אלופות: שאלקה משפילה את אינטר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Franco, ‏4/4/11.

1. riquelme1 Member

מחזק.

2. 亚历山大帕托 Member

בניטס היה עובר את שאלקה.

3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה מתכוון על חשבון רמאותכם. יושב עלינו בול? סבבה. גם המקום ה-7 יושב עליכם בול.

---

ועכשיו בנימה רצינית.

למרות ה-5:2! למרות! זה לא מתקרב אפילו עשירית להרגשה שחוויתי אחרי ה-3:0 שאינטר הושפלה מול מילאן. ההגנה של אינטר היתה זוועה, כמו כל העונה הזאת, אין ספק שהמשחק הזה מסמל סיום תקופה של קבוצה גדולה של אינטר ב-4 השנים האחרונות, ואין ספק שבשנה הבאה תהיה מהפיכה באינטר, כשלא מעט שחקנים יקבלו כרטיס חד כיווני ממילאנו. גם ליאונרדו יקבל את אותו כרטיס במחלקת ה-קואץ' (חחחח), כנראה שאחרי 2 כשלונות בשתי המילאנזיות, נמצא אותו רק בצ'זנה או משהו כזה...

תם עידן אינטר? לא הייתי ממהר להגיד את זה. בסך הכל עונה אחת נוראית אחרי 4 מצוינות בליגה ועוד אחת עצומה באירופה, מה שנה שעברה מילאן לא חטפה רביעייה באולד טראפורד? מישהו אמר שזה סופה של מילאן? עובדה שבקיץ עשו חריש קטן, בינואר חיזקו את החריש, ומילאן בדרך לאליפות. מה מילאן ב-2004 גם ברבע הגמר, בתור אלופת אירופה לא הביסה את לה קורוניה 1:4 בבית ויצאה למשחק חוץ והובסה 4:0? והנה שנה אחרי זה מילאן חזרה שוב לגמר הזכור באיסטנבול (לא שזה מה שאני חושב שיקרה באינטר ואם כן זו באמת תהיה הפתעה גדולה אחרי נפילה העונה שוב לחזור...) וב-2007 גם חזרה ולקחה את התואר.

DENIS BERGKAMP - שאלה יהיו הנחמות שלך, שאינטר היא בדיחה (העיקר שארסנל אימפריה)...וואלה קונה פירוק שכזה כל 5 שנים עם 4 אליפויות רצופות ולקיחת אלופות בדרך. וכן גם אינטר היתה 18 שנה בלי אליפות ועדיין אתם רחוקים שנות אור מאינטר של היום, גם עם זה שאין לה הגנה. יש יותר סיכוי שיהיה שינוי באינטר מאשר בארסנל, וזה ההבדל הגדול. כי אתם תמשיכו ללכת בקיר.

אנשים פה יותר מדי שוחטים את אינטר, עם כל הכבוד, זו אלופת אירופה היוצאת, וכן היא הפסידה לשאלקה הבינונית, אותה בינונית שהעיפה את בנפיקה שאנשים פה כל שבוע מפארים אותה, אותה שאלקה שסיימה לפני ליון שאנשים פה משבחים על המהפך שעבר בה שגם היא בבית, ואותה שאלקה שניצחה גם את ולנסיה. ואותה שאלקה קירקסה את אינטר שלי הערב, אז מה? זה מזל? זה קבוצה גרועה? זה אומר ששאלקה בדיחה? לא היה שום אוהד אינטר שחשב בשניה של ההגרלה שזה מה שיהיה ואין לי ספק שרובם ככולם כבר חשבו על חצי הגמר, גם אחרי התבוסה בדרבי למילאן! אבל מה דברים כאלה לא קורים בכדורגל? מה לא קורה שקבוצות חוטפות השפלות? פורטו לא הביסה את בנפיקה 0:5? יונייטד לא הביסה את ארסנל עם שישייה לפני כמה שנים באולד טראפורד? ריאל מדריד לא אכלה בקאמפ נואו עם כל הכוכבים שלה, 5:0 מברצלונה?! להגיד ששאלקה קבוצה חרא או קבוצת תחתית או קיקיונית זה רק אנשים שאין להם מושג בכדורגל יכולים להגיד דבר שכזה, שאלקה היום באה, ושיחקה משחק ב-90 אחוז מושלם, ה-10 אחוז זה הטעויות במרכז ההגנה. נוייר לא היה ביום טוב כשהיה צריך לעמוד למבחן במיוחד בפתיחת המחצית השניה? החלוצים של שאלקה לא ניצלו 95 אחוז מהמצבים שלהם? מה שאי אפשר להגיד על אינטר? איך אתם יכולים להגיד ששאלקה קבוצה גרועה? אם הם ברבע גמר ליגת האלופות נחשבים לקבוצה גרועה, מה זה אומר על המפעל הזה? זה הכדורגל, זה כל היופי שבכדורגל, שכמו שאינטר מושפלת היום בבית על ידי שאלקה, שנה קודם לכן היא מנצחת בשכנוע אדיר פעמיים את צ'לסי, את בארסה במשחק התקפה והגנה נהדר ואת באיירן בגמר. אם זה לא סיבה לאהוב כדורגל אז מה כן?

אז מה בגלל שאינטר הושפלה, נגיד שאינטר קבוצה פח? שהיא זבל? מה כל מי שעוקב אחרי הכדורגל האיטלקי השנה, לא ראה שההגנה של אינטר לא מתקרבת לשום דבר נורמלי של ה-4 השנים האחרונות? אני מאחל לכל קבוצה לעשות 4 שנים בליגה כמו שאינטר עשתה ועונה גדולה באירופה כמו שהיתה בשנה שעברה, וכל אחד שיבואו ויגידו לו שזה מה שיקרה ובשנה החמישית תהיה כזו קטסטרופה יקנה את זה. לא עדיף להיות בבינוניות 7 שנים בלי תואר, או 21 שנה בלי תואר, ורק להפסיד להפסיד להפסיד. זה חלק מהמשחק, אוכלים 5, נותנים 5. כדורגל חברים, הכל יכול להיות בו וזה למה אוהבים את המשחק הזה, וגם אחרי ההשפלה היום, אני גאה להגיד שאני אוהד של אינטר! כי את אינטר אני אוהד גם בטוב וגם ברע, גם כשאני מושפל על ידי מילאו וגם כשזה ההיפך (הרי רק בשנה שעברה אינטר אנסה את מילאן 4:0).

---

מחזק את דבריו של יותם. אין ספק שמאמן זה הדבר הכי חשוב בקבוצה, והשנה היו לאינטר שני "מאמנים" (ליצנים יותר נכון). בניטס היה עובר את שאלקה? ברור. ראינו אותו בשלב הבתים, אכל תבוסה מורדר, טוטנהאם ובפוקס עבר את טוונטה. ממש. אותו בניטז שכמובן הושפל על ידי בנפיקה בשמינית ב-2006.

כל מה שנותר לאינטר זה לצאת בשבוע הבא לגלזנקירשן ולהילחם על הכבוד שלה! כי הוא כבר לא ברצפה, הוא קבור מתחת לאדמה עם מצבה.

נערך לאחרונה ב: ‏5/4/11
  4. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אבל מפסיד במשחקי הליגה.
    לא רואה במה ההשוואה הזאת תורמת במשהו.

5. Ian Wright Member

"היכל רא-נוקיה". אבי מלר הוא גאון http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

6. cazzo Il Capocuoco

תורמת לכמות הציניות בלעג אחד על השני.

ערב שבו אני חש רגשות אמביוולנטים למדי, אבל את הדיון על זה אני מעדיף להרחיב בעונה הבאה.

7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

שאלקה אר פליינג פארפאן, אהבתי יותר.

8. 亚历山大帕托 Member

רע-נוקיה, לא?

9. Ian Wright Member

סביר להניח. זה הקטע שאני מתרץ את השעה? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx

10. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

הגיע לריאל הניצחון הזה ואולי בתוצאה קצת יותר גבוהה.. דרסה את טוטנהאם ולא השאירה לה סיכוי במיוחד במחצית השניה אחרי שמוריניו ביצע את השינויים הטקטיים...

לגבי שאלקה האוהדים שלהם מאוד מאוד שמחים ובשבילהם זהו יום היסטורי... אבל הייתי מעדיף קבוצה אחרת בחצי הגמר, עם כמה ששיחקו מדהים והגיע להם הניצחון צ'לסי/יונייטד פשוט קיבלו פרס ואני לא זוכר קבוצה ברמה הזאת בשנים האחרונות מגיעה לשלבים האלה, זה הוגן ומוצדק אבל עדיין בתור צופה נייטראלי הייתי מעדיף שתהיה שם יותר קבוצה עם "שם"...

11. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא צריך להיות גאון ענק כדי לדעת שהמשחק הזה לא משקף כלום, גם אם לא צפיתי בו. 10 נגד 11 אף פעם לא משקף את הבדלי הרמות בין הקבוצות, אם אתה חושב שריאל עד כדי כך יותר טובה מטוטנהאם אז אתה הבדיחה. זה קורע דרך אגב שאתה אומר "לא ראית את המשחק ובלה בלה", כשאתה הודית שקבעת שנאפולי קבוצה גרועה לפי משחק אחד שצפית בהם נגד ויאריאל. אני לא אמרתי שריאל קבוצה גרועה או טוטנהאם קבוצה גרועה לפי משחק אחד, אמרתי שבגלל האדום התוצאה לא משקפת.

12. 亚历山大帕托 Member

בניטס היה יכול לעשות את אותו הדבר עם החיזוקים שהגיעו באיחור בינואר ושחקנים מרכזיים שחזרו מפציעות. איזה יופי שהשחקנים מסתחבקים עם לאונרדו בעוד שעם בניטס התקשו להתחבר, אבל עם הספרדי הם לפחות לא נראו ככה. וגם להעפיל לליגת האלופות אינטר יכלה בלי ההייפ-מן.

13. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

עומר, אתה לא יכול להשוות הפסדי חוץ לקבוצות בצמרת הליגות שלהן (מנצ'סטר, לה קורוניה וכו') להפסד בית בתוצאה וביכולת שכזו. תגובה כמו שלך הייתה אמורה להגיע אולי אחרי הדרבי, אבל היום היא לא רלוונטית. מצטער לבאס את הודעת האופטימיות.

14. riquelme1 Member

אני הייתי מעדיף לראות את שתי הקבוצות הטובות באירופה בגמר- ריאל מדריד וברצלונה.

לא פייר לראות אותם בחצי.

15. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

הגרלה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

אולי ריאל וברצלונה הכי טובות, אבל אי אפשר נגד היעילות של יונייטד... לא סתם כל העולם(מלבד אוהדי יונייטד) שונא אותם כי הם פשוט מדהימים, לא משנה מה יקרה,איזה שחקנים,איך היכולת... תמיד הם יגיעו לשלבים המאוחרים,תמיד ינצחו... אבל זה כבר לדיון של מחר