אלופות: שאלקה נכנעת ליונייטד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏25/4/11.

1. 亚历山大帕托 Member

זה מה שאוהדי יונייטד באמת חושבים או שאתה חריג?

2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

התפלאתי שסטיב ברוס לא עלה לשחק לקראת הסיום מרוב שהיה קל ליונייטד...

3. Muurad Member

הדבר היחידי שבשבילי המשחק הזה מראה זה כמה עלובה אינטר.

בכל מקרה מגיע לשאלקה המון קרדיט על ההישגים שלהם השנה, אני בחיים לא האמנתי שהם באמת יצליחו להגיע לאן שהגיעו, והם בהחלט הוכיחו אותי על טעותי.. נתנו עונה מדהימה פחות מבחינת יכולת ויותר מבחינה פרקטית והישגים, שזה המטרה של המשחק בסופו של יום - בעונה כזו מוזרה הם נתנו לאוהדים שלהם הרבה רגעי נחת וגאווה בקבוצה שלהם, ככה שהם מקבלים את מירב המחמאות וההערכה ממני http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏26/4/11
  4. aloneli Member

אני חושב שליונייטד מגיע קצת יותר קרדיט.

אמנם היא ניצחה קבוצה שלא שווה יותר מרבע גמר אבל היא שיחקה פתוח והגיע להמון מצבים.לפי דעתי המחצית הראשונה שלה מהטובות שלה העונה בטח במשחקי החוץ שלה.

ושוב פעם ראגניק מקבל קרדיט,זה מגאת' הדיח את באיירן בגביע-בסוף עוד יגידו שהוא הביא להם גביע והם זכו בזכותו.בואו נסגור על כך שהוא השפיל את אינטר וזהו,זאת לא קבוצה שהוא בנה ואפילו לא מערך שהוא בנה,בשביל זה יש לו את שנה הבאה..

5. Ian Wright Member

זה כבר מתיש. כל תגובה שלו נראית ככה אחרי מי שלא פירגן ליונייטד: "זה בסדר. אני רק מקבל כוח מזה שכולם הכי שונאים אותנו כי זה אומר שאנחנו הכי טובים." בלי שום קשר למתרחש על המגרש או מחוץ למגרש.

6. דנידין Member

גאה בקבוצה, כיף גדול להמשיך להניף את הדגל במעמדים כאלו עד בחודש מאי. היה קמפיין שכולו אופי, הגענו רחוק בהרבה ממה שכיוונו והתקציב מאפשר לנו.
    אני אוהב את המועדון הזה כל כך, המון ותמיד.

http://www.wurstwasserjungs2000.de/assets/images/smilie_Schalke.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏26/4/11
  7. alexshw Member

גיגז הופך למבקיע השער המבוגר ביותר בתולדות ליגת האלופות, 37 שנה ו - 148 יום(על פי ויקיפדיה) ובכך מנפץ את השיא של זנטי, שנקבע העונה במשחק בין אינטר לטוטנהאם.

8. aloneli Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

עד כמה שזכור לי עוד לא "הנפתם" את הגביע, וגם לא בארסה או ריאל...בשביל להניף את הגביע צריך לנצח את ריאל/בארסה מן הסתם, אז כל הדיבורים על קבוצה אדירה וזה, תמתין איתם עד ל-28 במאי 23:30. מנצ'סטר של השנה קבוצה מהבינוניות בהיסטוריית יונייטד, כל הקרדיט לפרגי שעשה נסים ונפלאות איתם, ועדיין בוא נזכור, יונייטד עברה בשמינית את מארסיי ובחצי את שאלקה...שאני לרגע לא מזלזל בהם אבל תסכים איתי שלשחק מולן בנוק אאוט של 2 משחקים זה לבטח הרבה יותר קל מלשחק מול באיירן, אינטר, מילאן, ריאל, בארסה ושות'...(אני לא ארשום שצ'לסי היתה באיזשהו משבר ברבע כי צ'לסי זו עדיין צ'לסי...ליברפול גם היתה במשברים בליגה ובאלופות היתה בסדר גמור). יונייטד קבוצה נהדרת, בהחלט ראוייה לשלבים מאוחרים בצ'מפיונס, אבל עדיין בוא נזכור שהיו קבוצות גדולות מיונייטד הנוכחית שלא הצליחו לעשות את הצעד של הגמר, אחרי הכל מדובר בקבוצה שעשתה הכי הרבה חצאי גמר בעשור האחרון, 7 פעמים!

10. 亚历山大帕托 Member

http://i52.tinypic.com/2yngilx.Xxx

11. WellNeverDie Member

תמיד מדברים על הדרך של הקבוצה...
    ואת מי ברצלונה עברה? את ארסנל, שאותה יונייטד מנצחת כבר בדרך קבע בשנים האחרונות בשלבים המכריעים? את שחטאר, קבוצה חביבה אך לא יותר? ועכשיו יש לה אתגר אמיתי. כמו שליונייטד היו 2 מפגשים קלים ואחת קשה, עכשיו גם לברסה. ו"קלים": מרסיי לא פריירים ובטח שלא שאלקה שדפקה כמה חתיכות טובות לאלופת אירופה.
    לבנתיים אנחנו חזק בליגה ובצ'מפיונס, ולהיות כך בתחילת מאי זה לא דבר של מה בכך. אוהבים להגיד אפורות, אבל כל עונה פרגי מתאים את הקבוצה בדיוק כמו שצריך - לא מלהיב כמו ברצלונ אבל יעיל בצורה בלתי רגילה, כל שחקן מחויב ויודע מה הוא עושה בצורה מושלמת, והכי חשוב - ווינרים אדירים.
    אני מבטיח לך שבשנה הבאה רק נשתפר, אבל זה לא אומר שנסיים אם יותר תארים מהעונה.

12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל אף אחד לא אמר שברצלונה עשתה איזושהי דרך מופלאה לגמר...כל קבוצה שהם שיחקו נגדה אמרו שזה בהליכה ובכל הדיונים שהיו על זה צמצמו את הרשימה לאלו שיכולים להתמודד איתם מבחינה הגנתית למשהו כמו 3-4 קבוצות, צ'לסי, ריאל, יונייטד ולא זוכר אם דיברו על עוד מישהי...

יונייטד כל שנה במאני טיים במאי, זה לא שונה השנה מאחת מה-17 השנים האחרונות...למעשה אני לא זוכר מתי יונייטד לא היתה בשום דבר במאי כל שנה.

13. alexshw Member

אני בדעה שגמר זה הרבה עניין של יום נתון. כבר ראיתי כל מיני תסריטים מדהימים וראיתי את יובה ב - 97, שכולם כבר הכתירו לאלופת אירופה, נאנסת ע"י דורטמונד, שאומנם לא היו פראיירים, אבל היו אנדרדוג טיפוסי.
    ביונייטד לא יפחדו משום יריבה בגמר.

נערך לאחרונה ב: ‏27/4/11
  14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

יום נתון, אתה מוכן לרשום לי את כל הימים הנתונים של גמר האלופות, יורו, מונדיאל שהקבוצה שלא היתה פייבוריטית זכתה ב-20 השנים האחרונות? (אני יודע אנשים אוהבים ללכת גם לשנות ה-50, אז בואו נתחם את זה) אני ינסה לקצר את מה שאני זוכר: יוון-פורטוגל בגמר יורו, במונדיאל לא היה מן הסתם, באלופות: מילאן-אייאקס, מילאן-ליברפול. אם אתה נזכר בעוד משהו, אתה מוזמן לזרוק...ועדיין, עם כל זה שבארסה וריאל פייבוריטיות, ומי שמהן תעלה לגמר גם תהיה פייבוריטית, בואו נזכור, אנחנו מדברים על יונייטד מהצד השני, לא על ז'ילינה.

15. alexshw Member

נתחיל מזה שבהמון גמרים נפגשות קבוצות באותה רמה בערך, אולי עם יתרון קל הנייר לפה ולשם.
    אתה מציג את זה כאילו יונייטד זה איזה מונקו שבמקרה, פעם בשלושים שנה עושה משהו באירופה.
    יונייטד זה המועדון הכי גדול בעולם בשני העשורים האחרונים.

בשיטת בית וחוץ לעיתים עוד ניתן לתקן יום לא משהו, בגמר לא. גם את זה צריך לקחת בחשבון.
    בגמר יש גם יותר מקום לדברים מקריים.

יונייטד בהחלט מסוגלת לקחת את המפעל הזה עונה, גם אם היא נהנת בסגל פחות נוצץ משני הזכיות הקודמות שלה בליגת האלופות.