אלופות, שלב הבתים: ניצחון ענק לדורטמונד מול ריאל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י HapoelFan, ‏24/10/12.

1. Raulito Madridista

http://estaticos04.marca.com/albumes/2012/10/24/dortmund_madrid/1351105778_extras_albumes_0.Xxx

נאמנים למסורת. לא סוף העולם להפסיד בדורטמונד, וניצחון בברנבאו עוד שבועיים עם קו הגנה נורמלי והדחיפה של הקהל - תסריט הגיוני פחות או יותר, מה שיאפשר לנו לחזור למקום הראשון. אבל - עוד משחק חוץ בגרמניה ומפסידים, או יותר נכון: עוד משחק חוץ גדול בצ'מפיונס ואנחנו מפסידים. אייקס, ליון - זה כלום. מתי 'נגנוב' לעזאזל ניצחון איכותי באמת?

חבל שלא התחלנו לשחק כמו בעשר הדקות האחרונות, בזבזנו הרבה זמן עם חלליות מטופשות. היו לנו חצאי מצבים אבל דורטמונד הייתה טובה יותר, וחשוב מכך - היא נראתה יותר קלילה, מהירה, מתואמת. המשחק שלנו הלך קשה עם כדורים ארוכים. בגדול, אף שחקן התקפה לא היה מעל לבינוני וככה אי-אפשר לנצח במגרש כזה. כמוכן, דורטמונד איבדו מס' כדורים במחצית הראשונה ממש קרוב לשער שלהם ולא ניצלנו את זה.

כמה נק' יותר ספציפיות:

בנזמה או היגואין - דילמה שתמיד תישאר. בנזמה עוזר בהנעת הכדור ויודע לשמור עליו ולהרוויח זמן - אבל היגואין יותר חלוץ רחבה, כזה שאפשר להכניס לו כדור אלכסוני ויקדים את הבלם בשנייה. מי היה שילוב של השניים פחות או יותר? ראול.

אוזיל ודי-מאריה - חייבים להיות יותר דומיננטים, מחכה לרגע שהם ינצחו משחק חשוב כמו בצ'מפיונס ולא רק אוססנות וחטאפה. לא מרוצה מהעונה שלהם עד עכשיו, למרות שאוזיל ראוי לקרדיט על הבישול. הכי מעצבן שהם פשוט לא יודעים לבעוט לשער. די-מאריה כבש גולאסו מול סוסיאדד ותקע את הכדור בחיבור של טוטנהאם בעונה הראשונה בלבן אבל הבעיטה שלו לוקה בחסר.

אולי היה מקום להשאיר את בנזמה על המגרש במידה ומוריניו מרגיש שזה לא המשחק עבור קאקא בגלל הצפיפות באמצע.

עצבים עד המשחק בברנבאו בקיצור, לא יכול לראות אותנו במקום השני, והרגיש לי עוד לפניכן שזה לא המשחק שלנו. עצוב שבסופו של דבר היינו חוגגים בטירוף את ה-2:2 אם היה מגיע; געגועים לפורטיו...

וחייבים לסיים בטוב איכשהו: ראמוס במשחק מעולה; קסיאס הדף פה ושם(ממש לא אחראי על הגול השני); רונאלדו עשה את שלו. דורטמונד קבוצה פנטסטית, יש לה מגרש מרגש. לילה טוב, האללה מדריד!

2. Mellow29 Kopite

איזה ערב צ'מפיונס גדול. ברכות לאייאקס ולאוהדי הכדורגל ההולנדי כאן בפורום, רגע של נחת בכדורגל האירופאי אחרי הרבה מאוד זמן והנצחון דווקא מול מנ' סיטי מאוד סמלי. אייאקס כבר לא כוח גדול בכדורגל האירופאי ולא רק באשמתה, אבל אין הרבה נצחונות מתוקים כ"כ.
    אבל ההיילייט של היום זה נצחון פנטסטי של דורטמונד על ריאל מדריד. בכל עמדה במגרש הגרמנים היו טובים יותר, יכלו גם להבקיע עוד שערים... נפלא לראות בערב כזה איך קבוצה כ"כ צעירה כמו דורטמונד, שמאבדת כבר שנתיים ברצף שחקני מפתח בעמדות חשובות מצליחה להחליף אותם בכשרונות גדולים לא פחות, שלא יגמר לעולם. לפי מה שאני מבין גם שאלקה ניצחה באנגליה ולא בדיוק בעקיצה גרמנית קלאסית...

עצוב להיות אוהד כדורגל אנגלי במחזור כזה, קבוצות כמו סיטי וארסנל עם השקעה כספית גדולה משחקות כדורגל מסריח, ודורטמונד עם פי כמה וכמה פחות השקעה משחקת נפלא מול ריאל מדריד. ערב מעורר קנאה באוהדי הכדורגל הגרמני.

נערך לאחרונה ב: ‏24/10/12
  3. 亚历山大帕托 Member

יש כל כך הרבה הימורים יותר טובים מאשר ניצחון של קבוצת חוץ עם הגנת טלאים שיכולה להסתפק בתיקו. תכעס על עצמך.

4. Der Rotbart Member

Deutschland über alles http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

משחק נהדר של דורטמונד שממשיכה להתקדם באירופה (ולשקוע בליגה).
    גרוסקרוייץ לשם שינוי עם משחק טוב (ועדיין פריסיץ' טוב יותר), רוייס וגוצה פנטסטים, אבל ה MVP הוא הקפטן קל, סבסטייאן קל. איזה לידר!

6. alexshw Member

בית המוות ממשיך לענות על כל הציפיות עם כדורגל במיטבו. הניצחון של איאקס הוא אולי הרומנטי ביותר בצ'מפיונס מזה שנים רבות וברצוני לברך את אוהדיה.

נערך לאחרונה ב: ‏24/10/12
  7. Civil Anti Madridista

ניצלו בחכמה את ההצבה של אסיין כמגן, דורטמונד עשתה שם קרחנה באגף
    הגיע להם גם פנדל לקראת הסיום באדיבות צ?אבי אלונסו

מילאן ממשיכה לצלול, פשוט קבוצה פח השנה אין לי מושג מה המטרות שלהם השנה, אבל כמו שהם נראים הם לא יגיעו לכלום

8. Ajax Amsterdam Member

ניצחון גדול על אלופת אנגליה נהנתי לראות היום את אייאקס,אני עדיין בדעה ששונה הרכש הכי טוב שלנו

השנה,היום הניצחון הזה מאוד סימלי ניצחנו את הכסף הגדול,ערב גדול לאייאקס

9. Bensh Member

אחד מערבי הצ'מפיונס היותר מרגשים שאני זוכר בשנים האחרונות
    דורטמונד ואייאקס http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה הדבר היחיד שיש לי להגיד לאוהדי הבוסמן של מנצ'סטר סיטי,צ'לסי, פ.ס.ז' וקבוצות אחרות ללא נשמה.

11. Telkiyski Member

השחק של דינמו זאגרב נערך ללא קהל?
    כי לפי התקציר זה היה נשמע כאילו המשחק היה מול אצטדיון ריק

12. skyday20 Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

הניצחון הגדול של הקבוצה שלי בכלל פאדיחה. אייאקס לא ניצחה 32 שנה באירופה קבוצה אנגלית באמסטרדם. דווקא ביום שמגיעה לארינה קבוצת חלומות על התקפה ששווה יותר ממליון אירו היא מנצחת. גביע כבר לא נראה באמסטרדם, אבל יש לנו פה הרבה יותר היסטוריה ונשמה מאשר בקבוצות בוסמן כמו צ'לסי, הסיטי, פריס סן ז'רמן, מלאגה, אנז'י, וקבוצות אחרות שבעתיד חושבות שעם איזה ערבי עשיר הן יכולות להכנס להיכל התהילה של הכדורגל האירופאי.

ברור לי שלפני 1996 גם היו למנצ'סטר סיטי הרבה אוהדים, אוהדים מתוסכלים שתמיד ראו את הגב של היונייטד, אבל החבר'ה האלה הרבה יותר אוהדים מהדור החדש שיושב עכשיו במנצ'סטר עם חולצת תכלת וחושבים שאייאקס היא קודם כל חומר ניקיון...

אפילו אם זה רק ערב אחד עלוב, היום אני יודע כמה אני גאה להיות אייאקסיד.

14. Quaresma Member

שאפו, הגיע לדורטמונד לנצח.
    לדעתי דורטמונד תעלה בטוח, סיטי/ריאל יצטרפו אליהם.

15. בונקר מפואר Member

ניצחון מרשים של דורטמונד, יהיה מעניין לראות אם הם יצליחו לשחזר את אותה יכולת עוד שבועיים בברנבאו.
    מה שבטוח זה שהם כנראה ויתרו על הליגה ורוצים להתרכז בצ'מפיונז.