אלופות: תמונת חצי הגמר הושלמה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Obafemi, ‏10/4/07.

1. לא מצאתי כינוי Member

שאלה ליודעי דבר: זה הפעם הראשונה ששחקן מבשל 4 שערים במשחק בליגת האלופות?

נערך לאחרונה ב: ‏11/4/07
  2. Zizou10 Member

צודקים צודקים אני חוזר בי לפני שנתיים!

3. אבו Member

מי מארחת את המשחק הראשון בין ליברפול לצ'לסי?

בכול מקרה, שנה שלישית ברציפות שיש אנגלית בגמר, אולי גם הפעם יהיה גמר כול אנגלי.
    למי שיש ספק מה היא הליגה הטובה בעולם..

4. Ampelmann Member

אני חושב שהמחשבה הכי דומיננטית שהיתה לי במהלך המשחק היתה על העונש. רומא נענשה פה על היומרנות שלה. באולימפיקו, בבית, שיחקה רומא מול עשרה שחקנים אדומים רוב המשחק ויחד עם ההבטחות העיתונאיות לפיהן מנצ'סטר נוטה לפשל בבית במשחקי גומלין, האיטלקים היגיעו לאולד-טראפורד (או אנפילד, שאלו את יורם http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx ) בהרגשה שהם כמעט מבזבזים את הזמן. רומא היתה קטנה על מנצ'סטר מהרגע הראשון.
    חבל שקבוצה כל-כך סימפטית (שאני אודה שרציתי לראות אותה מפסידה) עפה בצורה כזו. לרומא הגיע לעוף מול מנצ'סטר, אבל הגיע לה לעשות את זה בצורה מכובדת יותר.

חבל נוסף, הפעם ליונייטד, שביום כזה הולכים אחורה ונחים. 7-1 זו היסטוריה, אבל עם קצת רצון היה אפשר להוסיף אפילו עוד ספרה ללוח התוצאות. הכל הלך היום למנצ'סטר.

5. tiktin Member

איך אמר אבי מלר, זה משחק שצריך לתפוס כיסא אחורי ולהנות. אי אפשר להסביר דבר כזה.
    אין אבל ואין פה חבל. חוץ מאוהדי רומא אין אדם שלא נהנה מהמשחק הזה.

6. מילובאן 23 מירוסביץ' Member

מתי היה בכלל גמר אנגלי??

אין ספק שזאת האנגלית. 3 נציגות בחצי גמר ליגת האלופות + קבוצה ברבע גמר אופ"א. מוליכה דורסנית, מאבק על מקום 3-5, תחתית צמודה.

7. XabiAlonso Member

אם כל המזל של צ'לסי וכל האופי שהם מפגינים.. אני מאמין שהגביע בסוף ילך למערב לונדון.

8. Wave Member

איזה ערב מתוק במאש, שלא ייגמר לעולם, תודה לך יונייטד!
    אגב, כל הכבוד לצ'לסי, ידעתי שהם יעשו את זה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

9. Chievo Member

אוי לזאבים אין כבוד, פשוט אין כבוד, מה עם האוהדים ששלמו את מחיר הטיסה למנצ'סטר ואת מחיר הכרטיסים, נו באמת, איזה קבוצה מושפלת ראינו היום, אין הסבר לפי ששחקה רומא היום, זה יהיה משחק שעוד שנזכור עוד הרבה שנים האנגלים פשוט מיצגים כדורגל מדהים, גם צ'לסי הצליחה, וליברפול כבר שם, אף קבוצה ספרדית בחצי הגמר, שלושה אנגליות, ועוד יש לנו או את באיירן או את מילאן, נראה לי שבאיירן תעבור מחר.

10. אבו Member

לגבי הציטוט הראשון, תחליף את הפעם בגם.

עזוב, מאבקים שציינת יש ברוב הליגות. אבל אין ספק מה היא הליגה ברמה הגבוהה ביותר בעולם.
    תודה לאלוהים שנולדתי בכיוון האנגלי.

11. W.Rooney Member

אחרי התוצאה המדהימה באולד טראפורד, אני מתחיל לדמיין תרחיש בו איינדהובן עוברת את הסקאוזרים.

12. tiktin Member

לא כל יום פורים
    אפילו המאמן של אינדהובן הרים ידים ואמר "אם אני אבוא לחדר ההלבשה ואגיד לשחקנים שלי שיש עוד סיכוי, אני לא חי על הפלנטה הזאת"

13. George Best Member

היה יותר סיכוי אחרי השער השביעי שלנו שרומא תעלה מאשר איינדהובן.קבוצה מפורקת וגמורה לגמרי, ליברפול תעלה מחר בהרכב מלא, אין לרפא שום סיבה לשמור שחקנים לליגה/גביע, גם מחר אני חוזה אותה תוצאה.
    שמח שצ'לסי ניצחו, אמרתי לאבא שלי שדקה 90 זה יגיע, קבוצה עם אופי פשוט מדהים, להוריד את הכובע, שמחתי שהם עלו, ככה הם לא יהיו יותר "טריים" לליגה, וחוץ מזה חצי גמר צ'לסי ליברפול..אחח, תענוג.

14. W.Rooney Member

לא אהבתי את ההתבטאות של קומאן אחרי ה-3-0 במפגש הראשון. נכון, כולנו יודעים שלאיינדהובן אין סיכוי מעשי באנפילד, אבל שהמאמן יבוא בהצהרה כזו ? בושה וחרפה לדעתי. ליברפול תעלה, שני חצאי גמר מהחלומות. מקווה מאוד לקבל את מילאן ולא את באיירן. כל הפרשנים כמובן ישמחו לקבל שיחזור של הגמר מ-99', אבל כאוהד יונייטד אני רוצה יריבה פחות קשה, וגם, נקמה על שמינית הגמר ב-04/05.

15. XabiAlonso Member

אוהדי יונייטד תקווה שלא הגעתם לשיא מוקדם מדי...
    גמר לדעתי: צ'לסי-באיירן. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx