אלופות, שלב הבתים: צ'לסי מארחת את שחטאר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י amirb91, ‏7/11/12.

1. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

שחטאר עדיין במצב מצוין, הטבלאות עוד לא מעודכנות ומי שאומר שצ'לסי במקום הראשון טועה ומטעה.. שחטאר במקום הראשון וניצחון שלה בדנמרק בנוסף להכרעה במשחק השני בטורינו (לא משנה ניצחון לאיזה קבוצה) יבטיח לה עליה לשלב הבא

נערך לאחרונה ב: ‏7/11/12
  2. JohnTerry26 Member

לירן אבל יחד עם זאת לא ברור לי מה שחטאר תיכננה שם מדקה 60 ומשהו... 2-2 ואתם דופקים כזה ברקס בברידג'? באמת? מהרגע הזה אפילו הייתי מאוכזב שלא הבקענו עד דקה 93 כשדי לקחנו שליטה. צ'לסי זה בדיוק הקבוצה להוציא ניצחון ממצב כזה, גם במשחק רע. זה היה הרגע שבפעם הראשונה בשתי משחקים האלו הם הזכירו שהם עדיין שחטאר, כי מבחינת כדורגל הם בטופ של הטופ. מחצית ראשונה שלהם ושלנו שהיא המשך ישיר למשחק בדונייצק, פשוט כדורגל יותר טוב של האוקראיינים, אבל עוד פעם במחצית השנייה, פשוט הפסיקו להעיז אחרי השער השני למזלנו, וזה מה שנתן לנו את ההזדמנות לנצח את זה.

ניצלנו בגדול, בענק, אבל אחרי הצרחות והשמחה אני נזכר שיש עוד את יובה בחוץ, משחק שיכול להפוך את הבית.

שלב בתים מהגדולים שאני זוכר בשנים האחרונות, באמת כיף גדול.

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא ראיתי מישהו שאמר שצ'לסי במקום הראשון. שחטאר במקום הראשון בגלל שהשיגה 2 שערי חוץ בגשר, בגלל זה היא ביתרון עלינו. לא הרווחנו שום דבר היום חוץ מלשמור את עצמנו בחיים... כמו שנאמר, יובה יכולה להפוך את המצב מול צ'לסי וזה תלוי גם בה. שחטאר במצב יוצא מן הכלל, ניצחון על הדנים והם רגל ושלושת רבע בשלב הבא.

JohnTerry26, עדיין, גם שהורידה רגל מהגז, הגיעה להרבה יותר מצבים, הייתה מסוכנת פי כמה. כדורגל ברמה אחרת.

נערך לאחרונה ב: ‏7/11/12
  4. JohnTerry26 Member

לא חושב שהרבה יותר מצבים. גם ממה שאני זוכר וגם מהתקציר היתה להם התקפה עם 3 בעיטות לשער בסוף, ועוד בעיטה לקורה מרחוק (אם כי זה כן יותר מאיתנו). שוב אני מדבר על דקה 60 ומעלה בערך, נכון שגם אז הכדורגל שלהם היה טוב יותר כשהם תקפו, אבל הם עשו את זה מעט ובלי להעיז באמת, זה נינוח מדי למשחק כזה. חוץ מזה הם נתנו משחק שקרוב למושלם.

5. avdz7 Member

איזו קבוצה סוחפת שחטאר. היום ניתן לי הצ'אנס לצפות בהם וויתרתי בשביל זה על המשחק של יונייטד שלי כדי לראות את הברזילאים בפעולה (ידעתי שיהיה חושך במשחק של יונייטד, תרתי משמע http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx ).
    פשוט נהנתי מכל דקה. כדורגל ברמה אחרת. הגנה מספיק חזקה, יכולת אדירה של שליטה בכדור, התקפות אדירות, מהירות, זריזות. קישור והתקפה מהסרטים.. תענוג. לעומת שחטאר, צ'לסי שיחקה רע. 2 שערים בניגוד למהלך המשחק כששניהם היו מקריים בהחלט. חוץ מהשערים המקריים הללו צ'לסי לא עשתה הרבה בכלל. שחטאר קצת נעצרה איפושהוא בחצי שעה האחרונה אבל היא ידעה שתיקו מספיק לה. בסוף היא שיחקה עליו ואכלה זבנג גדול בדקה ה94. לא מגיע בכלל, אבל זה הכדורגל... למרות שלקחה את מלוא הנקודות, אני לא יודע אם להצביע על צ'לסי כאכזבה או שזו שחטאר שגרמה לדברים להיראות אחרת.
    הרבה זמן שלא זכור לי שלב בתים כזה מעניין.

ומהצד השני של הבית, יובנטוס עם משחק מצויין מול הדנים, סוג המשחקים שיתנו להם את הזריקת בטחון הזו שהיא צריכה להמשך. הולך להיות מעניין...

6. WellNeverDie Member

איך אתה מסוגל להפסיד משחק? אבל הרווחת בגדול. באמת שיעמום עד הכיבוי אורות וגם אחרי זה משחק חשוך, ואיכשהו 3-1 ואנחנו סוגרים במשחק חלש מאוד.

דווקא מהבית של צ'לסי-שחטאר-יובה הייתי רוצה שצ'לסי תסיים שניה, שחטאר ראשונה וכך נמנע ממפגש מהם כבר בשמינית. לראות אותם או את דורטמונד מסיימים במקום השני ופתאום לסיים במקום הראשון בבית נראה כמו דבר שלא כ"כ מועיל. אבל עד אז יש עוד זמן ועבר לו עוד ערב אלופות גדול. סוף סוף שלב הבתים מעניין ומותח, ובעיקר מציג המון משחקים טובים כמו בעבר.

7. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל מי שקורא לסלטיק סקוטים וההודעה שלו כוללת את השם שלהם ודגל סקוטלנד צריך להתבייש בעצמו.

הקבוצה הכי אירית בעולם.

8. skyday20 Member

נתונים על המשחק מול בארסה.

- Celtic had 16.4% ball possession.
    - Barcelona had 83.6% ball possession
    - Celtic passed the ball 83 times.
    - Barcelona passed the ball 1093 times.
    - Celtic made 3 shots.
    - Barcelona made 28 shots.

מדובר בשיא בכל ההיסטוריה של ליגת האלופות, אף פעם קבוצה לא ניצחה עם אחוזי שליטה כאלה.

נערך לאחרונה ב: ‏8/11/12
  9. Civil Anti Madridista

http://news.bbcimg.co.uk/media/images/64001000/Xxx/_64001390_forster_lennon_sns.Xxx

עוד רגע חזק שהיה אתמול בגלאזגו קרה עם שריקת הסיום, ניל לנון שכ"כ חי את המשחק לא ידע את נפשו ופשוט רץ לחבק שחקן שחקן

10. Andrei Kanchelskis Member

למיטב ידיעתי שתי קבוצות מאותה מדינה לא יכולות להיפגש בשלב שמינית הגמר כך שמפגש מול צ'לסי הוא לא אקטואלי.
    בקשר לדורטמונד אני דווקא הייתי מעדיף שהם יסיימו את הבית שלהם במקום השני, מפגש אפשרי מול ריאל מדריד בשמינית זה בטח לא משהו שאתה ובטח לא אני רוצים....

11. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

זה כבר מעבר למביך, מאיציק זוהר אני מצפה לשמוע את השטויות האלה אבל יעקובי גם בדרך להפוך לאחד כזה, כמה טימטום וחוסר אובייקטיביות אפשר? הוא הפך את סלטיק לאיזה קבוצת דייגים ללא היסטוריה. זה לא מפתיע בהתחשב במצב של ערוץ הספורט בשנים האחרונות.

12. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

ואיך אף אחד לא הזכיר לצד הניצחון היפה הזה את הפייט ההרואי שנתנו החברה בירוק לבן נגד מועדון הפאר ראסינג קלוב לפני שבוע ו-45 שנה... באמת!