אלופות 2012/13- באטה מפתיעה את באיירן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י idans10, ‏2/10/12.

1. ASROMA Member

http://www.calcalist.co.il/sport/articles/...3583954,00.html

מידע נוסף על הפרשה. רק ממחיש את הידוע מכל כמה רוסיה מושחתת. מכיר מקרוב גם מהתעסקות קרובה עם העולם הזה.

בנוגע לכדורגל, ערב מהנה מאוד של כדורגל ליגת האלופות במיטבה. חבל לי מאוד על דורטמונד שנתנו פשוט משחק מדהים ונתקלו ביום מטורף של ג'ו הארט. אני בכל זאת מאמין שדורטמונד תעלה מהבית הזה יחד עם ריאל. פתרונות למאנצ'יני שהקבוצה שלו עם הסגל מהטובים בעולם לא מספקת את העבודה ברמות הגבוהות.

2. hai80 Member

אני לא מבין, אני היחידי ששמתי לב שיאיא טורה מדקה 55 דידה? לא הבנתי את מאנציני שהחליף את נאסרי ולא יאיא בלי קשר שאני חושב שנאסרי חלש עדיין עדיף להוציא מישהו שבקושי זז גם אם הוא השחקן קישור הכי משמעותי שלך.

גו הארט בתצוגת תכלית אדירה! השאיר לבדו את סיטי במשחק ובכלל בתמונת העליה.

הבעיות של סיטי הם לא מהיום, הקבוצה פתחה רע את העונה וכל המשחקים שלה ככה תקןעים ומתקשים להגיע למצבים. הגנה חלשה והמשחק תקוע בקישור, לא מזכירה בכלום את סיטי של אשתקד ואני מאשים רק את הצוות המקצועי שהביאו שחקני חילוש כמו חאבי גארסיה האפור, נאסטיץ שהוא סאביץ 2 פשוט גרוע וסילנסייר הלמלמ.

גול פנטסטי של בנזמה וואו איזה ביצוע וגם השער של מאלאגה איך התלבש לו, תענוג!

3. Don Joan Roman Member

ערב ענק של אלופות, 26 שערים, שכל אחד מהם יותר יפה מהשני(גם הגולים ה"פחות מרשימים כמו של דראקסלר הם שערים נהדרים) כשלדעתי הגול היפה ביותר הוא דווקא של חאמס רודריגס, ראינו הרבה שערים בהפצצות מרחוק, ראינו הרבה שערים במספרת שמדהימים אותנו כל פעם מחדש וראינו הרבה כדורים שמתלבשים בצורה בלתי רגילה אבל איך שחאמס שם את הרגל, בלי לעצור, מהאוויר ברגל הנגדית לכיוון התנועה ומיישב אותו בדיוק בפינה שסיריגו(במשחק מצויין) רק יכול להסתכל עליו בפליאה, פשוט שער אדיר מבחינה טכנית של שחקן שאנחנו עוד נשמע עליו הרבה, "היורש" של הולק בפורטו, ועוד קולומביאני שאני בטוח שיגיע בעוד שנתיים-שלוש למועדון גדול יותר וגם שם יהיה כוכב, שווה לשים לב אליו, בנוגע למשחק של בורוסיה: משחק אדיר, פשוט אדיר של דורטמונד וסיטי צריכה לשלוח זר פרחים להוא שיושב למעלה כי אני לא יודע אם אני אי פעם אראה שוב את לבאנדובסקי מחטיא שלוש פעמים מול שוער(ההחמצה מהכדור שגונדוגאן נתן לו זו ההחמצה הכי גדולה שלו שראיתי בשלוש השנים האחרונות) או את ג'ו הארט נותן תצוגה כזאת(ההצלה הכי גדולה שלו הגיע לטעמי דווקא מהבעיטה מחוץ לרחבה שהוא התעופף והדף), משחק פשוט ענק שבתוספת לעובדה שריאל מדריד חזרה לעצמה(חבל על איאקס ששוב נופלת על האכזריות הזאת של ריאל) מבטיח לנו מפגש אדיר בסיגנאל אידונה פארק.

אבל הצלת המחזור לטעמי שייכת לכריסטיאן אביאטי נגד זניט, היה שם כדור אחד, חד מדוייק להפליא בדיוק לפינה של השער, משהו כמעט מדוייק כמו הבעיטה של חאמס ובחיי שאני לא יודע איך הוא הצליח לקחת את זה, המשחק הכי גדול של אביאטי בקריירה הגיע בגיל 34, פשוט ענק, מילאן חייבת לו את 2 הנקודות הללו.

מחכה בקוצר רוח למחזור המשחקים הבא - אין ספק שזו הליגה הטובה בעולם

4. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

5. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

היה כיף אדיר לראות את דורטמונד אתמול, ובאמת שעבור האוהד האוייבקטיבי דורטמונד לא השכילה לנצח, אבל מי שלא כובש...

אני עדיין לא התאוששתי מההחמצה של לוונדובסקי בדקה ה-75. הייתי בטוח שיש איזה פאק בצילום, ברשת או משהו. זה פשוט לא היה הגיוני.

ותודה לארסנל שהיו חייבים לשים גול בדקה ה89 ולהרוס לי את הווינר... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

6. c_web Member

ההצלה שלו בבעיטה החופשית של האלק על קו ה 16 הייתה הרבה יותר גדולה, פגז כזה לעצור עם יד אחת היה פשוט מחזה מרהיב!

7. Muurad Member

לי זכורה יותר ההצלה מהנגיחה של מונטוליבו שכמעט כבש שער עצמי. משחק מצויין של אביאטי.

8. Luis Suárez Member

האם ויידנםלר לחש לבלאוטלי לחישות גזעניות לפני הפנדל? הוא כבר ידוע כגזען לא קטן..

Just kidding. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_dance.Xxx

אין לי מושג איך המשחק הזה הסתיים ב-1-1. 4-0 לדורטמונד היה תואם לחלוטין.