member

האיטלקים לא מספיק טובים
    מאחת ההגנות הטובות ביותר הם הפכו להגנה פרוצה
    מוטו הסתובב חופשי ברחבה האיטלקית במשחק הקודם כאילו הוא בטיילת.

לצרפתים לדעתי יש את היכולת להתעלות למרות המאמן הלא יוצלח שלהם.
    יש להם כרגע בעיות בהתקפה בעיקר בגלל הטיפשות של דומנאק שהשאיר את טרזגה בבית.
    מתוך החלוצים שכן הוזמנו הוא צריך לפתוח עם בנזמה והנרי.
    רק שלא יעשה שוב את הטעות ויפתח עם אנלקה הוא יותר מזיק ממועיל.

לדעתי צרפת מנצחת ועולה
    רומניה תסיים בתיקו 0 עם הולנד

5. Giallorossi Member

אנ לגמרי פסימי בנוגע למה שיהיה היום, לדעתי רומניה תנצח את הולנד ויעלו לרבע הגמר.
    עם זאת, איטליה חייבת לנצח את צרפת כדי לשמור על הכבוד כאמור, ואחרי זה נקווה לטוב.

FORZA ITALIA.

6. JR-Riquelme Member

לרומניה הפרש שערים טוב הרבה יותר מצרפת... אז ניצחון צרפתי ותיקו של הרומנים לא יספיק לצרפת

עריכה: שכחתי שצרפת השיגה תיקו במחזור הראשון...
    אז הסיכוי של כל נבחרת לעלות הוא מעולה, כמובן בתקווה שהולנד לא יפתחו רגליים ואני לא מאמין שיעשו זאת.

ההרגשה שלי שצרפת עולה בסופו של דבר, רומניה לא תתמודד עם הלחץ, אבל כך או כך צרפת הולכת להיות מודחת נגד ספרד בשלב הבא

7. juventiner Member

אני מזכיר לך שלצרפת נקודה אחת, לרומניה 2 נק'.
    במקרה של ניצחון צרפתי ותיקו רומני:
    הולנד - 7 נק'
    צרפת - 4 נק'
    רומניה - 3 נק'
    איטליה - 1 נק'

:::עריכה:::
    עכשיו ראיתי שערכת.

8. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אחד מנתניה צודק לחלוטין וטל הוכחת שאתה לא בקיא בכלל במה שקורה באיטליה ושלא יודעים משהו עדיף לא לדבר סתם. מונטיליבו הושאר כי אקווליני עדיף עליו עדיין, ג'ילארדינו? אתה רוצה שנעיף דגל לבן עוד לפני שהגענו לאליפות? פיפו זה כמו דל פיירו, ג'וקר יעיל מאוד מהספסל ולא יותר מזה.

אני מקווה מאוד שאקווילני יפתח במקום פרוטה, די נטאלה במקום קאמורנסי וקאסנו במקום דל פיירו. לנסיך של יובה אין מקום בהרכב הפותח והגיע הזמן שהתקשורת האיטלקית תפסיק עם הקמפיין המגוחך הזה. לא מאמין באמת שפירלו יודח מההרכב ואני מצפה לראות את בופון, גרוסו, פאנוצ'י, קייליני, זמברוטה, פירלו, דה רוסי, אקווילאני, די נטאלה, קאסנו וטוני.

סך הכל קאמורנסי לא נראה רע כל כך מול רומניה אבל אני חושב שאפשר לנצל את האיכויות של די נטאלה יותר, הוא לא היה הבעיה של איטליה מול הולנד והקמפיין של דל פיירו עושה לו עוול מסוים.

אין מה להאשים את הולנד, אנחנו אמנם בתסריט דומה ל-2004 אבל הדברים מעט שונים מאז. כולי תקווה שההולנדים כן ייבחרו להיות ספורטיבים ויילחמו ברומנים בשביל הספורטיביות וכן, גם בשביל המשרה של ואן באסטן יום אחד במילאן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx (לא שאני חושב שזה ייקרה אבל אם צ'זרה אמר אז אולי הוא יודע..)

כמו שאחרים חזרו לפניי אני רוצה ניצחון על הצרפתים קודם כל בשביל הכבוד וחלאס הגיע הזמן לנצח אותם ולא בפנדלים. לראות את הפרצוף של דומנק מפסיד גם יעשה לי טיפה טוב גם במחיר של הדחה כואבת.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/6/08
  9. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הרפתקני למדי. מי יעשה הגנה... חייב להיות איזון. אם אתה מוותר על קאמורנסי, אז צריך להיות עוד קשר הגנתי.

10. cazzo Il Capocuoco

E CHI NON SALTA E UN FRANCESEEEEE
    OH OH OH OOOOHHH!!!!!PO PO PO!!!
    :aaarse:

11. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

לא ממש התרשמתי מהמשחק ההגנתי גם ככה של קאמו במשחק מול הרומנים, חייבים לנצח את הצרפתים ולכבוש. פירלו ודה רוסי יספיקו שאקווליני יתמוך בהם טיפל'ה.

12. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

האלקטיות הטקטית של קאמורנסי לא בא לידי ביטוי מול רומניה כיוון שאלה כמעט ולא תקפו, אל נא לשכוח שאנחנו משחקים מול צרפת היום. זו תהיה טעות לבנות את ץוכנית המשחק רק לפי דרישותינו בלי להתחשב בקשיים שתערים עלינו צרפת.

13. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

ההרכב הרשמי !

סטקלנבורג

דה קלר, בומה, הייטנחה, בולארוז
    אנגאלר, דה זיוו
    רובן, אפאליי, ואן פרסי
    הצייד

קלאאאסס יאן!!!!!!!! סוף סוף.

14. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

את ואן דר סאר לא שמת מרקו? שכח ממילאן!:(

15. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

מי צריך את מילאן שיש את אייאקס ? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

שכחו מהצייד !