אלופות: תמונת חצי הגמר הושלמה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Obafemi, ‏10/4/07.

1. Raulito Madridista

אני רוצה להגיב על שתי נקודות עיקריות שנאמרו כאן:

אורי, נמאס כבר מהפסימיות שלך, כל משחק של קבוצה שאתה אוהד אתה עושה את זה. לך לא נמאס מזה? קצת אמונה, מה יש? שער אחד של יונייטד כמו שאמרת ואתם יכולים לעבור. רומא בבית יכולה לנצח כל קבוצה בעולם, ויונייטד עוד שיחקה בעשרה שחקנים במשך יותר ממחצית, ללא שחקן חשוב מאוד במערך של הקבוצה, כמו סקולס. אז נכון, ההיסטוריה של מנצ'סטר בשנים האחרונות בליגת האלופות במשחקים מכריעים לא משהו, אבל, השנה לדעתי אתם קבוצה אחרת.
    מה זה גול אחד? מצב נייח ואתם מבקיעים לדוגמא.

זה לא כל-כך דומה. דבר ראשון, השער שיוויןן של צ'לסי היה דיי במזל, ובדקה האחרונה. אני בטוח שלא נראה את הגנת וולנסיה חולמת כמו ההגנה של ברצלונה שפישלה השנה כמה וכמה פעמים, בניגוד לאשתקד שהייתה לה הגנת ברזל שסייעה לה לזכות בתואר(מארקז העונה על הפנים לדוגמא)
    שנית, ברצלונה שיחקה התקפי מאוד ושלחה הרבה שחקנים למעלה, מה שנתן לצ'לסי אפשרויות להגיע למתפרצות וככה להבקיע, למרות ששני השערים שלה לא היו מהתקפות מעבר מהירות או משהו לדוגמא.
    אני בטוח שנראה את וולנסיה משחקת מגעיל, מעיפה כדורים, עושה את זה בשיניים, אבל בחצי הגמר.

2. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

דור, אתה מעוות את דברי. תעבור על מה שאמרתי ותראה שאני מאמין שנעבור, ורק הוספתי שזה לא יהיה הכי רומנטי ומוצדק בעולם.

3. riquelme1 Member

אני לא מבין למה ההשפעה של האנטי-ספרד ממשיכה לעבוד עליך ועל התגבוות שלך, למה נראהלך שולנסיה הורסת לנו את ליגת האלופות, רק בגלל שינא לא מובנת שלך לכדורגל הספרדי.(מעניין שגם צינת את ויאריאל), ועוד פעם ההשוואה שלך של ולנסיה לויאריאל היא כל כך פתטאתית, כאשר ולנסיה אחת הקבוצות הטובות במפעל, והיא הוכיחה אתזה נגד צ'לסי שלא נפלה מימנה, ונתנה משחק גדול, הדיחה את אינטר, קבוצה עם מסורת, איך בכלל אתה משווה אותה לקבוצה שפעם ראשונה בהיסטוריה שיחקה בליגת האלופות, כאשר ולנסיה כבר הגיע פעמים לגמר ליגת האלופות? לא מובן.

4. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

ולנסיה הקבוצה האחרונה שהורסת את ליגת האלופות. היא תקפה יותר מכל קבוצה אחרת במשחקי החוץ (בצ'לסי למעט הדקות האחרונות שבאופן טבעי מתוגננים אם יש תוצאה רצויה). אם לאהוב קבוצה על סגנון המשחק המרתק שלה, אז את ולנסיה. לאחר מכן רומא, וכל השאר משחקים סטייל ליגת האלופות קלאסי - מבוקר וזהיר.

נערך לאחרונה ב: ‏11/4/07
  5. W.Rooney Member

אורי, האהדה שלך ליונייטד כרוכה בפסימיות מופרזת. לעיתים עושה רושם שאתה אפילו נוטה לאהוד את הקבוצה שנגדנו, ונראה כי אתה מעדיף שנעוף מכל מפעל בכדי להקדיש את מירב תשומת הלב לליגה. אולי זו לא הכוונה שלך, אבל נראה כי אתה כלל לא חושש לעוף מהמפעל הערב, זה לא יפריע לך, והקבוצה שאתה אוהד תרד מודחת מהמגרש כשאתה לא מניד עפעף.

אני מאמין שנעשה את זה הערב, יש לנו את הכלים, אנחנו פייבוריטים, אנחנו בבית. משפט חכם ששמעתי אומר: הסטטיסטיקה היא כמו עמוד תאורה לעיוור - למשען ולא למאור. אין לי חשש מהסטטיסטיקה שעובדת הערב לרעתנו, לא מאמין שזה מה שישפיע.

6. Quique_Flores Member

דור, עליך לא הייתי מאמין, נראה לך באמת שולנסיה תעיף כדורים וכו'? במשחק מול אינטר במסטאייה אלבלדה לא שיחק, והיה מאד קשה לתפקד. היום, אלבלדה משחק ואני מקווה שיתן משחק עילאי. (וגם ראול אלביול)

דבר שני, אני מפחד פחד מוות מהחזרה של אסיין. הוא אחד הקשרים הטובים בעולם. יש לו מהירות, טכניקה, טכניקת בעיטה, הצטרפות להתקפה, מסה אדירה ועוד הרבה תכונות שהופכות אותו למה שהוא. אני, אישית, הייתי מת לראות שחקן כזה בקבוצה חסרת מרכז השדה שלי. (ולנסיה כמובן) הסיכויים שלנו לעלות היום זהים לאלה של צ'לסי ללא ספק. אנחנו לא פייבוריטים ולא בטיח. לצ'לסי יש הגנת ברזל וגם בלי מתפרצות היא יכולה לכבוש מולנו. כמו שאנחנו כבש שער בגשר, כך גם הם יכולים. אין לי הערכה בקשר לתוצאה ולמי יעלה.

אין מקום לטעויות.

עריכה: אני שונא לפתוח דף חדש

7. Giallorossi Member

כל כך מקווה שרומא וולנסיה יעלו, אם כי אני אסתפק גם בעלייה של רומא בלבד http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

אני מהמר שייצא במאסטייה 1-1 שיסתיים בהארכה לטובת ולנסיה או 0-0 שיעלה את ולנסיה,
    למרות שזה בהחלט אפשרי שצ'לסי תנצח 1-0 מאיזה מצב נייח/דרוגבה מנצל טעות הגנה של ולנסיה (כמו במשחק הקודם)

על המשחק של רומא - יונייטד אני בהחלט מעדיף לא להמר.

FORZA ROMA http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/drunk.Xxx

8. George Best Member

והנה אוהדי רומא הכלבים הפחדנים שמתגנבים ודוקרים כמו שפנים מקבלים עכשיו מכות, כבר 0-1 לנו.

9. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

תרשה לי לא להסכים איתך, עמי.

א. אני לא בטוח שמישה אנטי ספרדי, בכלל לא, אבל שיהיה זה לא הנושא.
    ב. אין בעיה עם זה שהיא הדיחה את אינטר- כל הכבוד, על הכיפאק, אבל אכן אני מבין את התיסכול של מספר אנשים כאן- כמו שאתה אמרת, ולנסיה קבוצה גדולה, עם מסורת וניסיון מוכח, ודווקא בגלל זה האכזבה היא מהכדורגל שלה מול אינטר, למשל. עם כל הכבוד לזה שהיא עברה את אינטר, ויש כבוד- היא לחלוטין לא תקבל פרס על כדורגל סוחף ומהנה. בכל צורה שלא תראה את זה- אינטר הייתה צריכה לתת לספרדים 5 ו6, ואתה למעשה "תורם" לאווירה הזאת- מן הסתם, קבוצה, שלא נופלת בהרבה מיריבתה(ואתה יודע מה, אני אזרום איתך, בכלל לא נופלת מיריבתה) עם מסורת וניסיון ומה לא(אני אשאיר לך את הסופרלטיבים לולנסיה) ועולה, עוברת את יריבתה בצורה שלא ממש ציפו לה (קרי, הרבה מזל במפגש בסן סירו) ולא עם כדורגל גדול-גם אתה היית סולד ממנה, כי לא מדובר באיזה ויאריאל קטנה(שאכן שיחקה גועל נפש, אבל לה יש סיבות מקלות). אני בטוח שהתגובה שלך הייתה דומה לתגובה של מישה אם במקום ולנסיה זאת הייתה צ'לסי- ויכול מאוד להיות שבצדק!

מה שאני לא מסכים עם מישה (אבל גם לא כל כך איתך), זה שאם אכן ולנסיה היא היחידה שהייתה משחקת ככה ועולה שלב בצורה כזאת, הייתי אולי אומר שהיא "הורסת" את ליגת האלופות, אבל שיש כל כך הרבה קבוצות שעוברות בצורה כזאת (קרי- פ.ס.וו) או סתם שמות גדולים שנהנו מהגרלה נוחה למרות משחקים גרועים (קרי- מילאן), אז ולנסיה היא האחרונה שאני אבוא אליה בטענות.

10. KirkH Member

הוא אכן בהרכב.

צ'ך,
    דיארה, ג'וני טי, ריקי, א.קול
    מיקל
    באלאק, למפארד, אסיין
    דידי, שבה

לדעתי הרכב בעייתי מאוד של מוריניו. אסיין רק חזר אחרי חודש בלי אימונים, לא אוהב לראות שחקנים שמאלצים את עצמם לחזור לפני הזמן. וכמובן שמיקל במקום מקה זו שטות ממדרגה ראשונה שאני מקווה שתתוקן כבר במחצית.

18 ועלינו.

11. Giallorossi Member

אני באמת לא מבין את השטויות האלה של האוהדים.
    חלאס. באים לראות כדורגל, לא מכות.

12. Paolo Maldini שחקן ותיקים

נמאס כבר מהפגנת האנגלופיליות הזאת של השדרים בארץ.
    אז יופי, הבנו שאתם אוהדי מנצ'סטר יונייטד, אבל די!

13. מיכל3 Member

כמה חבל על ההתפרקות הזאת של רומא, בחיים לא האמנתי שהאנגלים יובילו 3-0 כבר אחרי 20 דקות. מאוד רציתי שאיטלקית אחת תמשיך לפחות לחצי הגמר, במידה ומילאן תודח מחר. טוב, נתנחם מהתוצאה של ולנסיה שמובילה כרגע 1-0 במאסטייה. מקווה שהתוצאה תגדל גם, כדי להבטיח סופית את העלייה לחצי הגמר.

14. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

רק במידה ומילאן תודח, כי זו מילאן. הקבוצה שמסוגלת לסגור ולהבריק בשער של פירלו, סיידורף או קאקא.

לגבי רומא הם נמושות של ממש. משחקים פתוח כמו במשחק ליגה. השאירו שטחים מתים ושיחקו למנצ'סטר לידיים. רואים שהצוות המקצועי של רומא חסר ניסיון בליגת האלופות.

15. אבו Member

איזה הצלה של קאניזרס מדרוגבה, לפנתיאון! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx