אלופות: שאלקה עושה היסטוריה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏13/4/11.

1. 亚历山大帕托 Member

מה ראול? אחד הקלים שלו בקריירה והאחריות היא אך ורק על הביזיון הזה שנקרא הגנת אינטר.

2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא צריך להגזים...גם שכטר עושה מזה גול.

למרות ה-1:0 של שאלקה שהיה מההתקפה היחידה שלהם במחצית הזאת ממש עם סיומה, מבחינה הגנתית אינטר דווקא עמדה טוב מאוד, עם לוסיו, ההגנה של אינטר הרבה יותר טובה, וגם ראנוקיה כמעט שלא הוזכר, ברור ששאלקה משחקת הגנתי בגלל היתרון אבל גם בסמי נסיונות של שאלקה, הם לא עשו יותר מדי. סטאנקוביץ' עם בעיטה נהדרת ומאייקון עם הליצנות הרגילה שלו בצד השני. זה שאטו בוחר לעוף לחצי המגרש/קיצוני זה בעיה ואי אפשר להגיד מוריניו עשה את זה. סך הכל משחק לפרוטוקול נחמד, בכל אופן אהבתי לראות את זה שליאונרדו פתח עם נאגאטומו בצד, אין ספק שהגיע לו והוא משחק לא רע בכלל, די מצחיק לראות את 2 היפנים משחקים זה נגד זה באותו אגף. לשאלקה יש סיכוי לא רע בכלל להגיע לגמר, כשמדובר בחצי גמר, הכל כמובן כבר יכול לקרות, אם קבוצות הגיעו עד לשם, אז אני לא חושב שיש ממש פייבוריטיות ברורות כשמדובר בחצי גמר. הייתי רוצה לראות את אינטר עם יותר אגפים, הבעיה היא שאין לה בדיוק את השחקנים בשביל לשחק עם האגפים כיום. למרות שאנשים פה יורדים על ההגנה של אינטר עם חור ענקי בגול, לא חושב שההגנה שיחקה גרוע כמו שאתם מנסים לצייר אותה, בטח יחסית למשחק הקודם בין 2 הקבוצות ולדרבי כמובן. לוסיו כן מייצב הרבה יותר את ההגנה של אינטר, גם איתו זה לא מה שהיה בשנה שעברה אבל מי שמשווה בין ההגנה של אינטר עם לוסיו וזו שבלעדיו אין לו מושג על מה הוא מדבר, כל כדור היום ב-45 הדקות היה של אינטר אם זה במאבקים מול חוראדו, ראול ואדו.

נערך לאחרונה ב: ‏13/4/11
  3. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אורנג', הוא דווקא טוב לכל אורך המפעל. אל תקח מראול את מה שמגיע לו.

4. JR-Riquelme Member

מה ההתלהבות כאילו הוא לא הכניס 200 כאלה בקריירה?
    זקן או צעיר למה שלא יכניס באחד על אחד מול סזאר? ההגנה של אינטר מצחיקה

5. riquelme1 Member

ראול באמת מדהים, בריאל הוא היה בירידה, ובכלל הוא לא אותו חלוץ של שנים עברו, לא האמנתי שבגילו המופלג שהוא יעשה מה שהוא עושה בשאלקה העונה, ו3 שערים כבר בשלב הנוקאווט, נגד ולנסיה, ופעמיים נגד אינטר.

שאלקה כבר בשלב הבא.

6. 亚历山大帕托 Member

מלך על כל מה שעשה העונה, אבל השער הזה הוא כולו של הגנת אינטר.

7. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

גומז פשוט שקרן, אוברייטד עצום, אני בחיים לא אשכח שאמרו לי בפורום האנגלי שהוא טוב יותר מריינה. פשוט לא שוער לרמות האלה, כל כמה שבועות רואים ממנו שטות כזאת.

8. riquelme1 Member

איזה כדור של ראול, שער ובישול.

שאלקה כנראה ממשיכה עם מאזן מושלם בבית שלה באלופות. מדהים.

9. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

לפעמים יודעים הבלמים לנצח אחד על אחד מול שוער ביותר פשטות וקור רוח מחלוצים.

10. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד יבוא עכשיו מישהו ויגיד שהאשמה בגול היא של ההגנה של אינטר...הוובדס, שלוסיו או ראנוקיה גם אותו היו אמורים לשמור...גול נהדר של שאלקה, ולשם שינוי במפגש הזה, להגנה של אינטר לא היתה בו אשמה.

למרות שכולם אומרים שיונייטד פייבוריטית ברורה, אני לא חושב שככה המצב. נכון היא פייבוריטית אבל! חצי גמר זה חצי גמר וגם בשנה שעברה אף אחד לא נתן לאינטר סיכוי לפני ההגרלה מול ברצלונה כך שאם אינטר עברה את הקבוצה הכי טובה בעולם, גם שאלקה יכולה לעבור את מנצ'סטר יונייטד, מה גם שאל תשכחו את הנאחס הגרמני של היונייטד. אני חושב שהעובדה שהמשחק הראשון משוחק בגרמניה זה יתרון לשאלקה, ואם היא מנצחת בו אפילו 1:0, היא במצב טוב מאוד לקראת הגומלין גם אם למקום שהוא יערך בו קוראים אולד טראפורד. אין יותר מגיע מלראול מאשר להיות בגמר מול ריאל מדריד השנה, צדק פואתי מול הקבוצה שזרקה אותו בקיץ, במיוחד כשמי שמככבים אצלה בחוד זה אדבאיור ובנזמה, שגם היום, לא בהכרח יותר טובים ממנו ולא נותנים לריאל את האקסטרות שהוא נתן בדיוק ברגעים שכאלה. אני חושב שאחד הדברים שנמצאים אצל שחקני שאלקה זה הרעב שלהם, לא שאני אומר שליונייטד אין, אבל לא מעט מהשחקנים של יונייטד היו בגמר לפני שנתיים ושלוש, ובשאלקה אף אחד מהם לא היה בגמר אם אני לא טועה וכנראה שכל עוד הוא לא משחק בקבוצת פאר, זה יהיה הסיכוי היחידי שלו להגיע לשם.

11. Ian Wright Member

ראול וריאן גיגס זה קלאסה אחרת. אני שמח שיצא לי לראות את השחקנים האלה גם(בעיקר) לאחר שיאם. זן נדיר שנכחד לאט לאט מעולם הכדורגל.

12. פריד טאהר Member

הייתי חותם על הפסד 3-0 מאשר ניצחון פלוס+צהוב לקראבליו.. חבל

13. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

רוב הזמן ראיתי את המשחק של טוטנהאם מול ריאל מדריד כדי לחלוק כבוד אחרון לתרנגולים במפעל. מצער אותי שהם הודחו, כי הם הוסיפו הרבה צבע למפעל, אבל כנראה שזה היה בלתי נמנע לאור התוצאה במשחק הראשון. סך הכל, טוטנהאם יכולה לקחת הרבה דברים טובים מעונת הבכורה שלה בליגת האלופות. עכשיו מה שנשאר לה זה להאבק בכל הכח כדי להגיע למפעל גם בשנה הבאה.

אגב, ראול עם יופי של ביצועים.

14. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

תכלס. נראה לי שכולנו התחברנו לטוטנהאם בגלל שסוף סוף באה קבוצה כל כך אטרקטיבית + שם חדש שלא ראינו הרבה. כדורגל יכול להיות הכי מושלם בעולם, ועדיין, כמה אפשר לחזור על צ'לסי..בארסה..יונייטד...ריאל...אינטר/באיירן/מילאן והשמות הרגילים. כיף לראות קבוצה חדשה ותוססת כמו טוטנהאם. היא לא לקחה את הגביע ולא עברה את ריאל, אבל סימפטיה היא קיבלה ובגדול.

בקיצור, שנה הבאה אנחנו עם נאפולי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏14/4/11
  15. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחחח ראול ראול...

הגול שלו הזכיר את הגול ב3-0 אז בגמר ההוא מול ולנסיה