אלופת העולם חיה ונושמת!

הנושא בפורום 'פורום יורו 2008' פורסם ע"י cazzo, ‏17/6/08.

1. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://images.alice.it/sg/sportuni/upload/ita/0005/itafra16.Xxx
    http://images.alice.it/sg/sportuni/upload/ita/0005/itafra11.Xxx

2. הפועל א.א.פחם Member

משחק טוב של האיטלקים היה אתמול.. אבל מה עם טוני??? הוא לא מספיק להחמיץ!
    כמה שחסר לו את השער הראשון ביורו..דווקה יש לו עונה מדהימה בביירן..והוא כבש שערים מחצי מצבים בקבוצה שלו!

אבל אני מאמין שהוא יהיה שצרכים אותו ויוביל את אלופת העולם עד הגביע.

3. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

מוזר שאף אחד לא הזכיר את ההצלה הענקית של בופון, זה מדהים איך הוא הצליח להגיע לכדור כזה שאם היה שוער אחר הכדור היה ברשת ללא צל של ספק. תודה לפארמה וליובה על השוער הענק הזה, שתמיד הוכיח שאין עליו, גראציה ג'יג'י!

לגבי המשחק, תמיד האמנתי בנבחרת הזו, איטליה היא הנבחרת האירופאית הכי גדולה, זמן הלוזריות תם לו ב2006, ועכשיו זה זמן הווינריות שלנו, אין יותר כיפי מלהעיף את צרפת ולעלות לשלב הבא, אבל קצת כואב לי על רומניה הסימפטית. פירלו זה גאון הגאונים, כל מסירה שלו זה אומנות, קור הרוח שלו מדהים אותי,ומבחינתי הוא 50% מנבחרת איטליה, ואין לי מושג אם נסתדר בלעדיו נגד ספרד. בכל זאת כולי תקווה שאקווילאני יחליף אותו ולא שחקנים כמו פרוטה (אין לי מושג מה הוא בכלל עושה בהרכב?) או אמברוסיני.

תודה לך איטליה, ותודה לך הולנד, פורצה אצורי!

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/6/08
  4. Mr.Eko Member

רב תודות לאיטליה שדאגו לשלוח את הליצן הביתה,תודה לאל.

5. 亚历山大帕托 Member

הוא מנסה ללקק את הכדור?

6. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ללקק או לא ללקק, זאת לא השאלה בכלל. זה היה מהלך כדורגל מבריק, החל מהמסירה של הגאון פירלו ועד ההשתלטות האלגנטית של טוני על הכדור. מהלך שבהחלט שווה לנו רבע גמר.

7. תומר22 Member

מה בדיוק הציפיות שלך ממנו? זה שחקן שמשחק את הקשר האחורי היחיד בקבוצה שלו - מה שאומר שהוא ממעט להצטרף להתקפה ובעיקר מניע כדור לרוחב ועושה עבודת חילוץ נהדרת ונקייה במרכז המגרש. את אותם הדברים הוא הביא לנבחרת צרפת וכל מי שציפה ממנו לדברים שונים כנראה לא ראה אף פעם את טולאלן משחק. הוא יכול להבליח פה ושם ולהצטרף להתקפה כמו שעשה עם מסירות העומק היפות להנרי אתמול, אבל לא יותר מזה. נדמה לי שיותר מדי אנשים חושבים שמדובר באיזה פרננדו רדונדו עם חכמת משחק ויכולת ניהול של מנכ"ל במייקרוסופט. חבר'ה, קצת פרופורציות.

קודם כל, בן ארפה בכלל לא בסגל.

הניצנים של הדור החדש לא הרשימו כי הם לא קיבלו את ההזדמנות בצורה הנכונה ובמינון הדרוש. היחיד שקיבל צ'אנס ראוי היה טולאלן וגם זה רק עקב הפציעה של ויירה. נאסרי וגומיס קיבלו דקות מועטות ובמצבים אבודים, בנזמה איכזב במשחק הראשון ואז עבר סדרת חינוך משפילה במשחק השני כשאנלקה מועדף על פניו למרות שבאימונים הוא תמיד זכה לעדיפות. אתמול ראינו מבנזמה הברקות פה ושם, אבל גם הוא יודע שאין לו אמון מהמאמן וכנראה שהוא מהשחקנים שמתקשים להתמודד עם זה.

השחקנים הצעירים האלה קיבלו במה במשחקי המוקדמות והרשימו מאוד. חבל בשביל הצרפתים שהאמונה בהם נעלמה דווקא ברגע האמת.

אני חייב להגיד שאני שמח בשביל רוברטו דונאדוני על כך שהצליח לעבור שלב (עם עזרה של ההולנדים הנהדרים) ולשרוד את הביקורות נגדו. אני עדיין חושב, כמו שאמרתי בדיון שהיה על דונאדוני בפורום האיטלקי, שהוא הכניס שינוי מרענן לנבחרת האיטלקית והכדורגל שלו הרבה יותר מעניין מזה של ליפי וקודמיו, גם אם התוצאות לא ממש מספקות.

נערך לאחרונה ב: ‏18/6/08
  8. spurs229 Member

יש לינק להצלה של בופון? ראיתי הולנד באותו הזמן...

למה שיחזור? לאן הוא הלך? הנרי שם גול גדול אתמול, לא להרבה שחקנים יש יכולת להבקיע גולים כאלה כמוהו.

נערך לאחרונה ב: ‏18/6/08
  9. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

תמונה שממחישה הכי טוב כמה אבידל טיפש.מה חשבת לעצמך?

10. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.mediafire.com/?bh90wxzqcsz

11. xavi6 Member

הבחור לא חושב הרבה...

12. yoni10 Member

לא הצלה כ"כ גדולה בטח ובטח כשמדובר בבופון, למרות שהעונה אמאורי כבש מולו ככה בדיוק מאותו מצב ואותה בעיטה בדיוק.

13. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתם עושים את בופון יותר מדי אלוהים גם לקסיאס יש הצלות כאלה ואפילו יותר מדהימות אבל להגיד "לא הצלה כ"כ גדולה בטח ובטח כשמדובר בבופון" כאילו מדובר בעל מכונה עם 6 ידיים.
    כמו שאמר אלון חזן בשידור כל פעם שמראים את ההילוך החוזר חושבים שהכדור נכנס בפנים ,ג ם נאי חשבתי ככה.

14. yoni10 Member

כתבתי שזה לא הצלה לגדולה לשוער כמו בופון כי היו לו בקריירה והעונה בפרט הצלות גדולות ויפות יותר.

אם צ'ך היה עוצר את הכדור הזה הייתי אומר שזאת הצלה ענקית, אבל בופון? זה פינאטס בשבילו.

15. cazzo Il Capocuoco

צריך להיות הוגנים להגיד שמוטו בעט חרא של כדור לאמצע וגם ככה בופון מכיר את הבעיטות שלו כאשר הם היו ביחד ביובנטוס. אדריאן חושב יותר מדי על כסף ועל קוקאין....אחרים יגידו שזאת סבתא המנוחה.