אלופות, שלב הבתים: דורטמונד מגיעה לברנביאו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Fratelli d'Italia, ‏6/11/12.

1. Piet van Reenen Member

בתור אוהד אייאקס אמסטרדם מושבע, אני חייב להגיד שזה פשוט ביזיון מה שהשופט עשה היום לסיטי.
    מבחינתי אייאקס הפסידה את המשחק, אופא צריכה לתת את מלוא הנקודות לסיטי.
    אני לא אתפלא אם יש קשר לכך שהשופט דני ולאייאקס היו 4 שחקנים דנים בסגל למשחק.
    כואב לי הלב על הסיטי פשוט שדדו מהם ניצחון שהגיע להם.
    איך אפשר להמשיך לראות את המשחק שאנו כל כך אוהבים?
    כשהשופטים פשוט קובעים את תוצאת המשחק.
    מגעיל, בושה וחרפה!

2. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה לרדת לרזולוציות האלו? החלטה קשה אחת של קוון, החלטה אחת של שופט. זה לא שבא בן אדם אחד והתעמר בסיטי כל המשחק. לא בטוח, אגב, שהקוון טעה.

3. alexshw Member

בית המוות אחד הבתים הגדולים בתולדות האלופות. תענוג צרוף

4. hai80 Member

לא חושב שזה קשור למוצא של השופט אבל לפסול שני גולים ופנדל כזה ברור?! שילך לאופטיקה אלפרין דחוף. אגב אם זה מנחם מישהו אז גול אחד מהשניים היה מוצדק לפסול.

לא מבין למה יש שופטי רחבה לא מועילים בכלום!

5. Piet van Reenen Member

זה שאני אוהד אייאקס, לא אומר שאני צריך לסלף את העובדות(בניגוד לאוהדי ברצלונה שממשיכים לחשוב שהזכיות האחרונות שלהם בליגת האלופות היו כשרות).
    אייאקס היום הוציאה נקודה אך ורק בזכות השופט!

6. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

נכון, השיפוט חילץ את אייאקס מהפסד בדקות האחרונות. כמו שראינו ים של טעויות בשבועות האחרונים. זה בסדר גמור לומר שהשופט טעה. זה רע מאוד לקשור דברים שקורים כל הזמן דווקא לכך שהשופט דני ושלאייאקס יש שחקנים דנים.

hai80, למה בכלל לציין שני גולים פסולים לפני שאתה מודה שהחלטה אחת היתה נכונה? סתם נראה כאילו אתה מרחיב את הרשימה. טעות אחד בנבדל של סנטימטרים לכאן או לכאן, דבר שקורה כל הזמן ואיש לא מניד עפעף כשזה לא קורה באזור הרחבה, ותפיסה בחולצה מהסוג שאנחנו רואים כל הזמן במצבים נייחים ולרוב לא שורקים, בדרך כלל השופט אפילו לא מצליח לראות את זה. לא נעים, לא חריג, לא משהו שלא קורה בלי סוף.

7. אלי מתחן Member

מה הקשר ברצלונה עכשיו?

לדעתי הגול היה צריך להחשב, אבל פנדל לא היה. באלוטלי תפס את הבלם במקביל.

8. Piet van Reenen Member

שים לב לפרט מעניין!
    שנה שעברה אייאקס במחזור האחרון נגד ריאל באמסטרדם, ההולנדים היו צריכים נקודה כדי לעלות.
    באו חבורת שופטים מפורטוגל לשפוט את ריאל, שלה מאמן פורטוגלי ואיזה 4 שחקנים פורטוגלים.
    במשחק השופטים פסלו לאייאקס 2 שעריים חוקיים, שכנראה היו מעלים את אייאקס לשלב הבא.
    השנה אותו סיפור סיטי- אייאקס, שופטים מדנמרק, קבוצה עם 4 דנים בסגל המשחק.
    ומה קורה? השופטים הדנים עוזרים לקבוצה עם הדנים ע"י אי נתינת פנדל לאנגלים ופסילת שער חוקי לגמרי.
    צירוף מקרים? לא נראה לי!

נערך לאחרונה ב: ‏6/11/12
  9. סדרו קייטע Member

לא יודע, לטעמי דורטמונד לא נתנה משחק גדול ובעיקר נהנתה מהשטויות של מוריניו שעלה בלי קשר אחורי (דבר שבדרך כלל הוא לא עושה אפילו מול הקבוצות הכי חלשות בליגה הספרדית). כמו שצויין פה, מרגע שהוא עבר להרכב סביר, המשחק עבר לשליטה די מוחלטת של ריאל שבסך הכל הייתה עדיפה בהרבה.

אם לא פיספסתי משהו בזיפזופים שלי, שלושה מצבים וחצי במשחק מול אין ההגנה של ריאל, זה לא משהו לכתוב עליו הביתה. למזלה של דורטמונד אחוז ניצול המצבים שלה היה מצוין היום (לשם שינוי) והיא נהנתה מהחמצות של ריאל (ושער חוקי שנפסל).
    אגב, ווינדפלר ממש לא שוער ברמות הגבוהות ומוזר שעם היצע כל כך גדול של שוערים גרמנים דורטמונד מסתפקים בו.

אני גם מסכים שמודריץ' אוברייטד מטורף. לא יודע אם הוא לא לרמה של ריאל, אבל הוא בוודאי לא שחקן של 40 מיליון יורו. בליגה הספרדית יש שחקנים יותר טובים שהיו עולים לריאל מחצית הסכום. די הזוי שאתה מוציא סכום כזה על שחקן לא יותר טוב ממה יש לך, לא צעיר במיוחד, בזמן שאתה מפקיר עמדות אחרות, חשובות לא פחות. לריאל בעידן מוריניו כמעט לא היו פציעות כך שנקודת התורפה הללו בסגל כמעט לא באו לידי ביטוי. העונה שפתאום שיש קצת פציעות (עדיין לא משהו שמתקרב ליונייטד או ברצלונה) פתאום רואים עד כמה הסגל שם בנוי עקום.

ועם כל זה, למרות הפשלות, תמיד תהיה למוריניו טיפת מזל. הפעם זה שסיטי עגלות.

10. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמובן, והשופטים שטעו בשבועות האחרונים במשחקים באיטליה הם איטלקים, והשופטים שטועים במשחקים באנגליה הם אנגלים, והשופטים שטועים במשחקים בספרד הם ספרדים. אולי הם שורקים בעד הקבוצה עם יותר שחקנים מקומיים... קבוצות הן היום בעלות שחקנים ומאמנים מכל מיני מקומות. מספיק לחפש קונספירציות בכל מקום. טעויות בנבדל של סנטימטרים ושל תפיסה בחולצה רואים כל הזמן! כל הזמן! בכל מקום! תאשים את השופט והקוון בטעות, אל תאשים אותם בהטיית תוצאות.

11. סדרו קייטע Member

צריך גם לזכור שהטעויות התקזזו. מעבר לפנדל נגד דורטמונד שלא כל שופט היה נותן, במידה ולריאל היה מאושר גול חוקי אז הניצחון של סיטי לא היה משנה בהרבה, לפחות לא להעפלה לנוק אאוט (אולי כן לליגה האירופאית).

12. hai80 Member

לא היה נבדל וגם אם זה גבולי צריך ללכת עם ההתקפה.
    לא, יש הבדל בין תפיסות של תפיסת מקום ומאבקים לבין כמעט לקרוע לו את החולצה, אין יותר פנדל מזה. שופט חלש מאוד. ושוב נשאלת השאלה למה יש שופטי קו אם כל פעם זה חוזר על עצמו, או שיתחילו להתערב ולהוות חלק פעיל במשחק או שיעיפו אותם, אני באמת לא מבין על מה הם מקבלים כסף.

13. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

הספק הולך עם ההתקפה במידה שלקוון יש ספק. אני מניח שהוא ראה בוודאות (מבחינתו) נבדל. שוב, לא משהו שלא קורה כל הזמן. אנחנו מדברים פה על לתפוס מצב של סנטימטרים בשבריר שנייה. גם במאבקים על תפיסות מקום אנחנו רואים תפיסות חולצה. פיספס. קורה.

14. rashe18 Member

משחק נפלא של דורטמונד במיוחד במחצית הראשונה.
    חבל שהם נסוגו ברבע השעה האחרונה.
    עם יותר יוזמה הם יכלו לכבוש את השלישי ולסיים את הסיפור.
    בכל מקרה לא צריך להיות חזירים, 4 נקודות מריאל זה הישג אדיר בבית הזה.
    דורטמונד צריכים לפרק את סיטי בגרמניה.
    משחק החוץ באיאקס יהיה הכי קשה לדעתי.
    מקווה שדורטמונד יסיימו במקום הראשון.

15. סדרו קייטע Member

ריאל ינצחו את איאקס במשחק האחרון בבית בוודאות כמעט מוחלטת, כך שמבחינת סיכויי העליה הם הקבוצה במצב הטוב ביותר, גם אם הם יפסידו לסיטי בחוץ. הגורל של דורטמונד בידיים שלה, אבל המשחקים שלה יותר קשים על הנייר (איאקס בחוץ זה משחק הרבה יותר קשה מאייקס בבית), כך מתוך שתי המובילות דווקא הסיכוי שלה לא להעפיל גדול יותר לדעתי.

דורטמונד צריכים להזהר מאד לא להגיע למשחק האחרון במצב שבו ניצחון יעלה את סיטי על חשבונם. קרו כבר דברים מוזרים יותר בכדורגל וזה נראה כמו סיטואציה קלאסית לשליטה מוחלטת של דורטמונד, אינספור החמצות ואיזה גנבת גול של סיטי.

בכדי להימנע מהמצב הזה הם צריכים להוציא לפחות נקודה מאיאקס או לקוות שסיטי לא ינצח את ריאל בבית.