אלופת העולם חיה ונושמת!

הנושא בפורום 'פורום יורו 2008' פורסם ע"י cazzo, ‏17/6/08.

1. אחד_מנתניה Member

מדברים על ההצלה מבנזמה, לא?

2. cazzo Il Capocuoco

כמו נגד רומניה, לשוער גדול יש הרבה רפלקסים ותחושות בטן.

3. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

באליפות מהסוג הזה מספיק משחק אחד בינוני ואתה בחוץ. איטליה כבר קיבלה את הסטירה שלה, הולנד וספרד עדיין לא - וכאן יפול ההבדל.

איטליה בגמר.

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

4. משוגע בירוק Member

הנאחס ההפוך הזה מגוחך, לפי העובדות בשטח איטליה בצרות רציניות ועם סיכוי גבוה לעוף כבר נגד ספרד, אז חבל להתחיל עם כל השטויות באתרים ובפורומים על זה שאיטליה כבר זכתה כאילו זה ישנה משהו ויתן לה מזל רע.

5. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אני ציני, אבל צריך לקחת בחשבון שהאיטליקים עכשיו יותר חזקים ובטוחים מהמשחק הראשון.

אני, אישית, כאוהד הולנד, הייתי מעדיף את ההתקפה המפחידה של הספרדים על האיטלקים. נכון, אין ספק ש"איך שזה נראה", עדיף איטליה מספרד, אבל אני באמת ובתמים לא מאמין שננצח אותם פעמיים בטורניר אחד.

והכי חשוב - לעבור את הרבע !

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ארז רק מי שבאמת אוהד הולנד וחווה את כל השנים הקשות מ-88 (עד עצם היום הזה, זה עדיין לא ורוד ) יבין את זה. עבור האיטלקים זה בדיוק להיפך (אומנם עד למונדיאל האחרון לא לקחו תואר הרבה זמן אבל האופי שלהם ידוע, רחוק מלהיות לוזרים).... בסוף איכשהו זה מסתדר, עבורנו זה בדיוק להיפך....

אני חושב שבנקודת הזמן הזאת, זה לא יהיה הימור מופרך שאיטליה תהיה זאת שתניף את הגביע, כמו שארז אמר, איטליה את הסטירה שלה קיבלה.

ואחרי 30 שנה לנצח את איטליה פעמיים באותו טורניר...... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx ............טוב עזבו... שנגיע לגרש נחצה אותו. נגד שבדיה/רוסיה זה ממש לא יהיה טיול.

7. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

"המשוגע" צודק, הרבה זמן לא ראיתי מפגן כל כך גלוי של ניסיון לנחס את האיטלקים. עכשיו פתאום האיטלקים בפורמה מדהימה, בשלבי ההכרעה הם הכי טובים, הספרדים? הם ורוסיה באותה רמה והולנד? תישבר ברגע שטוני רק ינפנף את השיער הרטוב שלו בנגינת ההימנון.

אני רוצה להזכיר לכם במקרה ששכחתם. איטליה תעלה בלי אנדראה פירלו למשחק מול ספרד ומדובר בשחקן הכי חשוב במערך האיטלקי מה גם שההגנה שלנו עדיין לא אותה הגנה וטוני אם לא שמתם לב שכח שצריך גם לכבוש ולא מספיק רק לעשות מהלכים יפים. לספרד יש עדיין התקפה מהירה וקטלנית, קישור חזק ואנרגטי והולנד עם מתפרצות מדהימות.

בשלבים כאלה המשחקים הרבה יותר קשים לניחוש ויותר קרובים, איטליה כבר נראית יותר טוב ובוודאי שצברה ביטחון אבל אל תהפכו אותה לאלופת היורו כי היא עדיין רחוקה מזה. ספרד באמת פייבוריטית בהתחשב במערכים ובכושר של השחקנים.

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ספרד לא פייבוריטית בשום מצב ובשום סיטואציה נגד איטליה, אפילו אם איטליה תעלה עם קאזיראגי ודינו באג'יו בהרכב, המטען של כל השנים, הניסיון והאופי משחקים פה תפקיד סופר מרכזי, לא יותר מהיכולת ת'כלס אבל בהחלט משהו שממש אי אפשר להתעלם ממנו. ובגלל זה איטליה פייבוריטית נגד ספרד והולנד בכל מצב שהוא.

אבל פייבוריטית זה על הנייר, והנייר לא שווה הרבה.

נערך לאחרונה ב: ‏19/6/08
  9. {forza-haifa} Member

עברנו את צרפת . עכשיו צריך להתמקד במשחק נגד ספרד שאני אישית חושב שהיא בהרבה יותר טובה מאיטליה במיוחד כשפירלו וגטוזו לא משחקים .

אבל צריך לזכור מה זה הגנה איטלקית ומה שאיטליה עשתה לגרמניה בחצי גמר המונדיאל . ככה שיש סיבה לאופטימיות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

10. yonmu Member

פורצה חיפה - ומהמונדאיל איבדנו את קאנאבארו, נסטה, ומטראצי.
    המנחסים -
    ההגנה של איטליה איטית ומסורבלת מול ההתקפה המהירה מאוד של ספרד, קישור האיטלקי כבד, זקן, חסר טכניקה, ובכושר רע מול הקישור של ספרד, שמשאירה שחקן כמו פאברגאס על הספסל. טוני החלוץ הכי טוב בפער אדיר שיש לאיטליה מחטיא מצבים של מאה אחוז גול (ממש לא מצב אחד), ונכון שיש לאיטליה את בופון בשער, לספרד יש את קסיאס.
    מרוצים?

11. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

לירן, העבר הוא עבר והווה הוא שונה לחלוטין. מדובר בנבחרת איטלקית לא טקטית כמו בעבר וחסרת הגנה. אתה באמת יכול להגיד לי שזמברוטה באותה רמה של 2006? קייליני ופאנוצ'י מול וייה וטורס? אני בוטח בנבחרת שאותה אני אוהד אבל עדיין יודע ששניהם לא בטוח יצליחו למנוע משחקני ההתקפה המהירים של ספרד מלהגיע להזדמנויות. אולי לאיטליה יש את השוער הטוב ביותר אבל גם הוא לא יכול לעשות הכל לבד.

איטליה לא הפסידה להולנד איזה שלושים שנה ופתאום הנה הגיע הפסד, צרפת לא הפסידה לאיטליה גם המון זמן והנה הפסידה בתום 90 דקות. דברים משתנים.

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

דברים משתנים, הולנד ניצחה אחרי 30 שנה, מה הסיכוי שזה יקרה שוב במרווח של כמה ימים..? לא גדול.

אני לא מנסה לנחס, אני מאמין שמבחינת כדורגל הולנד נבחרת טובה יותר מאיטליה, אבל לא רק זה משחק תפקיד, בכל שאר הפרמטרים לאיטליה יש עדיפות ברורהה. וכל שחקני ההגנה של הולנד לא נחשבים הטובים בעולם אתה יודע... זמברוטה למרות החולשה לאחרונה עדיין עדיף על מה שיש להולנד להציע באותה עמדה, וכנ"ל בשאר חלקי ההגנה, חוץ מבשער.

13. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

בשער אנחנו כל כך לוקחים אתכםhttp://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

http://sport.ard.de/wm2006/wm/news200607/09/img/buffon_dpa_300.Xxx
    :aaa8:

אמן ברלוסקוני יסבול על ההחלטה המטופשת ההיא..

נערך לאחרונה ב: ‏19/6/08
  14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

תן לעבור את רוסיה/שבדיה ונדבר.....

15. Don Joan Roman Member

אני חושב שדונאדוני צריך לעלות מול הספרדים עם שלישית הקישור הרומאית במרכז השדה למרות שפירלו וגאטוסו שחקנים מצויינים ואין הרבה ברמתם בעולם אם בכלל אני בהחלט חושב שאקווילאני, פרוטה ודה רוסי הם שלישית מרכז שדה מאוד איכותית וטובה שיכולה להיאבק במקבילה לה בנבחרת הספרדית, ועם קאסאנו מתחת לטוני ודי נטאלה כשדל פיירו יהיה ה"ג'וקר" מהספסל.

מה שאותי מפחיד זה המאצ' אפים של פאנוצ'י מול וייה ובעיקר של קייליני מול טורס, אם על פאנוצ'י אנחנו עוד יכולים להגיד שיש לו את הנסיון שייתן לו איזה שהוא יתרון קטן בסגירה הרי שקייליני למרות שהוכיח העונה ביובה וגם במשחקים קהדומים שהוא בלם לא רע אני מאוד מתקשה להאמין שהוא יצליח לשמור על טורס המהיר וזה מה שהכי מדאיג אותי כי לזמברוטה וגרוסו יהיהק שה לעזור להם יותר מדיי משום שסילבה הוא פשוט סכנה תמידית, כמה שהוא נע על המגרש זה לא יאומן.

אבל אני מאמין ובוטח בנבחרת איטליה ומקווה מאוד שאזכה לראות אותה גם בחצי הגמר.