אלופות: 0-1 קטן מספיק לאלופת אירופה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏15/4/09.

1. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

פורטו לא נראתה בכלל כמו אותה פורטו של האולד טראפורד , האלק הענק פשוט הרס בענק לקבוצתו.

ארסנל-ויאריאל לא היה כוחות מרגע שידענו שסנה לא ישחק במשחק הזה.

2. riquelme1 Member

ויאריאל נראת היום כמו שהיא נראת כול העונה, הגנה בינונית, אין קישור, והתקפה טובה שמספיקה לליגה הספרדית. עם בלם כמו גודין, ועם קישור עם אגואראן וברונו לויאריאל לא היה סיכוי, היא חייבת לרכוש קשר מרכזי בעונה הבאה ולחזק את ההגנה. כמה רציתי את אתלטיקו ברבע, ולא את ויאריאל, קבוצה הרבה יותר טובה.

3. Quaresma Member

עוד פעם כמו שנה שעברה.

3 אנגליות ואחת ספרדית.

4. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

ארסנל הראתה היום שהיא קבוצה מצויינת אבל לא קטלנית,היה יכול להיגמר בהרבה יותר.
    אסור לארסנל לעשות הנחות לאף קבוצה. אם אפשר,שיגמר גם 5 ו6. צריך להיות חזירים.
    פברגאס במשחק די מטריד,יותר מדי שטויות,בישול מדהים אבל די מקרי,צריך להראות יותר בגרות במשחק שלו. במידה וסילבסטרה ישחק בהגנה מול יונייטד בחצי,המצב שלנו אבוד. מהמצב וחצי שהיו לויאריאל הוא עשה טעות די מביכה,קשה לי לראות אותו עומד בקצב של רוני,ברבה,רונאלדו והשאר.
    סונג ממשיך במגמת השיפור,גיבס במשחק יחסית בסדר,בלי טעויות.אבוה כרגיל חזק בהגנה וחלש למעלה. בקשר לאדביור,כל מילה מיותרת.ואן פרסי לעומתו די נבלע באמצע. נאסרי פשוט אדיר בהקרבה,במשחק סופר התקפי הוא עשה הגנה כמו שלא עשה באף משחק העונה.

5. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

ויאריאל זכתה להגרלה מאוד מאוד נוחה במשך כל הקמפיין.

בבתים היא קיבלה את יונייטד וזכתה באלבורג וסלטיק הלא קיימות.
    היא סיימה מקום שני וקיבלה כפרס את פנאתינייקוס.

גם כשהיא קיבלה את החלשה מבין כל האפשרויות ארסנל קבוצה 5 דרגות מעל ויאריאל.

קבוצה בינונית מאוד שנשענת על מזל,ועקיצור מוצלחות. ברגע שהבורג המרכזי לא שיחק, היה ידוע שלקבוצה סיכויים לא ממש יש...

ארסנל ביום פושר משהו דורסת בקלילות 3-0.

מנצ'סטר פשוט מוכיחה לי כל פעם מחדש שכשאני אומר שזאת הקבוצה הכי חזקה אפשר להתווכח על הכי טובה אבל הקבוצה הכי חזקה באירופה,כל פעם הם מוכיחים לי יותר כמה אני צודק.

לא אוהב את הקבוצה הזאת בכלל,אבל קבוצה מדהימה

6. THE STRETFORD END Member

שקט פה לאחר ערב של רבע גמר,
    איפה חברי הפורום לפרגן קצת לאנגליות?
    3 נציגות בחצי הגמר,שוב,
    נציגה אנגלית תהיה בגמר,שוב,
    ליונייטד שיצאה מבור עמוק מול קבוצה עם רקורד ביתי מצויין,
    לארסנל על ניצחון מרשים וגול קלאסה של וולקוט.

נערך לאחרונה ב: ‏16/4/09
  7. Il Bianconero Member

אני לא בא להקניט או להשמיץ, אבל איך קבוצה שמשחקת עם 10 זרים מתוך 11 נקראת קבוצה אנגלית? ברוב המשחקים של היונייטד יש 8-9 זרים. זאת ליגת זרים ולא הליגה "האנגלית". מאמן הנבחרת שלכם הוא לא אנגלי... :aaa15:

8. אבו Member

זה עוד כלום. את הדממה שהייתה בשירה של מלר באולפן, שמעת? הייתי צריך לעשות איזה תצלום לפרצוף של נדב ברקע, לא ידע איפה לקבור את עצמו.

הדומיננטיות של האנגליות פשוט עצומה, וזה רק הולך ומחמיר.

9. אלי מתחן Member

ריאל מדריד לא נופלת בתקציב מאף אנגליה וככה גם מילאן ואינטר, זה עניין של חולשה זמנית.
    מה שכן האנגליות יודעות לבוא ולסגור משחקים, נראה אם מול ברצלונה זה יספיק.

10. THE STRETFORD END Member

Il Bianconero

ארסנל משחקת בליגה האנגלית ולכן היא נציגה אנגלית.

בהיסטוריה של יובנטוס לא מחשיבים את גביע אירופה ב 85 כי את שער הניצחון כבש בפנדל צרפתי אחרי שאיזה פולני הוכשל?

את כמות הזרים שמסתובבת במילאן או אינטר אתה מכיר?
    המנג'ר שעומד לקחת את אליפות איטליה הוא פורטוגלי
    ובכלל,מה הקשר לנבחרות עכשיו?
    וגם אם אנגליה תיקח את גביע העולם עם קאפלו אז זה יהיה גביע עולם לאיטליה או אנגליה?

לגבי יונייטד שברוב המשחקים שלה משחקים 8-9 זרים..תעשה שיעורי בית לפני שאתה זורק עובדות לא נכונות.

אבל לא,זו ליגת זרים,לא ליגה אנגלית,נו שויין,שיהיה.

אבו

הפרצוף של נדב יעקבי היה באדמה?
    מוזר,חשבתי שהוא אוהד של ארסנל...

11. Joel Gion Member

ואתה חושב שהשירה הזאת הייתה לגיטימית? היצורים האלו מערוץ הספורט ממשיכים בחובבנות ובסובייקיביות שלהם ופשוט הורסים את החווייה לכל האוהדים הניטרליים, ואני בכלל לא מדבר על האוהדים של הקבוצות שהתמודדו מול האנגליות/ברצלונה. הם חייבים להבין שהם לא סתם חבר'ה שנפגשים בפאב לראות משחק ושאסור להם לעשות שכונה מהעניין הזה ולקחת צד כלשהו בצורה כל כך בולטת ומעצבנת.

12. Raulito Madridista

התוצאות אתמול היו דיי צפויות פחות או יותר, ודווקא במשחקים האלו, שנראו כצמודים ומרתקים, היו דיי משעממים.

לי לא היה ספק שיונייטד תעלה לשלב הבא, אבל השער המוקדם(בעיטה פנומנלית של רונאלדו מהמקום, לא הרבה שחקנים מסוגלים לשחרר טיל כזה מהרגל, שער ענק כמובן)הוציא לפורטו את הרוח מהמפרשים, הם התייאשו כבר מההתחלה. פרט למצב אחד לא רע בעשר הדקות האחרונות, פורטו לא איימה על השער בכלל ולא הקשתה על יונייטד שהייתה יכולה להבקיע עוד שער אם הייתה מרוכזת יותר. פורטו לא הייתה דומה בכלל לקבוצה שהציגה כדורגל מעולה באולג טראפורד, כנראה כי הפעם היה לה משהו להפסיד והיא הגיעה למשחק קצת לחוצה. היא הייתה זקוקה לשער אחד, שיכול להגיע גם ממצב נייח או מטעות של יונייטד אפילו, אבל פורטו לא ניסתה מספיק. ובהחלט יכול להיות שהשחקנים תפסו יום רע. פרגוסון אפילו יכל לתת מנוחה לברבאטוב שהוחלף בדקה ה-68 כי הוא לא חשש מפורטו. הרי ברור שאם שזה היה משחק קובע מאוד אז ברבאטוב היה ממשיך עוד.

הפציעה של מרקוס סנה הרגה את ויאריאל שאתמול התקשתה לעבור את החצי. ארסנל עשתה מהלכים נהדרים בהתקפה, בעיקר השער הראשון היה מרשים, כל בישול של פברגאס יותר יפה מהשני(ואני מדבר על הבישול שלו לאדבאיור במשחק באל מדריגל)והסיומת של וולקוט היא סיומת של שחקן גדול. הוא היה מאוד חסר לארסנל במשך הזמן שהיה פצוע, אז הקישור שלה היה תקוע. גם ואן פרסי הציג משחק טוב לפי דעתי למרות שהשער שלו היה בפנדל(הוא בישל לאדבאיור את השער השני). ברור שארסנל קבוצה יותר איכותית מויאריאל, אבל אני חושב שהצוללת עלתה למשחק בלי אמונה. כי גם בזמן שהייתה בפיגור של שער והיא עדיין לא ספגה את השני, ויאריאל לא עשתה הרבה, ובאותו זמן היא הייתה צריכה רק שער אחד כדי להגיע להארכה, כמו פורטו. אני רק מקווה שהאכזבות בשבועות האחרונים לא ייפגעו בויאריאל בהמשך ונראה אותה חזק במאבק על המקום הרביעי בליגה הספרדית. מבחינת ארסנל, חבל שאצלה לא היה מצב שכל השחקנים כשירים ליותר משניים-שלושה משחקים. באמת חבל.

13. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מתנצל מראש, אני יודע שזתגובה כמו זו שלי יכולה להיתפס כעקיצה מעצבנת. אבל, אם כבר נכנסת לסטטיסטיקה ואם כבר אני נאלצתי להעביר שתי ערבי ליגת אלופות מיובש, חסר עניין ומתוסכל, אז מתור לי לתקן אותך, לפחות אני אסלח לעמצי.

צ'לסי שיתפה שלשום 13 שחקנים, מתוכם 2 אנגלים.
    ליברפול שיתפה אתמול 14 שחקנים, מתוכם אנגלי 1.
    ארנסל שיתפה אתמול 14 שחקנים, מתוכם 2 אנגלים.
    מנצ'סטר יונייטד 13 שחקנים, מתוכם 4 אנגלים.

9 מתוך 54 זה 16.6% אנגלים.
    כאשר 0 מתוך 4 המאמנים היו אנגלים. כלומר, 0%.

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

נו מאה אחוז, הליגה האנגלית היא הטובה בעולם, על זה אין ויכוח ואין עוררין, אפשר לדוש בגורמים, אבל עם עובדות אי אפשר להתווכח.
    לא נכון לומר שהכדורגל האנגלי הוא הטוב בעולם, כי לשם כך נבחרת אנגליה צריכה לעשות משהו רציני, ויכול להיות שנבחרת אנגליה תיפגע מהעובדה שיש הרבה זרים בולטים באנגליה, את זה נראה במונדיאל הקרוב.

אבל עובדה אחת יש- הליגה האנגלית היא ליגת האלופות האמיתית מינוס ברצלונה, ברצלונה היא הקבוצה היחידה בעולם שהייתה יכולה לאיים על אליפות בליגה האנגלית.
    הליגה האנגלית היא הכי איכותית, הכי חזקה, הבאה בתור היא הרחק הרחק מאחורה.
    יכול להיות בגלל כמות זרים גדולה, אני יכול לחפור פה שעה על הגורמים האנגלים שקיימים במועדונים הגדולים, אבל זה יהיה לשווא.

יש באירופה את הליגה האנגלית וכל השאר. (מבחינת הרמה, מבחינת עניין וכיף לראות אין רואה וגם נהנה לצפות במשחקים מספרד וגרמניה, אחלה ליגות)

15. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

ובוא לא נשכח שברצלונה גם הייתה היחידה שלא פגשה קבוצה אנגלית לפני החצי גמר ב2 עונות האחרונות, ושבפעם שהיא כן פגשה בעונה שלפני כן בעטנו אותה החוצה... כך שאף אחד לא מבטיח שאם ההגרלה הייתה מעט יותר אכזרית כלפי ברצלונה היא הייתה מגיעה לחצי.

אם אתה שואל אותי, אם לא היה מפגש אנגלי ברבע גם היה לנו חצי גמר של 4 הגדולות מאנגליה.